|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
23.9.2010 8:01:49   
tajtaja
tudi skibucke in smučarski komplet.



Tudi miuser posted image !


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
23.9.2010 8:40:59   
dps1
sem šla kar v c&a

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
23.9.2010 10:30:02   
Ekaz
Auroraa - pri Nextu kupuješ le preko interneta? Ne poznam, vidim pa da so super lušne stvari. kako si zadovoljna glede kakovosti in kako je s številkami?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
23.9.2010 10:46:34   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Da ne govorim, da prav s težavo dobiš kje bodi večji od 98, za spodnje majce pa še ni.

Imam isti problem user posted image

Torej, če kdo ve, kje ugodno dobiti bodyje (rabim predvsem s kratkimi rokavi, namesto spodnje majica) št. 104, s besedo na dan. Kupim tudi rabljene, lepo ohranjene, če ima kdo. Za fanta.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
23.9.2010 10:47:37   
Kerensa*
City park (Spar in HM), Sport2000, eventuelno Kik in Leclerc.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
23.9.2010 12:24:24   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja
Jaz nakupujem vnaprej in tako imam ob začetku nove sezone že vse lepo oprano in zloženo v omari.
Najbolj sovražim, če moram takrat ko rabim, letet v trgovino. Ker takrat leti večina in potem ni nobene izbire.
Sem zmeraj na preži in v akciji in za ta male kupujem tudi po dve številki večje stvari. Že pridejo enkrat na vrstvo.


a res? user posted image jaz pa ne upam. naša ima take čudne poskoke v rasti, da mi ene (poletne) cujnice držijo po 2 leti, ene (prehodne) pa je oblekla samo kake 5-10x user posted image tako da ful ne upam kupovat vnaprej.. ok, če bi mela 5 otrok pa res ne bi bil problem, I suppose user posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
23.9.2010 15:21:57   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Da ne govorim, da prav s težavo dobiš kje bodi večji od 98, za spodnje majce pa še ni.

Imam isti problem user posted image

Torej, če kdo ve, kje ugodno dobiti bodyje (rabim predvsem s kratkimi rokavi, namesto spodnje majica) št. 104, s besedo na dan. Kupim tudi rabljene, lepo ohranjene, če ima kdo. Za fanta.



Poglej v špar, sparky ima tudi 104. Sem včeraj 2 nabavila, sicer z dolgimi rokavi. Sam je tudi revščinauser posted image .

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
23.9.2010 15:34:10   
malilump
Joj, mene še vse čaka...kupila sem samo par majčk v H&M pa nekaj sp. delov trenirk v Najboljšem sosedu (ker jih drugje ne dobiš spljoh)...

Naslednja postaja C&A in H&M...in bodo spet € v cotah user posted image  nag pa tudi ne more bit (niti ne bi hotel user posted image )

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
23.9.2010 15:36:25   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Da ne govorim, da prav s težavo dobiš kje bodi večji od 98, za spodnje majce pa še ni.

Imam isti problem user posted image

Torej, če kdo ve, kje ugodno dobiti bodyje (rabim predvsem s kratkimi rokavi, namesto spodnje majica) št. 104, s besedo na dan. Kupim tudi rabljene, lepo ohranjene, če ima kdo. Za fanta.



Poglej v špar, sparky ima tudi 104. Sem včeraj 2 nabavila, sicer z dolgimi rokavi. Sam je tudi revščinauser posted image .


Sem pred kakšnim tednom gledala v Sparu in našla točno 1 (en!) body št. 104 - roza...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
23.9.2010 15:42:37   
Hope2
Jaz sme se koncetrirala na dolge rokaveuser posted image . če kje kaj vidim, mislim nate, ti javimuser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
23.9.2010 15:43:57   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Jaz sme se koncetrirala na dolge rokaveuser posted image . če kje kaj vidim, mislim nate, ti javimuser posted image

Hvala user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
23.9.2010 21:32:27   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Jaz nakupujem vnaprej in tako imam ob začetku nove sezone že vse lepo oprano in zloženo v omari.

user posted image user posted image user posted image
tudi jaz. Jaz sem ji poleti kupovala že vse za jesen. Edino kaj sem iskala so bili bodyi z dolgimi rokavi in sicer enobarvni, drugače pa je vse imela zloženo v sp. delu omare, ko smo prišli iz morja. Tako, da smo začeli samo uporabljat.

Bundice in kombinizon pa že čakajo v moji omari na sneg user posted image user posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
23.9.2010 21:43:57   
Anonimen
Jaz sem pa neki sproti kupovala, za tavelik rukar pa ravno sedaj sestavljam Nextov nakupovalni seznam ... bundico ima še od lani, smučarskle hlače upam, da bom spet v Hoferju dobila ... skibucke imam sposojene ... ma bo že user posted image

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
23.9.2010 21:46:14   
lucika
bodije sem pa jaz kupovala največ v hoferju. so vedno super, pa ko so jih imeli, sem več vzela, ker so itak napol zastonj. zdaj je tavečji že v majčkah, mali pa zadaj raste ko gobica..ampak lahko veliko od prvega porabim, tak da se sploh ne sekiram...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
23.9.2010 22:06:05   
onka
Imam že večinoma nabavljeno, ponavadi proti sezoni kupim za naslednjo leto kakšno številko več in pride prav, pa še stroški se bolj porazdelijo. drugače pa; Kik, Leclerc, H&M, C&A, Interspar, Takko. Edino smučarsko jakno in hlače bo treba nabavit, pa se mi zdi v h&m komplet kar drag. Če kdo kje vidi bolj ugodno naj prosim sporoči. Tudi rabljenega in  ohranjenega se ne bi branila, seveda proti plačilu, to pa na zs. Lahko je tudi pajac. Fant, 98-104.
Kaj pa v Smrkolin v Lj, gre kakšna in kakšna roba se tam dobi?

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
11.10.2010 10:00:40   
tajtaja
a res? user posted image jaz pa ne upam. naša ima take čudne poskoke v rasti, da mi ene (poletne) cujnice držijo po 2 leti, ene (prehodne) pa je oblekla samo kake 5-10x user posted image tako da ful ne upam kupovat vnaprej.. ok, če bi mela 5 otrok pa res ne bi bil problem, I suppose user posted image

Vnaprej kupujem za štiriletna dvojčka(par) in devetletnika, tako da včasih tudi v temo brcnem.  Ampak, šoping vedno vključuje tudi tveganjeuser posted image .
18 in 13- letnici pa ob šopingu rabita izključno mojo denarnico in nič več.user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
11.10.2010 10:03:26   
tajtaja
Aja, če si mislila, da mali nosijo za velikimi-to se pri nas ne obnese, ker je razlika prevelika, pa če bi želela od 13 letnice šparat za 4 letno pupo, bi rabila nove omare, na koncu pa bi bilo že itak vse zastarelo, ker se moda hitro menja.
Edino od devetletnega se kaj prišpara za malega dvojčka, vse drugo je novo.
Sicer pa je resnica tudi ta, da zelooo zeeloooo rada nakupujemuser posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
11.10.2010 11:39:42   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Auroraa - pri Nextu kupuješ le preko interneta? Ne poznam, vidim pa da so super lušne stvari. kako si zadovoljna glede kakovosti in kako je s številkami?


Next je zakon, kakovost tudi, poštnina je 5 eur, številke mogoče malce večje kot HM. Naša 3-letnica nosi zgornje dele 3-4leta, hlače pa 2-3. Pa ni majhna, je 101cm in ima skor 17 kil.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?