|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 21:29:07   
Anonimen
Utrujena na veliko


Oooooo, purple, tebe pa vedno pogresam.
Kako si kaj?

(odgovor članu purple)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 21:45:43   
Anonimen
Trenutno sm polna energije, drugač pa velikokrat na smrt utrujena(dobesedno!).

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 21:46:40   
Anonimen
Aja, jaz sem obicajno samo navelicana.
Vcaih fizicno utrujena, ampak res vcasih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
18.9.2008 21:48:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 21:49:30   
Anonimen
  Oh, kaj bi dala user posted image za 3 takšne dni.


Reci user posted image , kaj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 22:10:52   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ko odspim 12 ur v kosu, sem kot nova.
Takrat tudi opazim, da sem bila utrujena.




12 ur? Mene bi pobralo. 6 do 7 ur je polna kapa, pa še rezervo mam.


Jaz se kar podpišem pod Taniko glede spanja user posted image . Pa pod jutra isto - se vstanem toliko prej, da v miru pojem, spijem kavico, zraven pa čik in časopis - to moram opravit v miru, da potem lahko normalno funkcioniram user posted image .
Drugače pa tudi mene delo z otroci ne utruja - prej napolni z energijo, pa čeprav včasih komaj sfolgam vsakega posebej poslušat in se ukvarjat z njim.
Me bolj ubija pucanje stanovanja in prekladanje cot (premale stran, menjava garderobe), kuhanje pa ne - ker tu tudi otroci radi pomagajo, pa je prav veselo.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 22:18:59   
frutka_
Ej, prekladanje cot mene tudi ubija. Kot da se enega kupa rešim pa zraste drugi. user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: a ste pogosto utrujene?
18.9.2008 22:33:16   
lelaval
Ej, prekladanje cot mene tudi ubija. Kot da se enega kupa rešim pa zraste drugi.


In začuda jih nikoli ni konca - smo v začaranem krogu user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: a ste pogosto utrujene?
19.9.2008 5:02:37   
anajmad
Odvisno. Ker sem že bolj v "letih" niti spanca ne rabim več veliko. Zjutraj naredim "boga in pol",popoldne je absolutno rezerviran za mojo rožico. Zvečer pa grem rada pred polnočjo v posteljo. Vstajam pa že itak zmeraj okrog 5h. Ko sem bila utrujena,je to pomenilo,da sem bila neki bolna. Zdej sem vse to porihrala,pa sem kot šus.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: a ste pogosto utrujene?
19.9.2008 6:16:37   
maya2
Ja precejkrat! Zjutraj čedalje težje vstanem..... Če bi mi ratal vsaj teh 6-7 ur v kosu odspat pa bi bla na konju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: a ste pogosto utrujene?
19.9.2008 7:00:44   
aprilčica07
V povprečju spim tam nekje  med 7 in 8 ur na noč, več mi trenutno težko znese. Ima mali čisto svoj urnikuser posted image In tud jst sem zadnje tedne utrujena ko pes, in se kr ne morem spočit in spravit k sebi. Ma mislim, da vem kje je vzrok te utrujenosti, v službi imamo ene projekte in kr ni videt konca rihtanja in popravljanja zadev in dokler se to ne bo izteklo mi bo stalo na glavi in me skrbelouser posted image Zanimivo je, da ko grem iz službe domov in vidim mojga mulčka postanem čisto prerojena, bi kr gore premikala:):):)

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: a ste pogosto utrujene?
19.9.2008 7:15:14   
purple
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Utrujena na veliko


Oooooo, purple, tebe pa vedno pogresam.
Kako si kaj?


Hvala Mič, gre po starem. Saj veš služba , pa tamali ... zvečer kar padem v postlo. user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: a ste pogosto utrujene?
19.9.2008 9:06:35   
ZmajTolovaj
Mene ne utrudi fizično delo, s tem mislim pospravljanje, likanje, čiščenje itn., to v bistvu vse zelo rada počnem, recimo temu sprostitev user posted image Mene dotolče delo na računalniku, ko moram biti zbrana več ur. Ko oddam kak projekt, mi vse dol pade in sem nekaj časa ko cunja. Pol grem pa malo migat (recimo cunje obešat user posted image ), pa je prec boljše.
Drugač pa tudi meni ni problem spat 12 ur v kosu + dremež po kosilu, samo tega je zadnje čase manj, no vseeno mi rata spat vsaj 7 ur, to je že sprejemljivo.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: a ste pogosto utrujene?
19.9.2008 9:12:10   
Anonimen
Mene utrujenost zadnje case kar zelo daje,posebej proti veceru,pa jutra so nasploh katastrofalna,me boli vsaka kost posebej.
Mi je ostalo se od nosecnosti,sem se prevec zredila,zdaj se pa pocasi sestavlam.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: a ste pogosto utrujene?
19.9.2008 9:16:59   
Marogica
Meni se zdi, da je utrujenost moje "normalno" stanje, tako, da je sploh ne izpostavljam večuser posted image . Ne pomnim, kdaj nisem bila utrujena, pa tudi še iz časov, ko nisem imela otrok. Tako, da otroci sigurno niso "krivi" za moje stanje....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: a ste pogosto utrujene?
19.9.2008 10:37:45   
Mišni
Jaz zadnje čase že ob devetih zaspim, sem res čisto hin. Včeraj sem moja moška poslala sama nekam popoldne, da bi si vsaj glavo uspela oprat, pa mi niti to ni uspelo. Ni energije.

Zdaj sem tiste Zarine gobe naročila, jemljem jih 2 dni, ampak nič (še) ne delujejo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
19.9.2008 10:47:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: a ste pogosto utrujene?
19.9.2008 16:25:00   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Pride moment ko pregorim. Zdaj ko sem na porodniški mi niti pomanjkanje spanja ne pride do živega.user posted image Ko sem v službi pa sem totalno "burned out"...Tako da Gina...na porodniško pojdi!user posted image


user posted image user posted image ha ha, ti si pa za hece......a veš da bi šla sicer z veseljem na porodniško, samo sem kakšne par let prestara, da bi imela živce še za četrtega, pa ko bi bil bolan, bi paniko zganjala, pa da ne rečem kaj bi bilo, ko ne bi spal ponočiuser posted image , pa  niti denarja nimam zanj....sicer pa bi se porodniška čist prileglauser posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: a ste pogosto utrujene?
19.9.2008 18:06:03   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Jaz zadnje čase že ob devetih zaspim, sem res čisto hin. Včeraj sem moja moška poslala sama nekam popoldne, da bi si vsaj glavo uspela oprat, pa mi niti to ni uspelo. Ni energije.

Zdaj sem tiste Zarine gobe naročila, jemljem jih 2 dni, ampak nič (še) ne delujejo.


Povej, prosim, če bojo začele delovat, ker sem si jih jaz tudi že ogledovala. user posted image user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: a ste pogosto utrujene?
19.9.2008 22:22:50   
Anonimen
Jaz sem utrujena takrat, ko poslušam ljudi, ki non stop jamrajo in so reveži, ker morajo eno coto iz tal pobrati. Te mi res pijejo kri in energijo.
Jaz spim v povprečju 6 ur, in mi je več kot dovolj. Je pa res, da si na vsake tri,štiri mesece vzamem frej vikend, ko oddam svojega otroka v varstvo k mojim staršem. In takrat dam noge v luft, si poravnam križ, saj imam fantka s cerebralno paralizo in ker je v večini odvisen od moje pomoči, križ zelo trpi. Madonca se rima.user posted image
Sva pa s tamalim tudi več ali manj sama, ker je moj pogosto službeno odsoten, in takrat jo za kakšno popoldne tudi odpeketava k mojim, da naju mal razvajajo.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: a ste pogosto utrujene?
30.9.2008 13:04:13   
muki1
Kakšne pa so te ZARINE gobe? Ma jaz ne vem, če bi jih upala jemat user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
30.9.2008 13:12:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: a ste pogosto utrujene?
30.9.2008 13:13:48   
ZARA
Zginta! user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: a ste pogosto utrujene?
30.9.2008 13:14:41   
muki1
Zgini ti, ali pa nalepi link od dilerja za te gobe user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: a ste pogosto utrujene?
30.9.2008 13:18:51   
ZARA
MUKI1, TUKAJ MAŠ POL PA ZGIN !

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Darilo za otroka
nada56

Bi kupili otroku personalizirano darilo presenečenja preko interneta?

DA, v vrednosti med 20 in 30 eur (23%)

NE, ker ne vem kaj je v darilu (77%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!