|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 17:04:43   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark


Spogledujem??? Jaz sem ti balkansko dete stari moj in zelo sem ponosen, da od Triglava do Đevđelije obstaja toliko različnih melosov, toliko bogastva na enem takšnem majhnem kupu dreka na Zemlji, da nam lahko pol sveta zavida. Slovenska frajtonarca, prekmurski cigani, slavonski in vojvođanski tamburaši, krajiške ojkače, dalmatinski oni-kaj-so-že, ko pojejo v zborih - klape, šumadijski trubači, ciganski trubači, bosanske šargije, sevdalinke, starogradske, crnogorske dude, gusle, vranjanski melos, kaj naj ti za Makedonce rečem???



Midva morva it na Pivo. Tegale v sto letih nebi mogel bolš napisat. Ravno letos, fešta na Murteru, klapa, ne vem kera že. Še zdaj mi gredo kocine pokonc....


Se mi zdi da bi tut jaz pasal poleg he he. Sploh pa bi v živo rad kako rekel z BaRkfarkom glede psihedeličnega zadetka Syda, pozitivno akustičnega Davea, tipkarsko (beločrne tipke) usmerjenega Richarda, postwarsko navdihnjenega Roggiea in racionalno uživaškega Nicka user posted image

Bark, zelo me matra firbec kateri letnik si. Za Kalba vem da je še mulc user posted image

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 18:37:28   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark


Spogledujem??? Jaz sem ti balkansko dete stari moj in zelo sem ponosen, da od Triglava do Đevđelije obstaja toliko različnih melosov, toliko bogastva na enem takšnem majhnem kupu dreka na Zemlji, da nam lahko pol sveta zavida. Slovenska frajtonarca, prekmurski cigani, slavonski in vojvođanski tamburaši, krajiške ojkače, dalmatinski oni-kaj-so-že, ko pojejo v zborih - klape, šumadijski trubači, ciganski trubači, bosanske šargije, sevdalinke, starogradske, crnogorske dude, gusle, vranjanski melos, kaj naj ti za Makedonce rečem???



Midva morva it na Pivo. Tegale v sto letih nebi mogel bolš napisat. Ravno letos, fešta na Murteru, klapa, ne vem kera že. Še zdaj mi gredo kocine pokonc....


Se mi zdi da bi tut jaz pasal poleg he he. Sploh pa bi v živo rad kako rekel z BaRkfarkom glede psihedeličnega zadetka Syda, pozitivno akustičnega Davea, tipkarsko (beločrne tipke) usmerjenega Richarda, postwarsko navdihnjenega Roggiea in racionalno uživaškega Nicka user posted image

Bark, zelo me matra firbec kateri letnik si. Za Kalba vem da je še mulc user posted image

G


Mislim, da bi tudi jaz sodil poleg user posted image , no vaša muzika dopade tudi meni user posted image

... pa kaj sem jaz najstarejši junc tuki al kaj ?

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 18:39:40   
alda
Pa koncerti Nicka Cave in B.Adamsa so super.
O letih pa prosim ne bi user posted image user posted image
mularija enauser posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 18:51:46   
kalbo
Ej, če se začnemo RR dedci spet menit za pivo, ne smemo neslavno propast kot pred leti. Takrat je cel RR dihal za to srečanje :). Postavmo datum, uro, plac, tist k pride pride, tist k ne ne :)

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 19:04:22   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ej, če se začnemo RR dedci spet menit za pivo, ne smemo neslavno propast kot pred leti. Takrat je cel RR dihal za to srečanje :). Postavmo datum, uro, plac, tist k pride pride, tist k ne ne :)
 

a lahko punce tud?
itak vas bo...kolk? 2., 3., maximalmo 4-je?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
17.12.2010 19:43:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 20:37:49   
Barbara_L
He, he..brala sem o sidddharti...pred leti sva s kolegico napačno razumeli besedilo in peli: dajem ti kruh v čaj (zdej vem kaj je razlog da te ni nazaj) :)))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
17.12.2010 21:44:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Barbara_L)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 22:05:06   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Sodni stolp je za moje pojme najlepši koncertni prostor. Tukaj ni možna prevara, tukaj ni umika, tukaj je iz oči v oči, prsa v prsa z bendom, tukaj ni povuci-potegni, ampak je igra z odprtimi kartami. S strani nastopajočega - dajemo vam celega sebe in od vas zahtevamo, da nas tako sprejmete.
Čista in gola erotika!


Bravo! Bravo! Bravo!!!!
Al pa (dobro, ni glih muzka...) ko nas je  Z . Sokolovič na Minoritih na oder potegnil par "osebkov" željnih njegove predstave, (na samih začetkih Lenta). Dejansko je peščica nas, ki smo želeli biti tam, šla k njemu na oder!... Jap neponovljivi trenutki. user posted image

< Sporočilo je popravil hektorina -- 17.12.2010 22:15:36 >

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 22:20:32   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Hotel sem reči, ko sem rekel da jih dolgo nisem razumel, ne veš natančno kaj te drži za ta bend, kaj te v bistvu veže, ves ta čas ti je jasno da obstaja neka mističnost, nepojasnljivost, vendar tudi romantična in melanholična privlačnost, vztrajaš z njimi ves ta čas, evo, 15-o leto mineva, sčasoma postanejo del tebe, in ko poklekneš pred njimi, njihovimi besedili, glasbo, vokali, zvočnimi okraski, produkcijo, ko osvojiš vsak najmanjši jebeni detaljček v pesmi, potem se ti začnejo odpirati. Počasi, postoma, korak po korak in se šele kasneje zaveš, koliko so v bistvu tvoji. Pa ne mislim zdaj in ne govorim o najstniški histeričnosti, puščanju solz in rezanju žil, to je tista zdrava, zrela predanost. Za nas matorce user posted image   


Bakfak, a si ti danes kej takega pojedu al kako? Čustven, razumljiv, topel, človeški...
Al so te vse te lučke pa đinglbelsi spravl v takšno čudno, netipično bakfakovsko emocionalno stanje?user posted image
No, kakorkoli že...me like...user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
17.12.2010 22:28:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 22:38:53   
TomTaylor
Ma jz se ne bom o muzki prerekala, ker itak nimam za burek... Sem pa "s Siddharto" od njihovega samega začetka in jih "lajkam". Zelo.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 23:07:03   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Jaz pa vem, da lahko s ponosom nekomu iz New Yorka (pa ne mislim na Kerenso) rečem...


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
18.12.2010 12:43:39   
josephine27
Nisem brala vsega napisanega ampak lahko rečem da mene Siddharta ne potegne. Mogoče kakšen komad več pa ne. Je pa tud res da se v njihova besedila nikol nisem poglabljala in da tud na splošno bolj malo slovenske muzike poslušam.



_____________________________



(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
20.12.2010 8:16:29   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Bark, zelo me matra firbec kateri letnik si. Za Kalba vem da je še mulc user posted image

G



Ne vem od kod, vseskozi se mi zdi, da isti kot ti.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 65
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?