|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
21.4.2011 11:06:27   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: novopecena

IZVIRNO SPOROČILO: Klaraklara30

Da se v nosečnosti ne smeš visoko stegovat, ker se lahko otroku popkovina okoli vratu zavijeuser posted image



to je pa dejansko res. moja mami je pomivala okna in visoko obešala perilo in sem imela popkovino 2x zavito okoli vratu tako da so bile velike komplikacije pri porodu


v prvi nosečnosti sem se merkala ful, nič stegovala, ama res nič. 2x ovita popkovina. V drugi nosečnosti se nisem pazila čist nč, stegovala kor sm se lahko, pa še selili smo se in sem pucala pa v omare pospravljala, če ni šlo sem še na prste stopila in še probala se mal potegnt user posted image rezultat, popkovina ni bla nč ovita...



drgač pa pri nas ko imamo koline, naj ne bi nosečnica gledala, ne vem kako nesrečo prnaša...hm...

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
21.4.2011 14:16:33   
Helenc80
IZVIRNO SPOROČILO: Leona2009

Pa še to mi je zadnjič znanka rekla.Da je od nosečnosti odvisno obnašanje dojenčka,ko se rodi.Je rekla,če ti nič ni bilo bo dojenček zelo priden,če pa te je nosečnost mučila bo pa nemiren.::)


ha ha, potem bo moj čista nirvana user posted image

(odgovor članu Leona2009)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
21.4.2011 20:59:20   
Leona2009
Ja moj tudi.:)

(odgovor članu Helenc80)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
23.4.2011 18:49:12   
pavlyna
Nesmeš na pogreb,...al neki v tem smislu ja.....

kaj pa jst, ko sm šla med 1. nosečnostjo na obdukcijo,...........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leona2009)
Neposredna povezava do sporočila: 79
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?