|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 15:49:15   
Putka

Kje je Gvant?
V Šussu sem si parkrat kupila firme za nič denarja, zadnjič sem jih pa iskala v BTC pa jih ni bilo, sedaj pa vidim da so se selili. Kje na Viču so?

Gvant je zdaj tam v BTC kjer je bil prej Šuss, so se lastniki skregali pa šli vsak po svoje. Tale ima zgleda druge dobavitelje, ker imajo tudi ameriške firme...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 18:36:02   
Binny
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: Putka

IZVIRNO SPOROČILO: Binny
Ali je bila katera v Gvantu? Kakšna je roba?
Jaz osebno ne, je pa moja mami že par stvari nabavila, pravi da je boljša roba kot v Šussu, cene so pa prav hecne. Imajo pa tudi za dojenčke in večje otroke.



Kje je Gvant?
V Šussu sem si parkrat kupila firme za nič denarja, zadnjič sem jih pa iskala v BTC pa jih ni bilo, sedaj pa vidim da so se selili. Kje na Viču so?



tbilisijska 59
http://freeweb.siol.net/yorky1/sus/

gvant je v btc-ju

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 19:40:07   
natasarobi
Ali ni ena v Škofji Loki, baje nekaj na Z? Ali katera ve.

Mam nekaj stvari za prodat.

(odgovor članu Binny)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
3.2.2011 9:19:53   
petra81
No, a lahko ena ki ve kako se imenujejo in kje dejansko so te trgovine, naaredi en seznam!?
Prosim!!

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
3.2.2011 9:29:01   
Sacherca
V MB sta dve in v Celju ena.

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
3.2.2011 11:17:10   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Putka


Kje je Gvant?
V Šussu sem si parkrat kupila firme za nič denarja, zadnjič sem jih pa iskala v BTC pa jih ni bilo, sedaj pa vidim da so se selili. Kje na Viču so?

Gvant je zdaj tam v BTC kjer je bil prej Šuss, so se lastniki skregali pa šli vsak po svoje. Tale ima zgleda druge dobavitelje, ker imajo tudi ameriške firme...



A res? Ah, jaz sem samo videla da ni več Šussa dol po stopnicah se pa nisem spuščala...Grr. Pa drugič.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
3.2.2011 14:12:56   
ronja
enkrat sem opazila eno Second hand trgovino v Stari Ljubljani, nasproti ene umetniške trgovine, samo ne vem če še obstaja.

Ne obstaja več. Kerensa je govorila o eni v btcju, pa ne vem imena - ni napisala...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
3.2.2011 14:18:19   
mariy
IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

V MB sta dve in v Celju ena.


A lahko prosim poveš kje in kako se imenuje, da bom lažje najdla, namreč še nisem bila v takšni tgovini in me zelo zanima bi šla pogledat, sedaj še veliko bolj, ker moramo vse na novo kupit za novega družinskega člana.
Seveda vemo vse da so danes takšne male cotke zelo drage, ki pa jih otroci hitro prerastejo. Za prvega sem večinoma vse dobila in morala vse vrniti, tako da pri ta drugem moramo vse na novo kupiti.

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
3.2.2011 17:16:46   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: onka

Danes sem se peljala po Celovški. Ali sem spregledala ali res ni več trgovine Smrkolin)


afaik je še. samo je v unem kompleksu, ki je malo zakrit s ceste (če veš kaj mislim - kateri del). takoj zraven une hiše kjer je bil včasih en del CSD-ja.

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




vneta ritka
Erin

Kaj od naštetega je najbolj pomagalo pri vneti ritki vašega otroka?

hrastovo lubje (7%)

canesten (9%)

praška pasta (17%)

bepanthen (39%)

cinkovo mazilo (10%)

hladilno mazilo... (18%)


Število vseh glasov: 283

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!