|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo za ...
22.9.2010 13:12:33   
Zamima
Nekak nimam dosti časa skakat iz trgovine v trgovino pa me zanima, kam je najbolj it pogledat, rabila bi predvsem mikice za punčko, lepe pa ne predrage,... pa tud spodnje majčke bi rabla pa štrample.... kaka ideja? hvala user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 13:21:29   
katy83
jaz bom najprej v Kiku pogledala, pa kaki H&M mogoče. 

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
22.9.2010 13:23:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 13:24:00   
Zamima
na kik sem tudi jaz pomislila, ko je bila še mičkena sem tam dobila vse, zdaj pa ko je malo večja, pa težko kaj najdem user posted image , vse tisto kar je meni všeč je v malih številkah user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 13:25:15   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

večino v next-u, nekaj v zari, c&a in h&m.


auroraa, za next jaz več prav ne vem kater link moram gledat, a se ti da posredovat tapravega, na katerem lahko za SLo naročim? Hvala

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
22.9.2010 13:27:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 13:32:55   
Katy78
Ker še ni star 2 leti, bom za sp. majčke uporabila kar poletne bodije s kratkimi rokavi, kupila sem mu pa tudi ene par bodijev samo z naramnicami. Majčke z dolgimi rokavi sem mu tudi že nakupila, nekaj kar v Mercatorju, nekaj v H&M, nekaj v Bibi, so imeli zelo luštne tudi za punčke. Prehodno jaknico sem mu kupila v C&A, prehodne čevlje v Outletu (Geox), hlače mu največkrat kupim kar na elastiko ala spodnji del trenirke, ker so najbolj komot - nekaj sem dobila v Mercatorju, nekaj v C&A, luštne kavbojke sem mu kupila v Pikapolonici že poleti, pa je imel zavihane, zdaj so mu pa odvihane ravno prav. Nogavičke sem mu vzela nekaj v Mercatorju nekaj v Pikapolonici. Jaz v bistvu začnem že kar kmalu gledat po trgovinah, tako usput, ko grem v trgovino nabavljat (grem v Mercator Center ali Qlandio, kjer so še druge trgovine), pogledam še, če imajo kaj za tamalega, tako da postopno nabiram, ker se mi ne da iti enkrat in takrat vse nakupit, ker ponavadi niti ni izvedljivo, ker ali nimajo številke, ali mi ni nič všeč ipd. Tako da mi smo za jesen pripravljeni. user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 13:48:47   
mojamura
jaz pa sem bila pri svoji mami v ''trgovini''. hehehe. ker ima moževa žena 3 leta starejšega sina, dobim dosti od nje...verjeli ali ne, še največkrat pa grem za otr. oblačila na madžarsko. 


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 13:49:12   
Hope2
Največ podeduje, ostalo pa sproti, kjer pač vidim in mi pade v uč. Prek neta pa ne naročam, že tak ga biksnem, ko vidim cunjo, kaj šele da ne vidim dejanske velikosti. user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 14:00:07   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Največ podeduje, ostalo pa sproti, kjer pač vidim in mi pade v uč. Prek neta pa ne naročam, že tak ga biksnem, ko vidim cunjo, kaj šele da ne vidim dejanske velikosti. user posted image


Jaz isto.user posted image Za majčke niti ni problem, ampak pri hlačah se pa velikokrat uštejem. Zadnjič sem kar ene od doma s sabo vzela in v štacuni pomerila. user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 14:02:54   
rogljicek
veliko podedovano, ostalo C&A, vcasih H&M.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 14:25:35   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Največ podeduje, ostalo pa sproti, kjer pač vidim in mi pade v uč. Prek neta pa ne naročam, že tak ga biksnem, ko vidim cunjo, kaj šele da ne vidim dejanske velikosti. user posted image


Jaz isto.user posted image Za majčke niti ni problem, ampak pri hlačah se pa velikokrat uštejem. Zadnjič sem kar ene od doma s sabo vzela in v štacuni pomerila. user posted image



Men pa hlače niso problem, ampak majčke, bodiji, pižame-pajacki. Slednje ma številko 96, ene celo 98-104, hlače pa 86-92. user posted image POl pa gledam, da je to za 2-4 leta, pa kak je veliko, pa vzamem nekaj njemu primerno mesecem in na moj uč njegovi velikosti, pa prinesem domov in je glih za glih al pa premalouser posted image user posted image . Da ne govorim, da prav s težavo dobiš kje bodi večji od 98, za spodnje majce pa še ni.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 22.9.2010 14:26:18 >

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 14:43:05   
tasa_m
Več ali manj dobila, dokupila pa sem ji par trenerkic, bodyev in majčk kar v H&Mu in C&Au.
V Kiku več ne dobim številke, vsak dan pa se mi ne da stat v trgovini in gledat, če so dobili kakšno št. 86 zraven.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 15:02:03   
PIRANJA
SMo jo že nabavili, sedaj je na policah že bolj zimska kolekcija. user posted image
Malo za hec, to zgornje. Dejansko pa res, saj je bil že september jesenski in pri treh stopinjah zjutraj, je bolj fino bilo imet kako zimsko oblačilo kot pa prehodno.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 15:06:55   
Barbara_L
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

jaz pa sem bila pri svoji mami v ''trgovini''. hehehe. ker ima moževa žena 3 leta starejšega sina, dobim dosti od nje...verjeli ali ne, še največkrat pa grem za otr. oblačila na madžarsko. 



??

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 16:16:16   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_L

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

jaz pa sem bila pri svoji mami v ''trgovini''. hehehe. ker ima moževa žena 3 leta starejšega sina, dobim dosti od nje...verjeli ali ne, še največkrat pa grem za otr. oblačila na madžarsko. 



??

user posted image user posted image user posted image meni tud nič jasno, ampak ok user posted image


hvala, da ste me spomnile na Najboljšega soseda user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 18:10:17   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Da ne govorim, da prav s težavo dobiš kje bodi večji od 98, za spodnje majce pa še ni.


Hope2, a maš ti poba al pupo?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 18:30:18   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Da ne govorim, da prav s težavo dobiš kje bodi večji od 98, za spodnje majce pa še ni.


Hope2, a maš ti poba al pupo?


Poba

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 19:17:34   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Da ne govorim, da prav s težavo dobiš kje bodi večji od 98, za spodnje majce pa še ni.


Hope2, a maš ti poba al pupo?


Poba


ahh, pol pa nič.. mam 2 ful velika bodija, sem kupila ponesreči, sam so punčkasti.. naša je že brez pelnice in ful majhna, tako da jih sploh ne bo oblekla. nima veze pol. ignore me user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 20:01:57   
mamamajča
Jaz tudi kupujem, kjer pač kaj lepega najdem. Ampak ko pa nujno iščem nekaj, pa itak ni!user posted image

No, danes sem iskala prehodne jaknice, pa sem gledala v h&m, je enih par ful lepih, ampak stanejo pa 35 eur. To pa ne dam, glede na to, da je pozimi itak ne bo mogel nsoit, pol bo pa premala....

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 20:02:21   
razigrana
Oviesse

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 20:24:00   
sanasan
meni je blo nekaj stvari všeč v leclercu v vijolični barvi, tako da sem kakšen mesec nazaj kar nekaj denarja pustila tamuser posted image za tamalo 6l, ravno danes sva pa še vse nakupila za starejšega v neki privat športni trgovini....čevlji pa v massu. jakne pa ima tamala še od lanske jeseni (kupim prilagodljiv model C&A)za naju bo pa zmanjkalo časa in denarjauser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 20:49:34   
jakaracman
Zara, Hm,Desigual oblekca, čevlji superfit, smo že bojno opremljeni, imamo tudi skibucke in smučarski komplet.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
22.9.2010 22:02:15   
luka jan
Njaveč v H&M-u ali C&A-ju, kakšne pižamice in spodnje majčke pa v Kik-u.
Načeloma kupim ko kje kaj lepega vidim, velikokrat tudi v Sparu, Mercatorju, Tušu...

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kje boste kaj kupovale jesensko kolekcijo...
23.9.2010 8:01:07   
tajtaja
Jaz nakupujem vnaprej in tako imam ob začetku nove sezone že vse lepo oprano in zloženo v omari.
Najbolj sovražim, če moram takrat ko rabim, letet v trgovino. Ker takrat leti večina in potem ni nobene izbire.
Sem zmeraj na preži in v akciji in za ta male kupujem tudi po dve številki večje stvari. Že pridejo enkrat na vrstvo.
Pri najstnicah se mi ta taktika že zdavnaj ne obnese, niti jima ne kupujem sama in na pamet. Pri njima sodelujem pri nakupu izključno z denarnicouser posted image .

Aja, nakupujem pa predvsem v Zari, HM in SOliver, kakšno spodnje perilo Benetton, pa Okaidi.....Kik pa me ni videl že dolgo vrsto let.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Smučanje
Michonne RR

Ali smučate?

Da (43%)

Ne (57%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!