|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trgovine z rabljenimi oblekami
1.2.2011 22:42:28   
onka
Danes sem gledala oddajo Preverjeno pa me zanima, ali kdaj kupujete v trgovinah z rabljenimi
oblačili zase ali za otroke? Imam res enkrat iti namen pogledat v trgovino (mislim da je Mulc  na Celovški) za otroke.
Kakšne so vaše izkušnje in ali imate predsodke do takih trgovin?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
1.2.2011 22:46:47   
nejcko
Sem že parkrat kupila par malenkosti za otroke, ampak samo zato, ker imam eno tako trgovino pred nosom. Pa ene 20 let ali več nazaj sem v stari Gorici si kupila par cunj.

Nimam predsodkov pred takimi trgovinami, zdijo se mi super ideja, pa ne samo te s cunjami, ampak tudi one druge, o katerih je bilo govora  v prispevku. Že čisto iz ekološkega vidika tako trgovanje podpiram.
Žal pa so mi razen prej omenjene otroške trgovine vse precej od rok, drugače bi sigurno zavila v kakšno.



(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 0:24:38   
DragonLady
Sem bila pred leti...super zadeva! Skoraj nove cunje, take firme, ki jih pri nas niso drugače niti prodajali...sem pa zadnjič iz neznanega razloga sanjala to trgovino (Šuss v BTCju), naslednjič, ko gremo v Ljubljano, se tam definitivno ustavimo...user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 5:56:18   
TomTaylor
Zase še nisem kupila, za otroke pa precej kupujem, predvsem zato, ker tudi sama prodajam in tako v bistvu delam blagovono menjavo. Nikjer ne bi mogla ceneje dobiti npr. Benettonovih majčk, Tom Tailor, s.Oliver, Esprit... (cca 3-4 eur, v trgovini preko 10 eur), ki so ful kvalitetne. Ali pa kavbojk (H&M, Zara,..) po 5-8 eur ko so v trgovini od 20 eur dalje. Tako mi npr. ni nič hudo, če slučajno zaflekata ali strgata.
Enim je tovrstno kupovanje čisto pod čast. Meni pa ni.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 6:51:08   
naja17
Jaz sicer še nisem kupovala v takih trgovinah, ni mi pa pod čast...

TT - a je kje na gorenjskem kaka trgovina, al se v LJ zapelješ?

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 7:05:32   
petruska
Ena taka je tudi Smrkolin na Celvški (Šiška) in pordajalka mi je rekla, da ima ful gužvo.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 7:42:05   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Jaz sicer še nisem kupovala v takih trgovinah, ni mi pa pod čast...

TT - a je kje na gorenjskem kaka trgovina, al se v LJ zapelješ?


trgovina Brazda v Radovljici.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 7:47:19   
tajtaja
Že dalj časa nagovarjam moža, naj mi odstopi del trgovine v ta namen, pa je nekak mnenja, da to ne bo šlo.
Ker smo z prekmurskega konca, me prav zanima, kakšen bi bil odziv pri nas, ko so ljudje kljub stiski full obremenjeni, kaj kdo misli o njih in kaj bo kdo govoril, če...!
Jaz sem skoraj prepričana, da bi se obneslo, oz. bi se prijelo, samo malo več časa bi rabli.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 7:57:57   
alda
Nejcko: a smo mogoče kupovali v isti trgovini? Je imel ful robe iz Amerike tip,
Sem kupla eno jakno usnjeno-ko nosijo ameriški piloti in še danes je OK!!

sama nič nimam proti temu, saj tudi zdaj kdaj preko neta kupim kak kos , ki mi je res všeč.
Za otroke pa je to vsekakor dobrodošlo, ker velikokrat prerastejo stvari, še preden jih sloh vsaj 1x oblečejo oz.uporabijo!


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 9:52:11   
mojamura
nisem še kupovala v taki trgovini bi pa z veseljem 100% kaj kupila. A je kakšna takšna trgovina tudi v MB ali okolici?


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 10:04:43   
darja.mark
Sem že kupila predno se je mali rodil, da sem si nujno zalogo za začetek naredila in sem bla ful zadovoljna. Kupujem pa dosti preko spleta od drugih mamic, tudi že rabljeno. Bi bilo pa fino da naredimo kak seznamček teh trgovin razvrščen po regijah.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 10:47:46   
kajajaka
Nisem še nakupovala v takšnih trgovinah in zdi se mi pa dobra ideja.
Jaz sicer oblačila za tamalo dobim od kolegice in to toliko, da bi bilo za 3 otroke dovolj in res ne rabim nič dokupovati.
Predvsem mi je všeč ideja o prodaji-nakupu rabljene otroške opreme (vozički, stajice, hojice, kengurujčki, kolesa...) to je oprema, ki se večinoma dobro ohrani in malo časa rabi. Tako, da je super, če jo kje dobiš ceneje user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 10:50:09   
ALWAYS LARA
a kera ta trgovina prodaja po netu?

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 11:20:18   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: petruska

Ena taka je tudi Smrkolin na Celvški (Šiška) in pordajalka mi je rekla, da ima ful gužvo.


jaz tam kupujem za tamalo cotke, ker za v vrtec in igrišče ni boljšega. pa tudi igrače smo že tam kupili - 1-2x ceneje (lego, barbie car..). meni je super - podobno kot pravi TT user posted image

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 11:27:31   
Binny
IZVIRNO SPOROČILO: DragonLady

Sem bila pred leti...super zadeva! Skoraj nove cunje, take firme, ki jih pri nas niso drugače niti prodajali...sem pa zadnjič iz neznanega razloga sanjala to trgovino (Šuss v BTCju), naslednjič, ko gremo v Ljubljano, se tam definitivno ustavimo...user posted image

šuss ni več v btc-ju ampak na viču, sem bila ene 10 dni nazaj, pa je bila bolj slaba roba glede na to, da so obveščali, da imajo novo pošiljko iz nemčije.
Ko so bili še v btc-ju sem večkrat dobila skoraj nove kose znanih firm - esprit, soliver, tomtailor, miss sixty....
Ali je bila katera v Gvantu? Kakšna je roba?

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 11:56:47   
koala
mojamura kolikor vem sta dve takšni trgovini v MB, ena je SuziFlo na Ljubljanski, ena pa naj bi bila v centru mesta imena pa se žal ne spomnim.
Jaz sem že kupila v prvi in bila zadovoljna.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Binny)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 12:16:29   
mojcaziga
Ja, pa Suziflo naj bi imela celo prodajo prek spleta, sigurna pa nisem. Je pa drugače odprta samo dve, tri urce dnevno.

lp, mojca

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 12:21:41   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Ja, pa Suziflo naj bi imela celo prodajo prek spleta, sigurna pa nisem. Je pa drugače odprta samo dve, tri urce dnevno.

lp, mojca



http://www.facebook.com/pages/Suzi-Flo-Rabljena-otroska-oprema/156062638634


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 12:28:48   
onka
Danes sem se peljala po Celovški. Ali sem spregledala ali res ni več trgovine Smrkolin)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 12:39:30   
HuAnita
mulc je zakon. gospa tudi kakšn lepo stvar prihrani, če jo dobi. Je pa res, da kljub temu, da so rabljrna oblačila, niso tako poceni, so pa res cotke take kot nove...

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 13:01:04   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: Binny
Ali je bila katera v Gvantu? Kakšna je roba?
Jaz osebno ne, je pa moja mami že par stvari nabavila, pravi da je boljša roba kot v Šussu, cene so pa prav hecne. Imajo pa tudi za dojenčke in večje otroke.

(odgovor članu Binny)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 13:56:04   
goa
gospa v radovlijci je zakon user posted image otroške cunje so skoraj zastonj in lepo ohranjene user posted image jaz za malčke večino tam kupujem. 

_____________________________

Vedno lahko dosežeš vse kar si želiš, samo vztrajati je treba.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 14:20:49   
nananaja
Mi drugače še nismo kupovali rabljenih oblačil, smo jih pa za otroke veliko dobili, kar je isto, so rabljene. Dokupimo malo, kar nekaj novega dobijo za darila. Zase sva kupila ali tudi dobila od znanih ljudi nekaj rabljenega.

(odgovor članu goa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 15:04:02   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

IZVIRNO SPOROČILO: Binny
Ali je bila katera v Gvantu? Kakšna je roba?
Jaz osebno ne, je pa moja mami že par stvari nabavila, pravi da je boljša roba kot v Šussu, cene so pa prav hecne. Imajo pa tudi za dojenčke in večje otroke.



Kje je Gvant?
V Šussu sem si parkrat kupila firme za nič denarja, zadnjič sem jih pa iskala v BTC pa jih ni bilo, sedaj pa vidim da so se selili. Kje na Viču so?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: trgovine z rabljenimi oblekami
2.2.2011 15:15:46   
Mala_princeska
enkrat sem opazila eno Second hand trgovino v Stari Ljubljani, nasproti ene umetniške trgovine, samo ne vem če še obstaja.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




prvič v vrtec
Lelly28 RR

koliko je bil star vaš otrok, ko je šel prvič v vrtec?

11 mesecev (40%)

1- 2 leti (53%)

3 leta (3%)

ni hodil v vrtec do šole (3%)


Število vseh glasov: 30

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!