|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
30.8.2006 16:57:13   
yennika
DAJMO, DAJMO....!!!!user posted image

Todi oprosti, da ti solim pamet ampak z vožnjo po luknjah pa ni dobro pretiravati, ker ni fajn za posteljico...Bajeuser posted image
Saj bo počasi, malo še!Tolažite se, da pač dete pride ven ko je dovolj zrelo. Vam vsaj ne bo treba podaljšati bivanja v bolnici!user posted image

Raje grem, ker že vidim kako se vam iz uh kadi!user posted image

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
30.8.2006 18:35:39   
beba76
Yennika, bomo po 8.9. kaj pogledale med septemberke in mogoče boš še med njimi...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Todi, zgleda da sva ostali sami, najina sotrpinka se danes ni še nič javila. Imela je pregled, zdaj pa ne duha in ne sluha o njej. Po moje že fajn diha ali pa se carta. Lepo njej!!

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
30.8.2006 19:13:48   
Tanyka
ALO kaj sem res nevidna-ob dveh sem že napisala celi potek.

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
30.8.2006 19:38:06   
beba76
Mknuple 1 istočasno sva pisale sporočilo, ti si ga objavila tik pred mano in zato ga nisem vidla. Lepo, da ostajaš tu user posted image user posted image user posted image user posted image  bom še kako svojo štorijo opisala (kot npr. vstajanje), da se boš še kaj smejala.

Jutri popoldan mam pa jaz pregled, haha!! Mogoče me pa dajo kar rodit user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
30.8.2006 20:44:34   
TODI
Hallo!

Jaz mam tudi jutri pregled ob 12h, pa bomo videli kako pa kaj naprej. Verjetno da bo zadnjič pri moji gin. Da bom potem hodila v porodnišnico na kontrole ali pa bodo v petek sprožili ma nisem več v ničesar sigurna.

V soboto imamo še eno zabavo. Praznuje nečakinja rd in verjetno mi je letos tudi to usojeno da še doživim v taki kilaži. Pa saj bom mogla še celo jesensko garderobo za nosečnice kupitiuser posted image  user posted image  user posted image  .

No pa lepo noč in se slišmo ali pa tudi ne zjutraj. Bi bilo najbolje da bi kar vse tri na isti dan in da nobena ne ostane sama!!!


(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 7:50:14   
beba76
Dobro jutro klub, ki se noče znebit trebuha!
Jaz sem že kar pokonci, ker moram mojemu še za firmo papirje narediti predno grem rodit in danes nebo časa za lenarjenje. Pa še peglanje me čaka, pa jedli bomo menda tudi kaj. Uh, spet bo naporen dan!

Todi, glede jesenske garderobe sem tudi jaz že razmišljalauser posted image . Mam samo dvoje dolge rokave teh dimenzij, pa še jopco sem zadnjič pozabila pri enih, ko sva bila na obisku (btw. je pol oni tip mojega klical in se zafrkaval, da sem zdaj že tako vajena, da kamor pridem, se samo slačim, ker sem zmerom okrog ginekologovuser posted image ). Sicer pa za danes in jutri napovedujejo lepo vreme, pol pa bomo menda tak šle proti Rimu ali kaj je zdaj s tem?????

Todi fajn opravi na pregledu in upam, da prideš domov še pred 14. (če sploh še prideš) da vidim kako in kaj je s tabo še predno grem jaz na posvet. Jaz pa vam zvečer sporočim kako je blo, ker mam pregled ob 16. pol pa predno še pridem iz MB, pa še otroke moram pobrati spotoma in se bo kar zavleklo.

Pozdravlja vas srečka user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 8:04:39   
TODI
Hallo!!

Sem še tu. Me je ponoči bolelo kot pri muser posted image  in to brez presledkov od 1h pa tam do 3h,4h potem pa se spet vse umirilo. V bistvu sploh niso bili krči, samo bolečina in sem si rekla, da počakam do jutra in če se ne umiri se bova pač šla pokazati. No pa sem še tukaj.

Sedaj zjutraj pa sem pri lulanju imela še nekako prozorno sluz a katera mogoče ve kaj bi bilo user posted image . Še dobro da imam pregled potem pa bomo videli kako pa kaj!!

No pa se slišmo preden grem

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 8:20:41   
Tanyka
Doro jutro, zdaj ravno pijem user posted image  in razmišljam kaj smo se komu zasrale, da se porod noče in noče začet.Sinoči sem imela popadke dve uri na deset min potem pa vsega konec.Nato se odpravim spat v upanju, da pa le bo kaj in se zjutraj še vedno zbudim doma user posted image user posted image user posted image .Zdaj pa res ne vrjamem, da bom rodila avgusta.Zdaj, če bi bilo po njihovo pdp 12.8 bi bila noseča res 10 mesecevuser posted image user posted image -res sem neko čudo sveta.Še dobro,da so se spomnili na koncu meseca popraviti termin na 23.8.
Se oglasim še kaj zdaj sem res postala prava tečka.

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 8:29:47   
Tejcha
Punce, res ste face, :) Se že dolg časa nisem nasmejala do solz....

Držim pesti, da vam čimprej rata spravit na svet vaše lumpke.

Srečno!


_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 8:36:18   
Tanyka
TEJCHA-veš kaj zdaj razmišljam, da ne vrjamem, da bom rodila pred tvojim pdp-jom.
Če bi še enkrat zanosla ne bi nobenem povedala, da sem noseča dokler se to ne bi videlo iz helikopterja.user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 8:56:36   
beba76
Tralalalala, kak fajn je biti nosečuser posted image user posted image user posted image !

Todi tako belo prozorno sluz mam jaz že kak mesec, pa se mi zdi, da še nisem rodila user posted image user posted image . Me ena kolegica kliče in pravi: saj sem ti jaz rekla, da si se ti malo zaj... in sploh nisi noseča ampak si se tako zredila. Kaj pa, če je res???user posted image user posted image user posted image
Če pa je tak lepo meti trebušček. Celo še zdaj, ko je vročina popustila.
Punce, dajmo se malo tolažit, kak nam je lepo. Zame je to zadnja nosečnost (brez debate!) in menda zato noče ven, ker ve, da tega nikdar več ne bom čutila. Mater, mam uvidevnega otrokauser posted image user posted image user posted image user posted image
Mknuple 1 ti si pa itak absolutna zmagovalka - še celo, če štejemo PDP 12.8. Se mi kar smilišuser posted image  Ponoči, ko si imela popadke, bi se hitro naložila v avto in šla v porodnišnico, mogoče bi te celo sprejeli. Kaj pa veš...

Smo pač fenomeni novega časa - vsak mesec se najdejo kaki novi primeri.user posted image

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 9:31:54   
Tanyka
Zdaj pa sem se odločla, da se ne smilim več sama sebi in grem.


Kaj ste presenečene - k sestrični na kavo
ne rodit.user posted image user posted image  Se čujemo kasneje.

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 9:32:12   
TODI
Veste kaj punce, po moje pa mormo bit še tle gor, da zabavamo ostale user posted image  user posted image  ker če ne bi bilo prepusto in nebi imele kaj brat in se zabavati, tako pa smo kot sem že včeraj napisala glavna atrakcija tega foruma.

Matr mi bo kar malo hudo ko bom rodila, se ne bomo tako zabavale in tudi druge ne user posted image  user posted image  user posted image . Ne verjamem, da bo še kateri mesec tako zanimiv, kot je avgust!!! V glavnem BRAVO ZA NAS TRI!!!user posted image  user posted image  user posted image

No pa potem sporočim kako pa kaj, mi je moj rekel, če bo treba iti v porodnišnico ti kar pridi domov se bova najprej orng najedla, da potem nebova lačna, potem pa bova šla user posted image  user posted image .

Se slišimo tam okoli ene!

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 13:12:18   
Billi
Ej, avgustovke! Lahko nas zafrknete, pa danes ob polnoči ena od vas odpre našo - septembersko temo. user posted image
To bi blo maščevanje user posted image


(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 13:16:16   
yennika
Todi ura je že čez eno!Pa ne da si že šla v Rim!

Jaz pa sem ti hotela svoje mesto prepustiti med septemberkami!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 13:17:43   
TODI
Sem že nazaj!!!

V glavnem NIČ OD NIČ!! Še popadkov ni bilo čista 0.user posted image
Tista sluz od zjutraj pa je bil ta slavni čepuser posted image , odprta nisem prav nič več kot sem bila v ponedeljekuser posted image  user posted image .

In kaj mi je rekla, če se nebo nič posebnega dogajalo (itak se ne) naj se zglasim v ponedeljek v porodnišnici. Z njo sem končala za enkrat. Če pa bi bilo ponoči kaj pa naj grem že jutri zjutraj!

Tolk zaenkrat!!! Sem čist razpuser posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 13:27:27   
Tanyka
Ja pa kaj je zdaj to.Kaj bomo res ostale noseče al kaj?
TODI -kdaj si imela ti termin?
BEBA 76-ti pa le glej, da danes ne ostaneš kar notri - saj imaš še časuser posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 13:50:17   
Strawberrie Cherrie
Babe. ve mene samo STRAŠITE user posted image user posted image - sem prej, predenj sem vas brala upala, da bom vsej pred božičem rodila, VSO UPANJE STE MI UBILE - ziher bom noseča še januarja user posted image user posted image user posted image
V glavnem, danes ŠE IMATE malo časa da rodite - vse tja do polnoči...tako da - najbolje da vzamete svoje drage možeke malo v roke in začnete pospešeno user posted image user posted image !!!
Sicer pa, a ni ful fajn BIT NOSEČKA SREČKA? Vsi te gledajo in občudujejo, izraz na obrazu maš tak srečen pa še sladoleda lahko poješ kolikor hočeš???? user posted image user posted image

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 13:55:28   
Anonimen
Še vedno ste tukaj?

PEJTE ŽE ENKRAT RODIT!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Halo - normalna nosečnost poteka 9 mesecev!

P.S.: Ne se sekirat - jaz nisem rodila samo naslednji mesc, ampak naslednje leto. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 13:58:16   
Strawberrie Cherrie
Raho: to mam veliko šanso, da se zgodi meniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 14:01:43   
Tanyka
Ženske kaj ne razumete, da nam ne pomaga nobenouser posted image user posted image  in čisto nič.Smo user posted image  za posebne primere,pomoje bi se naši ginekologi morali posvetovati s kakšnimi drugimi po svetu,če so že imeli kaj takega.Jaz za danes več nimam upanja user posted image user posted image user posted image , čeprav bi se že zelo rada rešla, pa saj niti sedet več ne morem,gibanje imam itak omejeno, moj pravi, da me bo počasi več po tleh kot v višino.user posted image user posted image  kakšna tolažba z njegove strani.

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 14:06:24   
Strawberrie Cherrie
Mogoče boste pa tudi ve rodile naslednje leto? user posted image Upam, da ne - vsekakor si pa zaslužite nagrado ZA VZTRAJANJEuser posted image

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 14:07:41   
princes
Sam ste res kraljice...user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne zamerit, ampak se res lahko narežiš telim vašim prigodam..user posted image user posted image
Čeprav vem, da vam ni nič smešno....
Saj bo punce, še 10 ur mate časa...Navijamo....user posted image user posted image user posted image

Če ne boste pa k nam septemberkam pršle..user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 14:11:13   
Anonimen
O, ja london-parisuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sam jaz sem imela PDP 24.12user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
31.8.2006 14:44:55   
TODI
London_pariz tako kot je rekla mknuple 1 nam ne pomaga nobeden sprehod, včeraj sem šla dvakrat, predvčerajšnjem 3x in prav tako nobena user posted image user posted image user posted image . Nimam pojma kaj naj še naredim. Si predstavljaš da se po roku v enem tednu ne odpreš niti za mmuser posted image . Res nevem kam to pelje!!!

Sicer pa baje Puško pravi da tam do 42. tedna naj bi bilo čisto normalno, tako kot je normalno, da lahko rodiš že v 38. tednu.

Bomo že kako a ima katera še kako idejo kako se pospeši???user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?