|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ocvirki
28.11.2012 20:01:41   
jakaracman
Jih imam rada.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ocvirki
28.11.2012 20:37:47   
pelin
Danes sem jih na žlico,namesto Nutele.
uuuu, kriza ,me kar zvije v želodcu ko tole berem...pa imam ocvirke kar  rada...sploh če so takšni mali in hrustljavi...nepogrešljivi so mi na kuhanem stročjem fižolu in krompirju, pa na ajdovih žgancih...pa pod domačimi ocvrtimi jajci...pa kaj, ko mi je ponavadi po njih rado slabo....verjetno mojemu želodcu ne paše vsa ta maščoba, pa se pobuni....ne maram pa tistih razmočenih...v kakšnem zelju, repi ali kakšni drugi kuhani zadevi...brrr...aja pa naravnost nori smo na neke take hrustljave ocvrte svinjske kože, ki se jih dobi na raznih tržnicah, sejmih in v mesnicah....verjetno je vse tako imenitno, ker je tako redko na dosegu naših ust... 
Kot malecka pa jih nisem smela videti...ponavadi sem vsak mali tini mini košček našla in ga zbezala na rob krožnika...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ocvirki
28.11.2012 21:36:11   
nananaja
jaz sem jih pa danes... cvrla, mast in špeh sem topila pri mami v veliki skledi na zidanem šporgetu. Jem jih bolj kot ne le v ocverkovci.

Imamo ravno koline. Jaz imam rada naše domače krvavice in godlo. Pa seveda v dimniku sušene klobase in meso, pa zaseko s česnom na kruhu. Je pa res, da kremljev, ušes in repa pri nas ne jemo, zato to pripade bratu, s katerim si pujsa razdelimo. Tudi bio razlog je zraven, zakaj se še vedno to delamo doma.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ocvirki
30.11.2012 11:14:25   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Ma...kar pri ocvirkih bom ostala, da bom dobro namazana user posted image .

Ja, še to začnem žret, bom lahko kakšnega lastnega počasi proizvedla. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ocvirki
30.11.2012 11:38:57   
Tippi
Hja ocvirki. Jaz jih vidim tako (okušam bolj malo, u bistvu zadnje čase nič). Niso zanič, imam pa svojo teorijo o (ne) koristnosti le teh. načeloma je pa pri ocvirkih, kar se mene tiče, tisti pregovor, kar je zanič, ni zdravo, kar na mestu. user posted image
Da bi jih pa z žlico jedla? ojoj user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ocvirki
30.11.2012 11:56:27   
Tippi
kar je zanič, ni zdravo, kar na mestu.


ah hotla napisat, da za ocvirke velja pregovor, kar je mastno in okusno, ni zdravo user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ocvirki
30.11.2012 13:12:08   
uškinamama
Jemo jih. Sicer redko ampak takrat toliko bolj z užitkom.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ocvirki
30.11.2012 17:02:32   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Ma...kar pri ocvirkih bom ostala, da bom dobro namazana user posted image .

Ja, še to začnem žret, bom lahko kakšnega lastnega počasi proizvedla. user posted image


Bolje pujček kot kokica user posted image .

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




kovid
Lelly28 RR

se boste ceplili proti corona virusu?

da (23%)

ne (52%)

sem že cepljen/a (26%)

se ne smem zaradi zdravstvenih omejitev (0%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!