|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
30.12.2006 22:46:32   
Sibil_
Večer!

Danes pa tukaj totalni mrk al kako?Kaj vse kuhate in uživate?user posted image

No, mi smo šli danes na kosilo k prijateljem, smo prav uživali, ta mali se je pa itak razdivjal.Zdaj sem pa jaz naredila še francosko za jutri pa ribjo pašteto, pa sem zmatrana.Se res hitro utrudim, pa kar spala bi popoldan.No, saj tudi spim ko je le prilika...user posted image

Zadnjič sem šla na test za sladkor in dat kri.Seveda mi je vzela tri epruvete krvi, jaz pa tešča in še nizek pritisk imam.In grem iz laboratorija je vse ok, potem sem pojedla kaka dva grižljaja sendviča in se jaz frajerka odpravim na velik nakup v hipermarket.Še sreča, da je bil nečak z mano, ker me je dejansko na blagajani skor odneslo po tleh.Sem bila že čist adijo, nečak je pa z ultra hitrostjo tlačil zadeve v vrečke, pa trgovka in on sta me prestrašeno gledala-jah, vsa bleda, zašvicana v trenutku-kaj pa češ drugega kot gledat.Pol je pa tako pasal dvojni kafe v baru, da ni za verjet.Vglavnem od takrat naprej jaz po laboratoriju grem samo še v posteljo, pa po nakupih ne hodim več-no, vsaj po večjih.user posted image

Kako ste kaj ostale?Trebuščki so prav luštni, moj je že tudi kar velik-zadnjič so me v eni trgovini spraševale, da če že nisem šla rodit?In ko sem rekla da šele marca so vse debelo gledale, češ da so mislile da bo prej-hmm, no saj imam res velik trebuh, ampak za 2,5 meseca prej rodit pa še menda ni????Eh ja, bo že...

Grem pod tuš zdajle, lep konec leta vsem in javite se še kaj čveke,
Sibiluser posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3276
   RE: Marčevke
31.12.2006 4:36:11   
A-N-J-A
Punčke moje drage  ,jaz vsem želim srečno in zdravo v letu 2007!

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 3277
   RE: Marčevke
31.12.2006 9:15:53   
urla
A n j a a ti ne moreš spati al si ga lumpala???

Tudi jaz vam vsem želim srečno v letu 2007, ki bo najlepše za vsako od nas!

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 3278
   [Brisano sporočilo]
31.12.2006 10:30:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urla)
  Neposredna povezava do sporočila: 3279
   RE: Marčevke
31.12.2006 11:49:56   
Tekica
Pozdravček vsem!

Meni so se pa spet hudo vnele ledvice user posted image , bolečin sem bila že navajenauser posted image , ampak tokrat je bila pa vročina tako visoka, da sama zase nisem vedela. Sem prvič za računalnikom po tako dolgem času ... No, ampak gre na bolje in zdi se mi, da naš user posted image  skoraj uživa, da sem jaz bolj pri miru in lahko več pokaže, kaj vse zna. Sem res vesela, da živahno brca user posted image

Sicer pa tudi jaz nosim precej visoko in se sklanjam kot stara mama, torej težko user posted image

Hvala vsem za dopolnjene in sestavljene sezname, jih moram še preučiti in čeprav imamo še dva meseca in pol časa (dopolnjujemo 30. teden), se čas bliža, a ne? In tako zelo resnično postaja vse skupaj, saj je včeraj rodila prijateljica in sedaj samo odštevamo, koliko dojenčkov bo še do našega user posted image

Za spremembo bova pa nocoj doma ... prvič po zares doooolgem času, jaz še vedno ne smem ven, mož bo ja z menoj user posted image .

Vsem lepo, srečno in ZDRAVO 2007, lepo se imejte, smejte se in uživajte sleherni trenutek!


_____________________________

Naš angelček - lumpek Klemen se je rodil 28. 2. 2007.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3280
   RE: Marčevke
31.12.2006 11:53:05   
Žabika
Pozdravljene souser posted image !

Ja naši trebuhi so res zelo različno veliki! Ampak sej tako je tudi prav, saj smo si tudi me zelo različne.
No meni se zadnje dva dni zdi, da se moj Junior obrača, ker imam kar neke bolečine v trebuhu. Ko grem npr. s psom na sprehod, se moram vsake toliko časa kar malo ustaviti, ker me začne notri tako boleti, da ne morem hoditi. Mislite, da je to lahko kaj narobe; jaz mislim, da se obrača iz položaja na glavi v kaj bolj udobnega user posted image .
No so me pa v teh dneh presenetili še hemoroidi. Ima kakšna dober nasvet, kako jih umiriti?

Drugače pa:
SREČNO, ZDRAVO LETO 2007, KI BO ZA NAS VSE LETO, KI NAM BO SIGURNO OSTALO V NAJLEPŠEM SPOMINU!


LP,
Ž.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3281
   RE: Marčevke
31.12.2006 12:01:42   
sezam
 S SREČO V LETO 2007 !
 
....... IN NAJ PRIJAZNI NOVI ČAS PRINESE VSE,
KAR JE STARO LETO ZAMUDILO,
LJUBEZEN, SREČO, ZDRAVJE IN VESELJE,
TO MOJE NOVOLETNO JE VOŠČILO !
 
 

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3282
   RE: Marčevke
31.12.2006 13:00:38   
tejčica
Pozdravljene punce!

Jaz pa danes samo lenarim.user posted image  Včeraj sem naredila vse kar je bilo za naredit po stanovanju, tako da danes samo uživam. Na silvestersko večerjo smo povabljeni k njegovim, za kosilo bo danes nekaj čisto na izi, tako da se mi niti s kuho ni potrebno ukvarjati. Samo za sladko za po večerji bom poskrbela. Včeraj zvečer sem spekla marmornat kolač, sedaj bova pa z malo scoprale še rafaelo kroglice. Masa se že hladi v skrinji. Novo leto pa bomo pričakali doma, kar je obema najljubše. Se mi ne da nikjer gužvat s tem trebuhom, pa še teh petrad imam vrh glave. Se bomo raje doma crkljali.user posted image

Vsem želim, da veselo pričakate Novo leto. Sigurno bo leto 2007 za vse nas nekaj posebnega in naj vam prinese veselja, zdravja, ljubezni, solz sreče in predvsem zdrave bebice. SREČNO 2007!user posted image

                                   user posted image


(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 3283
   RE: Marčevke
1.1.2007 8:33:52   
Sibil_
user posted image   S user posted image  R user posted image  E user posted image  Č user posted image  N user posted image  O user posted image
 
             2007
 
 
V NJEM OBILO ZDRAVJA IN SREČE VSEM ČVEKICAM
 
 
Sibiluser posted image  z družino
 
 


_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3284
   RE: Marčevke
1.1.2007 9:12:49   
NMJ
Po dolgem času vse prav lepo pozdravljene.

Leto je za nami, za nas uspešno in veselo, saj smo zagledale, VSAJ JAZ , tisti dve magični črticiuser posted image .

V LETU 2007 VSEM ŽELIM ZDRAVJA, SREČE, LJUBEZNI, VESELJA IN PREDVSEM, DA BOMO MARCA VSE DOBILE V ROKE ZDRAVE OTROČKE.
 
lp

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 3285
   RE: Marčevke
1.1.2007 11:20:41   
*sonchek*
Jutro drage moje user posted image

silvestrovo smo preživeli ob odlični večerji v dvoje, crkljanju pred TV-jem, ob polnoči pa smo odštevali ne le novemu letu, temveč tudi dopolnjenemu 30 tednu user posted image

Želim vam zdravo, ljubezni in vsega lepega polno leto 2007,
ter da bi meseca marca vsaka od vas/nas
k sebi stisnila zdravega in najlepšega sončka!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NMJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3286
   RE: Marčevke
1.1.2007 12:42:10   
soncek78
Hello user posted image !
 
Vidim, da ste lepo preživele prehod v novo leto 2007... Mi smo praznovali v družinskem krogu. Bilo je prav lepo...
 
Mala mojauser posted image  je kar user posted image , ko sem le s požirkom šampanjca nazdravila v novo leto. Sedaj smo že prešli 28. teden... in čas kar hitro teče.
 
 
Globoko v dušah pravljice spijo... A včasih s pravljice tudi zgodijo. Naj se vam v letu, ki prihaja zgodijo tudi vaše pravljice.
Srečno, predvsem pa zdravo,  veselo in ljubezni polno  novo leto 2007, vam iz user posted image  želiva z user posted image  prav vsem skupaj.
 
Naj naši user posted image  v marcu prijokajo na svet zdravi!
 
NOVOLETNI POZDRAVČEK!
 
 

_____________________________

Smile and the world will smile with you!

Najina Sončica Nika je pokukala na svet 03.04.2007.

19. 04.2013 nas je razveselil najin sonček Luka.

Sedaj imava dva čudovita zakladka :D


(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 3287
   RE: Marčevke
1.1.2007 22:33:26   
tejčica
Ojla!

Tako, pa je praznovanje novega leta za nami. Naša mala je zdržala pokonci do 1-ih zjutraj! Je plesala, pela in sploh imela cel šov. Ko pa se je enkrat vsedla, jo je v minuti zmanjkalo.user posted image Spala je danes do desetih. Smo kar vsi fino potegnili, pa še vreme je tako da je samo lenobo za zganjat. Popoldan smo šli, tako kot vsakega 1.1., z njegovimi ven na kosilo. Ko smo pa prišli domov, sem začela s peko peciv, saj jutri zjutraj šibamo na Gorenjsko, ker ima moja mami 50 let. Še ena fešta. Jaz imam te hrane res že vrh glave! Pa upam da ne bo snega, ker nimamo zimskih gum.

Pa pa!

(odgovor članu soncek78)
Neposredna povezava do sporočila: 3288
   RE: Marčevke
2.1.2007 9:02:01   
Pikca
Hojla čvekice,
tudi jaz vam želim srečno, zdravo, prijazno, veselo in nepozabno leto 2007!

Začelo se je prav lepo; silvestrovali smo na štajerskem, pri prijateljih (ki imajo tudi otročke), tamali otroci so šli spat (naša je ob 9h zahtevala pojstlouser posted image ), tavečji so se lepo sami zabavali, mi taveliki pa smo se sprostili ob dobri hrani in šampanjčku. Zjutraj pa še prijeten skupni zajtrk, potem pa smo šli k našim na kosilo.

Jutri pa že službauser posted image , še en teden, potem pa si bom vzela par dni dopusta, decembra si ga nisem mogla privoščiti (še tista 2 dni- od tega en dan zdr. pregledi- so mi na koncu očitali). Najraje bi si za januar zrihtala bolniško, saj tale stres za user posted image  najbrž ni preveč dober...občasno čutim trd trebuh,  pa težko sedim zadnje cajte, ful me križ matra. Ampak v novem letu bo vse lepše, a neuser posted image .

Lepo se imejte, Pikca


(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3289
   RE: Marčevke
2.1.2007 13:19:12   
Cinca79
Pozdrav vsem marčevkam!!


Leto 2007 bo za vse nas prelomno, za nekatere (tudi mene) sploh, ko se bomo prvič spopadle z vlogo mame user posted image . Želim vam hiter, čim manj boleč porod in da bodo naše pikice zdrave!
 
Hvala vam za izčrpne sezname in informacije, te so za nas novopečene mamice sploh zelo!! pomembne. Jaz bom že kmalu nastopila dopust + porodniška, še okoli 10x grem v službo, rok imam pa 25.3., pa mi kar paše moram reči, ker moj trebuh izredno rase!! Tudi kg se je že nabralo, se kar malo bojim naslednjega pregleda, kaj bo ginekologinja rekla...user posted image , drugače sem pa vredu, spim še zelo vredu, trebuh mi ne otrdeva, samo lulat me zelo hitro, če ne pijem veliko (kot zgleda so ledvice preveč obremenjene s strupi in hočejo vodo ali čaj???) in prebava se je zaustavila - hvala bogu za donatuser posted image , moja mala je kar živahna, zdaj ne brca več tako sunkovito ampak bi rekla, da bolj "potuje" po mojem trebuhu user posted image .
V materinsko šolo bom šla januarja, naslednji teden v ponedeljek se začne v lj porodnišnici, že komaj čakam..
edino strah me je pregleda pri okulistu, ker imam kar visoko dioptrijo in nočem carskega reza user posted image , upam, da ga ne bo treba...
Skoraj nič nisem še nakupila za malo, cunjice mi bosta brat in njegova žena dala od tamalega in enako bodo od mojega dragega od nečaka dali še nekaj cunjic...
voziček sva že dobila en rabljen, samo malo me skrbi, ker je zelo težek in v najin avto komaj gre (zmeraj je treba staknit 1. kolo user posted image ), razmišljava, da bi vseeno še en voziček kupila, ker se bova dosti vozila - k staršem in nazaj v lj...morava še premislit, kaj bova naredila.
 
zdaj moram začet razmišljat, kaj moram vse urediti z delodajalcem, pa center za socialno delo....uff, zoprno opravilo, ampak bo že. Če katera že kaj ve, kaj vse je treba urediti in kam iti, bi bila vesela za kakršne koli informacije!!
 
Glede materinske šole sem pri eni user posted image  videla, da ji je ginekologinja rekla, da se bosta šele 30.1. zmenili glede tega. Za lj porodnišnico velja, da sprejemajo po 7. mesecu in traja cel mesec - 10 predavanj, so dokaj neodobni stoli, tako, da je fajn iti čimprej kar se da, ker potem pa že trebuh in križ nagajata...

Lepo se imejte in božajte svoje pikice! 
 

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 3290
   RE: Marčevke
2.1.2007 14:00:43   
sezam
Pa smo vstopili v novo leto. Smo ga praznovali kar doma, kar je meni najbolj odgovarjalo. Težko dolgo kje sedim, doma pa se lahko malo "razkomotim" na kavču in lažje mine. Naša mala (oz. tavelika) je bila ful naspidirana. Kosem jo ob 22.30 spraševala, če gre spat, še ni bila kaj pripravljena iti. Ampak sem jo vseno dala, ker drugače bi bilo drugi dan hudo. Sem mislila, da bo kaj dosti zjutraj potegnila, pa se je kar noralno zbudila.

Drugače pa je silvestrski večer kar hitro minil. Kar naenkrat je bila polnoč. Sploh nismo nič kaj TV gledali (5 min pred polnočjo - za odštevanje). Po polnoči smo šli gledat ognjemete. z balkona imamo ful lep razgled (od Domžal do Kamnika). Nato pa je še user posted image  par raket spustil. In dobila sva prve obiske  - svakinja in njen fant. Včeraj popoldan pa sem tudi imela polno kuhinjo - so prišli naši. Tako, da je bilo kar pestro. Danes si bomo pa privoščili en free day.

Jutri zjutraj pa gremo gledat našega razgrajačka user posted image . Komaj čakam, da ga spet vidim po dolgem času.

Lepo praznujte še naprej. 

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Cinca79)
Neposredna povezava do sporočila: 3291
   RE: Marčevke
2.1.2007 16:09:34   
LP
Punce živjo!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image
VELIKO SREČE IN NAJLEPŠIH SANJ naj vam prinese
prav vsak novoletni dan....
In marec naj hitro prihiti, da bomo s user posted image v rokah še srečnejše
prav vse naše skupne dni....

In nastopilo je ˝naše˝ leto... Ko bomo kmalu tudi spoznale male sončke, ki razgrajajo v naših trebuhih. Js sem ga komaj čakala, ampak včasih se mi še vseeno ta naš 25. zdi zelooooo daleč. Čeprav bo minilo....

Danes naš fant v trebuhu hudo razgraja že od jutra, ima taka obdobja, da je živahten kot strela, včasih pa me še vedno samo boža.... Ju3 gremo že v 29. teden, kar se vedno lepše sliši user posted image user posted image user posted image .... Vidi se pa tudi vedno bolj, si sploh ne predstavljam kolk me bo marca skup. Na božični dan sem se sicer povzpela na 1200m vrh, in ni blo nobenih težav, tako da hodna sem še user posted image .... Kilogramov pa itak mam že zdavnaj preveč, tako da bo treba res mal začet pazit.

Žabika kar se tiče bolečin v trebuhu - js mam ponavadi to po telovadbi, me na trenutke tako zareže če kam grem, da se včasih moram tudi vsest. G je rekla da ni panike, da se to širijo mišice in potem sploh če še otroček na tisto mesto pritiska rado zelo boli. Tako da js bom s telovadbo in pohodi še kr nadlajevala...

In tudi s sadjem, ker dobrot in sladic ne morem več user posted image user posted image user posted image user posted image ....

LEPO SE MEJTE, tiste ki imate še zadnje dni službe pred seboj - naj vam čimprej minejo....

POZDRAVČKI....


(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 3292
   RE: Marčevke
2.1.2007 16:26:41   
urskas
Najprej vsem Srečno in predvsem zdravo Novo leto 2007!

tudi mi smo silvestrovali doma, malo bolj lenobno ampak prijetno. Naši trebuščki pa res postajajo vse lepši. Ja pri vsaki je drugače. Tudi moj je med majhnimi, tudi v drugo, čeprav pravijo, da je drugič večji. Pri meni to ne drži.

Drugače pa sem tok utrujena kot da imam 100 kil in 70 let... Pa bo že boljš. Še dvakrat grem v službo, potem pa na dopust. Komaj čakam...

čav čav,
urska

(odgovor članu LP)
Neposredna povezava do sporočila: 3293
   RE: Marčevke
2.1.2007 16:36:48   
amy26
kaj moram vse urediti z delodajalcem, pa center za socialno delo....uff, zoprno opravilo, ampak bo že. Če katera že kaj ve, kaj vse je treba urediti in kam iti, bi bila vesela za kakršne koli informacije!!


Cinca79, od G. boš dobila potrdilo o predvidenem PDP-ju s tem potrdilom greš do centra za socialno delo kjer se boš zmenila kateri paket ti dajo oz. vzameš denar. Na socialni boš dobila dokumente za izpolnit za porodniško, za sebe in za partnerja oz. si jih sprintaš prek interneta, dokumente izpolniš prav tako ti ostalo izpolnijo v službi (12 bruto plač) in poštempljajo in to neseš nazaj na CSD.
Rok imaš 25.3. torej predlagam da dok. izpolniš po izplačilu plače, jaz bom npr. 19.1. nesla izpolnjene dok. na csd. Partner pa izpolni podatke za očetovski dopust in prav tako potrdi v službi, s tem da se njemu še ne mudi z oddajo teh dokumentov.

(odgovor članu LP)
Neposredna povezava do sporočila: 3294
   RE: Marčevke
2.1.2007 20:12:53   
sezam
. Tudi moj je med majhnimi, tudi v drugo, čeprav pravijo, da je drugič večji. Pri meni to ne drži.


Pri meni je to držalo samo na začetku, sedaj pa mislim, da sem na istem kot v prvo.

Se mi je pa zgleda sedaj malo drugače obrnil, ker me je začet brcati v rebra, in tudi ko se pripognem mi je čudno v rebra (desna stran) user posted image .

LP - ti pa si frajerka, ko še takole "plezaš". Jaz ima pol ure počasne hoje po ravnem več kot dovolj. Mi začne ful dol pritiskat.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 3295
   RE: Marčevke
2.1.2007 20:21:26   
kresnička
Srečno Novo leto 2007!

Mi smo silvestrovali pri prijateljih. Imeli smo se uredu, čeprav je bil bolj občutek, da smo na obisku.

Drugače pa moram pravočasno uredit porodniško, ker sem pri drugem otroku kar pošteno zamudilauser posted image .
Sicer potem ni bilo nič narobe, ampak upam, da mi bo tokrat uspelo.


(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 3296
   RE: Marčevke
2.1.2007 20:42:50   
Barči78
No, pa da še jaz vsem skupaj zaželim srečno, veselo novo leto, predvsem pa, da vse priguramo do marca in dobimo v naročje zdrave, živahne otročke.
Pri nas je vse po starem, le da je mami pridobila že kakšnih 20 kg. Res mi gre dobro user posted image . Očitno se ne bi redila edino, če bi stradala, to pa ne bo šlo, bomo po marcu o tem razmišljali, zdaj je kar je. Smo očitno različne in meni gre kar gor, jem pa ravno toliko kot prej.
Ja, obseg trebuha imam že celih 112 cm, razširila sem se za okoli 47 cm. Da ne govorim koliko sem se čez rit. user posted image . Sem dala tudi današnjo slikico v album.
Jutri imam pregled, končno bom po štirih tednih zopet videla mojo bebico, pa še merjenje imava.
Drugače pa grem še 4x v službo, nato pa dopust, tko, da grem verjetno kar jutri po službi na CSD, ker ravno delajo popoldan in uredim vse potrebno. Komaj čakam.
Zdaj pa grem na kauč uživati ob brcikah moje bebice in se z njo malo poigrati, ker imam čez dan bolj malo časa, glede na še enega živčka doma.
Pa mirno nočko.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu kresnička)
Neposredna povezava do sporočila: 3297
   RE: Marčevke
2.1.2007 21:19:08   
tejčica
Pozdravljene!

Mi smo že nazaj z Gorenjske, tako da je praznovanje za nami. So me pa noro zmatrali ti prazniki. Na splošno se zelo hitro utrudim. Mi ni prav če ležim, mi ni prav če migam...nosečnica pač.user posted image

Sem pa to noč prečepela na wc-ju. Dvakrat sem bruhala, pa na veliko sem non stop hodila, tako da sem šla v posteljo šele ob 5-ih zjutraj. Danes pa sem čisto okej, razen kar sem preveč sita zaradi fešte.user posted image

Jutri pa začnem z dopustom. Prvi plan je da doma spraznim pisalno mizo. Kooooomaj čakam! Najbrž jo bomo kar likvidirali. Potem pa imam namen iti še na CSD. Na zadnjem pregledu (22.12.) sem dobila potrdilo o PDP-ju in grem jutri urejat zadeve.

Pa pa!

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 3298
   RE: Marčevke
3.1.2007 8:47:52   
dolgolaska
DAN!

...vidim,da ste vse lepo praznovale....tudi mi,čeprav letos malo bolj drugače...malo bolj umirjeno!
...ko je bila ura polnoč ko sva si ,in pa najinemu škratku zaželela sreče v letu 2007 in ko se je začel ognjemet,je mali začel tako brcati in razgrajati po trebuščku....user posted image   hihi...tapravi žurer že sedaj...user posted image !

...drugače vse ok,vsake toliko mi malo trebuh otrdi,potem popijem magnesol in je ok!
Jutri imam pregled,moram še enkrat dati vodo(sem do včeraj jedla antibiotike),ampak mislim,da še ni ok!
Še vedno imam beli tok in tudi ko grem lulat se mi zdi da ima voda full preveč močan vonj....
Bomo videli!
NO VČERAJ SVA DOPOLNILA 29 TEDNOV!!!  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Vsem vam pa še enkrat:
SREČNO,USPEŠNO IN POLNO LJUBEZNI V LETU 2007!!!

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3299
   RE: Marčevke
3.1.2007 15:24:29   
blanči
SREČNO IN ZDRAVO 2007 IN DA HITRO PRIDE MESEC MAREC! user posted image
 
Ja kje pa ste? Ali so vas prazniki zmučili?
Jaz sem skoraj po mesecu dni ponovno v službi. Pa kaj ko skoraj celo dopoldne nismo nič delali, ker so nam računalniki zablokirali. Ha-ha.
Včeraj sva bila z mojim user posted image  v Gracu, kjer sva kupila voziček Hoco Ranger in nekaj malenkosti za najinega/ouser posted image .  Takole izgleda voziček, barva, ki sva jo izbrala je v spodnji slikici desno.
 user posted image
 
Drugi teden imam pregled pri G. Komaj čakam in upam, da me bo poslal ali vsaj naročil za UZ.
Tudi moje noči so včasih svetle. Na WC grem 3x do 4x, pa zelo sem žejna in piti mi paše samo voda ali metin čaj, pa ko se obračam v postelji me vse boli najbolj pa noge. Ali ima katera še podobne težave in kako jih rešiti?
 
Toliko za danes.
 
Želim vam lep začetek novega leta, ki nam bo vsem spremenil življenje in ki ga nikoli ne bomo pozabile.
 
LP iz sončnega Celja.user posted image

_____________________________

Blanči

14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 3300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?