|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
30.7.2006 16:54:16   
zlatolasska
Hej bejbe... Pozdravcke se od mene...
Sem tudi danes prisla z morja in sem mislila, da sem shujsala, vsaj zdelo se mi je po hlacah, ampak vaga je pokazala kr 2 kili vec... Maaaaah.. Sem na cistem rekordu, tk da tko pa res ne gre vec...

Sem ze mojmu zatezila, da me mora prganjat, da grem laufat, pa da bova skup trebusnjake delala... user posted image Jem pa sam se zelenjavico hehe...

Ajdi, lepo bodte!




_____________________________

http://elly-zlatolasska.blogspot.com/

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Montignac
30.7.2006 21:59:01   
rainbow
Ojla!

pozdravljene, sem vas preletela, ker končno morava z možem spremenit najine prehranjevalne navade in zdaj mi povejte nekaj:
nekatere od tu ste hujšale tudi po 90-dnevni ločevalni, katera stvar je zdaj boljša??? jaz sem nekoč že ločevala, pa ni šlo skozi zaradi user posted image , ampak zdaj pa je on tudi debel kot user posted image  in odločen, da mora hujšat. jza pa tudi po dveh porodih blizu skupaj.

V glavnem, vas spremljam, pa bomo videli. Vse se torej prehranjujete po nasvetih iz Montignacove knjige??



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Montignac
30.7.2006 23:17:22   
dulcinea
Jst sm že dvakrat začela z ločavalno pa sem pri vsaki zdržala kak mesec pa pol. Ni šlo, ker ej blo doma meso, kadar ga nisem smela in obratno. Zdaj pa mam ve, da lahko meso vedno. Krompir in take stvari, ki jih ne smem sem ji pa prepovedala, da mi ga ponuja.

Sem pa dobila veliko voljo, ko so se mi pridružile še ostale tukaj gor in si izmenjujemo nasvete in svoje izkušnje. Jaz začnem spet z montijem (no saj ga nisem nikoli opustila, le sem pa tja sem grešila - zadnje čase malo več).

Lp, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Montignac
2.8.2006 15:13:53   
rainbow
Halo!

Vsi ste na dopustih, frajerke!!

No, jaz pridno študiram Jem, torej hujšam in sem zelo navdušena.

Sem prebrala, da imate nekatere knjigo z recepti. Kaj ste jo kupile ali ... potegnile z netauser posted image ? je nisem nikjer našla namreč (na netu seveda).

Edino, kar mi ni nekam blizu, so predjedi pri kosilu; mi imamo večinoma juho (doma pripravljeno, govejo, kurjo ali zelenjavno); mislim, daje to ok, ali?
Pa večerje so mi tudi čist out, mi res ni dvakrat za kuhat. Razen mlečnih izdelkov in sadja. saj to lahko, a ne?

Upam, da se še kaj oglasite, ve, ki ste že poznavalke!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Montignac
2.8.2006 20:10:44   
dulcinea
Meni jo je kupil lubi za RD. Sem probala en recept pa mi ni bil všeč. In zdaj tam leži. Je pa res, da sem bila zdaj na morju pa sem montija skorajda opustila. No bl na drugo stopnjo sem prešaltala. Začnem s prvo kamlu (če ne prej s prvim septembrom). Knjigico pa si izposodi najprej v knjižnici, če pa ti bo všeč, jo pa kupiš lahko vb knjigarni Vale Novak.

Lp, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Montignac
3.8.2006 7:35:02   
al1*
Hej!

Mi smo nazaj z dopusta, kjer se seveda nisem ravno držala diete!

Rainbow, jaz sem si recepte sposodila v knjižnici.

Kot pa veš, sem najprej hujšala po ločevalni, sedaj se držim 2. stopnje, po kateri sem shijšala še dva kg (enega sem sedaj na morju dobila nazaj). Tudi midva z možem sva hujšala skupaj in je res fino.




_____________________________

lp


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: Montignac
3.8.2006 13:48:27   
rainbow
Ooooo Al1*!

Sem že čakala nate! Ne moreš se me rešit, niti na dopustu, hahahahauser posted image user posted image user posted image

Upam, da ste se fajn imeli na morju!

Ma, jaz sem pregledala obe varianti, pa mi je ta dosti bolj všeč, pa še knjiga me je resnično prepričala. Tak da zdaj počasi bova postopoma šla na to, začela kupovati nemastno mleko, jogurte, malo mastne sire....
V glavnem, ta način prehranjevanja se mi zdi krasen tudi za otroke, da jih malo odvadim belih žemljic, bonbončkov itd (ne vem sicer kako bo to zgledalouser posted image ), ampak saj počasi bo.

Sem hotela vprašat:
- posneto mleko?? je to z 0,? % maščobe?
- in jogurti iz posnetega mleka??
-pa kateri siri so čim manj mastni
in nabava vsega tega v MB??

Saj še vam lahko tečnarim, ne?
Grem pa zdaj nazaj brat vaše poste, da dobim še kake ideje.

Al1*, moj mož mora zelo dosti shujšat, jaz pa sem si zadala trenutno 5 kg, idealno pa 10. Amapak počasi. tak da ne bo šlo nazaj gor. Saj če bova vztrajala na tej metodi, menda ne bo.

lep pozdrav!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: Montignac
3.8.2006 13:59:02   
al1*
Hej!

V Mariboru imaš kar precej izbire glede kupovanja:

- mlečne izdelke kupujem večinoma v Hoferju (sir z manj maščobe Jogurela 13% maščobe, mozarela z manj maščobe, navadni jogurti 0,1)
- mleko kupujem 1,6
- marmelade brez sladkorja kupim ali v Merkatorju ali pa v Tušu. V Merkatorju imajo tudi dobre namaze iz soje.
- ovsene polnozrnate kosmiče   in tudi polnozrnato moko kupujem v Hiški dobrot na Vetrinjski ali pa ob petkih dopoldan na ekotržnici.

Tudi meni je Monti všeč zaradi otrok: jemo samo polnozrnate testenine, testo za pice delam iz pirine moke, ampak čokolado moji kljub temu pridno hrustajo. user posted image user posted image ; bombonov pa ati itak ne dovoli.


_____________________________

lp


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Montignac
3.8.2006 14:27:59   
rainbow
Hvala Al1*!!!

Ma ja, saj vsega naenkrat jima ne morem prepovedat, posebej v zadnjem času je ta mala tudi postala sladkosnedna. Ampak vseeno, se bosta že navadili, se mi zdi dobra popotnica za njuno življenje.

Uživaj še v preostaleih 10-tihuser posted image user posted image user posted image dneh dopusta !

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Montignac
6.8.2006 22:33:53   
dulcinea
Zgleda da ste šle med poletjem vse na počitnice saj ni več ne duha ne sluha o Montijevkah.

Jst sm pa tud mal na dopustu kar se hrane tiče... S 1. septembrom pa spet 1 stopnja brez goljufanja.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Montignac
7.8.2006 14:35:06   
rainbow
Dulcinea, jaz tudi skozi na to debato skačem, če je katera kaj napisala, pa zgleda je res zatišje.

No, midva z možem še kar upoštevava 1. stopnjo, danes smo v Sparu same zdrave stvari kupiliuser posted image user posted image user posted image , pa mi kar ustreza (ker je bil resnično že skrajni čas). Jaz sem v tednu dni shujšala za kilo, moj user posted image  pa za dve. Sploh ni slabo.

Uživajte!!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: Montignac
7.8.2006 18:12:43   
dulcinea
Čestitam Rainbow. Vidva kar tako naprej. Držim pesti. 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: Montignac
7.8.2006 19:37:06   
al1*
Rainbow, čestitke, le tako naprej!user posted image

Mi smo imeli naporen vikend, danes pa sva jedla bolja ali manj sadje in zelenjavo, za večerjo pa sem dobila idejo iz knjige Montijevih receptov: podušila sem bučke in papriko, dodala na kocke narezan paradižnik. Potem sem zmešala 2 jajci z malo nemastne skute in dala na pekač najprej zelenjavo, preko jajca s skuto in dala pečt. na koncu sem preko posula malo sira in zapekla. Njami.

Jutri gremo pa za nekaj dni spet na dopust!


_____________________________

lp


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: Montignac
8.8.2006 13:47:24   
rainbow
Hvala, Dulcinea in Al1*!

Al1*, dobra ideja!! pa uživajte na dopustu!!

Sicer pa imam še nekaj vprašanj, predvsem me zanima, kako uporabljate (če sploh): - lečo



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: Montignac
8.8.2006 13:49:24   
rainbow
Eh, nekaj sem zasuser posted image

torej:
-lečo
-čičeriko
-piro

Hvala za ideje!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: Montignac
11.8.2006 10:34:19   
dulcinea
Živjo!

Rainbow jst naštetih živil ne kuham. Žal...

Je pa res d spet na polno grešim. Včeraj sem mojemu spekla pico in sem seveda tudi sama jedla, k je bla tko dobra. K bi vsaj nardila s polnozrnato al pa kako drugačno moko, pa je blo glih iz bele. user posted image  

Še vedno ste vse na dopustih. Upam da boste s septembrom spet vsak dan tle gor...

LP, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: Montignac
11.8.2006 13:35:33   
Dadi
Hojla..se še jaz malo javim....No dulči lepo da si z dopusta... Mi še nismo šli in upam da bomo šli...no vsaj naj bi šli. Samo še kam pa kdaj ne vemo. Zdej še čakam odgovore na moje prošnje k so bli eni tazpisi zunaj tako da...če ne bo nič gremo septembra na morje, če pa bo kej s službo pol bo pa treba nekam na hitro v avgustu.

Jaz sem bila ves čas doma...ampak kilaža ni šla nič dol...montija se pa držim bolj tako tako...vsaj da kruha ne jem, pa krompirja čist minimum...kilaža je pa šla mal gor, pa spet dol tako da sem na istem.

pozdravček

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: Montignac
11.8.2006 15:05:55   
rainbow
Oj!

Dulci, saj te čist razumem glede piceuser posted image ; midva sva pa raje tistih 5 kg bele moke, iz katere je moj user posted image  delal kruh in pico, raje dala moji mami, tak da nimava materiala, če bi naju že zamikalo. Sva pa čisto not padla, je user posted image  včeraj spekel polnozrnat kruh (v pekaču) in je bil ful dober. Saj za tiste v trgovini ni čisto sigurno, da so res is same polnozrnate moke. Upam, da večinoma so, no.
Danes pa sem naredila lignje, pa razne solate zraven (zelena, paradižnik, pa še iz melancan mi je ostala), so mi kar uspeliuser posted image user posted image . Edino pamžiki nista hoteli rib jestuser posted image
Midva se tehtava na vsake tri dni, in danes zvečer spet, tak da spet sporočim, kakšen je napredek navzdoluser posted image

Če še ima katera kako dobro idejo za kosilo ali večerjo, na plan z njo!!

oblačen pozdrav iz MB

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: Montignac
11.8.2006 21:28:05   
zlatolasska
Uf, no pa da se se js mal oglasim...
Montija se drzim tk tk... Za vecerje sem ta teden jedla vecinoma sam solatke - grske njami - sej ste napisale, da feta sir OK? user posted image user posted image
Sam se pa krsim vsak dan s kakim sladoledom, pa grisiniji, pa ksn piskot uleti...
ampak sm pa uspela spravit dol tisti dve kili od morja... user posted image user posted image Vsaj neki... Cprov jih je se zmeri prevec ogromno...
Bah...
Septembra torej pravte? user posted image user posted image
Am, pa najbrz bom kupla kuzka (c me ne bo moj totalno prepricu v nasprotno) in se bom bolj rekreirala.. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://elly-zlatolasska.blogspot.com/

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: Montignac
12.8.2006 22:35:44   
rainbow
Večer!

Če ni nobene druge, se bom pa jaz pohvalilauser posted image user posted image user posted image

torej, z možem se zdaj drživa 1.stopnje 12 dni, in je on shujšal 3, jaz pa 2 kguser posted image user posted image  Fajn ne?? S tem, da malo kršiva (recimo lahka margarina pod marmelado na kruh zjutraj, pa kaka večerja z maščobo, pa tak, ampak nič strašnejšega). Pridna, ne??

kaj če bi Dulci začela prej hujšat kot septembrauser posted image ?? jaz bom takrat že očitno nehalauser posted image  saj se hecam, ti kar uživaj.

ok, če koga pritegnem z najinim znižanjem kil, great!!

lahko noč

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: Montignac
13.8.2006 9:27:59   
al1*
Hej rainbow, pridna sta!
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Eh, nekaj sem zas

torej:
-lečo
-čičeriko
-piro

Hvala za ideje!



Jaz od naštetega uporabljam samo piro, naredim jo kot rižoto z veliko zelenjave. Čičeriko lahko dodaš v kakšno juho, leče pa jaz ne maram.

Jaz sem bila prepričana, da sem se zredila: počitnice, praznovanja, ampak sem danes zjutraj stopila na tehtnico in imam toliko kg kot pred počitnicami.




_____________________________

lp


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: Montignac
13.8.2006 11:56:22   
dulcinea
Rainbow... saj počasi se začenjam kontrolirat. Me je moj user posted image  zadnjič napi..u ker se mi je zapasala čokolada. Namesto, da bi s odlomila košček 70% kakava, sem pa milko z lešniki. Pol sem pa slišala lekcijo. Saj njemu je res vseeno, kakšna sem, ampak sem mu zadnjič rekla da rabim podporo...
Se mi zdi da je tebi lažje, ker oba z možem to prakticirata. Mojega pa jst skušam mal poredit, ker je kot okostnjak. Sicer je imel dns po enem tednu mojega kuhanja kar celo kilo več. user posted image  jaz.

Danes bo pa zelenjavna juhica. Morm še mal prebrskat na kulinarika.net... Jst seveda brez krompirja.

LP, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: Montignac
13.8.2006 14:39:54   
rainbow
Zdravo!

Al*1user posted image , saj tako hitro pa se človek spet ne zredi. Meni je to uspevalo z dnevnim konzumiranjem preveč čokolade, čokolina, pa da ne nadaljujemuser posted image

Hvala za nasvete, leče še jaz tudi nisem jedal, bomo videli. Čičeriko sem pa včasih kupila že kuhano v konzervi, pa je imela grozno čuden okus.

Dulcinea, jaz imam Al*1 za mojo vzornicouser posted image user posted image user posted image user posted image , čisto resno mislim!
Mojemu možu pa bi bilo sčasoma resno ogroženo zdravje od debelostiuser posted image , tak da sva res potrebna "rehabilitacije"user posted image  Je pa res lažje v dvoje, čeprav pa moram za zdaj kuhat še itak za deco.
Mi pa smo danes imeli pečeno kuro, solato, pečeno papriko, ta starejšauser posted image  pa je zraven pojedla še 2 dobri porciji testenin.  Jutri pa definitivno nekaj brezmesnega.

lepo nedeljo želim vsem, pri nas se kaže sonček, upam da ne samo mimogrede!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: Montignac
13.8.2006 15:24:17   
Anonimen
http://rapidshare.de/files/28902747/_SLO__Michel_Montignac_-_Jem__torej_hujsam.pdf.html

Na tej povezavi je njegova knjiga v PDF. 10MB, 314 strani.
Jaz jo že berem. Zelo zanimiva. Sem opazila, da se že sedaj v 70% držim tega prehranjevanja. Mene zmečejo le napadi čokolade.
Ko se psihično pripravim, da začnem v celoti jesti po tej metodi, pa se vam pridružim.

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: Montignac
14.8.2006 20:32:04   
rainbow
Nataša77!

Tudi midva sva jo potegnila dol, in prebrala, seveda.

Pohvalno, da se že tako zdravo prehranjuješ! Ta metoda se itak zelo prekriva s priporočili zdravega prehranjevanja nasploh, tako da se mi sploh ne zdi neka čudna ali kruta.

Midva sva se danes spet tehtala, meni gre na vsake 3 dni dol 400 gramov. kar lepo.

Kdaj se je najboljše tehtati???

Pridni boditeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?