|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: jedilni stolček
22.10.2009 18:35:57   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Primi sogni? A ni to posteljica oz. ležalniček?


ne, stol je podoben oz. skoraj enak kot od Peg Perega. Evo slike:

user posted image

< Sporočilo je popravil botrca -- 22.10.2009 18:43:00 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: jedilni stolček
22.10.2009 18:47:35   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Mi imamo čist neki drugega: Prima pappa Dinner od Peg Perega. So nam v BC svetovali. Smo zelo zadovoljni, edino kar je tamali ful švica v glavo, ker je naslonjalo iz pene in prekrito s plastiko.

Tudi mi ga imamo. Sem zelo zadovoljna, sploh pa, ker zelo solidno sedi in je praktično objeta z vseh strani. Še posebno, ker je zelo migajoča. Ima tudi več naklonov, tako da lahko hraniš mlajšega dojenčka kot v ležalniku. Ima pasove čez rame in trebuh. Ne more se prevrniti. Material mi je super, ker samo obrišeš. PC BABY, daj mu kako brisačko pod glavo. Naši se to ne dogaja, ker ni šans, da je naslonjena.
Tale Jane Terra mi je pa atraktiven in zanimiv in na prvo oko v redu, je pa dokaj nova zadeva. Se mi zdi pa zelo udobno, kar je ful pomembno. In en izmed razlogov, zakaj se nisem odločila za trip trap. In mi ni žal, čeprav je stol 3x dražji.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: jedilni stolček
22.10.2009 19:00:10   
linči 312
recaro jet set. toplo priporočam!

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: jedilni stolček
22.10.2009 19:03:32   
arupnik3
mi mamo trip trap pa se zaenkrat še ni obnesel mala je stara 11 mesecev in mi najprej počepne na sedež potem pa takoj vstane mam pa enga sposojenga od chiccota in mi je kul

(odgovor članu linči 312)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: jedilni stolček
22.10.2009 19:55:41   
anika87
Jaz tudi razmišljam o trip trapu.
Dejte povejte, tiste ki ga uporabljate, mislim dobesedno tiste ki ga uporabljate user posted image , seveda če vam ga malčki posodijo user posted image , do kolk kil ste ga že stestirali?
Mislim resno, če ga katera  uporablja za peglat recimo al kaj podobnega... koliko težkega odraslega zdrži trip trap?


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: jedilni stolček
22.10.2009 19:59:46   
kaya2007
mi smo imeli stol od chiccota (tak kot od PP), in bomo zdaj zamenjali za trip trapa (tamala bo kmalu stara 2 leti in pol). prej se pri nas trip trap ne bi obnesel. koliko zdrži trip trap pa ne vem, jaz lahko sedim na njem user posted image  imam pa ene 50kg

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: jedilni stolček
22.10.2009 20:02:20   
anika87
Hvala kaya za odgovor. Upam, da se javijo še kakšni "težjekategorniki" user posted image

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: jedilni stolček
22.10.2009 20:15:07   
Anonimen
Na našem trip-trapu so sedeli tut že tipčki z okoli 100kg pa ni niti zaškripal.

(odgovor članu anika87)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




babyshower
Lelly28 RR

Ali so vam prijateljice oz. ste si same pred rojstvom otroka pripravile praznovanje (babyshower)?

da (11%)

ne (89%)


Število vseh glasov: 18

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!