|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: avto star 6 mesecev rjavi - kakšna pomoč
25.3.2009 22:41:18   
muška
da nadaljujem temo....

.... no, danes je bil avto na pregledu, je mojster povedal, da ta rja ne gre v garancijo, ker je posledica napačnega vzdrževanja in vremenskih razmer!!!!!! (avto je bil pran pb. 1x tedensko, oz. največ 1x na dva tedna in naj ponovim, da je na da današnji dan star 7 mesecev)

Papirja ni hotel dat nobenega, niti to, da je bil avto na ta dan pregledan!, dobim pa ne morem verjet, ampak popust na poliranje, mi bodo celo poslali ponudbo. Kako so velikodušni a ne?!  Mater  mi je prav žal, da sem tja poslala moža, sem menila, da bo pa mogoče vsaj on kaj zrihtal,če že mene sankajo, ampak očitno so tudi njega. No kakor koli, jutri s pomočjo pravne pomoči pišem pritožbe na generalnega uvoznika in na tržno inšpekcijo.  Sem jim dala zadnjo možnost, zdaj pa mi je kipnilo vse skupaj!

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: avto star 6 mesecev rjavi - kakšna pomoč
25.3.2009 23:28:14   
Anonimen
Imaš ZS.user posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: avto star 6 mesecev rjavi - kakšna pomoč
25.3.2009 23:36:03   
kofetek2010
ja ne vem nooo kako je s tovornimi, ampak pri osebnih imaš garancijo tudi proti prerjavenju user posted image  

uf, jaz se že ne bi pustila kar tako odpravit (bi žnjarla 100 na uro kot pravi Kalbo) ~ meni je pri 5 mesecev starem C-3 šel računalnik in sem dobila nadomestno vozilo od Citroen asistence (v bistvu je bil rent-a-car) in ker se mi je itak ful kvaril sem vsakič dobila neko nadomestno vozilo (v istem rangu kot je C-3)

in ko sem jih na servisu imela že pol kufer sem klicala kar na Citroen v Koper in jim pošiljala e-maile user posted image


tak, da najboljše, da kar preskočiš prodajalca in se direkt obrneš na uvoznika oz. zastopnika za Slovenijo user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: avto star 6 mesecev rjavi - kakšna pomoč
26.3.2009 7:28:21   
kalbo
Pa kaj so to zaeni idioti.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: avto star 6 mesecev rjavi - kakšna pomoč
26.3.2009 7:44:48   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: muška

da nadaljujem temo....

.... no, danes je bil avto na pregledu, je mojster povedal, da ta rja ne gre v garancijo, ker je posledica napačnega vzdrževanja in vremenskih razmer!!!!!!


No, tukaj bi pa tudi jaz popizdila. Odvetnika, nimaš kaj, naj ti da kakšen nasvet oz. kašno pošto pošlje bandi user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: avto star 6 mesecev rjavi - kakšna pomoč
26.3.2009 8:06:42   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pa kaj so to zaeni idioti.


Bom kar napisala  Avto Kolmanič  MB (Opel) .user posted image

Didldina, hvala! user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: avto star 6 mesecev rjavi - kakšna pomoč
26.3.2009 9:17:33   
Nur
Pojdi tja kjer si avto kupila. Kolikor jaz vem ima vsak avto "garancijo na pleh" par let.


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: avto star 6 mesecev rjavi - kakšna pomoč
26.3.2009 13:32:34   
muška
ja kje pa misliš, da sem bila? user posted image

(odgovor članu Nur)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: avto star 6 mesecev rjavi - kakšna pomoč
26.3.2009 17:29:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muška

da nadaljujem temo....

.... no, danes je bil avto na pregledu, je mojster povedal, da ta rja ne gre v garancijo, ker je posledica napačnega vzdrževanja in vremenskih razmer!!!!!! (avto je bil pran pb. 1x tedensko, oz. največ 1x na dva tedna in naj ponovim, da je na da današnji dan star 7 mesecev)


Svasta.
Avto ima 12 let garancije na prejavenje, se mi zdi. Zgolj iz vljudnosti vprasaj prodajalca, kaksno je pa pravo vzdrzevanje in prave vremenske razmere.

Zahtevaj vsa pojasnila pisno, skrbno jih spravi in ce bo treba, se obrni na trzno inspekcijo. Tukaj opcije uradnega uvoznika nimas, saj je to ze Kolmanic sam. Na tvojem mestu bi se jutri spravila direkt do direktorja.

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: avto star 6 mesecev rjavi - kakšna pomoč
26.3.2009 23:49:47   
mižek
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Prav bi mi prišla kakšna pomoč. Namreč, avgusta lani sem kupila kombi. Kakšen mesec dni nazaj sem čisto slučajno ugotovila, da je poln drobnih rjavih pikic in to CEL(edino po strehi jih ni). Še isti dan sem šla v avtohišo, kjer so ga poslikali in baje slike poslali naprej. V roku 10 dni naj bi me poklicali , da bi avto ponovno pripeljala pokazat, nekemu zastopniku.

Skratka, od tega je že mesec dni, od njih ne duha ne sluha. Seveda bom šla nazaj in jim zatežila, me pa vseeno zanima, če se je kaj takega komu že zgodilo in kako se je stvar rešila.
Avto mi stoji doma, kjer ne solimo, in tudi večino relacij z njim prevozim po nesoljenih cestah. No sol gor ali dol, avto ki je stal ohoho denarja, je star šele 6 mesecev, torej se to ne bi smelo zgodit ali pač? user posted image


naj te pomirim, ne vem kaj so ti prehodnice napisale, ker se mi ne da brat, ampak tudi meni se je to zgodilo pri avtu, ki ni bil star še ne leto dni, pa sem anredila reklamacijo in so ker so bila vrata od kuferama od rje, so jih zamenjali, jaz pa bi v tem primeru ker imaš celega ponega rjavih pikic zahtevala novega, saj če ti ga bodo prelakirali oz prebarvali bo to vsem prodajalcem katerim boš hotela mogoče kdaj avto prodat vidno in bo tako vrednost avta padla, midva sva z mojim fantom izrecno zahtevala zamenjavo vrat in ker sva imela na zadnji šipi nalepko otrok v avtu, sva se lahko potem tudi prepričala če so bila res menjana, so pa nama seveda pokazali stara vrata, tako da,...Upam da se ti bo dobro izteklo

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: avto star 6 mesecev rjavi - kakšna pomoč
26.3.2009 23:51:22   
mižek
IZVIRNO SPOROČILO: muška

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pa kaj so to zaeni idioti.


Bom kar napisala  Avto Kolmanič  MB (Opel) .user posted image

Didldina, hvala! user posted image


ne da bi hotela pametovat, ampak jaz sem z njimi zadovoljna, kar je lahko razvidno iz prejšnjega sporočila

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: avto star 6 mesecev rjavi - kakšna pomoč
26.3.2009 23:53:21   
mižek
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: muška

da nadaljujem temo....

.... no, danes je bil avto na pregledu, je mojster povedal, da ta rja ne gre v garancijo, ker je posledica napačnega vzdrževanja in vremenskih razmer!!!!!! (avto je bil pran pb. 1x tedensko, oz. največ 1x na dva tedna in naj ponovim, da je na da današnji dan star 7 mesecev)


Svasta.
Avto ima 12 let garancije na prejavenje, se mi zdi. Zgolj iz vljudnosti vprasaj prodajalca, kaksno je pa pravo vzdrzevanje in prave vremenske razmere.

Zahtevaj vsa pojasnila pisno, skrbno jih spravi in ce bo treba, se obrni na trzno inspekcijo. Tukaj opcije uradnega uvoznika nimas, saj je to ze Kolmanic sam. Na tvojem mestu bi se jutri spravila direkt do direktorja.



povej jim da rja res mogoče ne gre, je pa garancija na barvooooo!!!! Mislim da se hočejo avtohiše obvarovat pred dodatnimi stroški sedaj ko jih je že načela finančna kriza

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: avto star 6 mesecev rjavi - kakšna pomoč
26.3.2009 23:55:30   
mižek

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: muška

da nadaljujem temo....

.... no, danes je bil avto na pregledu, je mojster povedal, da ta rja ne gre v garancijo, ker je posledica napačnega vzdrževanja in vremenskih razmer!!!!!! (avto je bil pran pb. 1x tedensko, oz. največ 1x na dva tedna in naj ponovim, da je na da današnji dan star 7 mesecev)


Svasta.
Avto ima 12 let garancije na prejavenje, se mi zdi. Zgolj iz vljudnosti vprasaj prodajalca, kaksno je pa pravo vzdrzevanje in prave vremenske razmere.

Zahtevaj vsa pojasnila pisno, skrbno jih spravi in ce bo treba, se obrni na trzno inspekcijo. Tukaj opcije uradnega uvoznika nimas, saj je to ze Kolmanic sam. Na tvojem mestu bi se jutri spravila direkt do direktorja.



Povej jim da rja res mogoče ne gre, je pa garancija na barvo!!!!
Mislim da se hočejo avtohiše obvarovat pred dodatnimi stroški sedaj ko jih je že načela finančna kriza. jaz pa bi se odpravila do odvetnika, ker vem da je garancija pri njih na barvo deset let, in nama so jo upoštevali, samo toliko v vednost.

< Sporočilo je popravil mižek -- 26.3.2009 23:57:23 >

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: avto star 6 mesecev rjavi - kakšna pomoč
27.3.2009 7:47:42   
Anonimen
povej jim da rja res mogoče ne gre, je pa garancija na barvooooo!!!!


Kar lepo na prerjavenje je garancija.

(odgovor članu mižek)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: avto star 6 mesecev rjavi - kakšna pomoč
31.3.2009 9:49:26   
muška
pišem pritožbo, pa sem se malo zgubila, ker nisem ravno pravno podkovana. A jo lahko kateri/kateremu pošljem na ZS, da pogleda in dopolni?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




plenice
Evica22

katere plenice uporabljate?

pampers (nemške) (35%)

pampers (avstrijske) (7%)

hoferjeve, lidlove (11%)

müllerjeve (27%)

DMove (10%)

ostalo (10%)


Število vseh glasov: 230

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!