trgovine z rabljenimi oblekami (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


onka -> trgovine z rabljenimi oblekami (1.2.2011 22:42:28)

Danes sem gledala oddajo Preverjeno pa me zanima, ali kdaj kupujete v trgovinah z rabljenimi
oblačili zase ali za otroke? Imam res enkrat iti namen pogledat v trgovino (mislim da je Mulc  na Celovški) za otroke.
Kakšne so vaše izkušnje in ali imate predsodke do takih trgovin?




nejcko -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (1.2.2011 22:46:47)

Sem že parkrat kupila par malenkosti za otroke, ampak samo zato, ker imam eno tako trgovino pred nosom. Pa ene 20 let ali več nazaj sem v stari Gorici si kupila par cunj.

Nimam predsodkov pred takimi trgovinami, zdijo se mi super ideja, pa ne samo te s cunjami, ampak tudi one druge, o katerih je bilo govora  v prispevku. Že čisto iz ekološkega vidika tako trgovanje podpiram.
Žal pa so mi razen prej omenjene otroške trgovine vse precej od rok, drugače bi sigurno zavila v kakšno.






DragonLady -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 0:24:38)

Sem bila pred leti...super zadeva! Skoraj nove cunje, take firme, ki jih pri nas niso drugače niti prodajali...sem pa zadnjič iz neznanega razloga sanjala to trgovino (Šuss v BTCju), naslednjič, ko gremo v Ljubljano, se tam definitivno ustavimo...[sm=smiley36.gif]




TomTaylor -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 5:56:18)

Zase še nisem kupila, za otroke pa precej kupujem, predvsem zato, ker tudi sama prodajam in tako v bistvu delam blagovono menjavo. Nikjer ne bi mogla ceneje dobiti npr. Benettonovih majčk, Tom Tailor, s.Oliver, Esprit... (cca 3-4 eur, v trgovini preko 10 eur), ki so ful kvalitetne. Ali pa kavbojk (H&M, Zara,..) po 5-8 eur ko so v trgovini od 20 eur dalje. Tako mi npr. ni nič hudo, če slučajno zaflekata ali strgata.
Enim je tovrstno kupovanje čisto pod čast. Meni pa ni.




naja17 -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 6:51:08)

Jaz sicer še nisem kupovala v takih trgovinah, ni mi pa pod čast...

TT - a je kje na gorenjskem kaka trgovina, al se v LJ zapelješ?




petruska -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 7:05:32)

Ena taka je tudi Smrkolin na Celvški (Šiška) in pordajalka mi je rekla, da ima ful gužvo.




TomTaylor -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 7:42:05)

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Jaz sicer še nisem kupovala v takih trgovinah, ni mi pa pod čast...

TT - a je kje na gorenjskem kaka trgovina, al se v LJ zapelješ?


trgovina Brazda v Radovljici.




tajtaja -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 7:47:19)

Že dalj časa nagovarjam moža, naj mi odstopi del trgovine v ta namen, pa je nekak mnenja, da to ne bo šlo.
Ker smo z prekmurskega konca, me prav zanima, kakšen bi bil odziv pri nas, ko so ljudje kljub stiski full obremenjeni, kaj kdo misli o njih in kaj bo kdo govoril, če...!
Jaz sem skoraj prepričana, da bi se obneslo, oz. bi se prijelo, samo malo več časa bi rabli.




alda -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 7:57:57)

Nejcko: a smo mogoče kupovali v isti trgovini? Je imel ful robe iz Amerike tip,
Sem kupla eno jakno usnjeno-ko nosijo ameriški piloti in še danes je OK!!

sama nič nimam proti temu, saj tudi zdaj kdaj preko neta kupim kak kos , ki mi je res všeč.
Za otroke pa je to vsekakor dobrodošlo, ker velikokrat prerastejo stvari, še preden jih sloh vsaj 1x oblečejo oz.uporabijo!




mojamura -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 9:52:11)

nisem še kupovala v taki trgovini bi pa z veseljem 100% kaj kupila. A je kakšna takšna trgovina tudi v MB ali okolici?




darja.mark -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 10:04:43)

Sem že kupila predno se je mali rodil, da sem si nujno zalogo za začetek naredila in sem bla ful zadovoljna. Kupujem pa dosti preko spleta od drugih mamic, tudi že rabljeno. Bi bilo pa fino da naredimo kak seznamček teh trgovin razvrščen po regijah.




kajajaka -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 10:47:46)

Nisem še nakupovala v takšnih trgovinah in zdi se mi pa dobra ideja.
Jaz sicer oblačila za tamalo dobim od kolegice in to toliko, da bi bilo za 3 otroke dovolj in res ne rabim nič dokupovati.
Predvsem mi je všeč ideja o prodaji-nakupu rabljene otroške opreme (vozički, stajice, hojice, kengurujčki, kolesa...) to je oprema, ki se večinoma dobro ohrani in malo časa rabi. Tako, da je super, če jo kje dobiš ceneje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




ALWAYS LARA -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 10:50:09)

a kera ta trgovina prodaja po netu?




mateyka -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 11:20:18)

IZVIRNO SPOROČILO: petruska

Ena taka je tudi Smrkolin na Celvški (Šiška) in pordajalka mi je rekla, da ima ful gužvo.


jaz tam kupujem za tamalo cotke, ker za v vrtec in igrišče ni boljšega. pa tudi igrače smo že tam kupili - 1-2x ceneje (lego, barbie car..). meni je super - podobno kot pravi TT [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Binny -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 11:27:31)

IZVIRNO SPOROČILO: DragonLady

Sem bila pred leti...super zadeva! Skoraj nove cunje, take firme, ki jih pri nas niso drugače niti prodajali...sem pa zadnjič iz neznanega razloga sanjala to trgovino (Šuss v BTCju), naslednjič, ko gremo v Ljubljano, se tam definitivno ustavimo...[sm=smiley36.gif]

šuss ni več v btc-ju ampak na viču, sem bila ene 10 dni nazaj, pa je bila bolj slaba roba glede na to, da so obveščali, da imajo novo pošiljko iz nemčije.
Ko so bili še v btc-ju sem večkrat dobila skoraj nove kose znanih firm - esprit, soliver, tomtailor, miss sixty....
Ali je bila katera v Gvantu? Kakšna je roba?




koala -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 11:56:47)

mojamura kolikor vem sta dve takšni trgovini v MB, ena je SuziFlo na Ljubljanski, ena pa naj bi bila v centru mesta imena pa se žal ne spomnim.
Jaz sem že kupila v prvi in bila zadovoljna.




mojcaziga -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 12:16:29)

Ja, pa Suziflo naj bi imela celo prodajo prek spleta, sigurna pa nisem. Je pa drugače odprta samo dve, tri urce dnevno.

lp, mojca




TomTaylor -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 12:21:41)

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Ja, pa Suziflo naj bi imela celo prodajo prek spleta, sigurna pa nisem. Je pa drugače odprta samo dve, tri urce dnevno.

lp, mojca



http://www.facebook.com/pages/Suzi-Flo-Rabljena-otroska-oprema/156062638634




onka -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 12:28:48)

Danes sem se peljala po Celovški. Ali sem spregledala ali res ni več trgovine Smrkolin)




HuAnita -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 12:39:30)

mulc je zakon. gospa tudi kakšn lepo stvar prihrani, če jo dobi. Je pa res, da kljub temu, da so rabljrna oblačila, niso tako poceni, so pa res cotke take kot nove...




Putka -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 13:01:04)

IZVIRNO SPOROČILO: Binny
Ali je bila katera v Gvantu? Kakšna je roba?
Jaz osebno ne, je pa moja mami že par stvari nabavila, pravi da je boljša roba kot v Šussu, cene so pa prav hecne. Imajo pa tudi za dojenčke in večje otroke.




goa -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 13:56:04)

gospa v radovlijci je zakon [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] otroške cunje so skoraj zastonj in lepo ohranjene [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] jaz za malčke večino tam kupujem. 




nananaja -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 14:20:49)

Mi drugače še nismo kupovali rabljenih oblačil, smo jih pa za otroke veliko dobili, kar je isto, so rabljene. Dokupimo malo, kar nekaj novega dobijo za darila. Zase sva kupila ali tudi dobila od znanih ljudi nekaj rabljenega.




skuštrana -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 15:04:02)

IZVIRNO SPOROČILO: Putka

IZVIRNO SPOROČILO: Binny
Ali je bila katera v Gvantu? Kakšna je roba?
Jaz osebno ne, je pa moja mami že par stvari nabavila, pravi da je boljša roba kot v Šussu, cene so pa prav hecne. Imajo pa tudi za dojenčke in večje otroke.



Kje je Gvant?
V Šussu sem si parkrat kupila firme za nič denarja, zadnjič sem jih pa iskala v BTC pa jih ni bilo, sedaj pa vidim da so se selili. Kje na Viču so?




Mala_princeska -> RE: trgovine z rabljenimi oblekami (2.2.2011 15:15:46)

enkrat sem opazila eno Second hand trgovino v Stari Ljubljani, nasproti ene umetniške trgovine, samo ne vem če še obstaja.




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>