|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
14.8.2009 7:42:12   
ema111
Hoj!

Prosim za pomoč.
Nas že kar nekaj časa mantrajo zobki, še nimamo nobenega zunaj, ampak bolečine so močne. Revica skoz nekaj guli po zobeh, stoka, joka, se nam je pojavila še vročina, spanje nikakršno,..

Kako se kaj obnese ta verižica od jantarja za user posted image ? Kje ste jo ve kupile? Kakšne barve, vse enako delujejo?
Rabim čimprej, ker je malčica zeloooo uboga s tem izraščajem.

Prosim pomagajte user posted image

http://www.carobni-svet.si/za_dojencka

http://www.mojskratek.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wID=291&detailID=797
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
14.8.2009 9:10:16   
Zala01
Se opravičujem, ker to sprašujem-kako pa naj bi ena verižica ali ogrlica pomagala ob izraščanju zob?!user posted image

Nabavi si raje Calgel, pa ji namaži po dlesni, to ji bo minimalno ublažilo, v druge stvari pa jaz osebno ne verjamem.


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
14.8.2009 9:42:36   
ema111
naj bi vsak kristalček imel svojo moč.
tudi, ko je imela močne krče, smo nabavili prav temu namenjen kristalček, ki smo ga dali pod jogi rjuho, v njeno posteljco in je pomagal.
tako sem tudi sedaj razmišljala, da bi mogoče ta ogrlica pomagala, samo nevem kje so jo kaj forumke kupile.
smo pa poskusili že z vsemi temi mazili.
malčki so različni in ni greh poskusiti.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
14.8.2009 9:47:41   
sanelaa
http://www.jantarnakit.com/uprasanja5.html

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
14.8.2009 9:52:18   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: ema111

naj bi vsak kristalček imel svojo moč.
tudi, ko je imela močne krče, smo nabavili prav temu namenjen kristalček, ki smo ga dali pod jogi rjuho, v njeno posteljco in je pomagal.
tako sem tudi sedaj razmišljala, da bi mogoče ta ogrlica pomagala, samo nevem kje so jo kaj forumke kupile.
smo pa poskusili že z vsemi temi mazili.
malčki so različni in ni greh poskusiti.


a tako...hvala za odgovoruser posted image ...upam, da bojo zobki čim hitreje izrasli in da bo ubogi malčici bolje.


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
14.8.2009 9:59:04   
Volga
ja, kristalčki neverjetno pomagajo pri bolečinah. zdaj jih bodo začeli uporabljati namesto analgetikov - prideš v lekarno, kupiš verižico s kristačlom in bolečin ni več.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
14.8.2009 10:09:22   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

ja, kristalčki neverjetno pomagajo pri bolečinah. zdaj jih bodo začeli uporabljati namesto analgetikov - prideš v lekarno, kupiš verižico s kristačlom in bolečin ni več.


kr neki.............user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
14.8.2009 11:18:57   
Najaa
ne, ne pomaga. še en nateg več.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
14.8.2009 11:54:37   
ema111
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

ne, ne pomaga. še en nateg več.


a, vi ste prav poskusili z verižico, pa ni pomagalo user posted image


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
14.8.2009 12:23:50   
tikatonka

IZVIRNO SPOROČILO: ema111

naj bi vsak kristalček imel svojo moč.
tudi, ko je imela močne krče, smo nabavili prav temu namenjen kristalček, ki smo ga dali pod jogi rjuho, v njeno posteljco in je pomagal.
tako sem tudi sedaj razmišljala, da bi mogoče ta ogrlica pomagala, samo nevem kje so jo kaj forumke kupile.
smo pa poskusili že z vsemi temi mazili.
malčki so različni in ni greh poskusiti.


Ema111 bi te prosila če mi lahko poveš kakašni kristalčki so to proti krčem in kje se jih kupi. Hvala.



_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
14.8.2009 12:32:43   
katicka
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

ne, ne pomaga. še en nateg več.


se popolnoma strinjam.eni pač imajo probleme z izraščanjem zob eni pač ne.pa saj bo boljše enkrat malo je treba potrpet pa je. mi tudi že več kot mesec dni slabo spimo zaradi zob pa kaj naj,jih pa je zraslo že 6,pa še kr nekaj kaže da bo še kaki pokukal.jaz nebi nikoli nič vlekla okoli vratu svojemu otroku in ne vrjamem v take stvari.škoda denarja.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
14.8.2009 16:32:49   
sanelaa
Odvisno od otroka...........mi te verižice nimamo, sem pa o njej od vsake mamice slišale same dobre stvari.........tako da........vsak naj sodi sam. 

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
14.8.2009 17:23:31   
Raho
A je katera pomislila, da se ta "čudežna" verižica lahko strga in otrok poje jantarčke?

Fajn, da verjamete takim stvarem.

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
14.8.2009 17:46:16   
vanilla
Ne morem verjet, v kaj vse ljudje verjamejo no! Le kako bi ena ogrlica pomagala? Kakšna moč? Kakšni kristalčki?? Ah, dajte ga no srat!!!
Če verjameš ja, pol je že menda res... hehe.

Isto kot tarot karte, pa kristalna kugla, pa zvezdni utrinek, pa .......

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
14.8.2009 20:20:11   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: ema111

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

ne, ne pomaga. še en nateg več.


a, vi ste prav poskusili z verižico, pa ni pomagalo user posted image




Ne jaz, moja prijateljica.
Jaz že prej nisem verjela v to. Pa tudi pomisla nisem, da bi dojenčku dajala kaj takega okoli vratu.

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
14.8.2009 22:04:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

ja, kristalčki neverjetno pomagajo pri bolečinah. zdaj jih bodo začeli uporabljati namesto analgetikov - prideš v lekarno, kupiš verižico s kristačlom in bolečin ni več.


Jaz sem isto slisala.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
15.8.2009 6:51:38   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

ja, kristalčki neverjetno pomagajo pri bolečinah. zdaj jih bodo začeli uporabljati namesto analgetikov - prideš v lekarno, kupiš verižico s kristačlom in bolečin ni več.


Jaz sem isto slisala.


Vidve ko vedno vse slišita in vestauser posted image , a bodo imeli kake kristalčke, ki bodo pomagali ob porodni bolečiniuser posted image . To bi bil zelo fajn biznisuser posted image

Nikoli ne bi dala to otroku gor, sem pa zadnjič na morju videla eno deklico s to verižico in se mi je kar smilila, medtem ko se je vlačila za njo, jokala in jo skušala odtrgat. mama pa jo je kregala, naj tega ne počneuser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 15.8.2009 6:52:55 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
15.8.2009 7:10:29   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Nikoli ne bi dala to otroku gor, sem pa zadnjič na morju videla eno deklico s to verižico in se mi je kar smilila, medtem ko se je vlačila za njo, jokala in jo skušala odtrgat. mama pa jo je kregala, naj tega ne počneuser posted image



OMGuser posted image


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
15.8.2009 11:55:27   
benika
tudi, ko je imela močne krče, smo nabavili prav temu namenjen kristalček, ki smo ga dali pod jogi rjuho, v njeno posteljco in je pomagal.


A dej no dej, lepo te prosim. A ve res verjamete v vse, kar vam rečejo? Pa ne more en kristalček odpravit krčev, no way.

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
15.8.2009 12:11:37   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

ja, kristalčki neverjetno pomagajo pri bolečinah. zdaj jih bodo začeli uporabljati namesto analgetikov - prideš v lekarno, kupiš verižico s kristačlom in bolečin ni več.


Jaz sem isto slisala.


Vidve ko vedno vse slišita in vestauser posted image , a bodo imeli kake kristalčke, ki bodo pomagali ob porodni bolečiniuser posted image . To bi bil zelo fajn biznisuser posted image

Nikoli ne bi dala to otroku gor, sem pa zadnjič na morju videla eno deklico s to verižico in se mi je kar smilila, medtem ko se je vlačila za njo, jokala in jo skušala odtrgat. mama pa jo je kregala, naj tega ne počneuser posted image



Hope2, a česa ne vemo?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
15.8.2009 12:31:14   
LIDIJA_SANJA
user posted image lahko samo povem, da našemu tanaju rastejo zobki in jo imava čez dan na sebi...čez noč pa seveda dol in ni prav nič tečen...pred tem pa je bil jok in stok...dobili pa smo jo že pred 5 leti iz švice in jo je uporabljala že moja mlajša sestra in nikoli jo niso matrali zobkiuser posted image no sem pa mnenja, da vsaka mati ve, kaj je najbolje za njenega otroka...user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
15.8.2009 20:04:37   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

ja, kristalčki neverjetno pomagajo pri bolečinah. zdaj jih bodo začeli uporabljati namesto analgetikov - prideš v lekarno, kupiš verižico s kristačlom in bolečin ni več.


Jaz sem isto slisala.


Vidve ko vedno vse slišita in vestauser posted image , a bodo imeli kake kristalčke, ki bodo pomagali ob porodni bolečiniuser posted image . To bi bil zelo fajn biznisuser posted image

Nikoli ne bi dala to otroku gor, sem pa zadnjič na morju videla eno deklico s to verižico in se mi je kar smilila, medtem ko se je vlačila za njo, jokala in jo skušala odtrgat. mama pa jo je kregala, naj tega ne počneuser posted image



Hope2, a česa ne vemo?



Vse veste

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
15.8.2009 20:13:25   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: LIDIJA_SANJA

user posted image lahko samo povem, da našemu tanaju rastejo zobki in jo imava čez dan na sebi...čez noč pa seveda dol in ni prav nič tečen...pred tem pa je bil jok in stok...dobili pa smo jo že pred 5 leti iz švice in jo je uporabljala že moja mlajša sestra in nikoli jo niso matrali zobkiuser posted image no sem pa mnenja, da vsaka mati ve, kaj je najbolje za njenega otroka...user posted image


proti kakšnim tegobam pa tebi pomagauser posted image

drugače pa...meni je to en lari fari

(odgovor članu LIDIJA_SANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
15.8.2009 20:40:00   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: LIDIJA_SANJA
no sem pa mnenja, da vsaka mati ve, kaj je najbolje za njenega otroka...user posted image


A spet?

A tista zadnjič tudi, ki ga je vrgla ob steno? Pa tista, ki ga je dojila pijana že skoraj v alkoholni komi?



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu LIDIJA_SANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: BOLEČI ZOBKI, JANTARJEVA OGRLICA, pomoč!!!
15.8.2009 22:06:10   
nia5
user posted image user posted image user posted image , pa vsak po svoje no! Eni so verni, drugi niso, eni verjamejo v šloganje drugi ne....Jaz osebno v nič od tega ne verjamem, pa vendar...
Vprašale je le za mnenje tistih ki so jo uporabile, ne pa tistih ki ne verjamejo v take zadeve. Pa dajte se skulirat, vsak ima svoja prepričanja!


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?