|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: žalostna in v šoku
16.12.2010 12:08:14   
kalbo
Žalostna zgodba. Ta človek te je imel neizmerno rad in res ti ne zavidam v teh trenutkih. Zagotovo ti je ta človek pomenil več, kot si upaš sama sebi priznati, svoje bolečine pa nimaš komu izpovedat.
Kar se pa prevare in podobnega tiče, pa ne jemlji tega kot kritiko, moraliziranje ali karkoli, ampak zgolj kot mnenje.
Mene osebno seks avantura moje žene niti nebi tako zelo zbodla, seks pride in gre. Mene bi motlo, da je bla predana nekomu drugemu, da nisem jaz tisti prvi, ki ga pokliče ob težavah, da ni moja rama tista ob kateri joče, da nisem EDINI ki z njene rane ližem kri, da nisem EDINI ki njen jok umiri...
To je zame partnerstvo in seks je samo majhen del tega, tako da krepko premisli, če boš to povedala svojemu možu. Rajši ga spusti bližje, kot si ga do sedaj, pa upam, da se ujameta tudi po tej plati.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: žalostna in v šoku
16.12.2010 12:16:07   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Žalostna zgodba. Ta človek te je imel neizmerno rad in res ti ne zavidam v teh trenutkih. Zagotovo ti je ta človek pomenil več, kot si upaš sama sebi priznati, svoje bolečine pa nimaš komu izpovedat.
Kar se pa prevare in podobnega tiče, pa ne jemlji tega kot kritiko, moraliziranje ali karkoli, ampak zgolj kot mnenje.
Mene osebno seks avantura moje žene niti nebi tako zelo zbodla, seks pride in gre. Mene bi motlo, da je bla predana nekomu drugemu, da nisem jaz tisti prvi, ki ga pokliče ob težavah, da ni moja rama tista ob kateri joče, da nisem EDINI ki z njene rane ližem kri, da nisem EDINI ki njen jok umiri...
To je zame partnerstvo in seks je samo majhen del tega, tako da krepko premisli, če boš to povedala svojemu možu. Rajši ga spusti bližje, kot si ga do sedaj, pa upam, da se ujameta tudi po tej plati.


Lepo napisano, vključno s "citatom".user posted image




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: žalostna in v šoku
16.12.2010 12:18:35   
kalbo
Glede citata, Tomi je genij.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: žalostna in v šoku
16.12.2010 12:35:55   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Glede citata, Tomi je genij.


se strinjamuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: žalostna in v šoku
16.12.2010 20:29:39   
gita10
Bil mi je prijatelj in če bi ta prijatelj bil ženskega spola ne bi bilo nič narobe, če z njim delim vse tako pa je bil moški in še bivši ljubimec pa je bilo narobe ampak vse skupaj je postala nekakšna odvisnost kateri se nisem bila pripravljena odreči.

Dvomim, da bom svojega moža kdaj spustila tako blizu... dvomim sploh da bom še kdaj spustila kogarkoli tako blizu, ker enostavno preveč boli, če ta osebo izgubiš. 
Sem pa danes prišla še do drugega problema. Torej on je imel miljon mojih slik. Predmetov, ki sem mu jih podarila. Moj maile, ki jih on ni nikoli brisal. Poleg tega se mu pisala med vikendom cel kup glupih mailov zakaj se mi ne oglasi, kje je in podobno . Torej nekdo, ki bo praznil njegovo hišo bo prišel do vsega tega. Jaz upam, da me bo poklical in vse te stvari predal meni .  

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: žalostna in v šoku
16.12.2010 23:36:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Žalostna zgodba.


Meni je pa krasna zgodba o ljubezni, njenih nitih in njenih skrivnostih.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: žalostna in v šoku
17.12.2010 8:13:23   
kalbo
Gita, prosim ne razumi me napačno. S tvojimi občutki, s tvojo zvezo s tem moškim ni bilo nič narobe, ne jemlji tega tako. Govorim o tem, kako lahko vzame to tvoj mož. Nikoli pa ne misli, da je bilo kaj narobe, ker vsaka stvar se zgodi z razlogom in če se zgodi ljubezezen ni nič narobe.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: žalostna in v šoku
17.12.2010 9:11:46   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Bil mi je prijatelj in če bi ta prijatelj bil ženskega spola ne bi bilo nič narobe, če z njim delim vse tako pa je bil moški in še bivši ljubimec pa je bilo narobe ampak vse skupaj je postala nekakšna odvisnost kateri se nisem bila pripravljena odreči.

Dvomim, da bom svojega moža kdaj spustila tako blizu... dvomim sploh da bom še kdaj spustila kogarkoli tako blizu, ker enostavno preveč boli, če ta osebo izgubiš. 



Gita, iskreno sožalje ob igubi prijatelja.

Sej veš...vse stvari se zgodijo z namenom. Mogoče ta trenutek namena ne prepoznaš...nekega dne boš.
Samo v razmislek....spoznala si pravi pomen prijateljstva, človeka na katerega si se vedno lahko zanesla. Ni  bilo namenjeno, da ti bo celo življenje stal ob strani, ampak da boš začutila predanost neke osebe v dobrem in slabem. Praviš, da ne veš če boš lahko moža spustila tako blizu....mogoče, pa je prijatelj sedaj dal prostor njemu. Res boli, ko izgubiš nekoga, ki mu lahko prezpogojno zaupaš, ampak si ne smeš dovoliti, da te strah pred bolečino premaga in tega ne izkusiš nikoli več...šele takrat izgubiš nekaj neprecenljivega.

Tudi sama se trenutno borim s strahom pred bolečino, le da je moja zgodba drugačna. Vem, da bom nekega dne tudi to premagala. Tudi ti bošuser posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 17.12.2010 9:14:32 >

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: žalostna in v šoku
17.12.2010 9:17:11   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Mene osebno seks avantura moje žene niti nebi tako zelo zbodla, seks pride in gre. Mene bi motlo, da je bla predana nekomu drugemu, da nisem jaz tisti prvi, ki ga pokliče ob težavah, da ni moja rama tista ob kateri joče, da nisem EDINI ki z njene rane ližem kri, da nisem EDINI ki njen jok umiri...


Kalbo, prav zabolelo me je ko sem to prebrala....res dobro napisano

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: žalostna in v šoku
17.12.2010 9:20:38   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: gita10
Jaz upam, da me bo poklical

Jaz pa upam, da se na telefon ne bo javil tvoj g. Mož.

Pa brez zamere - saj točno veš, kaj mislim.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: žalostna in v šoku
17.12.2010 11:14:56   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: gita10
Jaz upam, da me bo poklical

Jaz pa upam, da se na telefon ne bo javil tvoj g. Mož.

Pa brez zamere - saj točno veš, kaj mislim.


Ne to pa ni straha - moj mož se nikoli ne bi javil na moj telefon, niti pregledoval moje pošte ali sms. Tako da tega straha nimam. Kljub temu, da je balkanec na takšen način pa ni ljubosumen.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: žalostna in v šoku
17.12.2010 13:23:25   
ronja
kalbo, podpis. Tudi mene bi veliiiiiko bolj bolelo, če bi lubi imel tako "prijateljico" ali "prijatelja" kot pa če bi pač nekje spal z neko žensko in mu ta seks ne bi nič čustveno pomenil... Sploh kar se tiče varanja imam jaz zelo podoben sistem kot to, kar piše Alenka Košiček (piše v Oni, sicer je ne poznam): da varanje ni samo seks ampak še marsikaj drugega in da je lahko to drugo hujše in bolj boleče... Enkrat je pisal en fant, da ima njegova punca do bivšega tak odnos: platonski, si pa vse zaupata - kot bi pisal tvoj mož, gita (čeprav ni bil on, ker on ne ve za vajin odnos)... In mu je bilo grozno hudo.

gita, ne vzet narobe, ampak kot si sama ugotovila je tvoj mož to zvezo ves čas čutil - morda je bil tudi zato bolj ljubosumen kot bi bil sicer - ker je čutil, da nisi čisto njegova. Ker res nisi! Njega ne spustiš blizu, njemu ne zaupaš toliko, kot si prijatelju, (če se prav spomnim, mu niti za vajinega otroka nisi povedala, ker pač takrat nista bila več skup)... Mogoče je zdaj čas, da malo premisliš, če si ni tvoj mož v vsem tem času že zaslužil malo več zaupanjauser posted image .

Mogoče boš videla, da imaš lahko oboje... Ker tega bivšega tako ali tako nimaš več - imaš spomine ampak sama dobro čutiš, da to ni isto... Nima veze, katerega spola je prijatelj (se pa stvar gotovo zaplete, če je to tvoj bivši). Čustvena vez, ki je močnejša od tiste, ki jo imaš s partnerjem, je boleča za partnerja - in zate - saj si sama poimenovala to odvisnost, ki se ji nisi mogla odreči...

Ne vem, razmisli... Če živiš z nekom, imaš otroka z nekom... potem si verjetno zasluži precej zaupanja, ne? Misliš, da te ne bi tako razumel, kot te je bivši? Tako (na isti način) gotovo ne, te bo pa na drug način. IN ti je lahko v ravnotako veliko pomoč.
Vsak biviši ima kaj, česar noben za njim in pred nijm, ni imel in je super: moj prvi je bil straaašno romantičen (to je v najstniških letih luštno, zdaj bi bilo pa nepraktično), drugi je bil grozno impulziven (to je v najstniških letih seksi, zdaj bi pa znorela zravenuser posted image ) S tem ni nič narobe, da ima vsak nekaj posebnega in imaš na vsakega neke svoje posebne spomine... Ampak tega ne iščem pri lubiju, ker tega zdaj niti ne rabim.Ti pa to, kar ti je tvoj prijatelj dajal, rabiš še zdaj. In ne daš možu šanse, da bi ti on to dal... Ni treba, da nam dajo partnerji vse, ampak čustvena bližina je pa res nekaj, kar naj bi nam oni dali... Vsaj zdaj, ko nimaš drugega, poizkusi, saj nimaš kaj izgubit...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: žalostna in v šoku
17.12.2010 13:24:18   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Bil mi je prijatelj in če bi ta prijatelj bil ženskega spola ne bi bilo nič narobe, če z njim delim vse tako pa je bil moški in še bivši ljubimec pa je bilo narobe ampak vse skupaj je postala nekakšna odvisnost kateri se nisem bila pripravljena odreči.

Dvmim, da bom svojega moža kdaj spustila tako blizu... dvomim sploh da bom še kdaj spustila kogarkoli tako blizu, ker enostavno preveč boli, če ta osebo izgubiš. 
Sem pa danes prišla še do drugega problema. Torej on je imel miljon mojih slik. Predmetov, ki sem mu jih podarila. Moj maile, ki jih on ni nikoli brisal. Poleg tega se mu pisala med vikendom cel kup glupih mailov zakaj se mi ne oglasi, kje je in podobno . Torej nekdo, ki bo praznil njegovo hišo bo prišel do vsega tega. Jaz upam, da me bo poklical in vse te stvari predal meni .  


Mene pa v tej tvoji zgodbi tole fejst zmoti. Sej je lepo, da si imela nekoga, na katerega si lahko računala. Samo ne zdi se mi pa fer, da živiš v nekem "zlaganem" zakonu, da ti ni mož tisti prvi, na katerega se lahko zaneseš, mu zaupaš. Ne vemuser posted image , jaz bi rajši gradila na tem, da bi moža spustila bližje k sebi. Ker oprosti, tudi če nisi imela s tem moškim odkar si v zakonu nič, je meni to večja prevara, kot pa sam seks. Pa ne, da človek ne bi smel imeti prijatelja, daleč od tega. Ampak po tvojem pisanju sodeč, je bil ON daaaleč na prvem mestu, šele potem nekje v ozadju pa mož.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: žalostna in v šoku
17.12.2010 13:34:18   
constanca

Me veseli, da jih se nekaj razmislja podobno kot jaz. Jaz pac v tem nisem videla nobene romatike in ljubezni itd. Iluzijo o cem takem pac ze.

Tvoja zgodba predstavlja meni cisto tragedijo.

Zate, ker si zivela v iluziji (morda ti ta clovek sploh ne bi bil vec tako ljub, ce bi lahko zivela z njim itd., tako pa ti je bil nedosegljiv in jah....to nam je ljudem pomembno), spominih in ja na nek nacin neki platonski zvezi in za tvojega moza in druzino sploh.

Saj si je ze tezko predstavljat - vsaj zame je to nepredstavljivo -  da bi lahko zivela in bila porocena z nekom in imela se nekaj takega zraven. Pri meni, oz. pri nama je tako  -  al se gremo al se pa ne gremo, nekaj na pol in vse to je cista zalost. 

Ampak seveda to je spet samo moje stalisce in smo na forumu.
Ti se bos pa mogla odlocit kako bos furala svoje zivljenje naprej.

Zelim ti veliko moci, samozaupanja in vse dobro. Srecno!user posted image



(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: žalostna in v šoku
17.12.2010 14:22:10   
Anonimen
moje sožalje....pejdi vn nekam na samo in se zjokaj...vrjemi takoj bo lažje

(odgovor članu constanca)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: žalostna in v šoku
17.12.2010 15:22:10   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: constanca


Me veseli, da jih se nekaj razmislja podobno kot jaz. Jaz pac v tem nisem videla nobene romatike in ljubezni itd. Iluzijo o cem takem pac ze.

Tvoja zgodba predstavlja meni cisto tragedijo.

Zate, ker si zivela v iluziji (morda ti ta clovek sploh ne bi bil vec tako ljub, ce bi lahko zivela z njim itd., tako pa ti je bil nedosegljiv in jah....to nam je ljudem pomembno), spominih in ja na nek nacin neki platonski zvezi in za tvojega moza in druzino sploh.

Saj si je ze tezko predstavljat - vsaj zame je to nepredstavljivo -  da bi lahko zivela in bila porocena z nekom in imela se nekaj takega zraven. Pri meni, oz. pri nama je tako  -  al se gremo al se pa ne gremo, nekaj na pol in vse to je cista zalost. 

Ampak seveda to je spet samo moje stalisce in smo na forumu.
Ti se bos pa mogla odlocit kako bos furala svoje zivljenje naprej.

Zelim ti veliko moci, samozaupanja in vse dobro. Srecno!user posted image





Ma sej jst tut tako razmišljam...(pa po moje še zdaleč nisem edina), sam se mi pač ni zdelo primerno, da ji morim s tem v takšnih trenutkih...Bo že prišel čas, ko bo razmišljala morda tudi o tem. Ali pa tudi ne, ni moja stvar, je le njeno življenje, ne moje...

Gita, vse dobro.user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: žalostna in v šoku
18.12.2010 12:14:45   
gita10
Mislim, da sem napačno prestavila vezo, ker vidim, da se je napačno razumela. Ampak saj je vseeno meni je pomagalo, da se razpišem in pomagale so mi vaše besede predvsem prve dni ko sem bila skrajno izgubljena.
Normalno, da ga bom pogrešala - pogrešam soseda, ki mi je celo življenje šel na živce z svojim vžiganjem motorja ob 5 zjutraj - pa ga sedaj ko ga ni več pogrešam. Kako ne bi pogrešala nekoga, ki mi je bil tako blizu.
Ni pa bilo vedno idealno, ker če bi bilo in če bi bila ljubezen bi se potrudila in ostala skupaj vendar v resnici ni bilo tako.
Imam pa srečo, da imam ob sebi moškega,ki je oče mojega otroka, ki me ljubi takšno kot sem z vsemi mojimi napakami in s katerim vem, da bom skupaj lahko dočakala starost in vnuke ter nekoga, ki čuti mojo žalost in mi je obljubil, da bo naredil vse, da bo današnji večer  nepozaben.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: žalostna in v šoku
18.12.2010 12:24:19   
pelin
Sem tudi jaz napisala podoben roman kot Ronja, pa mi ga je na žalost ( ali morda na srečo) izbrisalo, ker sem prepočasna ( baj de uej...tole se mi zadnje čase nekam pogosto dogaja , čeprav nisem nič bolj počasna kot prejuser posted image )...no, strinjam se z Ronjo, Kalbotom in podobno mislečimi...

Gita....zdiš se mi dober primer človeka, ki kaže, kako smo si ljudje v svojih vezah različni  s svojimi pričakovanji in potrebami....ko pa pride do izgube nam ljube osebe, pa si postanemo neverjetno podobni v svojem trpljenju in žalosti...
Čeprav je zame situacija precej skregana z mojimi načeli in zakonskimi pričakovanji , ti izrekam iskreno sožalje...Hkrati pa ti  želim, da bi ti ta izguba prinesla novo možnost, da   sedaj, ko boš rabila "rame za plakanje", to morda najdeš v svojem partnerju...

< Sporočilo je popravil pelin -- 18.12.2010 12:25:31 >

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 68
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




prvi del dneva
pina colada*

ko se zbudiš je prva misel:

ooo še en krasen dan (21%)

ta dan bi najraje preskočila (3%)

bomo videli kaj bo prineslo (23%)

ne razmišljam (33%)

kot vsi ostali dnevi (19%)


Število vseh glasov: 192

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!