|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
15.8.2009 22:07:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

ja, kristalčki neverjetno pomagajo pri bolečinah. zdaj jih bodo začeli uporabljati namesto analgetikov - prideš v lekarno, kupiš verižico s kristačlom in bolečin ni več.


Jaz sem isto slisala.


Vidve ko vedno vse slišita in vestauser posted image , a bodo imeli kake kristalčke, ki bodo pomagali ob porodni bolečiniuser posted image .


To sem nosila, ampak sem potem cel porod prespala user posted image . Ne priporocam.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
16.8.2009 20:51:43   
ema111

Hoj!

Drage forumke, nisem pričakovala, da boste takoooo negativno naperjene. user posted image
Kot, da bi zdaj jaz naši malčici res nekaj takooo zelo slabega želela narediti.
Res me je zanimalo kje ste to verižico kupile in podobne info. kot sem že napisala.

Hvala za odgovore, pomoč in vse dobro želim! user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
17.8.2009 16:01:57   
LIDIJA_SANJA
user posted image so what... pač sem mnenja, da vsaka mama ve kaj je najbolje za njenega otroka...ker smatram da nas je večino tle NORMALNIH???Izjeme se dogajajo in so se vedno dogajale...

EMA111 Kaj si sploh ženeš k srcu? Če si mnenja, da pomaga poskusi, kvečjemu ti lahko pomaga...user posted image Za tako pesimistično in negativno razmišljanje pa se ne zmeni...



(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
17.8.2009 17:34:09   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: ema111


Hoj!

Drage forumke, nisem pričakovala, da boste takoooo negativno naperjene. user posted image
Kot, da bi zdaj jaz naši malčici res nekaj takooo zelo slabega želela narediti.
Res me je zanimalo kje ste to verižico kupile in podobne info. kot sem že napisala.

Hvala za odgovore, pomoč in vse dobro želim! user posted image




Vem, da se jih dobi v italiji v lekarni. Kje pa pri nas, pa ne vem.

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
17.8.2009 21:53:23   
ema111
Hoj!

Smo nabavili verižico, jo napolnili z energijo in nadeli malčici.
Jo zaenkrat nič ne moti, mi pa verjamemo v njen pozitiven učinek.

Ne se jezit, radi se mejte in veliko se smejte!
user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
21.9.2009 21:12:47   
PC Baby
Jaz tudi sploh ne verjamem v to. Ko pa gledam našega revčka ko ga zobki zvijajo bi pa kupila en kristalček in ga dala pod jogija...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?