|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: primorke: piran-koper
2.4.2007 17:58:08   
majrim
itak,da ti povem,ampak dajo ven komaj zadnji teden v mesecu...ni problema,lahko ti tudi skočim pogledat.sploh pa ta mesec imam 2x kontrolo,tako,da nu frke...ti bom javila sigurno...no,vsaj ena še,ki razmišlja kot jaz.....ampak ti imaš 2o dni pred mano rok,zdej vidim...si pa vsaj v službi,ne??..jaz sem že dva meseca doma in kar norim...veliko raje bi delala,a kaj,ko mi noge nagajajo......bo že bolje,še 3 mesece,pa bo konecuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: primorke: piran-koper
3.4.2007 11:17:22   
melaverde
Ciao,

ne se sekirat če ne bodo dali lista ven. Sej moja svakinja je babica v Izoli (lahko da boš imela ravno njo)ampak mi je nerodno njo za vse žicat user posted image .
Sem v službi ja, ma ne prašaj ke muke so ta teden...vse me tišči in noge so mi začele zatekat po celem dnevu sedenja (po službi imam predavanja do 20:30). Ko pridem domov se komaj sezujem....

Danes sem sicer malo v skrbeh ker se user posted image  še ni premikal, ponavadi ko sedim za računalnikom ga prav razganja. Bom počakala še malo, mogoče je tudi on utrujen....
Verjamem pa, da je hudo doma...če res ne smeš nikamor. Midva še ploščice postavljava, rože moram še posadit, pa nakupit vse potrebno, ni varjante da dobim hišni pripor user posted image . Verjemi pa, da gre čas tako hitro mimo, vsaj meni ki sem natempirana 100 na uro...

Kako je bilo v materinski? Je bil dragi zadovoljen ?? Poročaj...

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: primorke: piran-koper
3.4.2007 16:56:51   
majrim
evo nas...sva šla po materinski še na kosilo...sem ga mogla povabituser posted image ...enkrat na leto se spodobi...je bilo pa kar zanimivo...pa samo 6 komadov nas je blo,od tega smo ble tri  s partnerji...pa bo moj kar šel skoraj na vsa predavanja,kolikor mu pač služba dopušča...ampak te glavna predavanja bova skupaj...jaz ga hočem imet ob sebi pri porodu,tako,da vem,da bo on bolj priseben kot jazuser posted image
...no ja,ta mesec bom še potrpela,pol v maju bom pa itak koristila dopust,pol je še porodniška in kmalu konec,tako,da gre vse tako hitro...samo,da je lepo vreme,pa sem že boljše volje..tisti dež me ubija.to kar je danes pa te kar  dvigne z energijouser posted image user posted image user posted image ...še posebej,če ne spiš dobro...a imaš ti kaj problemov ponoči??..jaz vsak dan vsatnem sigurno vsaj 2x na noč,pol pa nikakor zaspat...joj,da ne bom preveč težila...aja,saj moja ima tudi kake dneve bolj tihe in jo niti ne čutim...danes je kar nekam preveč mirna...ponavadi začne brcat,ko se kam odpravim na sprehod...pa tam zvečer okoli 20-22 jo lepo čutim,pol pa zaspi ko topuser posted image ...in sledi dobro jutro tam okoli 8-9....če bi bilo tako kasneje,bi bilo fajn...se takoj podpišem...
ajde,zdej bo pa res dovolj...sem se razpisala,a??..kar se tega tiče  me je težko ustavit....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: primorke: piran-koper
3.4.2007 17:43:06   
Anonimen
Sem danes klicala v Izolo za jogo za nosečnicev ZD in mi je povedala da je vsak ponedeljek od 17-18.30 in da je za tiste, ki so brez dohodkov brezplačnouser posted image . Končno nekdo razume da smo študentke brez denarja in posledično vesele vsake pomoči. Komaj čakam da začnem, ker sem že čisto zasedena po predavalnicah in doma pred računalnikom. Upam da bo fajn in da se naučim kake dobre tehnike dihanja, da bo med porodom lažje.
Gre še katera???

(odgovor članu majrim)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: primorke: piran-koper
5.4.2007 0:00:16   
NAVT
Pozdravljene!
Pa se javljam po "dopustu". Dobila sem namreč podaljšanj Vikend paket na hribu (beri: ležala v bolnici). Zaradi vnetja je prišlo do manjše krvavitve, pa so me noter držali na počivanju. Sicer sem pa zaprta ko čep in s celim materničnim vratom. Nič ne grozi prezgodnji porod oz. za enkrat bi to bil še splav. Pa obe moji punci veselo razgrajata, torej sta super.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: primorke: piran-koper
5.4.2007 10:41:28   
melaverde
Ciaoo,

NAVT, ti kar čuvaj tvoji punci...me pa bomo držale pesti da bo vse v redu. user posted image user posted image  za srečo !!!!!

majrim, najprej hvala za poročanje iz materinske! Ma tale sestra ali babica ki predava gleda čudno partnerje če pridejo ?! Ker mi je rekla znanka, ki hodi v Koper da pridejo partnerji samo na temo poroda ?
Moj mož si želi vse poslušat, največ pa se vbada s tem, če mu bodo dali popkovnico prerezat user posted image . Samo upam, da ne bo kaka čudna babica pri porodu, da ga bo še ven nagnala....

Moje dete je res leno ali pa utrujeno kot mama, čutim ga samo zvečer in še to, če se dam na bok ?! Ma mogoče res nima prostora ker sem bolj majhne postave ?! Čudim se samo zato ker je bil do par dnevov nazaj pravi akrobat, moj mehur pa trampolin user posted image .

Spanje: spim kot top, niti trebuh me več ne moti ampak ti pravim, sem od doma od 7:30 do 20:30. Bomo vidli drugi teden, ko nimam predavanj. Drugače vstajam tudi 4x na noč, res pa je da zvečer pijem mleko (krči me ubijajo) in pojem kako pomarančo...pa treba it ne user posted image .

Kaj ve čutite kako je otrok obrnjen oz. ko leži kje ima noge in kje rit ???

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: primorke: piran-koper
6.4.2007 11:40:54   
majrim
punce,ciao!!!

...da se malo razpišem,preden grem kuhat kosilouser posted image ...
melaverde,moj bo šel z mano na vsa predavanja...njega zanima ravno toliko kot mene in v končni fazi je otrok od obeh...in je prav,da je del tega tudi on...vsaj jaz tako mislim...pri nas smo tri,ki hodimo z možmi,tako,da se ne sekiraj,če gre tvoj s tabo_bodi ponosna na to!!!user posted image
..kar se tiče lege otroka...jaz jo vsak dan čutim...nogice ima na levi strani boka in včeraj je bla prav divja zvečer,ampak zgleda,da jo daje pomladna utrujenost...malo se je umirila...
navt-če punce telovadijo,pol je vse ok...to je glavno...drži se in čuvaj sebe in njijuuser posted image

zdaj pa veselo na delo in pripravljat njoke s sirom(na moževo željouser posted image )...lepo se imejte punce in oglaste se kejuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: primorke: piran-koper
10.4.2007 13:23:41   
melaverde
Ciaooo,

je lep dan ne, pa nobene ni za računalnikom...dobro, razen mene ki raje kot delam službene stvari, čakam na preži če se bo katera pojavila...

Kako ste preživele praznike ? Meni so šli tako hitro mimo, da se še komaj spomnim na njih....

Majrim, si v materinski ??? user posted image

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: primorke: piran-koper
10.4.2007 15:24:50   
majrim
evo meneuser posted image user posted image user posted image ....za računalnikom,pa sama domauser posted image ...no ja,tako vsaj pridem zraven računalnika...
no ja....prazniki so mimo,pa saj bo kmalu 1.maj tu...glavno je,da je začelo lepo vreme in pomlad...jaz ne vprašam drugega,čeprav ne morem ravno početi vsega...še dobra dva meseca in pol,pa bo superuser posted image ...je pa res,da sem polno zaposlena v zdravstvenem domu ,ta teden pa sploh,ko bom vsak dan tamuser posted image
...bi bilo pa fajn,da se kak dan dobimo na kavi...če ne prej,pa pool ko bomo imele družbo...ravno včeraj sva se sprehajala ob morju tu v izoli in človek kar ne more verjeti koliko novorojenčkov je...upam,da nas bo tudi v juliju tolko,da bom imela družbouser posted image
...ufff,da ne bom preveč težila...javi se kaj...klepet je vedno dobrodošel...zdaj grem pečt kruh...že dva tedna se spravljam,pa vedno kaj pride vmes,danes pa sem trdno odločena...še prej se grem uredit,ker imam jutri G...redna kontrola...končno bom spet videla mojga sončkauser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: primorke: piran-koper
11.4.2007 8:18:07   
majrim
DOBRO JUTRO PUNCE!!!!!DAJMO VSTAT!!!!user posted image user posted image user posted image
evo mene tu....pa sama....kaj vse delate al še spite???jaz bi pa rada klepetalauser posted image ....sem včeraj naredila kruh(polnozrnat) in je bil super...še moj dragi je rekel,da je user posted image ...verjetno bom zdaj kar redno ga pekla...saj je hitro......zdej bo pa treba pripravit za kosilo,ker moram ob 12 h G....da ne gre dragi v službo s praznim želodcemuser posted image ..
...vreme je pa tako,,da bi človek najraje šel dol do plaže in se ulegel in bral knijgo v miruuser posted image ...na žalost bodo to letos verjetno le sanje..ampak za tega sončka se splača potrpet vse,samo,da pride čimprejuser posted image
...no ja...ne bom več težila....naj se katera oglasi,če je prisotnauser posted image ,če ne,pa se imejte lepo in uživajte v lepem vremenuuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: primorke: piran-koper
12.4.2007 12:19:16   
melaverde
Ciaooo

Smo vstale ja, jaz danes niti spala nisem ker nisem načla pravega položaja user posted image . Zjutraj sem šla v službo zaspana, sitna in z glavobolom...che schiffo !! Sedaj sem šla brat nosečniški koledar in tudi tukaj piše, da je že skrajni čas za materinsko šolo ??? Ma kdaj ??? Že svoje službe in šole imam dovolj, zvečer čevljev niti sezut ne morem....

Majrim, zelo si pridna da se še kruh spraviš pečt! Midva sva za poroko dobila tisti pekač ki ti vmesi in speče, to je vse moje znanje pri peki kruha, dat prave sestavine notri.... Kruhu se pa tako in tako izogibam zaradi odvečnih kilogramov.
Kaj so ti rekli na pregledu ??
Jaz imam jutri UZ, mislim da zadnji...vprašanje če je ritka že gor obrnjena ?!

Lep dan želim, prav vsem !!!

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: primorke: piran-koper
12.4.2007 14:12:16   
gaja29
Sem iz Lucije, stara 28 let in sem že mamica skoraj eno leto stari Gaji.

(odgovor članu prymorka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: primorke: piran-koper
12.4.2007 14:33:56   
babsy77
Ojla, primorke! Še ena primorka iz Kopra se vam javljam. Rok imam novembra. A je še katera novebrska? Včeraj sem imela, kot vidim pri zelo glasni, G prvi pregled pri 8T. Res da je Rožičeva zelo "hladna" in tiha, samo jaz do zdaj n isem imela težav z njo. Slišala pa sem marsikaj, vsak pa ima pravico do svojega mnenja, pa verjotno se tudi izkušnje razlikujejo. Bomo še videli kako bo med nosečnostjo. Me pa vseeno srbi eno vprašanje: Svetovala mi je 3 hormonski test pri 16Tin da naj bi UZ za NS izspustila? Kaj pravite tiste, ki hodite k Rožičevi? Ste šle vseeno na NS ali ste čakale na 16T?

Se še kaj beremo.user posted image

(odgovor članu gaja29)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: primorke: piran-koper
12.4.2007 14:53:54   
marty5
Moje izkušnje glede THT in Nuhalne so me pripeljale do ugotovitve, da G na Obali zelo navijajo za THT namesto nuhalno. Zakaj? Ker nihče nima licence - moraš v LJ ali Postojno. Sicer imam G v Kopru in mi je takrat našteval same pozitivne stvari glede THTja, Nuhalno pa dajal v nič.

Na to temo sem se precej informirala in se vseeno odločila (tudi) za nuhalno - delala sem namreč oba (predvsem zaradi moževega poklica, ki bi lahko vplival na zdravje user posted image ). Zdaj bi šla le na nuhalno. Je zaneslivejša, predvsem pa tudi enkratno doživetje - ko prvič vidiš to majceno bitje, ki raste v tebi. Pregled pri Reševi je bil enkraten in vreden vsakega tolarja.

Lahko pa trdim, da je (na žalost) razlog, zakaj G na Obali potencirajo THT predvsem v denarju - tudi ta se namreč plača - če se ne motim okrog 15tisoč bivših sit.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu babsy77)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: primorke: piran-koper
13.4.2007 0:12:06   
NAVT
V prvi nosečnosti sem šla samo na THT (tudi jaz sem pri Rožičevi). Ona je podala svoje mnenje o nuhalni, in sicer da gre za preveč subjektivno preiskavo, pri kateri se G lahko za malček zmoti in je potem rezultat neustrezen. Taka je bila njena razlaga, meni se sicer ni zdela čisto na mestu. Če bi bila zadeva na tako majavih nogah, pol že ne bi imela prave teže in dvomim, da bi jo ostali slovenski (in tuji) G sploh prakticirali. Kateri bi si pa upal prevzeti takšno odgovornost (kljub temu da v izvidu piše, da ni 100% zanesljivo). No, zdaj v drugi nosečnosti pa mi je sama priporočila NS, saj v mojem primeru THT- ja ni mogoče interpretirati (dvojčki). Kolikor se spomnem, pa je cena približno enaka. V januarju sem za NS plačala 50 €, pred dobrima dvema letoma pa za THT 12.000. Je pa res, da poleg NS ponujajo tudi dvohormonski test (podobna finta kot THT), ki se ga še nekaj doplača. Skupno menda prideš na starih 20.000 sit (okvirno). Meni tega pač niso ponujali.


(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: primorke: piran-koper
13.4.2007 10:26:23   
Anonimen
Babsy77, nič ti ne poslušaj Rožičeve, ona je tudi moja G. Pa sem jo na 1. pregledu vprašala kam naj grem na NS, pa je kar tečna postala, češ da ona tega ne ve in to ni njena stvar, ker ona tega pač ne dela in da mi priporoča THT v 16. tednu, da naj prinesem 83 evrov in mi podrobno vse razlagala o THT in dala brošuro. NS nisva omenjali večuser posted image .
Prav tako je bilo na 2 pregledu, da mi je spet rekla da naslednjič pa delava THT in naj prinesem 83 evrov. pa sem bila tiho in si mislila svoje, ker sem 4 dni po tem šla na NS v Postojno, vidiš prvič zares svojega user posted image , može je seveda šel zraven (kar pri Rožičevi pred 24 tednom ni mogočeuser posted image ). In je bilo z rezultati vse ok. Vprašala sem tudi Pušenjaka in mi je povedal da je NS bolj zanesljiva oz. ima več % verjetnost točnega rezultata. Potem sem ga po NS še enkrat vprašala, če mi po rezultaltih, ki sem mu jih predložila predlaga še THT in je rekel da samo, če mi ga G časti, ker ni nobene potrebe.
Malo me je bilo strah sedaj v torek iti na pregled, ker sem vedela da bo s THT težila, ker naj bi ga naredili....
Pa me je že sestra zunaj vprašala če delava danes THT, pa sem rekla da ne, sem bila na NS, je vse OK in da so rezultati vpisani v knjižici. In je lepo napisala v karton da ne želim THT, pol je G to videla, je še enkrat vprašala in sem rekla da se mi ne zdi potrebno in je bil mir. Nobenega komentarja, še zelo dobre volje je bila in mi naredila UZ in poiskala spol.

Tako da ti priporočam NS v Postojni, pa še cenejši je, je 50 evrov, ful so prijazni, čim prej pokliči ker imajo gnečo in partner naj gre zraven, ker se vse lepo vidi. Meni je tudi spol napovedala, G pa je samo potrdila da bouser posted image .

Srček

(odgovor članu babsy77)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: primorke: piran-koper
14.4.2007 4:48:17   
anajmad
Licenco za nuhalno na obali bi rada imela Lovšin in Guzejeva. Pri tem morata narediti toliko teh pregledov,da se jima to enkrat potrdi. To je bilo že rečeno pred dvema letoma,ko sem bila jst tretjič noseča. Pa mislim,da še do danes ni naredil nobeden te licence. Jst sem bila tretjič na nuhalni pri Pušenjaku. Ne vem,navaden Uz in še tečen je bil kot strela. Men so še potem naredili hkrati trojni hormonski test zaradi starosti. Če bi do konca nosečnosti zdržala bi bila ravno stara 37 let. Izvidi so bili O.K. Rezultat imamo že doma skoraj 16 mesecev,našo punči rojeno v 26.T nosečnosti.
Priporočam in nuhalno in THT,ker potem si le bolj miren.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: primorke: piran-koper
16.4.2007 10:15:55   
babsy77
Hvala za koristne informacije. Člevek se kar težko znajde med temi različnimi mnenji. Kaj v Postojni sta dva G, ki imata licenco za NS? Jaz sem slišala tudi za dr. Reša. Se bom kar odločla za NS, bom bolj mirna, ker se mi zdi 16T vseeno malček prepozno za vse te teste. A ima katera kakšno tel. št.?
Rožičeva pa je zgleda zelo različna do svojih pacientk. Ko sem bila prejšnji teden na prvem pregledu in ko mi je rekla, da naj se pripravim na UZ, sem jo vprašala, če je lahko partner zraven. Odgovorila mi je, da ni praksa, da je lahko sicer prvič pri 20T, ampak če je že zunaj, naj ga kar pokličem. Tako da ga je sestra poklicala. Pa še slikico mu je dala, da bo "lažje počakal v čakalnici". Jaz sem jo tudi vprašala za NS, pa mi je mirno svetovala THT, nič se ni užalila. Pa sem ji še malo zatežila za bolniško, ker je v službi nevzdržno in mi je brez problemov napisala po 4 ure. Kot jo trefiš.

Držte se punce. Začela se je že prava poletna pomlad.user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: primorke: piran-koper
16.4.2007 19:30:24   
Anonimen
Številka od Postojne je 05/726 55 71. Lahko pa gre partner zraven, je ustaljena navada. Stane pa 50 evrov, pa svoj CD prinesi s seboj.

(odgovor članu babsy77)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: primorke: piran-koper
18.4.2007 10:10:50   
majrim
babsy77-jaz sem bila na NS pri dr.Rešu v Dravljah...ker smo bili na umetnem,mi je to svetoval in smo tudi naredili...dr.Rožičevi ni bilo ravno prav,ampak se ne sekiram...če je naša Neža bila narejena z Rešovo pomočjo,se mi je zdel njegov nasvet oz. priporočilo povsem upravičeno....me je pa pol Rožičeva poslala na THT in ker so bili rezultati na tem testu slabi,sem mogla na amniocintezo v lj,ampak so mi v lj lepo povedali,da so rezultati slabi ponavadi zaradi vseh hormonv,ki jih uživaš  pri umetnem oplojevanju....zanimivo je blo to,da sem pri NS imela super rezultate...ampak je tako,da tudi leta naredijo svoje...moje mnenje je,da raje kak test več kot manj..vsaj pri mojih letihuser posted image ....je pa res,da je pri Rožičevi odvisno na kak dan naletiš...jaz pogrešam malo več pogovora...ko pridem tam me kar trema prime,pa pol pozabim pol stvari vprašat,ker imam občutek,da se ji mudi...no ja,še dva meseca bomo potrpeli,pol bo pa že...user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: primorke: piran-koper
18.4.2007 10:13:31   
majrim
babsy...to je še tel št. od Dravelj...01/510 68 00
vso srečouser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: primorke: piran-koper
19.4.2007 10:21:53   
babsy77
Hvala punce! Sem se naročila za 07.05.2007 v Postojno na NS, komaj čakam, da vidim user posted image  in si želim da bi bilo vse user posted image .


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: primorke: piran-koper
23.4.2007 15:52:00   
melaverde
Halo primorke, kje ste vse ?? Bomo kar izumrle tukaj gor...

Majrim, ne mi rečt, da si me še ti pustila na cedilu ?! kako je bilo v materinski, povej kaj...

Lep dan vam želim, čeprav grem jaz na predavanja user posted image

(odgovor članu babsy77)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: primorke: piran-koper
23.4.2007 20:54:10   
sonce78
Čau punce!

Jaz sem Izolanka in imam PDP 20.09. Ali sem lahko tudi jaz vaša???

Sprašujem vas, ali je na obali materinska šola v popoldanskem času?

Hvala in lepo božajte trebuščke!


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: primorke: piran-koper
24.4.2007 8:51:22   
melaverde
Sonce78, mislim da ne ...meni je moj ginekolog že 2x rekel da bi bil že čas za materinsko šolo ampak tudi jaz še delam (očitno do konca ker 15. maja grem na porodniško).

Seveda si lahko naša, če imaš čas za čebljanje še posebej... user posted image

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?