|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kreme za obraz,telo,roke...ki vsaj malo "...
6.1.2008 10:03:17   
šnucika
Ker sem pač že v letihuser posted image , pa redno mažem kaj po sebi in nič ni to, kar obljubljajo...me zanimajo vaše izkušnje.
Razne kreme,pomade,zvarki....kaj uporabljate,da je vsaj malo delovalo...tukaj mislim,da ste imeli vidno lepšo kožo, osveženo, mogoče kakšna gubica manjuser posted image .

Sama imam mastno, a občutljivo kožo, ki je zelo obremenjena,utrujenega videza, saj sem pet dni na teden v bazenu s slano klorirano vodo.
Po telesu in rokah pa imam suho.
V dilemi sem ali uporabljati kaj "konkretnega" - varjanta lifting,anti age...ali raje kaj naravnega,vlažilnega... sedaj sem bolj na tem.

Čiščenja,pilingov in mask skoraj ne potrebujem...mi klor itak vse razžre.user posted image

Ajde punce...please...predlogi,izkušnje,kaj uporabljate ve?user posted image





_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kreme za obraz,telo,roke...ki vsaj malo &...
6.1.2008 10:11:52   
citrončica
Krema za roke preizkušeno Neutrogena,še naslednji dan, če se zvečer namažeš,zelo gladke roke, pa še mastno ne ostane,sicer za roke odlična tudi od LÓccitane-ja,mene le moti, da se ne vpije takoj,posebej če greš potem za volan- tu je Neutrogena super!!
Za ostalo pa se ne spoznam prav dosti, mam sama nekaj težav, sem pa odkrila v Watsonu kremo od Soraye z medom,mi je pa ful všeč,glede na to ,koliko težav imam ponavadi prav s kremami.....lpuser posted image

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kreme za obraz,telo,roke...ki vsaj malo &...
6.1.2008 10:42:20   
bumerang
Če imaš mastno kožo, potem ti klor vseeno vsega ne razžre. user posted image

Za roke je najboljša krema, ki res da rezultate, glicerinska krema Glisolid ampak tista v rdeči nizki okrogli posodici, ne tubi. L'Occitanovo sem poskusila, na začetku je super, potem pa koža deluje še bolj izsušeno kot prej. Ostale so zame bile vse lari-fari.

Koža na obrazu se mi počasi spreminja v mastno ampak ne v mastno z ogrci, v mastno dehidrirano. Maščobo mi z obraza odlično popivna čistilni gel Garnier zeleni. Pore zapirajo in kožo gladijo pa kreme z AHA in BHA kislinami. Najboljši je 2% BHA gel od Paule (The Paula's Choice), fajn je tudi Avonova krema v rjavi stekleni posodici, Alternative (se mi zdi). Fajn je tudi krema Cleanance K od Avene. Vse kreme vsebujejo kisline in dajo resničen rezultat že po pardnevni uporabi.

Kar se dnevnih krem tiče, sem zadovoljna že takrat, ko mi krema ne povzroča podkožnih mozoljev. To je zame potem dobra krema. V izmenični uporabi jih imam kar nekaj. Ampak kakšnega čudeža še nisem odkrila.
Uporabljam pa izmenično "slavno" Super Defence kremo, Avonovo vlažilno 24ur, Alverde z olivami, Alverde z jojobo (zadnji dve, če piha močna burja in gremo na daljši izlet ali če gremo na sneg). Velikokrat pa ničesar ali pa samo tonik Garnier zeleni ali roza Cera di Cupra.
V nobenem primeru ne velja, da so dražje kreme boljše, velikokrat kreme z zvenečimi imeni povzročijo pravo opustošenje.

Za telo česa posebnega ne potrebujem, ker nimam večjih problemov. Fajn kožo, mehko in gladko, pusti L'Occitanovo mandljevo olje za tuširanje ali piling iz iste linije. Krem za kožo pa ne uporabljam.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kreme za obraz,telo,roke...ki vsaj malo &...
6.1.2008 10:42:56   
Marogica
Pomaga samo plastični kirurguser posted image  Kreme bolj malo pomagajo. In če si boš seštela, koliko denarja boš vrgla ven v npr. 10 letih za drage in neučinkovite kreme, imaš za en lifting...

Če bi kreme pomagale, plastičnih kirurgov ne bi bilo toliko, in ne bi tako fajn služili....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kreme za obraz,telo,roke...ki vsaj malo &...
6.1.2008 10:52:30   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Pomaga samo plastični kirurguser posted image  Kreme bolj malo pomagajo. In če si boš seštela, koliko denarja boš vrgla ven v npr. 10 letih za drage in neučinkovite kreme, imaš za en lifting...

Če bi kreme pomagale, plastičnih kirurgov ne bi bilo toliko, in ne bi tako fajn služili....user posted image


user posted image  to se popolnoma strinjam....
sej za gube se ne sekiram preveč.....samo malo bolj "živo" kožo bi imela...saj še usnjene sedežne se kdaj pa kdaj namažejo,da ostanejo dalj časa lepše...user posted image


bumerang - ravno eno od Avona študiram ,da bi vzela nekaj testerjev...res je user posted image  ta mastna dehidrirana koža.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kreme za obraz,telo,roke...ki vsaj malo &...
6.1.2008 10:54:13   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: šnucika

.saj še usnjene sedežne se kdaj pa kdaj namažejo,da ostanejo dalj časa lepše...user posted image




user posted image user posted image

Če ne, pa jih prekriješ z deko.....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kreme za obraz,telo,roke...ki vsaj malo &...
6.1.2008 10:57:04   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: šnucika

.saj še usnjene sedežne se kdaj pa kdaj namažejo,da ostanejo dalj časa lepše...user posted image




user posted image user posted image

Če ne, pa jih prekriješ z deko.....user posted image



user posted image user posted image user posted image ...aaaa...za polulatuser posted image

moram mojga vprašat,kje ima tisti negovalni spraj za usnje v avtu...

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kreme za obraz,telo,roke...ki vsaj malo &...
6.1.2008 11:12:33   
bumerang
Ah, gube zagotovo odpravi samo plastični kirurg. Sploh tiste izrazne. Moje labionazalne so tako grozne, da že nekaj časa študiram, da bi šla na obisk k svojemu sosedu. user posted image  Ampak kaj ko moram potem vsakih 6 mesecev, v najboljšem primeru vsako leto, hodit na "izpopolnjevanje".

Tele AHA in BHA kreme kožo poživijo, postane taka, kako naj rečem, dojenčkasto rožnata, spet "živa".

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kreme za obraz,telo,roke...ki vsaj malo &...
6.1.2008 11:53:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: šnucika

...ali raje kaj naravnega,vlažilnega...


Meni je še vedno fajn otroško ribje mazilo....če ne bi tako "smrdelo"...user posted image

(odgovor članu šnucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kreme za obraz,telo,roke...ki vsaj malo &...
6.1.2008 16:02:15   
šnucika
bumerang  - sem ravno oddalo naročilo, bom od Avona sprobala tisto z AHA, sem vzela 10 testerjev,pa da vidimo...čeprav me je enkrat peklo ko hudič,ko sem probala nekaj z AHA kislinami.To bom probala ponoči...za dnevno in po treningih, ko pridem iz vode, pa bom ostala na bolj naravnih in lahkih vlažilnih zadevah.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kreme za obraz,telo,roke...ki vsaj malo &...
6.1.2008 17:16:00   
bumerang
Sam glej, da gor piše "Alternative" in da je nočna. Ker sem zadnjič gledala in je bila še ena druga v enakem rjavem steklenem lončku.
Pa prej dobro obraz očisti s kakim čistilnim brezalkoholnim!!! gelom, meni super leže Garnierov zelen (neka nemška beseda na B, "bulcenbeben" ali neka podobna spakedranščina user posted image ).
Uporabljat zvečer! Pa opozarjam - zelo močen vonj ima, meni precej neprijeten ampak odtehna učinek.

Zdaj je zima in ni kakega pretiranega UV sevanja ampak kot bo kaj sonca, nujno podnevi UV faktor na kožo, če uporabljaš kreme s kislino.

Pa javi rezultate.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kreme za obraz,telo,roke...ki vsaj malo &...
6.1.2008 17:36:57   
šnucika
ja,sem vzela Alternative nočno, ki je drugače v lončku, dnevna pa v taki visoki vazici. Zaenkrat testerje, ker glede na mojo problematično kožo boljše prej sprobat kakšna dva tedna.Itak bo že po prvi uporabi jasno, če me bo peklo in bo koža vneta, pač nič od še ene kreme.Pred leti je imel Avon eno super kremo,ki je potem "izginila"...sedaj se je pojavila neka s podobnim imenom,pa če z alternative ne bo šlo, bom tisto stestirala.Botanical...prej pa je bila Botanisource se mi zdi.Bila je prva in edina,ki mi je kožo držala normalno, kljub bazenu in kloru.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kreme za obraz,telo,roke...ki vsaj malo &...
20.1.2008 19:36:31   
bumerang
No, Šnucika.
Mene firbec matra, kako je s kremo?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?