|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mi.......
3.2.2012 13:36:53   
posh
Sem se spomnila še dveh besed: zdraven in ednajstuser posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Mi.......
3.2.2012 14:21:05   
LuLu
Meni pa gre na živce beseda vizavi. Verjetno je knjižna, ampak uporabljam pa je nikoli.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Mi.......
3.2.2012 15:34:36   
rozilu
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Meni pa gre na živce beseda vizavi. Verjetno je knjižna, ampak uporabljam pa je nikoli.


Ma v SSKJ je (razlaga pod vis-a-vis), ampak... ne vem zakaj bi kdo to tujko uporabljal, razen ko hoče bit fensi user posted image (kako pa to po slo - fin?), sej imamo lepo besedo: NASPROTI. Pa še napisano vizavi - ???

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Mi.......
3.2.2012 15:44:21   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Ma v SSKJ je (razlaga pod vis-a-vis), ampak... ne vem zakaj bi kdo to tujko uporabljal, razen ko hoče bit fensi user posted image (kako pa to po slo - fin?), sej imamo lepo besedo: NASPROTI. Pa še napisano vizavi - ???


A ni vizavi - "za vogalom" in ne nasproti... uh, marička, danes se bom še kaj slovenščine naučila user posted image  Sicer sem pa prvič v življenju napisala besedo vizavi.. no, zdaj tretjič user posted image

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Mi.......
3.2.2012 16:37:33   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

.....torej, bi pravilno morala povedati: "Franc, pridi z mano v trgovino, da mi kupiš lepo rdeče krilo, ki sem ga včeraj videla v izložbenem oknu trgovine. Na mojem tekočem računu ni več denarja in potrebujem tvojo kartico, ker pa nisem pooblaščena za dvig denarja iz tvoje kartice, moraš iti nujno z mano...."
A naj si tak kompliciram življenje....user posted image




user posted image  liliana, brez komplikacij rečeš: dragi, daj denar.


še boljš pa, če maš itak skos njegovo kartico...:D

Drugače pa je šlo men včasih blazno na jetra kinderpet...pa k je bla pri komu vsaka druga beseda katastrofa al pa grozno...
Zdej pa mi je vseeno (nimam cajta se obremenjevat še s takimi stvarmi...user posted image )
Kar se pa tiče mi-kanja pa včasih (ampak res včasih) tut jst bleknem kako bedasto...(v glavnem tut jst za to, če je kdo od tamalih bolan)
Pomanjševalnice pa tut včasih uporabim (čeprav sem bla včasih ful proti temu), sam se potrudim, da potem povem tut brez pomanjševalnice...npr. kuža-pes...rožica-roža...


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Mi.......
3.2.2012 18:22:59   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

kinderpet...



jaz govorim kinderpetuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Mi.......
3.2.2012 21:09:35   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Meni je the best TOPOGAN. 


user posted image

Meni pa barbinton. user posted image


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Mi.......
3.2.2012 21:15:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Meni pa barbinton. user posted image

LOL ... to sem pa jaz konstantno govorila ... pa namesto kalkulator še vedno govorim klakulator in namesto Mitsubishi še vedno Micibuši ... ma si ne morem pomagat ... pravilno mi ne gre z jezika user posted image


< Sporočilo je popravil Otika -- 3.2.2012 21:16:03 >

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Mi.......
3.2.2012 21:19:07   
liliana
Sicer nisem pretirano občutljiva na to, kako kdo govori......če me pa kaj zmoti, me pa to, da se reče "Sem tko pised of"...kot da ne more reči po domače, da je raz.pič.kana....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Mi.......
3.2.2012 21:59:01   
valči
Zelo so mi všeč narečja,najlepše pa je mariborsko,saj sem tja v šolo hodila,pa žlahto imam tam,pa blizu sem bila doma.Sedaj sem bolj doli in tu govorimo,bolj pravilno,kako naj rečem.Samo neni se pozna ta štajerščina.Grem včasih v Brežice v trgovino,pa mi prodajalke vedno:Od kod pa ste vi,da tako lepo govorite?user posted image Ja,s totega Maribora sem včasih bila...

Pa z možem se večkrat zezava.Recimo:"Te pa idi!Te pa gren!user posted image Pa otrokom včasih rečem"Pa neja se več zezaj z mano!user posted image Pa se tako smejijo.

Ja,meni so narečja všeč,mislim,da nikoli ne bom po "njihovo" govorila.Me preveč ta pristna štajerščina vleče.Nejauser posted image gre vun z mene.

Otroci zelo lepo pravilno govorijo.Ne vem,kako to.V vrtcu in v šoli se tako sprazumevajo,pa beremo veliko.Morda zato.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Mi.......
4.2.2012 15:07:52   
ronja
Pa z možem se večkrat zezava.Recimo:"Te pa idi!Te pa gren!user posted image Pa otrokom včasih rečem"Pa neja se več zezaj z mano!user posted image Pa se tako smejijo.

JOj, to je pri nas non stop na tapeti! Moji predniki so iz Štajerske, njegovi iz Gorenjske, moj oče živi na Primorskem, prijateljev mava tudi nekaj tam, pa po novem ima on še precej sodelavcev/k iz Koroške... Tako da se ves čas nekaj hecava (sploh on) v narečjih. Navadno same bedarije. Včasih se potem zamislim, ko tamali kaj prijavita in povem lubiju, da bo on to razlagal morebitnim prisotnim, ko bosta kaj takega prijavili (recimo: "Oka vun pa v Dravo" ipd...)user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Mi.......
4.2.2012 15:43:02   
roladica
Nekateri pa hodijo čez vrata. user posted image In to tudi na televiziji slišiš.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Mi.......
4.2.2012 17:34:36   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: roladica

Nekateri pa hodijo čez vrata. user posted image



uboga vratauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Mi.......
4.2.2012 19:13:19   
alda
prekmurci pa gledamo prek okna user posted image

mi pa nikakor ne sede nosečka user posted image , ker jaz sem bila nosečnica in ne nosečka!

< Sporočilo je popravil alda -- 4.2.2012 19:14:11 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Mi.......
4.2.2012 19:29:27   
ZARA
Nosrečka?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Mi.......
4.2.2012 20:54:47   
Najaa
Noserčka. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Mi.......
5.2.2012 8:28:31   
*soncek*
Jaz pa dostikrat uporabim mi-kanje, za stvari, v katere smo dejansko vpleteni vsi. Mi imamo Lidlove plenice, ker jo previjava midva z možem. In mi smo bolni, ker ko je bolan kateri od otrok, ostanem doma z njem tudi jaz. Če je bolan mož, je bolan on in ne mi. Mislim pa, da sta to edini dve stvari, za katere uporabljam mikanje.

Meni pa kar v ušesih zazvoni, ko slišim besedo BOLANA. To je že težko izgovorit, kot bi se pačil.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 92
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?