|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 13:39:23   
tassi1
Ker imamo pri nas na izbiro samo Mercator- sam ful mali in slabo založen, Hofer ali Tuš , delam ta velik nakup v Tušu; pijače in zmrznjene jedi in sladoled, brikete za psa, wc papir pa v Hoferju. še prej smo hodili v Interspar, pa je sedaj predaleč.
Pa enkrat mesečno se zapeljem v Velenje v Mulerja.


_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 13:41:51   
Ancy
V Sparu. Zaenkrat nisem bila razocarana, ceprav mi je Mercator franšiza bližje ampak ima manj izbire (ker je pač majhna) in je dražja, no tudi na splošno se mi zdi Mercator dražji, tako da grem tja le če nimam toliko časa da se malo sprehodim do Spara. Občasno grem v Hofer po kako konkretno stvar za katero vem da je dobra ali kaj iz reklam.

< Sporočilo je popravil Ancy -- 14.8.2009 13:42:32 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 13:51:25   
Tonchka
Mercator

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 14:48:08   
n€na
Hofer, Tuš, Špar in včasih Mercator

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 14:52:45   
Raho
Lidl in Hofer, včasih morda še Mercator.
tuš nikoli, Špar v izjemnih primerih (sem že 2x kupila robo po preteku roka trajanja in me več ne vidijo)user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 14:57:11   
tamiflu
Interšpar, Mercator, Tuš, Hofer, malo tu, malo tam....  Največ pa v Interšparu.

< Sporočilo je popravil tamiflu -- 14.8.2009 14:58:20 >

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 15:32:57   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Lidl in Hofer, včasih morda še Mercator.
tuš nikoli, Špar v izjemnih primerih (sem že 2x kupila robo po preteku roka trajanja in me več ne vidijo)user posted image



enako...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
14.8.2009 15:38:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ga. Novakova)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 15:49:53   
Čebel@
špar,lidel,mercator,leclerk.....v tuš me redko zanese........pa še to:če nebi imela pika kartice nebi hodila v mercator

< Sporočilo je popravil majchy23 -- 14.8.2009 15:50:20 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 15:54:06   
ssevin
Vsepovsod po malem, samo v mercatoru nikoli.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
16.8.2009 23:33:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 12:20:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kje nakupujete
17.8.2009 13:15:25   
Tjašy
Velike šopinge(2-3x na mesec) opravim v Leclercu.Sproti(kruh,sadje,zelenjava,....)pa največkrat kupimo v Tuš-u,saj nam je najbližji in možičku spotoma iz službe,....user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kje nakupujete
17.8.2009 13:16:50   
katjes
Pri nas večino nakupujemo v  Mečkatorju, zadnje čase pa zelo radi hodimo po določene izdelke v Lidla (sladoled)!
Me pa v Lidlu moti, da blagajničarke mečejo izdelke čez blagajno tako hitro, da že kakšen izdelek pade po tleh, ampak to nje ne moti - šiba dalje.


_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kje nakupujete
17.8.2009 13:47:00   
tasa_m
Večina v Hoferju, določene artikle pa tudi v Šparu ali Lidlu. V Tušu pa me več ne vidijo, ker goljufajo,da glava peče! user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kje nakupujete
17.8.2009 14:22:36   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: ga. Novakova
Mercator, Spar, Tuš, Leclerc, Lidl, Hofer ali kje drugje?

Škoda, ker nisi šla z vprašanjem še malo dlje in mimogrede povedala, da imaš eno zaposleno za nakupe. Potem bi te šele raztrgale.

Hofer in Mercator. Ne gre skupaj, vem.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kje nakupujete
17.8.2009 20:33:42   
Nikita***
V Šparu in Hoferju. V Merkatorju in Tušu nikoli, ker sta mi obe trgovini v našem kraju blazno antipatični. 

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kje nakupujete
17.8.2009 20:40:44   
Anonimen
Najraje na internetu in v ribarnici.

(odgovor članu Nikita***)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kje nakupujete
17.8.2009 22:05:25   
Anonimen
Se pa podpišem pod kokosko 007, da tudi v Tušu v Sežani goljufajo. Eno je cena na stalaži, druga v računalniku na blagajni. in ne enkrat!!! Ker pa si dobro zapomnim cene ( poklicna deformacija user posted image ), pol točno vem, da ni blča taka cen na stalaži. Prijavla jih še nisem, ker grem redko, ma ko grem, je vedno ista pesem. In pol ko delaš večje nakupe, itak, da ne veš za vse izdelke napamet cene in pol te prinesejo naokoli.


sam tole vas goljufajo, ker sami dovoliteuser posted image morjo prodat po ceni, ki je na stalaži, kaj ima ona v računalniku je njihov problem.ti imaš pravico kupit po ceni, ki je nsa stalaži, pa če pozabjo cene po kaki akciji zamenjat itd. - njihov problem. ne se pustit prepričat v nasprotno. in parkrat vztrajajte da vam po taki ceni prodajo, pa se bojo hitro bolj trudili okoli pravilnih cenuser posted image

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kje nakupujete
17.8.2009 22:08:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Se pa podpišem pod kokosko 007, da tudi v Tušu v Sežani goljufajo. Eno je cena na stalaži, druga v računalniku na blagajni. in ne enkrat!!! Ker pa si dobro zapomnim cene ( poklicna deformacija user posted image ), pol točno vem, da ni blča taka cen na stalaži. Prijavla jih še nisem, ker grem redko, ma ko grem, je vedno ista pesem. In pol ko delaš večje nakupe, itak, da ne veš za vse izdelke napamet cene in pol te prinesejo naokoli.


sam tole vas goljufajo, ker sami dovoliteuser posted image morjo prodat po ceni, ki je na stalaži, kaj ima ona v računalniku je njihov problem.ti imaš pravico kupit po ceni, ki je nsa stalaži, pa če pozabjo cene po kaki akciji zamenjat itd. - njihov problem. ne se pustit prepričat v nasprotno. in parkrat vztrajajte da vam po taki ceni prodajo, pa se bojo hitro bolj trudili okoli pravilnih cenuser posted image



Drzi.
Enako se mi je zogdilo v DM-ju in Sparu in povsod so brez vprasanja racunali po ceni na polici, ceprav so v DM-ju vsi v vrsti pihali, kaj se bunim za nekaj deset centov na liter soka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kje nakupujete
17.8.2009 22:55:06   
pravljica
nakupi v intersparu, na hitro v tuš pred blokom, tu pa tam v mercator, da pokoristim bone, ki jih dobim in če je kakšna dobra akcija v leclercu user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




IME ZA FANTKA
podica2

NOVO: Katero ime za fantka vam je najlepše?

Lovro (21%)

Svit (14%)

Izak (11%)

Vid (20%)

Enej (30%)

Aidan (4%)


Število vseh glasov: 233

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!