|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
15.11.2007 15:24:21   
bt08
Bejbe kaj vam je morem pol eno uro brat,pa sploh vam ne sledim več.Ja pohvalno ko ste tko klepetave.user posted image
Kr vse nekej že sprobavate,midve z mami sva se pa ravno menle kdaj bova šle v Lj da probam,sem kr živčna,ko vas berem kako grete ste šle ene probat,jaz pa še datuma nimam za probo.Noro a ne.

Pa kake luštkane otročke mate,nas lahko vidite v albumu,geslo pa na Zs če želite pobrskat.Tista pa ko ma geslo naj še meni da,da vas mal prečekiram.ž

Midva nisva ne vem kaj dala za prstane bojo naju prišli okol 400€ brez DDV-ja.Več pa res ne bi dala,nisem pristašica zlatnine,mi ne sede,pa ne vem zakaj.Ampak to samo od nosečnosti naprej,prej sem bla pa vsa okitana,sedaj pa verižica ena,pa zapestnica ena,pa uhanček,prstani pa ko mi zasedejo.Sploh ne morem delat v prstanih,me kr motjo.Ampak poročnega bom pa nosila,da se vidi,bom hodila kr z vzignjeno roko da bodo vsi vidl kakšen je pa da sem poročena.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: poroka 2008
15.11.2007 15:58:53   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.
Bejbe kaj vam je morem pol eno uro brat,pa sploh vam ne sledim več.Ja pohvalno ko ste tko klepetave.user posted image

Itak, smo čist navdušene ratale- zdej sm jaz kar tle, tam na poroki forumu so mal preveč živčne za moj okususer posted image user posted image

Midva nisva ne vem kaj dala za prstane bojo naju prišli okol 400€ brez DDV-ja.Več pa res ne bi dala,nisem pristašica zlatnine,mi ne sede,pa ne vem zakaj.


Ufh! Sem mislila, da lahko cenej ko 400eur skos pridem, pa ni šans očitno. Sem mislila, da sem si drage namislila, pa da boste pol me šokirale z izjavami, da ste dale ok. 250 za prstane.
Sej meni tut ni neki ful ta zlatnina, sam če ga bom imela pa skos gor, mi mora bit vsaj všeč. No, midva imava drugač tut za 400 ogledane...Podobni unim za taužnt eurouuser posted image

Romana, nujno slike goruser posted image user posted image user posted image

Jaz imam pa ob 11h date u Krinolini, sploh nevem, če bom lahko spalauser posted image  Favoritke so napisane, nekej imam sprintanih... Bomo vidli. Pa hvala za namig za fotoaparat- pomoje se ga tut splača vzet s sabouser posted image  Grem dat baterije filatuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: poroka 2008
15.11.2007 16:35:41   
bt08
Jaz pa še ne vem, kdaj bom šla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: poroka 2008
15.11.2007 17:13:48   
FLASK_A
Kako pa to, barbara?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: poroka 2008
15.11.2007 17:22:29   
bt08
user posted image Moj že 14 dni dela od 5 pa do 19 pa nimam varstva za Ožbeja.Ne vem kdaj se bo stanje umirilo,da bom brez skrbi šla.Ponavadi je ta varuška moja mami,pa bi rada da gre zraven,ker je taka da mi pove kaj je ok in kaj ne.Ve kakšen okus imam.Sva nekej študirale dans da bi v soboto nasledno šle pogledat.V pondeljk bova vidle kaka bo situacija za cel teden.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: poroka 2008
15.11.2007 17:41:20   
FLASK_A
Ojej... Upam, da boš kmalu prosta z mamo, da bosta šle na lov za oblekicami.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: poroka 2008
15.11.2007 18:21:34   
bt08
Ja jaz tud upam da bo čimprej.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: poroka 2008
15.11.2007 18:35:28   
FLASK_A
Ojeeejjj... Jst sm čist bedna... Gledam stran najinega fotografa, gledam slide-showe porok pa cmeram zravenuser posted image  Kolk je to lepooooooooo! Komej čakam svoje slike!user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: poroka 2008
15.11.2007 21:18:51   
Bubamaraa
punce  jaz mam pa oblekooooooooooooooooooooooooooooooooo........user posted image user posted image user posted image user posted image



sem tolk vesela.....da vam ne morem povedat.... skratka o salonu Naj nevesta same pohvale....zelo prijazni lastnici...zelo ustrežljivi....resnično mi je bila ena od nju zelo v pomoč...mi je vse pomagala...itd..... skratka odločitev je padla...... in obleka, ki je imela najmanj zvezdic je na meni tako lepo stala, da nisem mogla verjet.....ker, ko sem jo gledala na sliki mi je bila preveč zaprta...sam na meni, ko imam kar neki "jošk" tako lepo stoji, da sem vsa veselaaaa.....pa brez naramnic jo bom mela....user posted image user posted image user posted image

tko, da sm jo na konc kar rezervirala in plačala 40% cene in zdej mam eno skrb manj....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: poroka 2008
15.11.2007 21:40:15   
FLASK_A
 
Bravo naša nevestica, prva si z izbrano obleko!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
Neki si pa pozabila....... SLIKO!!!user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: poroka 2008
15.11.2007 21:46:26   
Bubamaraa
evo moje nevestive firbčne:

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: poroka 2008
15.11.2007 22:56:24   
FLASK_A
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čudovita!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: poroka 2008
16.11.2007 7:11:38   
Bubamaraa
dobroooooo jutroooooo moje nevesticeeee........user posted image user posted image user posted image

Kera gre dons v Krinolino???? vglavnem naj se počuti kot nevesta in ji želim, da si najde svojo sanjsko obleko....user posted image


jaz sem jo najdla.....sam sej pravim, da je na sliki čist drugačna kot v resnici.....in tudi na meni res lepo stoji....


dobite albumček...

ker je Sašo včeri hotu slike pogledat in sem popizdila...zato sem šla k sosedi, da si jih je presnela na svoj računalnik in jaz sem ji v fotoaparatu zbrisala....tko, da dons jih dobim na cd-ju!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: poroka 2008
16.11.2007 7:23:32   
NATAŠI
jutroooooo

joj kolk sem mislila nate user posted image . povej katera je favoritka? a mojo si probala user posted image

kako si zadovoljna s postrežbo? A si najda? Sem se včeraj ravno tak čas peljala v domžale pa sem full gledala če katera bluzi tam okrog user posted image  user posted image .. bi šla kar s tabo user posted image

daj kaj več napiš noooooo


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: poroka 2008
16.11.2007 7:23:52   
NATAŠI
drugače ima pa danes tudi še ena nevestica proooobooo user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: poroka 2008
16.11.2007 7:27:37   
Bubamaraa
ja tvojo sem itak probala in sem tud lastnici Tini povedala, da jo bo mela na sebi moja virtualna prijateljica... in je bila moj favorit dokler nisem te dala na sebe(monaco), ki me je čist prevzela....

ja najdla sem...sam, ko sem prišla dol na Domžale sem prvi odcep šla prehitro levo..sam sem kr eno gospo vprašala...pa sem pol najdla...ko sem bila pa tam sem jo pa poklicala in me je lepo napotila do vrat...user posted image user posted image user posted image

sej bi lahk prišla tja....bi mi pomagala...več  oči več vidi....user posted image user posted image user posted image

tko, da jaz mam z obleko problem rešennnnnnn....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: poroka 2008
16.11.2007 7:28:06   
Anonimen
Romana, a v tej boš, ki je na sliki? Zelo lepa.

(odgovor članu NATAŠI)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: poroka 2008
16.11.2007 7:29:22   
NATAŠI
no zdaj pa tekoče user posted image

barbara saj boš ti tud takoj datum dobila, le izberi si kam greš najprej in jih pokliči pa se hitr zmeniš user posted image . a drugače nimaš nobene prijateljice oz. sosede ki bi pazila ožbeja, ali koga v žlahti- sestra, brat

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: poroka 2008
16.11.2007 7:30:21   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Romana, a v tej boš, ki je na sliki? Zelo lepa.


hvalaaa user posted image

ja v tej!!!! ...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: poroka 2008
16.11.2007 7:30:49   
NATAŠI
o sem čudna user posted image  ...  romana oprosti sem le zadnji post prebrala pol sem šla pa od začetka... tko da- obleka je krasna user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  .. .no a ni zanimivo ko prej nekaj misliš da ni za tebe potem se pa ravno tisto izkaže da je to to user posted image


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: poroka 2008
16.11.2007 7:33:12   
NATAŠI
romana sem full vesela za tebe user posted image  user posted image  .. pa si vidla njihov nakit in ostalo? Lepo a ne. No k moji oblekci mi je dala tiaro gor in sem bila kot princeska user posted image . nikol nisem marala tiare ampak ko je dala gor me je pa kar špiknil user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: poroka 2008
16.11.2007 7:35:27   
Bubamaraa
ja sem si zbrala pri njih še korzet namest modrca, ki ga bom mela...in mi tako lepo oblikuje joškice....da sem kr cvilila...user posted image user posted image user posted image

verižico sem si tudi zbrala....user posted image user posted image user posted image

sam zdej me čaka neki groznega: "ušesa preluknjati"!!!!user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: poroka 2008
16.11.2007 7:54:36   
NATAŠI
user posted image  user posted image  user posted image  ampak za lepoto boš pa ja potrpela... je lep nakit a ne.. unikat je in ga dela tista druga prodajalka (ne Tina) . si pa naredila biznis user posted image

tukaj pa nekaj slikic nas3:

user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: poroka 2008
16.11.2007 7:55:05   
NATAŠI
pa se opravičujem  za zaseden prostor user posted image  user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: poroka 2008
16.11.2007 7:57:09   
Bubamaraa
ful ste luštni..........komi čakam, da bomo poročne slike limale tle gor....user posted image user posted image user posted image

drugače so pa obe Tine!!!! blond in črna... so pa tudi obe lastnice....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?