|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jedilni stolček
14.10.2009 21:04:12   
jutranja rosa
Zanimivi stolčki se mi zdijo tripp trapp, stol in miza Terra in Slex. Ker nimam s tem nič izkušenj, nimam pojma za katerega naj se odločim. Kateri je najboljši za otroka?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jedilni stolček
14.10.2009 21:23:45   
PC Baby
Mi imamo čist neki drugega: Prima pappa Dinner od Peg Perega. So nam v BC svetovali. Smo zelo zadovoljni, edino kar je tamali ful švica v glavo, ker je naslonjalo iz pene in prekrito s plastiko.

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jedilni stolček
14.10.2009 21:25:47   
Andrejka9386
mi imamo Jane terra...smo zadovoljni. fino je, ker gre v tri stopnje in je otroček notri skoraj tako kot v ležalniku

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jedilni stolček
14.10.2009 21:58:05   
zez76
Mi imamo od Peg perega prima... pri babicah pa od Ikea pa je rajš v stolčku od Ikeje! Če bi vedla bi mu tud za doma kupila tega.user posted image

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jedilni stolček
14.10.2009 22:33:18   
kaminek
jst tud ne vem, katerega bi vzeli. ko je pa tolk izbire. mi je všeč tudi slex, sam se mi zdi tko robusten. pa od haucka mi je všeč. ne vem več.

(odgovor članu zez76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jedilni stolček
14.10.2009 22:43:33   
jutranja rosa
Meni je patronažna rekla, da je tripp trapp najboljši za hrbtenico in da se otrok najbolj pravilno nauči sedeti ravno v tem stolčku. Pa vseeno ne vem katerega bi kupila. Pri Jane Terra stolčku mi je všeč, ker je zraven še mizica.

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jedilni stolček
15.10.2009 6:57:10   
nova_tukaj
Jaz sem slab teden nazaj kupila Jane Terra. In sem (za zdaj) zelo zadovoljna. Ko dam našega škrata v sedež, ga lepo privežem in se zelo lepo hraniva. Trenutno še samo s kašico. Pa če jo kdaj kar tako posedim v stolček, ji dam na pladenj igračke in se dolgo zamoti z njimi.

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jedilni stolček
15.10.2009 9:18:07   
simonakr
Mi imamo Tripp Trapp in sm z njim ful zadovolna!

Se pa nism odločila za noben drug stol tud zarad tega ker imamo pri nas doma tak stol že od 1987 oz smo ga kupili že za mojga brata, pa je še vedno uporaben, samo prebarvat bi ga blo treba!

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jedilni stolček
15.10.2009 10:13:20   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Mi imamo Tripp Trapp in sm z njim ful zadovolna!



a ni trip trap stolček od prvega leta naprej uporabenuser posted image . ne vem, jst sm ga misnla tud nabavt, pa so mi rekl, da raje ne. ne vem.

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jedilni stolček
15.10.2009 10:16:22   
gala
Mi mamo tudi trip trap od Stokkeja, pa ga ne zamenjam za nič na svetu. Naša petletnica ga je uporabljala do sedaj, ko ga je prepustila petmesečnici. Za hrbet ji dam en mali povšterček, da ne drsi naokoli, pa je stabilna v njem. Priporočamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: jedilni stolček
15.10.2009 11:24:39   
PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

a ni trip trap stolček od prvega leta naprej uporabenuser posted image . ne vem, jst sm ga misnla tud nabavt, pa so mi rekl, da raje ne. ne vem.


Nam sta tudi P in patronažna rekli, da je trip trap od enega leta naprej.

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: jedilni stolček
15.10.2009 11:25:01   
milki
Antilop iz Ikeje, pa smo probal in prima papa in trip trap, ampak je antilop definitivno najboljši in najenostavnejši za čiščenje.

_____________________________

Aleks 8.5.2008, 56cm, 4270gr
Sergej 20.11.2009, 57cm, 4320gr
Nikolaj 6.5.2012, 56cm, 4370gr

(odgovor članu gala)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
15.10.2009 11:47:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu milki)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: jedilni stolček
15.10.2009 11:51:05   
resnično srečna
se strinjam glede Antilopa...mi ga s pridom uporabljamo...lahek je...denarno ugoden...praktičen za čiščenje...naša mala iz njega ne more zlesti...'pa še prevažamo ga lahko vedno s seboj kadar se selimo kam za dlje časa...

_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: jedilni stolček
15.10.2009 11:52:28   
MATEJKA_
mi imamo leseni stol od haucka - izjemno zadovoljni...

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: jedilni stolček
15.10.2009 11:56:32   
piko12
Mi imamo trip-trapa še od mene in sestre in antilopa. Trip trap je bil zelo malo v uporabi, ker moj brez težave zleze ven in pol stoji na sedalu.user posted image

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: jedilni stolček
15.10.2009 12:02:36   
SaaS
Mi imamo trip trap in sem zelo zadovoljna. Sinova še zdaj pri treh in štirih letih sedita vsak na svojem.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: jedilni stolček
15.10.2009 12:42:59   
ada2
mi imamo pa slexa... oz. kar 3 slexeuser posted image

prvega je dobil sredinček, potem smo naročili še enega dojenčka, pa se seveda adam ni mogel odreči svojemu in smo kupili še enega za najmlajšega člana. in ker je tisti od adama vedno (ampak res vedno zaseden), kajti ko ne sedi na njem adam, sedim jaz, ali nuša, ali kdo od obiskovuser posted image , smo kupili še enega za nušo. res super zadeva, uporabna od malega do staregauser posted image . ne bom rekla od rojstva, ker mora vseeno otrok vsaj ob opori znat sedet.miha ima trenutno zraven še tisti PVC pomanjševalec in funkcionira super.
najrajši bi še sebi enega kupilauser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: jedilni stolček
15.10.2009 13:14:22   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Mi imamo Tripp Trapp in sm z njim ful zadovolna!



a ni trip trap stolček od prvega leta naprej uporabenuser posted image . ne vem, jst sm ga misnla tud nabavt, pa so mi rekl, da raje ne. ne vem.


Jaz ga uporabljam od takrat, ko je začel samostojno sedeti. Sem ful zadovoljna. Sploh ni res, da se ga lahko uporablja šele od 1 leta naprej. user posted image  Imamo tudi Antilopa pri babici, je sicer OK, ampak imam vedno težave, ko ga dajem v stolček, da naciljava odprtine za noge in tudi iz trip trapa ga veliko lažje vzamem ven kot iz Antilopa. Meni je trip trap zakon, je pa Antilop tudi čisto kul, sploh za svojo ceno. user posted image

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: jedilni stolček
15.10.2009 20:11:50   
majaS80
Antilop in nič druga....

_____________________________

MajaK

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: jedilni stolček
17.10.2009 22:55:42   
L1ana
Pri kateri starosti pa ve uporabljate te stolčke? Ker meni so v razvojni močno odsvetovali uporabo stolčka pri dojenčkih, pri katerih se šele uvaja GH. Torej si predstavljam, da so tile stolčki uporabni šele kasneje - okoli 1. leta oz. ko samostojno sedi. Ali pač ne? user posted image

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: jedilni stolček
17.10.2009 23:34:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Mi imamo Tripp Trapp in sm z njim ful zadovolna!

Se pa nism odločila za noben drug stol tud zarad tega ker imamo pri nas doma tak stol že od 1987 oz smo ga kupili že za mojga brata, pa je še vedno uporaben, samo prebarvat bi ga blo treba!

Podpis, s tem da imamo mi doma še letnik 1983 (mojega) user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kaminek
a ni trip trap stolček od prvega leta naprej uporaben . ne vem, jst sm ga misnla tud nabavt, pa so mi rekl, da raje ne. ne vem.

Jaz sem jo dal av Trip-trapa pri 6ih mesecih, ko je znla že lepo sama sedet in nismo imeli nobenega problema.

Drugače je pa tudi Antilop zakon ... ga imamo za k babici in za na dopust in je res svetovni ... sploh za svojo ceno, ki je naravnost smešno nizka.

IZVIRNO SPOROČILO: L1ana

Pri kateri starosti pa ve uporabljate te stolčke? Ker meni so v razvojni močno odsvetovali uporabo stolčka pri dojenčkih, pri katerih se šele uvaja GH. Torej si predstavljam, da so tile stolčki uporabni šele kasneje - okoli 1. leta oz. ko samostojno sedi. Ali pač ne? 


Trip.Trapa in Antilopa smo začeli uporabljat okoli 6. meseca, ko je začela lepo samostojno sedet. Prej sem pa uporabljala ležalnik al pa lupinico, kar je bilo bol pri roki.

Pa tut pri nas se je zgodilo, da je tamala vstala v Trip-Trapu, pa sem naslednjo minuto montirala varovalne pasove gor in od takrat naprej sedi kot velika punca za mizo z nama in ne zleknjena in odmaknjena v en naslanjačast stolček.

(odgovor članu simonakr)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: jedilni stolček
18.10.2009 9:10:41   
botrca
Mi imamo od Primi Sogni in smo super zadovoljni. Uporabljamo ga od nekje 8. meseca in vedno je lepo sedel. Zdaj je star 22,5 mesecev.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: jedilni stolček
18.10.2009 11:04:54   
PC Baby
Primi sogni? A ni to posteljica oz. ležalniček?

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: jedilni stolček
22.10.2009 17:25:46   
milenci
Mi smo za našega korenjaka kupili Tatamio od Peg Peregota in smo zelo zadovoljni. Lahko ga uporabljaš od rojstva naprej. Pa še usnjena prevleka, ki je snemljiva in se zelo lepo očisti, ne zavzame nevem koliko prostora, pa še tak nobl je user posted image . Cena stolčka 240eur.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Velikost prsi po dojenju.
пеперутка16

Ali so vaše dojke po dojenju ostale enake ali so manjše/večje kot pred nosečnostjo in dojenjem?

Manjše. (15%)

Večje. (23%)

Enake. (15%)

Enake, le bolj sproščene. (46%)


Število vseh glasov: 13

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!