|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij 2005
12.2.2007 14:42:09   
anckabancka
Bobek, pri nas je tudi pestro z boleznimi. Včeraj je Aljaž po enem tednu brez vročine spet zakuhal. Imel je okoli 38,5, pa ful smrkav nosek. Danes pa o vročini ni ne duha ne sluha. Sploh ne vem kaj je to bilo?

Res se sprašujem ali bo ta otrok še kaj hodil v vrtec. Že skoraj 2 meseca je doma, pa je kar naprej bolan... Res je, da je enega za drugim imel 2 antibiotika. Ali mu je res tako padla odpornostuser posted image Sicer sem pa danes kupila še en sirup za odpornost - kindervital. En endovital smo že popili.

Pa električni aspiratorček za nos imam tudi že ugledan. user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: Julij 2005
12.2.2007 15:51:32   
Meceno
Anckabancka ....mogoče pa je tvoj otrok bolan tudi malo ( sej vem da se bo čudno slišalo ) zato, ker imaste novega člana. Baje jim to malo na psiho pade in s tem na odpornostuser posted image .
Želim mu čimprejšnje okrevanjeuser posted image user posted image

Kako drugače ženskice ?

Bobek, ...jaz nebi tiste rože v uho kapala, če pa že, glej da bo sterilno. ( baje je treba to na žlici segret )
No, če  vprašaš v lekarni bi oni rekli da tega ne poiskušat, ker uho je le uho.

Sicer mene je mami tudi s tem ušesa zdravila pa mi ni nič. Recimo od brata žena je pa skoraj gluha ( na eno uho sliši 13% na drugo 42% ). Dobila je eno bakterijo ki ji je povzročilo huda vnetja ( stara je bila 3leta).



Lp

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: Julij 2005
12.2.2007 19:28:18   
Anonimen
Ančka, samo tole: v opisu imaš napisano, da je Aljaž v juliju 2005 pihnil prvo svečko. 2006 si mislila, kajne user posted image

Drugače smo pa ok.

(odgovor članu Meceno)
  Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: Julij 2005
12.2.2007 19:42:42   
bobek05
Hja, ko človek misli, da stvari ne morejo it na slabše, mu je treba dokazat nasprotno, kajne? user posted image  

Torej, po temeljitem pregledu mojh očal sva ugotovila, da se DAJO popravit, ker so bila le (malo bolj) zvita... In sem jih nesla k (malo bolj fensi) optiku. Vmes sem skočila v BC po UPSS sp. hlačke in majčke za Aneja (mimogrede - nikjer v MB se ne da dobit sp. majčke št. 98 user posted image ) in se zamudila pa ene 20 minut ziher. Ko se vrnem, tip še vedno odzadaj nekaj "rošta".. Čakam 10 minut, nakar pride do pulta in mi reče, da se očala ne dajo popravit?'!! user posted image  Seveda sem ga zijala kot bik nove jasli... Ja, kao je nekaj zlomljeno.. In gre nazaj in spet 15 minut nekaj ustvarja in pride spet do pulta tokrat s totalno zlomljenim okvirjem (50 jurjev vrednih očali!!!!).. V tistem nisem vedela ali naj se začnem dret ali jokat ali kar oboje... user posted image  user posted image  Tip je še kar trdil, da se je res potrudil, da je naredil vse kar se je dalo, ampak da ni šlo, jaz sem pa vzela očala in šla... Moj je doma skočil do stropa, ko je videl kaj je oni naredil z očali. Jutri ga bo ziher šel ven sk* , ampak dejstvo je, da moram kupit nova očala.

Pa to še vse skupaj ne bi bil tak problem, če ne bi izvedela, da tega mojega proizvajalca očal ne uvažajo več v SLO, ampak da lahko grem po njih kar v Španijo če mi paše... user posted image  Tak sem jezna, da bi najraje nekomu odtrgala glavo in začela bom kar pri onem kretenu, če se do jutri vsaj malo ne ohladim...

Antigona, natreska Florina nima - baje imajo naročenega, ampak ga dobijo šele marca. user posted image  Mali je zdaj dobil drug antibiotik - Primotren. Je kateri kaj znano kako je s tem antibiotikom?

Meceno, VELIKO mamic daje otrokom v uho natresk (tudi Antigoni je pediater predlagal) in vem, da je treba tekočino malo segret preden jo daš v uho... Kaj pa vem? user posted image  Nočem bit pametna, ampak res bi rada svojemu otroku pomagala po svojih najboljših močeh. Očitno antibiotiki ne zaležejo, druga možnost (da ga vzamem iz vrtca) pa je skoraj neizvedljiva. Sicer pa je od moje sestrične mali imel velike probleme z ušesi še preden je sploh šel v vrtec. Je moral celo na operacijo. Zdaj, ko je malo večji (4 leta) je bolje.

Vedno je tak, da lahko neka stvar pri nekom deluje, pri nekom pa ne. Razumem pa tvojo skrb. Imaš tudi izjemno dobre zdravnike, ki npr. naredijo le 1x kakšno napako pri zdravljenju pacienta in kaj zamuštrajo. Statistično gledano so še vedno izjemni zdravniki, ampak ti boš drugačnega mnenja, če bodo zamuštrali ravno TVOJEGA otroka. Vedno so izjeme. Tako je povsod. Se bom pa še posvetovala z Anejevo pediatrinjo.

< Sporočilo je popravil bobek05 -- 12.2.2007 19:44:19 >


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: Julij 2005
12.2.2007 20:13:27   
Antigona
Bobek ni panike, če boš kaj prej hodila v Lj. me samo en dan prej pokliči pa ti pripravim. Velja???
Jst morm rečt da Žanu ni šlo naprej (vnetje ušesa), pa tudi mi ko smo bili majhni smo uporabljali to zadevo in je bilo vedno takoj bolje...
Res upam, da bo pomagalo tudi Aneju in da se mu vnetja nehajo ponavljati...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: Julij 2005
13.2.2007 8:51:14   
Eca
Hej!

Spet izgubljena tukaj...

Mi smo pri Marku tudi imeli non stop težave z ušesi - odkar je šel v vrtec, pa vsakokrat mu je teklo iz nosa.... dva dni vrtca, 14 dni doma. Meseca januarja smo ga vzeli ven (na podlagi zdravniškega potrdila, plačaš samo rezervacijo), da je prišel k sebi od vseh bolezni in antibiotikov. V februarju je začel hoditi v vrtec (sedaj pa hitro trkam) in je vse ok.  Mogoče se splača mesec dni reskirat in ga potegnit ven, da otrok pride k sebi. Lahko pa tudi za dalj časa, po potrebi pač.

Glede Primotrena - otrok mora piti zelo, zelo veliko tekočine, sicer zdravilo pusti lahko posledice na ledvicah, pa tudi kakšne slabosti....bo več Meceno povedala. Jaz sem ga enkrat dajala dva dni Marku, ker ni hotel piti sem prenehala.

Spodnje perilo Upps sem jaz kupila v BC v City-ju (mi nosimo št. 92). Bobek pokliči tja, če slučajno nisi ravno tam bila na nakupu. Kaj pa Aladin, tam sem tudi videla večkrat neko spodnje perilo za otroke, samo znamka pa ne vem katera je bila.
Mi še na srečo nosimo bodije št. 86-92. Če mu bodo poleti premali, jih bom pa spodaj odrezala in bodo majčke.

Aja, kaj pa kakšna alternativna zdravila za ušesa? V Lipnici je ta lekarna in prodajajo te alternativne zadeve. Jaz sem že večkrat slišala od sodelavk, da imajo dobre stvari, vendar na srečo se je našemu Marku zdravje popravilo in ni potrebe, da grem kaj tja iskat.

Evo, danes sem se pa razpisala....

Pa še to - nosečka sem 28t in komaj čakam na dan d.

Lepo se imejte!

Papa  Eca

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: Julij 2005
13.2.2007 9:46:52   
bobek05
Eca, hvala za nasvete. user posted image  Je pa tako, da ne vem KDO bi naj bi z njim doma mesec dni, če bi ga vzela iz vrtca user posted image  En mesec skupaj je izjemno dolga doma. Po drugi strani pa če ne bo bolje, bomo verjetno morali naredit kaj drastičnega. user posted image


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: Julij 2005
13.2.2007 10:42:08   
jakaracman
Bobek mi imamo tudi vnetje ušes, zdej je na prevetivni kuri antibiotikov, sem ji zrihtala pregled pri ORL spec. , ki jih poznam in zaupam, saj veš delam v zdravstvu.Potem bom pa tudi probala še malo homeopatije.Bila sem v Borovljah v lekarni Adler in kupila kar nekaj zadev.Bomo videli, najbrž bo pa itak drugo leto bolje.Prekuževanje pa morajo dati skozi.Nemci imajo študijo pri vnetih ušesih 4 tedne antib., pa 2 tedna pavze.Če boš v Lj, se javi da se malo potožimo drug drugemu.user posted image Glede očal pa tako, jaz sem plačala 50000 za popravilo zoba, ker me je mala sunila in je počil.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: Julij 2005
13.2.2007 12:08:33   
Meceno
Ekola, jaz se počutim plodnouser posted image

Šok ?user posted image

Ne, vedno je tako kadar ovuliram, samo ta mesec je nenormalno močna user posted image  A še katera tako ? Razen Ece, Antigone in Anckebancke.

Moti me, da se kot ženska premalokrat počutim OK.user posted image
Recimo moj menstrualni kolendarček..........5.1.dan menstruacije, 8dni se počutim super,17.1. ovuliram do 20.1, potem pa 9dni predmenstrualnega sindroma in 26dan nastopi zopet rdeča, ki je trajala do 4.2. , šest dni uživam in se počuti kakor da sem v nebesih in tako spet od 11 do 14.2. plodna.,.....in mogoče bom še kakšen dan do menstuacije OK, ampak jaz čutim to pripravo in takrat sem vsa napeta, pa jedla bi non stop.....user posted image
Razmišljam edino, če bi mogla v času ovuliranja in med pripravo na menstruacijo prehrano spremenit, samo kaj jest ?  A katera ve ?


Okoli Primotrena zelo drži kar je napisala Eca, da je treba več tekočine popiti oz to velja nasplošno če so naši otroci bolani. Pri antibiotikih pa toliko bolj. Predvsem po jedi in z večjo količino tekočine, da preprečimo kristalizacijo.
In pa 2* po eno do dve tableti na dan.

Nisem pa pristaš homeopatije, čeprav tudi nisem zagovornik tablet, sirupov,čajev,.... Zdravniku ne zaupam oz odvisno kaj ta nudi. Bolj verjamem aparatomuser posted image  oz izvidom.



Lep dan










(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: Julij 2005
13.2.2007 16:28:31   
Eca
Hej!

Meceno jaz sem tudi imela te težave preden sem zanosila z Markom. Pa mi je ena ga. svetovala, da od ovulacije naprej je prepovedano jesti vse kar je sladko in seveda sladke pijače. Meni je pomagalo, edino ovulacije pa so me vseeno bolele. Mogoče tudi zato, ker sem vedno imela vsaj 2 jajčeci user posted image (sem prav napisala?). Po porodu so se mi te zadeve same uredile (včasih pa pomagajo tudi kontracepcijske tablete).
Po porodu sem ovulacije še vedno čutila - sem mislila da mi bo trebuh razneslo.
Kontracepcijske tablete žal prinesejo kakšne druge stranske učinke - no to je pa že tvoje področje. Meni skoraj nobene niso pasale.

Ok, zdaj pa sem rekord postavla v oglaševanju pri julijah 2005 user posted image .

Lep dan vsem!

Eca

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: Julij 2005
13.2.2007 20:28:56   
bobek05
Jakaracman, očitno nismo edini, ki nas bo naš sonček spravil na boben user posted image  No, danes sem že šla po nova očala, ki bodo stala 60 jurjev in bi še več, če ne bi imela popusta, ker jih že 2 leti nisem menjala. Ta isti optik (pri tem sem kupila tudi te svoje čaščene okvirje za katerimi jočem user posted image ) mi je POPRAVIL ta moja uboga zlomljena očala - oni drugi kreten (ki mi jih je zlomil), pa je rekel, da ni variante, da se še popravijo... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Je pa res, da zdaj "starih" očal ne morem ravno nosit v javnosti, ker so zlotana in se seveda vidi tam kjer manjka barva. Pa kaj zdaj hočem, sem se že sprijaznila, da bom morala ta mesec malo stisnit in dat za nova očala. Kaj za čem?! user posted image
Javi, če bo homeopatija kaj pomagala pri zdravljenju vnetih ušes...

Meceno, mene SPET močno "trga"... pa se skoraj v zid zaletavam, da ostajam razumna glede tega user posted image  Že to je napredek, da res intenzivno razmišljava o tem, da bi začela delat na novem user posted image  TO leto jeseni, namesto naslednje leto... Moram bit zdaj res pridna na faksu in delat izpite s svetlobno hitrostjo.
Kar se pa M teče - jaz sem z njo po porodu še malo na slabšem kot prej. Prej NIKOLI nisem občutila ovulacije, zdaj pa jo in to vsak mesec točno 1 teden pred obiskom "tete" user posted image  No, sem si rekla, da sem po eni strani lahko srečna, ker bova zdaj lahko bolj "ciljala" dneve user posted image  Tabletke jemljem že leta - če jih ne bi, bi me vsak mesec vozili na cepljenje zaradi krčev. user posted image  Ja, je bilo pred tabletkami precej hudo. Si pa mislim, da se spodaj ni kaj dosti spremenilo iz preprostega razloga - ker sem imela CR in ne naravni porod. Kaj pa ve mislite? Bi to lahko bil razlog?

Eca, nas veseli, da podiraš rekorde! user posted image  user posted image

Zdaj grem pa spet čistit in peglat gore cot, ker ta in naslednji teden ne bo čistilke, ker je mali bolan... user posted image

< Sporočilo je popravil bobek05 -- 13.2.2007 20:29:36 >


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: Julij 2005
14.2.2007 10:04:55   
Anonimen
user posted image  se mi zdi, da bom večno edina, ki je ne bo "trgalo" za še enega otročka user posted image
Kar se tiče M, pa tkole....meni so hormoni totalno pobezleli. Da ne govorim, da mi do seksa sploh ni. V bistvu mi paše, ampak mi ne user posted image  Čeprav, zdej, ko sem dala ven Mireno je 80% boljše, ampak vseeno. Jem tabletke Yasminelle, ki so res super.

Bobek, zakaj pa čistilka ne pride, če je mali bolan? Se boji, da bo kaj nalezla? Hm.

Lep dan, babnice user posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: Julij 2005
14.2.2007 11:51:41   
Antigona
Ojla!

Midva sva imela pa danes sistematski pregled in cepljenje. Pri cepljenju je menda jokal celih 5 sekund, dokler je bila inekcija še v ritki in to je bilo to. Naprej pa spet nasmejan. Velik naj bi bil 86 cm, ima pa 12,4 kg. U glavnem bil je priden in je "stricu" zdravniku vse pokazu pa mu dovolu da ga je zmeru in mu ušeska pogledal...
Bravo Žan user posted image  user posted image  user posted image

Je blo pa ful hecen pol k sva mogla v čakalnici počakat še 20 minut in za nama je bil pa cepljen en dojenček k je ful joku. Pa m rečem a slišiš dojenček joka. Pa Žan pokaže moj trebuh in reče tukaj pa ga poboža, tolk da mi ni spet dude vtaknu v popek user posted image ...

Pa pa,
pa za vsako eno rožico
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: Julij 2005
14.2.2007 14:43:42   
Meceno
Lepo praznujte ZALJUBLJENCIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Kaj jim pripravljate ? Jaz namreč nič, razen kosila, nič posebnega ( na olju zapečeni puranji koščki + gobice v slanici + smetanovo omako + gobova omaka od Megi , zraven pa testenine in skleda solate ) Na mizo bom dala skvačkane prte v obliki srčka + svečke in to je to + lupček sevedauser posted image




(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: Julij 2005
14.2.2007 14:49:48   
bobek05
IZVIRNO SPOROČILO: sunqueen

Bobek, zakaj pa čistilka ne pride, če je mali bolan? Se boji, da bo kaj nalezla? Hm.



user posted image  Ne, takrat ko je mali bolan, ponavadi ne pride, ker mi večinoma samo pegla, naš mali bi se pa non stop motal okrog pegle... Še jaz peglam samo takrat, ko že spi. No, me je pa moj pregovoril, da naj jo vseeno naročim in je danes prišla za 2,5h in vse speglala v drugi sobi, tak da malega ni nič mantralo... user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: Julij 2005
14.2.2007 14:51:52   
bobek05
IZVIRNO SPOROČILO: Meceno

Lepo praznujte ZALJUBLJENCIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kaj jim pripravljate ? Jaz namreč nič, razen kosila, nič posebnega ( na olju zapečeni puranji koščki + gobice v slanici + smetanovo omako + gobova omaka od Megi , zraven pa testenine in skleda solate ) Na mizo bom dala skvačkane prte v obliki srčka + svečke in to je to + lupček sevedauser posted image




Midva z mojim se bova zvečer sama zmenla... Imam eno tako posebno (čipkasto) perilo za posebne priložnosti... user posted image  user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: Julij 2005
14.2.2007 14:54:22   
Antigona
Jaz mu ne pripravljam ničesar, itak delam do 22ih. Ponavadi kupim tortice, ampak jih je Uroš kupil že včeraj (namesto zasoljenih rožic), tako da sva se že posladkala...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: Julij 2005
14.2.2007 14:59:51   
Anonimen
Jaz sem tudi dobila tortice iz Rustike.
Ne maram valentinovega. Čeprav so me pod povštrom čakale ene prav kičaste rdeče nogavice z srebrnim srčkom. Bah. Sej lepo, ampak....aj, tale moj dragi ga včasih tudi mal pihne user posted image  če pa ve, da ne maram romantike.

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: Julij 2005
14.2.2007 15:59:41   
Meceno
Aja, tisto kar bo zvečer ........user posted image user posted image ..........bom videla, če mi bo oz kak mi bo moj na dušo pihal . user posted image

Jaz imam tudi nekaj lepega perila, ampak ta je shranjen za vedno oz do operacije mojega trebuha. Mogoče razmišljam da bi si en lep korzetek kupla user posted image  kaj pravite? Samo ne za danes, ampak za najino obletnico. Temu jaz pravim praznikuser posted image



Samo jaz sem občutljiva okoli perila, ne sme biti prozoren, ne sme imet preveč vzorcev, biti mora lepo teliran in joški v njem naj bodo not, ne pa napol zunaj,......črn, šampanjec barva ali bel. Gatke pa takšne, ki bi bile napol boksarice . Me katera razume ?
Saj na spletu se najde kaj lepega, ampak v naših trgovinah je živa groza, al pa jaz nimam več oči na svojem mestu, zaradi Tare, je večina zraven.

Za domačo rabo pa prisegam na bel bombaz ali črn. Kak sem jaz nezanimiva user posted image






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: Julij 2005
14.2.2007 21:28:37   
Anonimen
Oj,vidim, da lepo praznujete, ko ni nobene gor...user posted image .

Jaz imam pa še vedno vročino, že skoraj en teden. Kar za znoret je, mi pade, potem pa spet naraste na 39 in več. Zdaj sem na antibiotikih; upam, da se pozdravim do konca tedna, da ni res kakšna pljučnica.

Sploh ne maram biti bolna in res zbolim vsakih sedem let, pa takrat bolj kvaliteto.

Mičica je že v redu, ppravi mali borec je user posted image .

Sem danes poslala sms, da imam spet vročino in da imam že vsega poln kufer. In je oči to povedal Mičici, ona pa v jok in po telefon, da me pokličeta. Saj ne morem verjet, kaj razume in čuti.

(odgovor članu Meceno)
  Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: Julij 2005
16.2.2007 21:22:23   
bobek05
Kje pa ste vse??? user posted image  Naša tema sameva že 2 dni... user posted image

Naš mali je še pokonci, ker je pop. spal do 16h in mene ob živce spravlja user posted image  Zdaj bo pa res treba spat, pa če se bo do polnoči metal po postelji... user posted image

Kako ste kaj julije? Se boste za pusta kaj našemile? Kaj bodo pa vaši malčki palčki in malčice palčice??? user posted image  Naš bo tiger Tigger (oni, ki je pri medvedku Poohju). Jaz bom pa (izključno za službo) gusar... Se bova z mentorico prelevili v strašna gusarja, s kljuko in eno oko... user posted image  user posted image  Jaz sem ful za take štose.

Naš mali od sept. pa do zdaj še nikoli ni bil tako zdrav kot je zdaj. Tu in tam mu (ko smo zunaj) priteče kaj iz noska a le za vzorček. Naslednji teden bo pa spet luštno, ko bo šel konec tedna v vrtec. Če ne bo reakcije na cepljenje kar v čet., če ne pa verjetno v petek. Veliko staršev poroča o vročini po cepljenju. No, bomo videli.
Danes jih naš junak šteje že 20 mesecev! Še 4 mesece in dopolnili bomo 2 leti!!! Pa kaj si nor!
Kužek pri nas dela HOV HOV, morski pes pa je PES user posted image  Pa še tako lepo izgovori PES! user posted image  Kar naprej bi nekaj komuniciral z nami... Preden zaspi mi pa razlaga: BABA AM NANA (babica je/jedla banano), DEDA AM AUKO (dedek je/jedel jabolko) in ko sem to povedala moji mami, mi je rekla, da sta prejšnji vikend, ko smo bili tam res onadva jedla banano in jabolko... Kaj si otrok lahko zapomni take malenkosti tako daleč nazaj?? user posted image  

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: Julij 2005
16.2.2007 21:24:42   
Anonimen
Kako ste kaj julije? Se boste za pusta kaj našemile?


Jaz imam že 10 dni vročino in se mi bo glih kar zmešal.

Za pusta bom potujoča gripa, bronhitis pa mogoče še kaj, za kar še ne vem,da imam user posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: Julij 2005
16.2.2007 21:31:24   
bobek05
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Za pusta bom potujoča gripa, bronhitis pa mogoče še kaj, za kar še ne vem,da imam user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Mič, upam, da se čimprej pozdraviš...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: Julij 2005
16.2.2007 21:35:27   
Anonimen
Jst tud... Zbolim enkrat na 7 let, pa takrat do konca.

Letos se je vsaj izšlo, bom vsaj za pusta ponucala user posted image . Upam, da jo pohrusta, tole mojo vročino..

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: Julij 2005
18.2.2007 12:01:17   
Antigona
Ojla!

Spet ste se vse zgubileuser posted image  Madona, še mal pa bomo padle na drugo stran...

Mi smo bli pa včeraj na Pokljuki in smo se sankali. Bilo je super, sijal je sonček tako da je bilo ful toplo. Žan je užival 300 na uro... Potem smo šli pa na sprehod in je Žan malo zaspal, potem smo šli pa še na kosilo...

Danes gremo pa k tašči na kosilo, tako da mi spet ne bo treba nič kuhat. Žan bo končno sprobal kostumček in se bo šel maškare. Bo pa medvedek Pu.

Pa pa,
S.
user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Igre in crkljanje z otroki sem preložila n...
Danes praznuje moj sin 27. rojstni dan. Ja, tile obrazki in rokice so se prelevili v odgovornega mladeniča, očeta enolet...




Kajenje med nosečnostjo.
пеперутка16

Zanimajo me izkušnje KADILCEV glede te teme, ali še kadite/ste kadile, ker vem, da nekadilci reagirajo zelo ostro in ne razumejo želje po cigareti.