|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke, 5.del
7.2.2013 14:36:43   
Alex01

IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Še tukaj user posted image

Iskrene čestitke mamicam in dobrodošla njuna fanta :)


Pa seveda čestitke veljajo tudi srečnima atijema, pa velikem bratcu :)

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Dolenjke, 5.del
5.3.2013 21:27:39   
MEGi20
Živjo dekleta.... mene pa samo zanima ali lahko kje v NM naredim krvni test na beta hcg??? V ZD mi je v laboratoriju rekla, da oni tega ne počnejo; čeprav sem ji zagotovila, da ga bom plačala sama....

Hvala za odgovore.


_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Dolenjke, 5.del
6.3.2013 10:51:12   
Katte
Megi, na žalost ne poznam druge variante kot ZD. Jaz sem šla tja enkrat zaradi FSH, ampak za to ne delajo sami in so poslali kri drugam. Na rezultat pa sem čakala več kot en teden. Tako da, če beta ne testirajo sami, itak nima smisla, tudi če bi poslali drugam. Bo že prej jasno. Če imaš slučajno možnost, pojdi v LJ, v Adrialab. Dobiš rezultat še isti dan.
Držim pesti, da je to to.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Dolenjke, 5.del
7.3.2013 19:56:01   
Annabela
Živijo punce. Mene pa samo zanima, če je bila mogoče katera v torek v ZD v šoli za starše pa bi mi lahko povedala, kako je z urnikom za naprej oz, kdaj so naslednja predavanja?

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 304
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?