|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 18:59:29   
Gina
Povejte mi, a ste pogosto utrujene, al se samo meni to dogaja? Zdi se mi, da se sploh ornk odpočit ne morem. Ko je zadnjič ena moja znanka pojamrala, da je tako izčrpana, da komaj funkcionira, so ji takoj ko je pete odnesla ostali za hrbtom vrgli naprej vse sorte - najprej pa tri otroke, zakaj neki jih je pa imela. V resnici se mi zdi, da ne gre za to. Po moje je lajf malo drugačen, kot je bil v času naših staršev, ni več tolk na izi, velika pričakovanja imamo do sebe, tako veliko se dogaja reči, katerih ne moreš izključit, pa se umaknit in reči, da bodo počakale, ker enostavno ne morejo.

Kako pa ve čutite? Ste pogosto utrujene ali večinoma ful fajn in polne energije? Najbolj me zanima za tiste, ki imate otroke.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 19:02:32   
Anonimen
Ko odspim 12 ur v kosu, sem kot nova.
Takrat tudi opazim, da sem bila utrujena.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 19:04:08   
Sibil_
Trenutno se res počutim utrujeno, ker imamo v službi nore urnike in sem po 12 ur zdoma.In se nikakor ne morem spočit, res ne.Vikend pa čist prehitro mine....da ne omenim kako imam stanovanje, kriza, ampak se mi res ne da še pucat na veliko....user posted image



_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 19:04:40   
Zamima
jaz sem večinoma kar precej utrujena user posted image , pa ne tolk zarad tamale, ampak že nasploh nimam ful energije. 

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 19:05:30   
tanikaa
Mene otrok ne naredi utrujeno. Zdaj mi kvečjemu kak živec najeda. Tudi ko je bil majhen, moram priznati, da je bil ful priden otrok.

In če sem kdaj utrujena, vsekakor nisem utrujena od dela in skrbi za familjo. Mene v bistvu delo napolni z energijo. Vem, da zveni čudno, ampak tako je. Jaz ratam utrujena od nedela. Zato si ne morem predstavljati, da bi par ur ležala pred tv. Mene to utrudi na smrt. In naredi me totalka živčno. Na primer v nedeljo, ko moja dva še spita, jaz že taborim v kuhinji. Kavica, čik, križanke, sudoku, knjiga ... karkorli. V glavnem, da se dogaja in da sem zaposlena. Potem komaj čakam, da lahko začnem kuhat. Po kosilu pa pucanje bajte ali prekladanje cunj, največkrat pa obiski. Ne morem si predstavljat nedelje na kavču. user posted image

In še ena stvar me ful naredi utrujeno. To so ljudje, ki jemljejo energijo. Bodisi z jamranjem ali pa imajo tako energijo, da me zamorijo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 19:05:31   
tina a
Včasih imam občutek, da bom samo sebe nekje srečala. In ravno zaradi tega sem iz dneva v dan bolj izčrpana. V veliki večini sem sama za vse in se dejansko odpočijem lahko le takrat ko sta otroka pri očetu. Torej vsak drugi vikend. Ampak ker je telo naravnano na tempo in ker imam samo takrat resnično mir za druga opravila, pride počitek na vrsto mogoče nekje na dva do tri mesece. Vmes pa sem taka kot da bi me povozil valjar.

user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 19:06:11   
Anonimen
Jaz mam sam eno user posted image , ampak je trenutno v fazi, da bo počasi shodila in smo skoz v muvingu. In komaj čakam, da pride moj iz službe, da mal prevzame. Včasih me je kr groza, ko gre še tečt in sva bolj ko ne cel dan same. Popsravljam pa itak zvečer, ko user posted image  spi, ali če jo kdo pelje ven.
Morm pa rečt, da zadnja dva tedna kar uživam, sem imela 14 dni nazaj operacijo žolča in sem čist razbremenjena, sploh, ker user posted image  še ne smem nič dvigovat in ko gre moj v službo, pride k nama moj ati in ima on na skrbi user posted image . Res, kr mal pašeuser posted image , mam mal več časa zase (po dolgem času sem spet lahko čez dan na netu - luksuz user posted image ).
Ampak najbolj pa opazim, da mi res manjka energije, prov razmišljam, da bi si šla kupit kakšne prehranske nadomestke, ko ene to tok hvalijo.
ZARA, kaka ideja? user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 19:06:22   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ko odspim 12 ur v kosu, sem kot nova.
Takrat tudi opazim, da sem bila utrujena.



12 ur? user posted image  Mene bi pobralo. 6 do 7 ur je polna kapa, pa še rezervo mam.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 19:07:34   
Anonimen
12 ur?


Vsaj user posted image .
Plus popoldanski dremez.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 19:10:09   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

12 ur?


Vsaj user posted image .
Plus popoldanski dremez.



Meni bi to ratalo samo in edino, če bi me kdo nafutral z uspavali in pomirjevali. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 19:11:03   
Anonimen
Meni bi to ratalo samo in edino, če bi me kdo nafutral z uspavali in pomirjevali


Kaj ces, eni smo naravno talentirani za spanje user posted image user posted image .
Ena korist pa mora tudi od mene bit.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 19:12:26   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ko odspim 12 ur v kosu, sem kot nova.
Takrat tudi opazim, da sem bila utrujena.


Ja, jaz tudi mirne duše spim 12 ur v kosu skoraj vsako soboto ali nedeljo, edini problem je, da se niti po tem času ne spočijem dovolj, da bi držalo za cel teden.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 19:12:52   
tanikaa
Pa kaj si ti nor? Pa ti prespiš pol življenja. user posted image user posted image user posted image

Ne, jaz pa res noooorooo uživam v jutrih. Mir, potiho naštiman radio, noge fliknem na radiator, pijem kavico in skozi okno gledam sončni vzhod ali pa berem knjigo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 19:14:15   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
12 ur? user posted image  Mene bi pobralo. 6 do 7 ur je polna kapa, pa še rezervo mam.


U, matr, ti si pa naspidirana. Pa samo 6-7 ur! Če bi jaz spala tako malo vsak dan, bi garantirano pristala v bolnici od kake hude bolezni. Jaz vsak dan spim 8 ur. Kadar spim 7 in pol, mislim cel dan umret.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 19:14:57   
Anonimen
Pa ti prespiš pol življenja


Dalec nisem user posted image .
Koristi ni velike. Skode pa tudi nobene user posted image . Ze to ja kar veliko.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 19:16:12   
tanikaa
user posted image user posted image user posted image  Gina, čudna sem bila že kot otrok. Ampak je pa zanimivo. Kot dojenček sem spala in spala in spala. Mama mi je rekla, da sploh ni vedela, da ma mene pri bajti. Celo noč sem prespala od tretjega tedna. Zjutraj me je popedenala, nato je tanika šla spat. Pa zopet pedenanje, pa spat. In tako cele dneve. user posted image  Ja, ja. Pridna sem bila in sem še.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 19:17:38   
Anonimen
Kot dojenček sem spala in spala in spala


Na zalogo.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 19:18:54   
Gina
Najbrž si se takrat naspala za cel lajf naprej.user posted image
Aja, a veš, jaz sem spala že kot čist majhen dojenček menda 12 ur v kosu, ostali čas pa nič. Sicer tudi niso vedeli zame, ker sem dala mir. Ma saj bi tudi danes dala mir, če bi bilo to možno.user posted image user posted image  Pa mam kar naprej nekaj.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 19:19:49   
Anonimen
Pri meni pridejo obdobja, da bi gore premikala, samo te ne trajajo dolgo in obdobja, ko sem sesuta in se še komaj vlečem. Tudi jaz se dostikrat vprašam, kaj je naše življenje tako drugačno od naših staršev?
Mene najboj zdelajo psihični pritiski v službi, seveda tudi tempirano delo, potem pa prihod domov, kjer me še vse čaka. Včasih se mi zdi, kot da vsi od mene samo nekaj pričakujejo in to mora biti popolno.
Ampak sedaj sem na porodniški, pa komaj folgam, ne predstavljam pa si, kako bom, ko bom šla v službo.
Zlobni jeziki pa res ne počivajo, kajne?
Zdi se mi, da obstaja ena sama tekmovalnost, kdo bo boljši, nevoščljivost, predvsem pa bi opozorila na krivice, ki se dogajajp itd. In tudi to človeka utruja, ker živi in dela v takem okolju. In predvsem tempo. Kot da ima človek 10 rok.
Pravijo, da bi si mogel vzeti človek zase vsaj pol ure na dan, ki bi jih preživel v tišini in miru. O, pa še kako pomaga, samo časa ni.
To je moje menje.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 19:32:50   
bskrle
Trenutno sem, a je kriva nosečnost. Vendar se da zdržat, če je urnik in obveznosti v mejah normale.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 20:40:12   
purple
Utrujena na veliko.user posted image  Mela bi tistih 12h spanja, pa mi ne rata.user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 20:52:21   
Kerensa*
Zadnjih 11 let si še nisem pošteno odpočila, Gina. user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 21:05:38   
majcci
Jaz se lahko kar pod vse poste od Gine podpišem - kar se spanja tiče.
Že od malega veliko in dolgo spim. Ker med tednom spim od 7-8 ur na noč, moram čez vikend nadoknaditi - spim tudi do 12 ali več ur.
Ta teden sem čisto brez energije - zgleda da je bolj nizek pritisk.
Aja, pa nimam še otrok. Kljub temu sem konec dneva paf user posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 21:14:01   
frutka_
Pride moment ko pregorim. Zdaj ko sem na porodniški mi niti pomanjkanje spanja ne pride do živega.user posted image Ko sem v službi pa sem totalno "burned out"...Tako da Gina...na porodniško pojdi!user posted image

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 21:20:29   
Naja31
Jaz sem odkar imam otroke po eni strani velik bolj nabita z energijo, cele dneve sem v muvingu, ni pavze niti za 5 minut, po drugi strani pa sem konstantno utrujena, predvsem zaradi pomanjkanja spanja. Vse bi bilo veliko lažje, če se ne bi ponoči zbujala na 2 uri, zadnje pol leta.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?