|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
26.6.2007 12:33:41   
puncica
Ej sasa dobrodošla in upam da ti čim prej uspe zgubiti tele 8 kilc. Glede afroditinih hlač sem ravno prej pisala da men nekako kaj pa vem se mi zdi da ne ustrezajo, pa da me noge po njih bolijo, mah kaj pa vem, sam čudno se mi zdi ker imam tiste od 36-40 kilc, imam pa ponavad 36-38 konfekcijskouser posted image Drugače pa po moje se mal boljš švica pa celulit gre dol, po moje so to bol za videz kože kot pa za zgubo maščevja. Itak pa je zelo dobro da se poleg pravilne prehrane zraven miga.
)
Še to punce, najboljše je migat zjutraj na tešče (hmmm kdo pa ima časuser posted image ) al pa vsaj 2 uri po OH hrani, ker drugače se maščevje baje ne zgublja ampak se porabljajo ti OH. ja pa 3 ure pred spanjem naj ne bi jedli, da potem hujšaš tud ponoč user posted image user posted image

A ja pa zdelje imam kosilo:
2 paradižnika
3/4 kumare
pol paprike
10 dag piščančnjih prsi v ovitku
malo kozjega sira
1 surov korenček

user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil puncica -- 26.6.2007 12:35:44 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu sasa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1751
   RE: Montignac
26.6.2007 19:31:53   
anČa_banČa
Pozdravljene!
Še ena nova med vami.
Naj najprej povem, da se že nekaj časa trudim izgubiti kilograme, ki sem jih pridobila (predvsem zaradi številnih sprememb v življenju in tudi zaradi hitrih diet) v zadnjih treh letih, vendar neuspešno user posted image . Ker je ta zalogaj kar precejšen (10 kg) je Monignacova metoda kot nalašč zame.
Ob proučevanju tega načina prehranjevanja sem odkrila tudi tale forum in mi je bil zelo všeč, saj veš da nisi sam in lahko marsikaj izveš iz izkušenj drugih.
Tudi sicer mi je zelo všeč zdrava hrana (polonozrnati izdelki, zelenjava, jogurti,...), vendar moja šibka točka so sladkarije, in to zato, ker ko se jih lotim ne znam končati dokler ne zmanjka...user posted image
Vendar sem se sedaj odločila, da začnem s "Montijem" in se do jeseni znebim 5 kg, potem pa še 5!
Na forumu pa sem se oglasila, ker se mi zdi, da če nekam zapišeš svoja opažanja, mnenja, uspehe ali neuspehe, je to kot neka prisila, da se držiš zastavljenega cilja in imaš več volje. Kaj pa ve menite?

Uspešno hujšanje vsem skupaj user posted image


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1752
   RE: Montignac
26.6.2007 21:48:20   
2mak
Anča-banča (to je tudi moje ljubkovalno ime!) in ostale nove - ful lepo, da ste se nam pridružile. Tale Mont. je res super. Če si pridna in se držiš "pravil" ti zagotovo uspe. Jaz sicer nisem imela dosti za zgubit, ampak sem šla skoraj 2 kg dol. Mislim, da več ne bo šlo, ker pod 48kg res že dolgo nisem bila. Se pa res dobro počutim ob tej prehrani in prebava dela točno tako kot je treba. Je pa ta metoda super za vse tiste, ki vas mučijo sladkarije (kot so mene, posebej peciva in piškotki!), saj zdaj sploh ne čutim nobene potrebe po sladkem. No, sem in tja malo grešim, ampak res malo in res redko.

Hja, tudi mi imamo zadnji teden v šoli in imam kar pestro. Še dobro, da sem za nedoločen čas, ker je na naši šoli trenutno kar kriza glede obdržanja služb in so nekatere moje sodelavke kar boge, ker ne vejo ali bodo imele septembra še službo ali ne. V petek gremo še na sindikalni izlet za cel dan, potem pa skoraj 2 meseca počitnic!!!

S prehrano sem kar pridna, sedaj čakam le še na poštarja, da mi prinese cd z aerobiko, da začnem švicat. Tok sem pridna, da bom sedaj nekaj koščkov torte celo stran vrgla (je imel moj dragi roj. dan), ker se nočem pregrešiti. user posted image

Še par dni, da bom mogla v kopalke. Uf, sem že pripravljena?!

Ko bom imela kaj več časa, se še oglasim! 2mak

(odgovor članu anČa_banČa)
Neposredna povezava do sporočila: 1753
   RE: Montignac
27.6.2007 7:25:32   
puncica
Dobro jutro punce
Ej 2mak sem si prinesla cd v službo, zdej pa ugotovila da znamke nimam user posted image user posted image , tako da če bom prišla do kake pošte ti ga pošlje, drugače pa jutri, no imam pa vse že pripravljeno.

Sicer pa ne vem kaj je s to mojo vago user posted image Najprej se vagam mi kaže 52,3, pol grem na wc, pa se vagam spet pa kaže 50,9, pol pa še enkrat gor stopim pa kaže 52,2. Mah sem kr slabe volje zarad tega. Mah ne gre in ne gre na to 50-kouser posted image

Sicer pa pozdravljene vse nove in veliko volje user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu 2mak)
Neposredna povezava do sporočila: 1754
   RE: Montignac
27.6.2007 7:30:30   
al1*
Pozdravljene vse nove montijevke!

Pri meni vse po starem, teža primernauser posted image .

Še jedilnik:
z: nektarina, štručka z štajerc namazom
m: jogurt
k: musaka iz jajčevcev in puranjega mletega + dcl refoška
m: študentnfuter
v: ali ajdova kaša ali ovseni kosmiči.

Če ne bo dežja, tudi tek ali kolesarjenje.


_____________________________

lp


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1755
   RE: Montignac
27.6.2007 9:12:07   
tejkaz
pozdrav od mene
se nič ne javim ker imam toliko dela, da včasih še jest nimam časa. Na žalost res. Do petka moram napisati sedem člankov in se naučit za en izpit. No, saj nekaj sem že, vendar me čaka še resno delo. Montija se pridno držim, počutim se odlično. Nič več nimam težav s prebavo verjetno zaradi sadja na tešče in jogurta zvečer. Imam pa bolj kot ne standardi jedilnik in mi je full všeč. Tehtam se še vedno ne, tako da po kilah ne vem kako sem, mi pa vsi pravijo da sem full shujšala, čeprav se niti ne počutim tako. Sedaj pa nazaj za knjige, popoldan pa v službo pisat članke. Lepo se imejte


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1756
   RE: Montignac
27.6.2007 16:07:01   
dulcinea
Še zdaj ne vem, na kero aerobiko švicate. Al sem pa falila odgovor user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1757
   RE: Montignac
27.6.2007 19:57:02   
sasa30
Hvala za dobrodošlico! Se počutim dosti bolje, saj vem, da je tukaj kar nekaj sotrpink. Danes sem imela pa resnično dietouser posted image ! Z obema otrokoma sem šla v LJ po nakupih, na kosilo smo skočili kar v Sparovo restavracijo. Za otroka naročim "normalno" hrano, zase pa izberem rukolo, zeleno solato in paradižnik. Sliši se dobro, a ne?! Tako zanič solate še v življenju nisem jedla user posted image ! Več kot pol sem jo pustila! In seveda nisem do popoldanske malice (jabolko) nič jedla. Za večerjo sem si privoščila polnozrnate špagete s paradižnikom, čebulo in olivami. Pa še dva kvadratka temne čokolade.
Kupila sem si Afroditine hlače, nekako sem jih navlekla nase, le migala nisem user posted image . Po nogah mi je dober feeling, čez trebuh je pa groza. Najbolj grozna se mi zdi pa barva. Če bi bile črne, bi jih imela za tečt, tako pa...
Se mi zdi, da me je kar nekako padla v takšno prehranjevanje, nič mi ni hudega, najlepše je pa to, da vem, da lahko pojem tudi kaj sladkega user posted image . Zdaj so se mi začele počitnice in sem sklenila, da bom resnično posvetila nekaj časa sebi, saj sem se na vsej črti zapustila.
Punce, držite se!
LP

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1758
   RE: Montignac
27.6.2007 21:03:19   
sasa30
Še nekaj sem pozabila vprašat: kaj pa borovnice? Kakšen GI imajo?

(odgovor članu sasa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1759
   RE: Montignac
27.6.2007 21:32:37   
al1*
Borovnice imajo GI 25.user posted image

Sicer pa imaš na montignacovi strani precej obširni iskalnik:

http://www.montignac.com/en/index.php



< Sporočilo je popravil al1* -- 27.6.2007 21:33:09 >


_____________________________

lp


(odgovor članu sasa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1760
   RE: Montignac
28.6.2007 7:24:40   
puncica
pa dulcinea sej smo ti pisale:
Pump it up, the ultimate dance workout
Pri nas nič novega, sem pa pogruntala da tale montignac ne bo čist ok zame, tako da ga bom mal priredila:
- zajtrki ostanejo,
- izogibanje bele moke, sladkorja, krompirja.
- ne bom pa več tako striktno ločevala B in OH, ker se mi to zdi nepotrebno
- obvezno  5 malih obrokov na dan, nič več prenažiranja
- 3 ure pred spanjem ne jem ničesar več
- 3 litre vode/čaja na dan
- večino OH zjutraj in večino B popoldne in zvečer

Bomo vidl če mi bo tako ratal zgubit še te dve hudičevi kilci.


< Sporočilo je popravil puncica -- 28.6.2007 7:27:48 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1761
   RE: Montignac
28.6.2007 12:40:14   
rainbow
Ojla!

tudi od mene dobrodošlica novim navdušenkamuser posted image user posted image

puncica, pa saj, treba si je priredit vso zadevo, kakor ti najbolje ustreza.

jaz tudi imam zdaj v pečici štrukle/zavitke s polnozrnatim vlečenim testo in mletim mesom, kar je recimo dovoljeno po 2. stopnji. In ker je to čist ajnfohuser posted image  naredit in imamo radi, why not, a ne. zraven pa pečena paprika in fižolova solata. Sem včeraj bila pridna in malo več nakuhala; tak da imam zdaj za kako večerno solato  stvari v hladilniku.

pridne bituser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1762
   RE: Montignac
28.6.2007 15:37:11   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

pa dulcinea sej smo ti pisale:
Pump it up, the ultimate dance workout


Nism vidla user posted image  Trot user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1763
   RE: Montignac
29.6.2007 8:01:38   
puncica
Ja ja sem priredila, ker se mi zdi brez veze neki držat, če ni efekta, tako da bom zdej mal drugače postopla jutri se bo pa itak jedlo na veliko ko imamo ohcet user posted image

Kaj naj napišem, da sem po starem, nič novga.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1764
   RE: Montignac
29.6.2007 8:46:42   
al1*
Dulcinea - vse najboljše!user posted image user posted image user posted image

Puncica, meni se zdi tvoj načrt super in po mojem boš tudi ti dve kili kmalu izgubila. Tudi midva z možem sedaj na drugi stopnji delava po občutku in seveda kakšen prekršek vmes.




_____________________________

lp


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1765
   RE: Montignac
29.6.2007 11:27:53   
anČa_banČa
tudi js se strinjam, da si je treba stvar prilagodit svojemu načinu življenja (različni okusi, različni urniki...)
Sicer pa moje učirajšnje kosilo: doma narejeno nabodalce iz puranjega mesa, z koščki bučk in paprike ter solata iz kumar in paradižnika.
Danes pa si pripravljam bučke narezane v obliko zrezka ter polnjene z sirom (feta, mocarela), paradižnikom in baziliko ter vse skupaj pečeno v pečici. Njami.
Kot je razvidno iz teh dveh jedilnikov, sem nora na bučke...tko da so skoraj vsak dan na mojem jedilniku...user posted image

lp

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1766
   RE: Montignac
29.6.2007 13:52:27   
anČa_banČa
Še to me zanima: ali katera pije kavo po kosilu (z mlekom, brez sladkorja)?

(odgovor članu anČa_banČa)
Neposredna povezava do sporočila: 1767
   RE: Montignac
29.6.2007 14:42:37   
puncica
dulcinea čestitke ob tvojmu prazniku, pa da se ti uresniči večino stvari, ki si želiš.

Ja jaz kdaj pa kdaj spijem kakšno pravo kavico brez sladkorja tudi z mlekom ampak večinoma pa ne, ker me potem želodec matra, včasih pa tudi s smetano user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu anČa_banČa)
Neposredna povezava do sporočila: 1768
   RE: Montignac
29.6.2007 15:49:19   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Dulcinea - vse najboljše!user posted image user posted image user posted image


al1* in puncica, najlepša hvala.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1769
   RE: Montignac
29.6.2007 21:33:47   
sasa30
Dulcinea, se pridružujem čestitkam, verjetno gre za rojstni dan, a? user posted image

Danes je za mano en tako grozen dan, da se niti povedat ne da. Pa ne kar se hrane tiče, pač pa sem bila z energijo totalno na psu. Imela sem najlepši namen it tečt ob 12h (ko pride mož iz službe na pavzo), a sem dopoldne zadremala in se niti pod razno nisem mogla zbudit. Ko sem pripravljala kosilo, sem po stoje spala user posted image . Takoj po kosilu sva z mulcem šla malo poučivat, poudarek je na MALO. In ker iz majhnega raste veliko, je iz tega malo nastalo dobri dve urci (ta mala pa je spala dobre 4 ure). Očitno je bilo nekaj v zraku user posted image ! In zdaj me kot user posted image  peče vest, ker nisem šla tečt. Ah, bom že preživela. Glede hrane sem zelo pridna, jem večinoma solatke s feto, danes sem za večerjo spekla narastek iz gob in jajc. Mljask! No, otroka sta bila malo manj navdušena.
Toliko za danes, jutri pa novim zmagam naproti user posted image !

LP

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1770
   RE: Montignac
30.6.2007 1:09:10   
anja31
Pozdravljene vse skupaj,

ker sem nekje prebrala, da je ta način prehranjevanja primeren tudi za tiste, ki se trudijo zanositi in da je dobro izgubiti pred tem kakšen odvečni kilogram, me zanima, če sem dobro sestavila jedilnik. Začela bom 1.7.2007

JEDILNIK:

ZAJTRK DOMA:
6h - limonin sok, 1 sadež  -  jutranji tuš...
6,30 - polnozrnati kruh, marmelada brez sladkorja, čaj iz poprove mete

MALICA V SLUŽBI:
10h - jogurt

KOSILO V SLUŽBI (delam v hotelu, pa si lahko malo zmišljujemo, ker nas kuhar razvaja):
12h - beljakovina (meso/sir/jajca/riba) + zelenjavna priloga + solata (zelena, radič..)

VEČERJA DOMA:
17h - beljakovina (meso/jajca/sir/riba) + zelenjavna priloga

Hvala za vaš nasvet. Zanima me, če je zmrznjena špinača in ostala zmrznjena zelenjava tudi ok? Vem, da korenje ni dobro kuhano.

Ciao.


(odgovor članu sasa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1771
   RE: Montignac
2.7.2007 8:25:18   
puncica
Dobro jutro punce

Najprej anja upam da čim prej dosežeš kilažo ki si jo želiš in pozdravljena user posted image user posted image Se mi tvoj jedlinik zdi super, no čist ok, samo izogibaj se koruzi, kuhanemu korenčku in krompirju se mi zdi od zelenjave. Če imaš pa možnost pa kar kuharju mal receptov nes pa ti naj skuha in razvaja, jaz bi bila takoj za to user posted image user posted image user posted image A ja pa za zajtrk tud ne vem če boš lahko skoz sam kruh pa marmelado žulila, kaj pa kakšni musliji al pa ovseni kosmiči,.... tud to je primerno.

Sama sem po starem, bila sem na poroki, kjer sem kršila predvsem s pecivom pojedla sem pa tud dost sadja, kruha nisem jedla, prav tako ne krompirja, sem pa pojedla malo zelenjavce, štruklje in pust svinski zrezek, ja pa valda mal solate. Pa spila sem fuuuuuul vode ponoči, večinoma sem sam vodo pila, malo vinčka a večinoma vodo. Tako da kej velik kršila nisem. Potem sva se utala ob pol enih in sem imela svoj protokol z grenivko, kvasom in sadežem, potem pa sem pojedla kosilo - filana paprika, pa čeprav je bil bel riž noter, pa mami je zgostila s polnozrnato moko in je bilo čist ok.

Danes pa jovo na novo, auf sem bila že ob pol štirih, ko ga je tamal neki sral in ni hotel več spat, pa potem ob petih jedla sok grenivke, kvas, nekatrina, 2 kosa kruha s skuto in marmelado (pa je nekam čudna ratala je pa domača iz marelc in jabolkuser posted image )

Nič mejte se



_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu anja31)
Neposredna povezava do sporočila: 1772
   RE: Montignac
2.7.2007 16:07:35   
anČa_banČa
Pozdravljene!

Moj današnji jedilnik: zjutraj 4 polnozrnate prepečence z manj mastno skuto in kava z mlekom, v službi sem za malico pojedla 2 nektarinki in eno hruško (ob 11h), nato pa še eno majhno jabolko (ob 13h), sedaj pa sm imela ravnokar kosilo, in sicer kos piščančjega mesa, bučke v omaki :-) ter kumare v solati s čebulo in papriko. Za večerjo bom verjetno pojedla le kak jogurt, saj sm imela zelo pozno kosilo in v bistvu dve malici.

Zanima me vaše mnenje, glede dveh dopoldanskih malici in poznega kosila? Počutim se v redu in nism lačna (na delu), tako da mislim, da ne bi smelo biti preveč narobe.

Lepo se mejte user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1773
   RE: Montignac
2.7.2007 17:07:19   
tinaaja
se ena ta frisna tukaj user posted image

Kaj naj recem, 9 mesecev smo jedli prevec, ker bomo itak z dojenjem in sprehodi shujsal po porodu. 3 mesece po porodu smo se vedno na 7-8 plusa na priblizno tok odvecne podlage. Z dojenjem men ne gre nic dol, nasa Brina in vozicek pa ne gresta najbolj skupaj, tko da tud od miganja ni tok kot sem planirala.
Moj problem se zacne s kosilom - do takrat vse OK, pol bi pa praznila hladilnike, zmrzovalnike in v povprecju pojedla vsaj eno milko user posted image  
Montija ze od prej poznam, mi je kul, ceprav priznam - bele testenine so mi zakon, da o mladem krompirju ne govorim user posted image Bo pa treba znanje o "kaj jesti in kaj ne" malo obnoviti in upam, da smem racunat na vaso pomoc user posted image

anca_banca - jaz bom ziher na dveh dopoldnaskih malicah, ker raje tko kot pa da se zlakotnim do konca in pol zrem. En sadez ali jogurt ne more narest razlike, edino koristi lahko, da je konstranten dovod energije v telo in zato ne zaznava hujsanja in ne spara z macobami.

no tko, se se javim, smo obiske dobil



(odgovor članu anČa_banČa)
Neposredna povezava do sporočila: 1774
   RE: Montignac
2.7.2007 22:11:31   
dulcinea
Ojla punce.

Najprej naj pozdravim nove tukaj gor.

Jaz kar nekam grešim. SPET. Danes sem bla živčna, ker sem se šla menit s profesorjem glede moje diplome. In sem si načela Rum kokos. user posted image  Če sm pa dobila za rojstni dan. (za rojstni dan sem si privoščila kitajsko restavracijo. Račka na kalčkih. Brez rižeka seveda)

Drugače pa moje kile spet stojijo. Saj ni čudno. Ampak tista kila pa pol manj je pa obstala.

V četrtek odhajam v Barcelono. Tam se verjetno pri hrani ne bom mogla preseravat. No pa še probala bi rada čimveč njihove hrane.

LP, pa pridne bodte. Držim pesti, da ko pridem nazaj, da imate vse nekaj kil manj.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?