|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
8.3.2007 7:14:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SelmaC)
  Neposredna povezava do sporočila: 2951
   RE: Male majčice in majčki (2006)
8.3.2007 8:23:09   
lenika
Karin user posted image  za 10 mesecev. user posted image user posted image user posted image

Kalina kje si?

Aroaraa to si pa super zrihtala za porodniško po dnevih. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2952
   [Brisano sporočilo]
8.3.2007 10:15:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2953
   RE: Male majčice in majčki (2006)
8.3.2007 10:27:35   
pikicaa
Karin čestitke za 10. mesecev user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2954
   RE: Male majčice in majčki (2006)
8.3.2007 10:39:49   
pikicaa
Vsem mamicam majčicam čestitke za dan žena
 
user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2955
   RE: Male majčice in majčki (2006)
8.3.2007 11:03:09   
maya2
Lenika, Pikicaa hvala za čestitke

Tudi jaz želim vsem mamicam majčicam lep praznik, naredite kaj zase user posted image  (zadnje čase nam vsem to manjka) - zgledujmo se po Petki user posted image user posted image


user posted image

lp

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2956
   [Brisano sporočilo]
8.3.2007 11:21:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maya2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2957
   RE: Male majčice in majčki (2006)
8.3.2007 11:39:03   
maya2
Auroraa: hvala, kolk smo že velike a ne?user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2958
   [Brisano sporočilo]
8.3.2007 13:01:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maya2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2959
   RE: Male majčice in majčki (2006)
8.3.2007 15:46:06   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: nina64



Jaz pa pogrešam Barbs - se že dolgo ni nič oglasila, napiši vsaj zdravo


Zdravo.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu nina64)
Neposredna povezava do sporočila: 2960
   RE: Male majčice in majčki (2006)
8.3.2007 16:16:28   
mojca75
Oooooooo Barbs.... zdravo! A ste zdravi?

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2961
   RE: Male majčice in majčki (2006)
8.3.2007 21:53:26   
mojsoncek
Oj!

Pri nas nic novega, se vedno cakamo na lepse vreme oz. da vsaj neha dezevat, ker bi res rada sla ze malo ven po dolgem casu. Gledam in poslusam vremenske napovedi, pa na vsakemprogramu pravijo drugace user posted image user posted image .

Vceraj, ko smo bili v LJ, sem imela tudi s sefom sestanek. Ce mi podaljsajo porodnisko, ne bo nobenega problema, za naprej sva se pa ful dobro zmenila. Namrec ne grem nazaj na staro delovno mesto, ampak grem malo naprej in navzgor user posted image user posted image user posted image .

Ker je bilo ze toliko dobrih novick glede sluzb, sem morala pa se jaz z vami malo podeliti veselje. Zdej bom sla pa verjetno pocasi kar spat.

nocko!

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 2962
   RE: Male majčice in majčki (2006)
8.3.2007 23:12:40   
žmož
Dober večer!
Malo pozno, ker se 8.marec skoraj že poslavlja, pa vseeno iz srca vsem skupaj čestitke za dan žena. Za mano je ful naporen dan, pa ne fizično ampak psihično. user posted image  Sicer sem res imela cel dan pestro in en kup obiskov, vendar sem spet doživela eno veliko razočaranje. Zadnje leto pa pol nam res nekako ne gre preveč dobro, vendar sem mislila, da se bo stvar počasi umirila, ali se vsaj obrnila na bolje, pa gre vse samo še na slabše (v smislu medčloveških odnosov). Ne bi rada razlagala na dolgo in široko, v glavnem spet smo dobili "nož v hrbet". Očitno življenje samo naredi človeka takega kot je, in pride dan, ko moraš en list življenja obrnit in začet pisat na novi čisti strani.
Noč
Aja mojsonček čestitke za napredovanje.user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 2963
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.3.2007 8:33:27   
lenika
Mojsonček user posted image  za napredovanje in fajn šefa.

Žmož ko ti je najtežje, se spomni, da imaš moža in 2 sončka in vsi drugi ljudje so kar naenkrat postranskega pomene. user posted image

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 2964
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.3.2007 11:57:28   
cofek
oj, samo na hitro...

Ažbe je trenutno pri babici, pa sem malo poškilila na RR...

pri nas nič novega, pa hkrati vsak dan nekaj user posted image ...

mam pa eno vprašanje (upam, da ne bom preveč zakomplicirala user posted image )- je bil včeraj A pri starših od user posted image  in je spal cel dan samo uro in pol od cca pol dveh naprej, dopoldan pa nič in je seveda prišel domov ves zmahan (ker itak se mu je ful dogajalo) in tečen in nič mu ni bilo prav (pa še sama sva bila cel popoldan). Ponavadi gre spat dopoldan okrog pol desetih (cca. pol ure) in po kosilu okrog pol dveh (cca. uro, uro in pol, dve uri..). Pa pravi user posted image , da so ga sicer probali dat spat dopoldan, vendar ni hotel in so tko prelagali spanje dokler ni bil tolk zmahan, da je kar padel v posteljo (po skoraj sedmih urah budnosti!). Vem, da se mu počasi ritem spanja spreminja in da bo čedalje bolj buden pa bo spal samo 1x dnevno, vendar ne tko čez noč. Vem, da ga je pred spanjem treba umirit, ker če ne se pol dviguje ali pa joka, v glavnem hoče protestirat kolikor se le da. Sprašujem pa vas za eno mnenje, ker po moje mora imeti red, pa ne me narobe zastopit, da ga je treba na silo spravit spat, vendar ima svoje ure, ob katerih je vidno utrujen in je treba samo malo volje in ga spravit spat. Pa je potem kot nov in ful zadovoljen. Mori me samo to, ker moja mami ga uspe uspavat, njegovim pa to ne rata - poleg tega ga pa bodo najbrž vsaj vsak drug teden pazili oni in ne bi rada, da bo potem tečka in ves nezadovoljen, že tko bo problem, ker naju ne bo videl nekaj ur na dan, pol pa še to.  
Zdaj mi pa prosim povejte al sem samo jaz tista tečka, ki vztraja pri ritmu spanja al ga je treba dat v posteljo, ko je čist hin al kaj? Govorim pa o dnevnem spanju.

Barbs, vidim da vsaj vsake toliko preletiš RR - ti moram povedat, da če imate še probleme s temenci - zdaj je prišla ena nova linija otroške kozmetike - sicer šampona in kreme za temenca nisem sprobala, sem pa poskusila kremo proti pleničnemu izpuščaju (če ne zaznamo, da se je pokakal in ga previjemo več kot pol ure po tistem, ma revež ritko čist rdečo) in jo moram pohvalituser posted image . Tko da če te zanima, pošlj ZS, da ne bom tukaj težila in delala reklame. Drugače je pa linija predstavljena tudi v novi št. mojega malčka.

lep dan vsem!

aja, veste kaj bomo čez cca. 14 dni (prvič -večina, no) praznovale - MATERINSKI DAN!!!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2965
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.3.2007 13:50:56   
Lara28
cofek - čisto na hitro glede dnevnega spanja. Naš Anej je do pred 14 dni spal 2-3x na dan po pol ure do največ 40minut. Potem pa je dejansko ČEZ NOČ začel spat enkrat in sice zaspi šele okrog 12, pol enih (prej včasih že ob 9ih, vstajamo pa ob šestih zjutraj). No in zdaj spi pa tudi do dve uri kdaj. PO tem popldan spet ne spi več, razen mogoče v vozičku ali avtu kake pol urce.
Kar pa se dnevnega uspavanja tiče - ker gre k varuški, sem ga hotela "naučit" zaspat samega tudi podnevi. Sem ga pustila jokat, rečem ti katastrofa. Jaz pač nisem karakter za to. Je jokal tudi eno uro in potem ko sem ga vzela ven v sekundi zaspal na rokah, ampak je postal blazno nezaupljiv, ko sem mu drugače zginila izpred oči, tudi na WC nisem mogla več sama.  Mogoče bi morala vztrajat, ampak jez sem imela dovolj mučenja po 4 dneh.  Pa še dosti preveč hudo mi je bilo ko je jokal , tako da ga zdaj  še naprej uspavam v naročju, ko pa zaspi ga dam v posteljico. In spat ga dam, ko že sam prileze k meni in se nasloni na mene, takrat je res čisto zmatran.  Pri varuški pa si bodo že poštimali.

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 2966
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.3.2007 14:10:51   
mojsoncek
hej, bom samo na hitro napisala, ker mi Anze nagaja user posted image .


cofek
- kar se tice urnikov, ti bom napisala takole. Moja svakinja je vedno napisala na listek ure spanja in hranjenja, kadar je dala svoje otroke svoji mami v varstvo. Se posebej najmlajsa je bila zelo delikatna, tako za spanje, kot za hranjenje. Ce ni jedla in spala ob svojih urah, je bila katastrofa. Tudi Anze ima nek svoj ritem, ki ga vsi nekakko upostevamo. Tako da, jaz mislim, da bi vajini bliznji lahko upostevali njegov ritem, ki ga ima sicer. Kar se pa raznih varusk ali vrtcev tice, je pa zadeva malo drugacna. Ce ima varuska samo enega otrocka, potem se lahko se prilagodi, ce jih ima pa vec, pa vse porihta ob istem casu. Prav tako kot v vrtcih. Otroci itak posnemajo druge in se zato lazje prilagodijo spremembam ritma. No, to je samo moje mnenje.

sibam, ker Anze vztrajno pleza po meni...

pa pa

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 2967
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.3.2007 14:25:48   
TiaSara
Živjo!

Danes sem pa jaz tečna. Tamali pa to čuti in posledično je še on tečen. Sva se spet več kot pol ure dajala spat, mi bo kar hrbet stran padel. Tako da Cofek - pri nas je včasih treba veliko veliko narest, da zaspi, pa čeprav je tako utrujen, da kar po tleh pada (in to dobesedno - ko je utrujen, se hoče kar naprej dvigovat, potem pa pada, ker je že čist fertik). In ko smo kje na obisku, kjer mu je zanimivo, pogosto ni šans, da bi ga spravili spat. Razumem pa tvojo dilemo zato poskusi razložiti, zakaj ti je tako pomembno, da gre spat, pa naj se potrudijo - pa še predlagaj konkretno postopek, kako).

Sicer sem pa tečna zaradi službe - jaz osebno ne bi šla nazaj delat, ampak O.K., s tem sem se sprijaznila. Mi pa sedaj kar naprej nekaj težijo in neke zadeve v podpisovanje pošiljajo, zadeve, ki jih ne želim podpisati, pa jih dobesedno moram... Saj vem, da na koncu ne bo nič narobe, ampak mi gre pa na živce, ko me kdorkoli v nekaj sili.

Pa varuške ... razmišljam, da bi kar odpoved dala, pa šla raje otroke čuvat. Sigurno bi imela vedno dovolj dela.



(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 2968
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.3.2007 14:59:08   
cofek
Lara28 danes dopoldan sem mela priložnost bit z njim, ker delam popoldan in je zaspal ob pol desetih in ob pol enih kot bi ga ustrelil - ponavadi rabi cca. 10-15 min. Torej dopoldansko spanje še rabi. Sploh pri takem intenzivnem dogajanju kot je pri babicah in dedkih - doma ima vsaj kako minuto miru. (moja mami ga je recimo dala že tudi 2x spat dopoldan, ker je bil tko zmatran - to meni ni še nikoli ratalo)
Popoldansko spanje pa smo opustili potem, ko smo tudi po 45 min ležali z njim in ko je zadremal in si se hotel odstranit, je že odprl oči. Takrat sem videla da popoldan ne bo šel več spat. Dopoldan pa se mi to še ni zgodilo.
Spat pa itak hodimo z njim - se uležemo v posteljo in zapremo oči, tko da ga ne puščamo jokat in te zadeve. Res pa je da je včasih treba tudi kakšno pesmico zapet, da se umiri in se ne dviguje več.
Očitno bo res treba povedat urnik, vsaj okviren - saj ni treba da se ga držijo kot "pijanc plota"user posted image , vsaj malo ga naj upoštevajo.

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 2969
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.3.2007 15:49:20   
žmož
Ola!
Danes sem se oglasila v službi, da jim povem, da imam podaljšanje in ne bi verjele-čakalo me je darilo za 8. Marec. In to prav posebno darilo-KOŠARICA!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne morem verjet! Tako sem se tudi jaz pridružla nekaterim majčicam, ki jih po porodniški očitno ne rabijo več-in to po 10letih!
Že včeraj sem dobila en nož v hrbet, danes je pa višek vsega. čist sem na tleh.

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 2970
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.3.2007 15:57:23   
lenika
Cofek - Ja, naš Matic ima tudi ure spanja in hranjenja in tega urnika se držimo. Spat hodi ob 11.00 in ob 15.30, spi pa vsega skupaj nekje okoli 2 uri. Se je pa zadnjič dva dneva zaporedoma zgodilo, da je dopoldne spal dobri dve uri in potem popoldan ni hotel več spat, samo je bila pa potem zvečer kar kriza in mi je med hranjenjem zvečer parkrat kar zadremal. No naslednji dan je šel pa že na svoj stari ritem. Če ne prej bo pa septembra sigurno spal samo 1x na dan, ker imajo v vrtcu tak ritem.

TiaSara, upam, da s službo čim bolje zrihtaš.

Lara28, nič se ne sekiraj zaradi uspavanj, ker otroci pri varuškah navadno popolnoma drugače delujejo kot doma in si bosta z varuško že ustvarila svoj ritem.

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 2971
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.3.2007 16:00:48   
lenika
Žmož, pa saj ne morem verjet, kaj se dogaja in to naj bi bila socialna država, ki podpira rodnost user posted image . Pa si bila za nedoločen čas zaposlena? Kakšen je pa razlog odpusta? Pa saj niso normalni. Poglej pa malo iz druge plati. Še sreča, da ti ni treba več delat s takšnimi nadrejenimi. Sigurno boš našla kaj boljšega. Za lepši dan ti pa pošiljam user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2972
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.3.2007 16:53:02   
nina64
žmož - user posted image user posted image user posted image  ni kaj za komentirat, mi gre kar user posted image , drži se. Ne pozabi, imaš pa enega zlatega user posted image , ki te zdaj najbolj rabi. user posted image  naj pocitra vse ostale.

_____________________________

Namesto avgusta, je naš sonček Tim pokukal na svet že 7.maja.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2973
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.3.2007 17:08:16   
cofek
žmož user posted image , pa kaj ga hecajo user posted image
no comment

(odgovor članu nina64)
Neposredna povezava do sporočila: 2974
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.3.2007 17:31:43   
maya2
žmož: pa saj ne morem verjetuser posted image   user posted image  pa še taka država! Samo nakladanje! user posted image user posted image user posted image  upam da čimprej najdeš kaj boljšega!


(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 2975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?