|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bizgec na cesti!
7.10.2012 22:06:09   
khurde

IZVIRNO SPOROČILO: sazi


IZVIRNO SPOROČILO: khurde

http://www.tecajcpp.com/cpp/prehitevanje.php

nisem v prekršku user posted image ti pišeš o avtocestah, tam bi z vsakršnim prehitevanjem po desni bila v prekršku, jaz pišem, očitno, o "cesti v naselju, s smernim voziščem z dvema ali več prometnimi pasovi, po prometnem pasu, ki ni skrajno desni," ki je med izjemami user posted image


Če govoriš o dveh enakovrednih voznih pasovih, potem je tudi tvoja nejevolja ob tem, da je počasnela na levem pasu popolnoma odveč. Če sta pasova enakovradna, lahko vozi počasi na obeh pasovih (če s počasno vožnjo ne ogroža prometa). In pri vožni po dveh voznih pasovih sploh ni termina "prehitevanje" ker se itak vozi po obeh pasovih.


uf, nejevolja... očitno je res odveč user posted image ampak me pa razdraži, ko eden vozi krepko pod omejitvijo in ostaja na levem pasu, desni je pa prazen. imam vedno v glavi, da če je možnost, si na desnem, ne glede na hierarhijo pasov. očitno imam problem user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Bizgec na cesti!
7.10.2012 22:06:14   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Ma cepljeni so, definitivno...


Itak.
Ne jezeim se več, samo blendam in trobim!

Zmagovalna je tista, ko se g. bizgo umakne desno in TAKOJ ko ga prehitim, hopa, na prehitevalni pas user posted image .

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Bizgec na cesti!
7.10.2012 22:07:46   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: khurde

uf, nejevolja... očitno je res odveč user posted image ampak me pa razdraži,


Ne vem od katerega leta že imajo vsi avtomobili vgrajeno hupo.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Bizgec na cesti!
7.10.2012 22:12:25   
khurde

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: khurde

uf, nejevolja... očitno je res odveč user posted image ampak me pa razdraži,


Ne vem od katerega leta že imajo vsi avtomobili vgrajeno hupo.


user posted image user posted image user posted image
ah, to jo za bolj resne zadeve uporabljam, ne tok za sproščanje živcev user posted image kot par mesecev nazaj, ko se mi je v enem rondoju en ostareli parček NASPROTI pripeljal, jaz pa vse otroke v avtuuser posted image user posted image user posted image pomoje je bilo meni manj jasno kot njima. evo, rondoji so še huje kot avtoceste user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
7.10.2012 22:12:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Bizgec na cesti!
7.10.2012 22:15:54   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: khurde


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: khurde

uf, nejevolja... očitno je res odveč user posted image ampak me pa razdraži,


Ne vem od katerega leta že imajo vsi avtomobili vgrajeno hupo.


user posted image user posted image user posted image

ah, to jo za bolj resne zadeve uporabljam, ne tok za sproščanje živcev user posted image


To so resne zadeve...človek, ki 'spi' in ne razmišlja za volanom. Bi bip, da ga zbudiš user posted image

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Bizgec na cesti!
8.10.2012 8:42:12   
kalbo
Mah ko bi bli sam taki bizgeci. Zadnje čase, predvsem zadnja leta, ko je že v vsakem "fičotu" vgrajen potovalni računalnik se je pojavila še ena kategorija voznikov in to so "varčevalci". Ti ljudje so obsedeni s porabo goriva in več gledajo na števec porabe, kot na cesto, gas majo zaštoman na eno četrtino, dajejo na ravninah v ler, pospešujejo skoraj ne, bremzajo tud skoraj ne, vozijo konstanto 70, kjer so zven naselja ovira, v naselju divjaki.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Bizgec na cesti!
8.10.2012 9:11:51   
jagoda77
o raznih cestnih vragolijah bi lahko razpravljali ure in ure...mene jezijo predvsem taki, ki ne uporabljajo smernikov, ker ne vem, se mu bo žarnica znucala, če ga bo vklopil.... takih, ki se v naselju, ko pelješ tam malo pod 60, zalepi na rit in visi pol metra od tvojega odbijača, take ki se cjazijo po prehitevalnem pasu na AC, take ki se ne znajo vklapljat na obvoznice ali AC in še in še.... aja pa take idiote, k majo otroke odvezane na zadnjih zicih

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Bizgec na cesti!
8.10.2012 14:04:58   
picola1
Jah, mamo take in drugačne bizgece na cesti, ki počnejo nevarne stvari...in ja, nažalost se občasno tudi sama znajdem med temi bizgeci, sploh kadar sem malo preveč zamišljena ali utrujena (domov pa moram vseeno pridet) ali kadar je polna luna vidim, da znam nardit kr neki na cesti in se pol zgražam sama nad sabo...Ampak če je le možno, se takoj opravičim, seveda če vidim, da je krivda moja.
A vsi vi, ki ste zdej komentiral tole temo, vi nikoli ne naredite neumnosti na cesti? Ok, da ne bo kdo mislu, da koga opravičujem...samo namesto, da samo kažemo s prstom na druge, je treba priznat, da včasih vsi nardimo kakšno neumnost na cesti in hvalabogu se večina takih neumnosti konča srečno, nekatere pač ne...


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
8.10.2012 16:05:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Bizgec na cesti!
8.10.2012 19:32:23   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Seveda, Picola. Vsi delamo neumnosti, vsi imamo slab dan, ogrožamo sebe in druge, smo občasni bizgeci.
Sam je razlika, kako na to potem sam pri sebi reagiraš, a si rečeš, matr, daj se že umiri malo in vozi s pametjo, se okregaš in se skuliraš.
Ali pa za vsako svojo napako okriviš druge, vreme, luno, cesto, policaje...


žen(sk)e.

in ponavljaš iste napake naprej.
Saj to je tudi drugje v življenju enako.


user posted image

Rad bi vprašal kaj je to za en smajli??? Rad/a bi da si oče/mati mojih otrok, po možnosti hčerke??????????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Bizgec na cesti!
8.10.2012 20:25:15   
Paštetka
Seven heven user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Bizgec na cesti!
8.10.2012 22:50:35   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Jah, mamo take in drugačne bizgece na cesti, ki počnejo nevarne stvari...in ja, nažalost se občasno tudi sama znajdem med temi bizgeci, sploh kadar sem malo preveč zamišljena ali utrujena (domov pa moram vseeno pridet) ali kadar je polna luna vidim, da znam nardit kr neki na cesti in se pol zgražam sama nad sabo...Ampak če je le možno, se takoj opravičim, seveda če vidim, da je krivda moja.
A vsi vi, ki ste zdej komentiral tole temo, vi nikoli ne naredite neumnosti na cesti? Ok, da ne bo kdo mislu, da koga opravičujem...samo namesto, da samo kažemo s prstom na druge, je treba priznat, da včasih vsi nardimo kakšno neumnost na cesti in hvalabogu se večina takih neumnosti konča srečno, nekatere pač ne...



Eno je narediti neumnost, drugo je vztrajati v neumnosti do nadaljenga. Tisti, ki vozi odvezane otroke, ki skacejo po avtu, tista, ki v naročju na sprednjem sedezu drzi otroka, tisti, ki po levem pasu na AC vozi 90km/h kar nekaj kilmetrov  itn itn... - vsi ti niso naredili naumnosti ker so: utrujeni, zmedeni, pade koncentracija... Oni nacrtno vztrajajo v svoji neumnosti in egocentricnosti (enako kot talentirani wanabepolicaji na cesti).

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Bizgec na cesti!
8.10.2012 22:52:46   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

žen(sk)e.



Najhuji bizgeci so pa moski, ki ne morejo preboleti, da jih prehiti zenska. Taki so pripravljeni jajca po cesti vlec, samo da bodo prehiteli nazaj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Bizgec na cesti!
9.10.2012 9:53:38   
liliana
Vseeno pa ni večjih bizgecov od novodobnih rekreativnih kolesarjev, ki se super truper v kolesarski brand oblečejo in opremijo.....potem se pa trije vštric peljejo, mahajo z rokami in veselo debatirajo....za njimi pa kolona.....in ko jim po določenem času pohupaš, ko vidiš, da svoje debate ne mislijo prekiniti, ker jih nikakor ne moreš prehiteti, ker nasproti pač avti vozijo, ti še lepo vsi trije revolucionarno pest dvignejo in po mimiki ustnic vidiš, da so te v p. materino poslali.....no, na koncu se potem vseeno običajno umaknejo.....

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Bizgec na cesti!
9.10.2012 13:30:14   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Vseeno pa ni večjih bizgecov od novodobnih rekreativnih kolesarjev, ki se super truper v kolesarski brand oblečejo in opremijo.....potem se pa trije vštric peljejo, mahajo z rokami in veselo debatirajo....za njimi pa kolona.....in ko jim po določenem času pohupaš, ko vidiš, da svoje debate ne mislijo prekiniti, ker jih nikakor ne moreš prehiteti, ker nasproti pač avti vozijo, ti še lepo vsi trije revolucionarno pest dvignejo in po mimiki ustnic vidiš, da so te v p. materino poslali.....no, na koncu se potem vseeno običajno umaknejo.....


To je specialno cepljena kategorija - se povsem strinjam... In po moznosti se peljejo vstric po 3,4 tam po neki ovinkasti cesti (recimo t.i. partizanki), kjer ga btw na haubo dvignes, saj je omejitev 90 km/h oni pa s 5 km/h v hrib svicajo - vstric seveda...
Njihovo cepivo jih je cepilo tudi pred spoznanjem, da v bliznjem srecanju z avtomobilom, kot kolesarji imajo  zelo minimalne moznosti, da prezivijo bliznje srecanje. Obnasajo se kot supermeni - ne ves ali so zgolj cepljeni ali na kaksni substanci :(

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 9.10.2012 13:31:36 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Bizgec na cesti!
9.10.2012 14:31:46   
ronja
Obnasajo se kot supermeni - ne ves ali so zgolj cepljeni ali na kaksni substanci :(

Zadnjič sem gledala Seinfielda na youtubu in pravi, da za fantke to, da bojo superjunaki, ko odrastejo, ni sanjarjenje ali zf, ampak realna možnost in da se to kaže tudi kasneje v življenju, ko drvijo po ac z jogijem na strehi in ga držijo z roko - kao, če bo zapihalo, ni skrbet, ga držim z roko!user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Bizgec na cesti!
9.10.2012 14:44:04   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Vseeno pa ni večjih bizgecov od novodobnih rekreativnih kolesarjev, ki se super truper v kolesarski brand oblečejo in opremijo.....potem se pa trije vštric peljejo, mahajo z rokami in veselo debatirajo....za njimi pa kolona.....in ko jim po določenem času pohupaš, ko vidiš, da svoje debate ne mislijo prekiniti, ker jih nikakor ne moreš prehiteti, ker nasproti pač avti vozijo, ti še lepo vsi trije revolucionarno pest dvignejo in po mimiki ustnic vidiš, da so te v p. materino poslali.....no, na koncu se potem vseeno običajno umaknejo.....


To je specialno cepljena kategorija - se povsem strinjam... In po moznosti se peljejo vstric po 3,4 tam po neki ovinkasti cesti (recimo t.i. partizanki), kjer ga btw na haubo dvignes, saj je omejitev 90 km/h oni pa s 5 km/h v hrib svicajo - vstric seveda...
Njihovo cepivo jih je cepilo tudi pred spoznanjem, da v bliznjem srecanju z avtomobilom, kot kolesarji imajo  zelo minimalne moznosti, da prezivijo bliznje srecanje. Obnasajo se kot supermeni - ne ves ali so zgolj cepljeni ali na kaksni substanci :(


Se strinjam, da znajo bit kolesarji cepljeni. Sam so ti, ki se peljejo po Ljubljani v vse smeri iz vseh možnih kotov po možnosti brez luči trikrat bolj cepljeni, kot grupa osmih kolesarjev v koloni po dva.

Frodo, eno vprašanje. Ko pelješ po cesti z nepreglednimi ovinki in teraš desni ovinek tik ob stranski črti oziroma bankini in nasadiš za ovinkom kolesarja, kdo je kriv, ti, al kolesar, ki si dovo0li peljat po cesti.

Pa še to, malo bo treba pogledat CPP in se vprašat, koliko vozišča si lahko vzame kolesar....1m ja, in kolesarja se obvori točno 1m stran in ne 5mm kot večina idiotov. Pa mi odgovori še to, kaj je lažje prehitet, kolono 10 kolesarjev, ki vozijo v koloni po eden, al kolono kolesarjev, ki vozijo v koloni po dva.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Bizgec na cesti!
9.10.2012 15:16:13   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Se strinjam, da znajo bit kolesarji cepljeni. Sam so ti, ki se peljejo po Ljubljani v vse smeri iz vseh možnih kotov po možnosti brez luči trikrat bolj cepljeni, kot grupa osmih kolesarjev v koloni po dva.


jap, kategorije cepljenosti.. manj ali bolj cepljeni, se strinjam, vendar za vse velja enako - cepljeni so.

  Frodo, eno vprašanje. Ko pelješ po cesti z nepreglednimi ovinki in teraš desni ovinek tik ob stranski črti oziroma bankini in nasadiš za ovinkom kolesarja, kdo je kriv, ti, al kolesar, ki si dovo0li peljat po cesti.
Pa še to, malo bo treba pogledat CPP in se vprašat, koliko vozišča si lahko vzame kolesar....1m ja, in kolesarja se obvori točno 1m stran in ne 5mm kot večina idiotov. Pa mi odgovori še to, kaj je lažje prehitet, kolono 10 kolesarjev, ki vozijo v koloni po eden, al kolono kolesarjev, ki vozijo v koloni po dva.


user posted image user posted image user posted image
Vse to se vedno ne pomeni, da ne obstojajo kategorije manj ali bolj cepljenih kolesarjev ter manj ali bolj cepljenih voznikov - skratka bizgeci na dveh, štirih itn... kolesih.
Tudi bizgeci, ki se prepoznajo pa se penijo, so se vedno bizgeci. user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Bizgec na cesti!
9.10.2012 15:18:45   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Obnasajo se kot supermeni - ne ves ali so zgolj cepljeni ali na kaksni substanci :(

Zadnjič sem gledala Seinfielda na youtubu in pravi, da za fantke to, da bojo superjunaki, ko odrastejo, ni sanjarjenje ali zf, ampak realna možnost in da se to kaže tudi kasneje v življenju, ko drvijo po ac z jogijem na strehi in ga držijo z roko - kao, če bo zapihalo, ni skrbet, ga držim z roko!user posted image


user posted image user posted image user posted image
Sem pa brala nekaj casa nazaj, da je neka povezanost slabega spolnega zivljenja in kolesarjenja- nekaj s hormoni in pritiskom sedeza na mosko spolovilo, se ne spomnim vec natancno... nekaj v stilu, da slabo ali pomanjkanje spolnega zivljenja nadomescajo s kolesarjenjem.. ma smesno mi je vedno, ko jih vidim v gruci....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Bizgec na cesti!
9.10.2012 18:11:20   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Vseeno pa ni večjih bizgecov od novodobnih rekreativnih kolesarjev, ki se super truper v kolesarski brand oblečejo in opremijo.....potem se pa trije vštric peljejo, mahajo z rokami in veselo debatirajo....za njimi pa kolona.....in ko jim po določenem času pohupaš, ko vidiš, da svoje debate ne mislijo prekiniti, ker jih nikakor ne moreš prehiteti, ker nasproti pač avti vozijo, ti še lepo vsi trije revolucionarno pest dvignejo in po mimiki ustnic vidiš, da so te v p. materino poslali.....no, na koncu se potem vseeno običajno umaknejo.....


Vsemu zgoraj odebljenemu z eno besedo po domače rečemo qrčenje. Pa vam je ...

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Sem pa brala nekaj casa nazaj, da je neka povezanost slabega spolnega zivljenja in kolesarjenja- nekaj s hormoni in pritiskom sedeza na mosko spolovilo, se ne spomnim vec natancno... nekaj v stilu, da slabo ali pomanjkanje spolnega zivljenja nadomescajo s kolesarjenjem.. ma smesno mi je vedno, ko jih vidim v gruci....user posted image user posted image user posted image


... zdaj menda jasno zakaj.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Bizgec na cesti!
9.10.2012 20:30:25   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Obnasajo se kot supermeni - ne ves ali so zgolj cepljeni ali na kaksni substanci :(

Zadnjič sem gledala Seinfielda na youtubu in pravi, da za fantke to, da bojo superjunaki, ko odrastejo, ni sanjarjenje ali zf, ampak realna možnost in da se to kaže tudi kasneje v življenju, ko drvijo po ac z jogijem na strehi in ga držijo z roko - kao, če bo zapihalo, ni skrbet, ga držim z roko!user posted image


user posted image user posted image user posted image
Sem pa brala nekaj casa nazaj, da je neka povezanost slabega spolnega zivljenja in kolesarjenja- nekaj s hormoni in pritiskom sedeza na mosko spolovilo, se ne spomnim vec natancno... nekaj v stilu, da slabo ali pomanjkanje spolnega zivljenja nadomescajo s kolesarjenjem.. ma smesno mi je vedno, ko jih vidim v gruci....user posted image user posted image user posted image


http://www.bambino.si/kolesarjenje-skoduje-spermijem.html

Evo kontracepcije.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Bizgec na cesti!
9.10.2012 21:03:22   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Vseeno pa ni večjih bizgecov od novodobnih rekreativnih kolesarjev, ki se super truper v kolesarski brand oblečejo in opremijo.....potem se pa trije vštric peljejo, mahajo z rokami in veselo debatirajo....za njimi pa kolona


Vsak je junak v sojem programu user posted image .

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Bizgec na cesti!
10.10.2012 10:38:51   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Pa še to, malo bo treba pogledat CPP in se vprašat, koliko vozišča si lahko vzame kolesar....1m ja, in kolesarja se obvori točno 1m stran in ne 5mm kot večina idiotov. Pa mi odgovori še to, kaj je lažje prehitet, kolono 10 kolesarjev, ki vozijo v koloni po eden, al kolono kolesarjev, ki vozijo v koloni po dva.


Glede na to, da omenjaš CPP....v koloni po dva itak ne smejo voziti, razen če imajo licenco KZS in trenirajo in če ni kolesarske steze....po tri pa ne smejo voziti......in še če je trening oz. vozi večja skupina po dva, morajo imeti spremstvo.....

Itak je pa lažje prehiteti kombajn, kot tri kolesarje vštric ali pa kolono kolesarjev, ki vozijo eden za drugim....ker pri kombajnu imaš v glavi samo to, da se tebi lahko kaj zgodi...ko pa prehitevaš šest kolesarjev, ki vozijo po trije vštric, ali pa enega kolesarja, ki vozi 10 cm od bele črte v sredini cestišča, pa imaš vedno v glavi še to, da se še temu lahko kaj zgodi, ker je manj varen udeleženec v prometu.....in že zaradi tega, se moramo, ko smo kolesarji, temu ustrezno obnašat....se zavedati, da smo bolj izpostavljeni in si tu pa tam iti prebrat CPP (če ne vemo kako in kaj, kdaj je treba nakazati roko, da ne moreš kar tako s pločnika na cesto zaviti, brez da bi na levo in desno pogledal...), ter poskrbeti za lastno varnost in se ne voziti  vštric po glavni cesti, še posebno, če imaš tri metre proč kolesarsko stezo......


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Bizgec na cesti!
10.10.2012 10:39:28   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Vseeno pa ni večjih bizgecov od novodobnih rekreativnih kolesarjev, ki se super truper v kolesarski brand oblečejo in opremijo.....potem se pa trije vštric peljejo, mahajo z rokami in veselo debatirajo....za njimi pa kolona.....in ko jim po določenem času pohupaš, ko vidiš, da svoje debate ne mislijo prekiniti, ker jih nikakor ne moreš prehiteti, ker nasproti pač avti vozijo, ti še lepo vsi trije revolucionarno pest dvignejo in po mimiki ustnic vidiš, da so te v p. materino poslali.....no, na koncu se potem vseeno običajno umaknejo.....


Vsemu zgoraj odebljenemu z eno besedo po domače rečemo qrčenje. Pa vam je ...

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Sem pa brala nekaj casa nazaj, da je neka povezanost slabega spolnega zivljenja in kolesarjenja- nekaj s hormoni in pritiskom sedeza na mosko spolovilo, se ne spomnim vec natancno... nekaj v stilu, da slabo ali pomanjkanje spolnega zivljenja nadomescajo s kolesarjenjem.. ma smesno mi je vedno, ko jih vidim v gruci....user posted image user posted image user posted image


... zdaj menda jasno zakaj.


Ja, potrebni so.....

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





1hruška

V katerem tednu nosečnosti se je otroček obrnil na glavico (glavična vstava)?

pred 34. tednom (64%)

med 34. in 37. tednom (14%)

po 38. tednu (5%)

po zunanjem obračanju (1%)

ni se obrnil (16%)


Število vseh glasov: 216

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!