|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bizgec na cesti!
11.10.2012 9:18:35   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Pa še to, malo bo treba pogledat CPP in se vprašat, koliko vozišča si lahko vzame kolesar....1m ja, in kolesarja se obvori točno 1m stran in ne 5mm kot večina idiotov. Pa mi odgovori še to, kaj je lažje prehitet, kolono 10 kolesarjev, ki vozijo v koloni po eden, al kolono kolesarjev, ki vozijo v koloni po dva.


Glede na to, da omenjaš CPP....v koloni po dva itak ne smejo voziti, razen če imajo licenco KZS in trenirajo in če ni kolesarske steze....po tri pa ne smejo voziti......in še če je trening oz. vozi večja skupina po dva, morajo imeti spremstvo.....

Itak je pa lažje prehiteti kombajn, kot tri kolesarje vštric ali pa kolono kolesarjev, ki vozijo eden za drugim....ker pri kombajnu imaš v glavi samo to, da se tebi lahko kaj zgodi...ko pa prehitevaš šest kolesarjev, ki vozijo po trije vštric, ali pa enega kolesarja, ki vozi 10 cm od bele črte v sredini cestišča, pa imaš vedno v glavi še to, da se še temu lahko kaj zgodi, ker je manj varen udeleženec v prometu.....in že zaradi tega, se moramo, ko smo kolesarji, temu ustrezno obnašat....se zavedati, da smo bolj izpostavljeni in si tu pa tam iti prebrat CPP (če ne vemo kako in kaj, kdaj je treba nakazati roko, da ne moreš kar tako s pločnika na cesto zaviti, brez da bi na levo in desno pogledal...), ter poskrbeti za lastno varnost in se ne voziti  vštric po glavni cesti, še posebno, če imaš tri metre proč kolesarsko stezo......




Seveda vem, da se v koloni po dva ne smeš vozit in se sam tudi ne vozim tako, kar pa še ne pomeni, da to ni blesarija našega CPP. Ni hujšega kot PRAVILNO prehiteti kolone 6+ kolesarjev, ker zna bit razpotegnjena na dolžino dveh šleparjev, mnogo lažje je prehiteti kolono po dva.
Kadar se vozim in svoj čas sem se vozil veliko, zdaj pa glede na posledico mojih uničenih spermijev ni več toliko časa za to si vedno jemljem tisti meter po CPP, ker vozit 10 cm od stranske črte je pri nas samomor. Če voziš malo bolj levo, te mora voznik konkretno obvozit in ne mora pičit s špeglom 5cm od tvojega komolca, plus vsega imaš pa še vedno manevrski prostor, pa še ceste so pri nas ob bankinah zelo uničene.
Je pa vozniška kultura bri nas izredno j.ebivetrska, pa naj gre za kolesarje v dresih (eni so totalne budale, vem), sam ti vsaj obvladajo kolo. Po Ljubljani imaš pa cel kup kolesarjev in kolesark, ki so na kolesu oziroma kripah od koles nestabilni, v rokah držijo marelo, se vozijo v napačno smer in mislijo, da imajo povsod prednost.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Bizgec na cesti!
11.10.2012 11:10:25   
ronja
o, zdaj pa glede na posledico mojih uničenih spermijev ni več toliko časa za to
user posted image Sicer je res dokazano, da dolgotrajno kolesarjenje, sploh z neprimernim sedežem in v kakih oprijetih dresih, ki ti jajca potisnejo gor, da je še bolj toplo in stisnjeno vse skup, uničuje spermije in baje naj bi vplivalo tudi na libido, ampak to verjetno dela bolj na dolgi rok, pa če res vsak dan gor visiš. Ali pa enim pač nič ne pride do živega:).

si vedno jemljem tisti meter po CPP, ker vozit 10 cm od stranske črte je pri nas samomor. Če voziš malo bolj levo, te mora voznik konkretno obvozit in ne mora pičit s špeglom 5cm od tvojega komolca, plus vsega imaš pa še vedno manevrski prostor, pa še ceste so pri nas ob bankinah zelo uničene.

Podpis. Ko sva midva malo več kolesarila (torej pred posledicami uničenih spermijev;), sem ugotovila, da bolj ko je cesta zoprna, bolj "grdo" moraš vozit - kot pravi kalbo, če greš čisto ob robu, te skoraj s sabo odnesejo, če pa si vzameš malo več prostora, potem te morajo vsaj lepo prehitet. In je bolj varno. Druga stvar, ki sem jo ugotovila, je, da ljudje lepše prehitevajo, če imaš zadaj montiran otroški sedež - ker pač ne vejo, da je trenutno prazen:). Samo za idejo, če morate po kakem zoprnem kosu poti.

Kalbo, v Lj. se ti zna januarja zgodit, da te NA KOLESARSKI STEZI, ko se voziš V PRAVO SMER, pešec nadere, kaj se maš tu zdaj za vozit - kot da kolesarske steze veljajo samo v lepih letnih časih?user posted image

Bučmane najdeš v vseh oblikah in vsi kdaj naredimo traparijo. Sama daleč najmanj pravil upoštevam na biciklu in daleč največ v avtu - ker tam lahko sama komu kaj naredim... Pa zdaj sem že bolj pridna, ker mi je tudi mene vsako leto (oz. z vsakim otrokomuser posted image ) malo bolj škoda. Ker zdajle naredim konkretno sranje, če se razletim...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 52
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ime
Erin

Ime Nastja vam je bolj

dekliško ime (84%)

moško ime (5%)

ime za oba spola (11%)


Število vseh glasov: 309

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!