|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje nakupujete
14.8.2009 8:51:15   
ga. Novakova
Mercator, Spar, Tuš, Leclerc, Lidl, Hofer ali kje drugje?

Jaz imam najbližje Mercator in Tuš, zato nakupujem tam, včasih pa se iz čiste radovednosti ustavim tudi v kakšni drugi trgovini, mimo katere grem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 8:56:26   
benika
Največ v Lidlu, tudi v Mercatorju in Hoferju nekaj, zelo, zelo redko kaj vzamem v Šparu, Tuša pa se najraje izognem.

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 9:00:11   
kokoska007
TUŠ ne hodim, ker dokazano goljufajo.

Eno je cena na stalaži, ki je drugačna kot v računalniku; pa cena na izdelku (pakirano meso) je bila drugačna kot na računu; pod pivo Union so dali ceno za Tuš pivo in spet zavedli enega ata, ki je bil v blagajni pred mano.

Sem si vzela čas in jih prijavila na ZP, ki so posredovali inšpekciji.

Drugače pa imam najraje srednje velike trgovine, ko ni treba prehodit 200 m, da prideš do kruha. In tik-tak blagajne.

< Sporočilo je popravil kokoska007 -- 14.8.2009 9:02:05 >

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 9:02:23   
špelin@
Nakupujem takole: največ v Hoferju (2-3x na mesec naredim konkretno nabavo), občasno kaj v Sparu, določene artikle v Mercatorju in najmanj v Tušu. Vse naštete trgovine razne Hoferja imam na dosegu nog, Hofer pa ob poti k staršem, tako da ne delam poti za brezveze. Aja, 1x mesečno nabavljam določene stvari (čistila, plenice, robčke za otroško ritko,...) v Muellerju oz. v to nabavo pošljem moža, ko gre tam mimo iz službe.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 9:08:18   
Blueberry
Največ v Šparu in Tušu.

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 9:09:57   
ga. Novakova
Kokoška, mene niso v našem Tušu še nikoli ogoljufali.

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 9:11:30   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ga. Novakova

Kokoška, mene niso v našem Tušu še nikoli ogoljufali.

Pri nas pa v Mercatorju čez cesto goljufajo kot norci user posted image user posted image user posted image Je treba biti res pozoren in temeljito pregledati račun - v kratkem sem že 3x "reklamirala" račun... user posted image

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 9:16:52   
*alja*
Hofer, Tuš, Špar
meso in mesne izdelke vse v Tušu, druge stvari za kuho v Hoferju, kak kapučino in podobne zadeve pa v šparu.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 9:19:28   
Lunca1
Mercator, Hofer in Spar, v tem vrstnem redu

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 9:37:27   
Anonimen
Določene artikle samo v Hoferju ostalo pa pač kje nanese.

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 9:43:37   
anabanana
Spar, Eurospin, Mercator ... po tem vrstnem redu, redko Lidel

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 9:52:39   
Anonimen
Ampak v Lidlu pa se res dobi dosti ceneje kot drugod.Mi ga sicer nimamo ampak,če gremo kam kjer je se vedno ustavimo in kupim kar pač vem,da dosti rabim in je res ceneje kot drugje.Npr.največ kupim kakpšne jogurte,pecilni,vanilni prašek puding v prahu to je po trikrat ceneje kot npr.v Sparu.

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 10:10:16   
Anonimen
V glavnem nakupujemo v Sparu in Lidlu ... kako malenkost tut v Mercatorju ... Tuš, ki mi je najbližji, pa zelo zelo redko obiščem, ker mi je totalno antipatična trgovina z malo izbire.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 10:43:21   
kaya2007
mercator (maximarker mi je najboljši), po določene stvari grem pa v leclerca. občasno grem tudi v avstrijsko billo. po plenice v mullerja in po jušne kocke v DM. pa včasih v kalček.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 10:46:35   
liliana
Špar, Lidl, Hofer......je vse blizu doma in službei in se mi ni treba voziti v mesto......

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 10:49:07   
aluš
Redni tedenski nakup Merkator (ob torkih na -10%). Mi je najbližji, res dobro založen, v glavnem ne goljufajo (razen ne vem mogoče 1x na pol leta je na polici druga cena kot potem na računu). Po primerjavi cen s Šparom, ki je tudi edina trgovina, da se ni treba vozit 20 km daleč (Hofer, Lidl) je cenejši oz. tam tam.

V bližini imam še Špar. Tam so bolj "opasni". Imajo narobe cene, brez cene, pretečene artikle. Če grem s ta velikim listkom k njih v nabavo, moram potem še v Merkator, ker 1/3 zadev nimajo. Tako, da tja grem kadar grem samo po kruh ali kakšno malenkost, da ne hodim čez cel Mercator,  zapravim preveč.

2x mesečno Hofer. Tam kupujem določene artikle, ki so cenejši in nam odgovarjajao (prašek za perilo, tbl. pom. stroj, čistilo za wc, tla, čokolade (na kg), jogurte če so v akciji, eurokrem, kapučino. Večkrat imajo tudi kaj pametnega in poceni v akciji od oblačil (poleti so imeli npr. fajn kopalke za otroke, mikice).

Tuš-a nimam v bližini, pa ene parkrat sem bila, pa mi ne "sede".

Lidl grem občasno, po ene par določenih artiklov, pa če je kaj poceni. Erispin 1x letno (čistilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 10:50:27   
nadya
Mercator, včasih Spar. Plenice, aptamil, robčke.....vse za tamalga v Milerju, čistila in stvari za osebno nego v DM-ju.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 11:15:16   
alda
Če bi se le dalo bi se izognila vsem v velikem loku user posted image ....tako pa
po velikih nakupih se odpravim v staro Gorico v Lidl, manjše pa v našem Lidlu in pa v naši franšizi od Merkotorja.
V Tuš me je pa le parkrat zanesla pot, ker sem skoraj vedno doživela podobno zgodbo na blagajni kot Kokoska 007..predvsem ko sem kupovala rože user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 11:17:20   
Ribica **
Spar. Kak kruh/mleko/jogurti sproti v Mercatorju, kdaj kaj v Hoferju in Lidlu. V Tusu nikoli.

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 11:20:16   
blaža
Jaz ta velikih špež več ne delam, ker imamo tle v vasi eno trgovino, ki ima vso potrebno hrano in je res dobro založen, je pa tudi franšiza Tuša in imajo vse akcije kot v tušu, pa vwe ostale cene zelo dobre in mi sploh ni več za hodit po velikih nakupih.

Se pa podpišem pod kokosko 007, da tudi v Tušu v Sežani goljufajo. Eno je cena na stalaži, druga v računalniku na blagajni. in ne enkrat!!! Ker pa si dobro zapomnim cene ( poklicna deformacija user posted image ), pol točno vem, da ni blča taka cen na stalaži. Prijavla jih še nisem, ker grem redko, ma ko grem, je vedno ista pesem. In pol ko delaš večje nakupe, itak, da ne veš za vse izdelke napamet cene in pol te prinesejo naokoli.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 12:23:51   
Majuska
Večinoma kar Mercator. Poleg doma imamo sicer Tuš, ampak me vidijo le takrat, ko nujno rabimo kruh. Vsake toliko grem v Mullerja (za plenice ali kozmetiko) ali v Spar. V Hofer zaidem le 3-x letno. 

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 12:57:31   
Anonimen
Beri moj podpis user posted image .

Finančno in časovno se mi ne splača se vozit v 5 različnih trgovin. Bi mogoče manj dala za špezo, ampak več porabila za bencin in čas (moj čas pa ni zastonj user posted image ). Občasno, ampak res občasno se zapeljem do Hoferja, ker imajo meni ljubo marmelado.

(odgovor članu ga. Novakova)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 13:18:27   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

V glavnem nakupujemo v Sparu in Lidlu ... kako malenkost tut v Mercatorju ... Tuš, ki mi je najbližji, pa zelo zelo redko obiščem, ker mi je totalno antipatična trgovina z malo izbire.


enako

v špar grem sama s tamalim, da v vozek nabašem, v lidlu kakšen večji nakup, mercator po sili razmer (ampak je trgovina, ki ima najlepše in najbolj pregledno zložene stvari), tuš mi je pa taka grozna, neprijazna trgovina ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 13:22:42   
Hope2
V Tuš-u ker je blizu
v leclerc-u večje nakupe
v mercator kaj mimogrede (zelo redko)
v spar-u smo včasih opravili vse nakupe, zdaj je predaleč
v hofer-ju sem bila do zdaj samo 2x (odlične čokoladne napolitanke s porančo)
v lidl-u nikoli in bo najbrž ostalo pri temu

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 14.8.2009 13:24:59 >

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kje nakupujete
14.8.2009 13:27:25   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: kokoska007

TUŠ ne hodim, ker dokazano goljufajo.

Eno je cena na stalaži, ki je drugačna kot v računalniku; pa cena na izdelku (pakirano meso) je bila drugačna kot na računu; pod pivo Union so dali ceno za Tuš pivo in spet zavedli enega ata, ki je bil v blagajni pred mano.




To sem doživela v merkatorju, enkrat sem kupila 8 izdelkov od tega 4 imeli drugačno ceno kot na stelaži.

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Inhalator katere znamke je najboljši?
poopek

Inhalator katere znamke je najboljši?

medikoel ME 100 (64%)

laica 2003W (10%)

Kompresijski inhalator NE-C28-E Omron (7%)

Membranski inhalator SE 1700 (19%)


Število vseh glasov: 42

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!