|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
14.11.2006 19:36:51   
Rožica I
Vidim, da se nam priključuje nova moč- welcome London user posted image !
Kako smo se poboljšale, ko je pritisnil mraz, ha? In tudi Novo letne zabave so pred vrati, kaj?
Tudi jaz sem pridna, da se pohvalim, kg kar lepo počasi, ampak vztrajno izginjajo, zahvaljujoč Montiju in, seveda, Montijevkam user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: Montignac
14.11.2006 21:19:56   
rainbow
še jaz izrekam dobrodošlico Londonuser posted image ; si pa dobra, da že 3 mesece po porodu hujšašuser posted image user posted image user posted image ; moj edini nasvet je, da hujšaj počasi, saj potrebuješ tako fizično kot psihično moč za ukvarjanje z punčko in neko hitro hujšanje tu ne pride v poštev, da se ne izčrpaš preveč; po moje je dovolj, da paziiš, da ne ješ sladkega, da ješ polnozrnato, za neke blazne stroge zadeve je še dovolj časa.

Rožica, bravo, da si tako pridnauser posted image user posted image user posted image , tudi jaz brez te debate ne bi nikoli toliko shujšalauser posted image user posted image

Pridne bodite še dalje!

kake ideje za jutrišnje kosilo????????????????????????????????????????

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: Montignac
14.11.2006 22:17:05   
london
Punce hvala za tako prijazen sprejem. Sej vem, da je 1,5 kg super, ampak sej veste kolk smo babnce neučakane in bi rade čimprej. Ma no sej bo - upam, da tudi z vašo pomočjo :).
Dojim pa nič več tako, da kar se tega tiče ni ovir.
Me pa zanima kaj ve kaj jeste za kosilo. Jaz npr. sladko zelje+pišč. prsa, polnorznate testenine z omakco, ribe z melancani, stročji fižol, ... pol pa mi že zmanjkuje idej. Nimam idej user posted image .


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: Montignac
15.11.2006 9:12:22   
Anonimen
http://marika.mojforum.si/marika.html?sid=723dde962de21de126bec1dbd743dfbb

London, tole je link na en Montijev forum, je tudi polno receptov gor!


Punce, jz pa javljam, da sta kar naenkrat izginila 2 kg! user posted image user posted image user posted image En mesec ni in ni šlo nikamor, kljub "treningu" in vsemu...zdaj pa 2 kg se mi zdi da kar v parih dnevih user posted image

Kaj bomo danes jedli:

jabolko sem že in 2 dcl Donata
Z: ovseni kosmiči s posnetim mlekom
K: zelenjavna juha
M: jogurt
V: sataraš


Rainbow in ostale: jz grem kar k Mariki na forum prebrskat - vse montijevke pišejo dnevno sproti kaj so jedle čez dan. To se mi zdi super, ker se tako lahko človek nauči, kako kombinirati jedilnik za čez cel dan, da je vnos uravnotežen (dovolj beljakovin,OH-jev.....) pa še mnogo idej za kuho dobiš.

(odgovor članu london)
  Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: Montignac
15.11.2006 11:25:28   
al1*
user posted image user posted image Caffee - čestitke za igubljene kg.

Jaz tudi včasih marikin forum malo preberm, pa na MON-u, ampak tukaj mi je najbolj domače. In tudi meni to naše čvekanje ogromno pomaga.

Moj današnji jedilnik:
z1: pomarančni sok
z2: pirin kruh z sojinim namazom
k: pica z zelenjavo (popečeni melancani, šampinjoni, por, paprika, paradižnik)
m: verjetno jogurt in arašidi ali pa zelena frutabela
v: zelena solata z mocarelo in tuno.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: Montignac
15.11.2006 12:17:28   
Rožica I
Čestitam, Kofetek, si videla, da se je tvoj trud splačal user posted image !
AL1- tvoja ideja za večerjo, mi je kar pocedila sline user posted image !
Rainbow- meni ta spodbuda tu gor, pomeni zelooo veliko, saj kar zlahka padem.....v hladilnik user posted image  !

Uživajte v prekrasnem dnevu!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: Montignac
16.11.2006 22:40:55   
Anonimen
Hojla "sotrpinke" user posted image

Sporočam, da sem ob dober glas.  Tako me boli grlo,  da sploh ne morem normalno govoriti. Proizvajam tak bas, da sem slišati kot en star zapit dedec, nato piskam in čez čas mi že zmanjka glasu. Torej sem dobesedno ob (dober) glas. In sem danes ob ogrski salami, koruznem kruhu in joštu za zajtrk imela dober izgovor, da "me boli grlo" in da sem čisto "fuč v mišicah". Ok, bil je to slab začetek dneva. Za kosilo sem imela popravni izpit - popečen piščančji file z brokolijem za prilogo, zraven pa solatka. Zvečer pa samo en posnet jogurt in skodelico proje s posnetim mlekom.

Jutri na jedilniku:
Z: pečena prosena kaša z jabolki
K: zelenjavna juha in kaka omleta
V: huh...pa kje je še večerja

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: Montignac
18.11.2006 10:32:27   
al1*
Spet je vikend, in spet sem na stari teži - po dveh tednih bolj ali manj prve stopnje. Torej en teden grehovuser posted image - dva tedna 1. stopnje.
Rainbow tu je recept za piškote s kosniči:

2 jogurtova lončka moke (graham ali krušna)
2 jogurtova lončka ovsenih kosmičev
2 jogurtova lončka kokosove moke (lahko manj in namesto te daš orehe)

do 10 dag margarine (jaz sem dala kokosovo mast)

2 – 3 jajci
½ lončka medu
  Oblikuj kroglice, v sredino napravi luknjico  - napolni jih z marmelado. Pečemo pri 180° 25 minut.



_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: Montignac
19.11.2006 13:03:51   
Anonimen
Al1* njaaaamiiii! Hvala za recept!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače je pa v zadnji Anji (tisti ta kuharski verziji) 14 receptov za polnovredna praznična peciva. Če katero zanima, lahko slikam (ker nimam skenerja) in pošljem po mailu, da vam ne bo treba revije kupovat....Lahko pa tut prepišem...

Šibam na kosilo, ampak ne povem kaj bo za jest, ker ni po montiju user posted image

Papa

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: Montignac
19.11.2006 15:35:58   
rainbow
Pozdrav!

jaz se raje ne oglašam, ker skozi nekaj grešim, groznouser posted image ,

zato pa je moj možek priden (razen včeraj, ko je jedel pico), in kar fajn hujša.

jaz pa zdaj, ko ne hujšam več, kar nekam preveč jem sladkarij predvsem. Upam, da me hitro mine, drugače bo šlo spet gor, to pa ne bi bilo fajn po tolikem trudu.

lepo nedeljo še želim!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: Montignac
19.11.2006 17:52:57   
Rožica I
Kofetek, mene pa bi zanimali tile recepti user posted image !
Hvala!

rozicamak@gmail.com

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: Montignac
20.11.2006 15:06:14   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Kofetek, mene pa bi zanimali tile recepti user posted image !
Hvala!


Mene tudi
dulcinea@email.si

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: Montignac
20.11.2006 21:38:21   
al1*
Caffee, jaz bi tudi recepte! Mejl ti pošljem na ZS.

_____________________________

lp


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: Montignac
21.11.2006 15:04:51   
riatia
Pozdravljene,

že nekaj časa vas samo berem, zdaj sem se pa tudi jaz odločila da se vam pridružim. Lahko? Odločila sem se za Montija, ker se mi zdi, da je njegov način hujšanja zdravo prehranjevanje. Včeraj sem si kupila še njegovi knjigi Prehrana po Montignacu in recepti.... Nekaj sem že predelala, danes zvečer pa preberem še do konca. Jutri torej začnem in upam, da mi tokrat res uspe. Hujšala sem že večkrat in tudi izgubila kg(največ 16 kg), ampak vedno sem dobila nekaj nazaj. Rada bi shujšala 13 kg. Vam vzame veliko časa kuhanje po Montiju?

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: Montignac
21.11.2006 15:57:51   
dulcinea
Kavica, hvala za recepte. Upam, da tudi kaj sprobam pred NY.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu riatia)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: Montignac
21.11.2006 16:07:35   
dulcinea
Pozdravljena riatija. Me veseli, da si se odločila hujšati po Montiju. Jaz sem začela marca letos in do junija dala dol samo 5 kg. pol me je pa minilo. Spremljam pa še zmeraj, kaj se dogaja. Se pa spravljam že nekaj časa nazaj, pa se kar ne morem.

...saj po novem letu bolje bo...

LP, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu riatia)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: Montignac
21.11.2006 16:25:03   
riatia
Samo 5 kg v 3 mesecih? Sem mislila, da gre po Montiju hitreje. Joj, če bo pri meni tudi tako, bom hitro obupala. Potem bom rabila skoraj eno leto, da shujšam 13 kg.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: Montignac
21.11.2006 18:32:21   
al1*
Hvala caffee za vse recepte, decembra bodo prišli zelo prav.user posted image user posted image

Riatia -zdravo hujšanje je 0,5kg na teden - po montiju verjetno res ne gre zelo hitro. Kaj pa če se za začetek raje lotiš ločevalne? Tam na začetku kilogrami kar letijo in je mogoče za motivacijo res bolje. Ampak glede na to, da si že večkrat shujšala in vse dobila nazaj, je dolgoročno gledano monti boljši, ker težo tudi po končani dieti vzdržuješ.
Jaz sem začela z ločevalno, sedaj pa vzdržujem z 2. stopnjo.


_____________________________

lp


(odgovor članu riatia)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: Montignac
21.11.2006 20:34:33   
Anonimen
Riatia, dobrodošla! Eh, veš, ne bi ti bilo treba ravno kupovat knjige receptov po Montiju. Ko ti enkrat pridejo njegova načela v kri, lahko skoraj vsak recept, vsako jed prilagodiš po Montiju. Sploh ni težko veš, le včasih nam idej zmanjkuje user posted image user posted image
Ja, zdravo hujšanje brez tveganja za bumerang efekt je ravno 0,5kg/teden (oz.max 1 kg, če si zelo močnejše postave), res se sliši grozno malo in res gre bolj počasi, ampak vedi, da se jih zagotovo znebiš in ne pridobiš več nazaj (mogoče kak kilogramček ali dva, kar pa tudi ni tragedija). Tako kot pri vsaki dieti je tudi pri Montiju potrebna vztrajnost. Ampak ni težko vztrajat, res ne. Kilogramov se boš znebila zagotovo, le neučakana ne smeš biti. Jz sem svojih 14 kg izgubila v 10. mesecih (vmes sem bila 10 dni na ločevalni dieti, ampak sem prišla nazaj na Montija, ker sem bila non stop lačna), s tem, da vsak vikend "grešim". Takrat jem vse, razen sladkarije malo omejim. Vidiš, pa je volk sit in koza cela oz. volk sit, pa vseeno hujša user posted image user posted image . Če bi se 100% držala montija, brez mojih grešno grešnih vikendov, bi mogoče hujšala še hitreje...mogoče, ne vem...

Torej, dobrodošla in veliko vztrajnosti ti želim! Tvoj trud bo zagotovo poplačan!



(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: Montignac
23.11.2006 6:37:56   
Rožica I
Kofetek- hvala za recepte user posted image , ampak jih ne odpre, ker očitno nimam tega programa !(imaš kako idejo glede tega?)
Riatia- welcome to the club user posted image !

Ostale pa vidim, da ste pridne, le tako naprej user posted image !





_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: Montignac
23.11.2006 8:57:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Kofetek- hvala za recepte user posted image , ampak jih ne odpre, ker očitno nimam tega programa !(imaš kako idejo glede tega?)



Si poskusila z desnim miškinim gumbom in izbiro "open with" (paint, photoshop,windows picture and fax viewer,...)?
Hmm...ker nimam nobenega posebnega "programa" za pregled slikuser posted image ...slike so v čist navadnem JPEG. formatu...user posted image
Poskusi še z izbiro programčkov za pregled JPEG. datotek. Če pa ne bo šlo se bova pa že kaj izmislili user posted image

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: Montignac
23.11.2006 9:02:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Če bi se 100% držala montija, brez mojih grešno grešnih vikendov, bi mogoče hujšala še hitreje...mogoče, ne vem...



Po moje pa ne bi. Ker sem ravno pred kratkim nekje brala, da hujšanje pospešuje neki hormon, ki nastaja ob tem, ko jemo med soboj pomešano hrano. In če tega hormona ni, se hujšanje upočasni. Tako da mogoče ti prav zaradi teh grešnih vikendov v  bistvu hitreje hujšaš.
Tudi Jančika je enkrat napisala, da ko je hujšala po Montyju in ko se ji je ustavilo, je dva dni normalno jedla, potem pa je šlo spet dol. Res je izgleda nekaj na tem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: Montignac
23.11.2006 14:24:09   
Anonimen
Splišni, potem se je pa meni zgodilo podobno kot Jančiki - pred nekaj časa so se mi kg ustavili, nikamor niso šli, ne gor ne dol. Pa sem začela zraven še intenzivno športat, da bi ja hitreje šle kile dol. Pa nič. In potem sem en vikend (moj kolega je dobil hčerkico) totalno zabluzila s hrano (še 3x huje kot običajno) torej: s sladkarijami, narezki, cvrtjem in vse še začinila z veliko količino alkohola, žganja predvsem.  In čez par dni, kar naenkrat je tehtnica pokazala 2kg manj. Sicer sem bila vesela, ampak logike pa ni...SEm mislila, da sem mogoče zaradi obilne količine alkohola dehidrirala...vendar imam še danes tisti 2 kg manj. Torej je verjetno razlog to, kar si ti napisala.user posted image
V glavnem, jz ne morem, da ne bi grešila za vikende. Se mi zdi, da ravno zaradi teh vikendov lažje vztrajam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: Montignac
25.11.2006 21:38:26   
čanti
lep pozdrav vsem skupaj! imam nekaj vprašanj kar se montija :) tiče...
koliko je vaš BMI-tako da vidim kje sem sama?Ali je ješprenj dovoljen?Kako z montignacom na potovanju?
Za tiste, ki ne ločujete OH, B...En moj hiter monti recept: narediš zelo gosto maso za palačinke (čisto malo moke-polnozrnate seveda). jajčevce narežeš na 2 mm na tanko in jih nasoliš,pustiš 5-10 min, nato jajčevce pomakaš v maso in opečeš na teflonu z čisto malo olja...
lp

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: Montignac
26.11.2006 14:58:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: čanti

lep pozdrav vsem skupaj! imam nekaj vprašanj kar se montija :) tiče...
koliko je vaš BMI-tako da vidim kje sem sama? Iz 26 na 20 v 10.-ih mesecih.
Ali je ješprenj dovoljen? Ja, ampak brez slanine ali mesa in brez maščobe Kako z montignacom na potovanju? Odvisno kam potuješ in kako (letalo, vlak,..). Če ješ tam kjer je organizirana prehrana pač iz krožnika izločiš, kar ne gre skupaj po montiju, v skrajnem primeru pa rečeš, da si magari VEGE in ješ bolj zelenjavo, sadje, itd.
Za tiste, ki ne ločujete OH, B...Po montiju ločujemo, ampak kdaj pa kdaj se pa vseeno prileže kakšen zdrav "greh" user posted image En moj hiter monti recept: narediš zelo gosto maso za palačinke (čisto malo moke-polnozrnate seveda). jajčevce narežeš na 2 mm na tanko in jih nasoliš,pustiš 5-10 min, nato jajčevce pomakaš v maso in opečeš na teflonu z čisto malo (olivnega) olja...
lp

(odgovor članu čanti)
  Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?