|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krema za telo
19.1.2008 15:56:44   
hmm...
Pozdravljene RR-jevke!

Ali mi lahko prosim poveste katero kremo uporabljate za telo?
Namreč imam zeloo suho kožo in imam občutek kot da mi jo kar skupaj vleče.
Ne maram pa olja ker bi imela potem vse obleke masne pa še zeloo počasi se vpija.
Tako da pride samo kakšno mleko za telo vpoštev ki ni preveč drago lahko pa je tudi že stestirano na vas.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Najlepša hvala za odgovore!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krema za telo
19.1.2008 15:57:34   
Anonimen
Poceni, pa zelo dobro je mleko od Garniera v rdeči flaši za zelo suho kožo.user posted image

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krema za telo
19.1.2008 16:00:36   
hmm...
Hvala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krema za telo
19.1.2008 16:15:57   
Majuska
Res je, rdeča Garnier krema naredi lepo kožo. Pa tudi Nivea je dobra, mislim da je namenjena suhi koži ... 

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krema za telo
19.1.2008 16:34:53   
urška
vichy lipidiose 2. super zadeva. jaz sem naredila eno terapijo  s tem mlekom in od takrat naprej nimam nikoli več toliko suhe kože kot prej.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krema za telo
19.1.2008 17:11:48   
gaya24
Nivea Bogato negovalno mleko za suho kožo. Vsebuje: naravne minerale, mandeljevo olje in vitamin E.
Jaz mam zelo suho kožo in sem mela že vse živo, tud od Dior in Elizabeth Arden, pa mi je to najboljše.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krema za telo
19.1.2008 21:09:27   
cicido
Poskusi suho olje v spraju od NUXA. Jaz sem ga kupila prejsnji teden in je res super. Lahko ga uporabljas za telo, obraz in lase. Lepo disi, cunje pa niso cisto nivc mastne. Cena pa ni prav prijazna. Stane 29 eur.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krema za telo
19.1.2008 22:57:31   
eya
Meni je naboljše Niveino mleko, pa še najboljše dišiuser posted image

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krema za telo
20.1.2008 1:04:35   
Grofica
johnson`s baby oil z alojo.
ko se stuširam,se ne obrišem do konca in namažem to olje še na vlažno kožo.meni je to najboljše.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krema za telo
20.1.2008 10:11:07   
al1*
Fruit of the Earth - z karitejevim maslom ali z aloa vero. Meni sta obe super, ker nista mastni.

_____________________________

lp


(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Krema za telo
20.1.2008 11:24:27   
petja
Vichy pHysio 5.5 (je za suho kožo).

Je super. Uporabljam tudi tako milo, všeč mi je tudi zato, ker ima oboje nvtralen vonj, saj ne maram parfumiranih mil in krem za telo.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Krema za telo
20.1.2008 13:24:30   
helloKitty
TIGI melon body butter za suho kužo. Ful dobr. user posted image

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Krema za telo
20.1.2008 13:27:43   
Splet.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Poceni, pa zelo dobro je mleko od Garniera v rdeči flaši za zelo suho kožo.user posted image


Se podpišem pod to. Imam pa še en losjon iz L'Occitana z vonjem pomaranče, pa je tudi super.

Ko sem bila noseča, sem pa uporabljala L'Occitanovo kremo za nasažo mamice in dojenčka s shea buttrom...ne vem, kako se reče po slovensko. Fenomenalna zadeva.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?