|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a ste pogosto utrujene?
30.9.2008 13:22:33   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Jaz zadnje čase že ob devetih zaspim, sem res čisto hin. Včeraj sem moja moška poslala sama nekam popoldne, da bi si vsaj glavo uspela oprat, pa mi niti to ni uspelo. Ni energije.

Zdaj sem tiste Zarine gobe naročila, jemljem jih 2 dni, ampak nič (še) ne delujejo.


Povej, prosim, če bojo začele delovat, ker sem si jih jaz tudi že ogledovala. user posted image user posted image



Ne, niti pod razno NE DELUJEJO.

Zdaj sem vitamine naročila ...

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: a ste pogosto utrujene?
30.9.2008 14:45:11   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

MUKI1, TUKAJ MAŠ POL PA ZGIN !


Ja, saj bom najbrž res zginila, če bom tvoje gobe jedla user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: a ste pogosto utrujene?
30.9.2008 21:17:59   
silvya
Odkar sem v novi službi sem manj utrujena, pa delam več. V glavnem imam energije na pretek.  Se mi pa kakšen dan zgodi, da ko se umirim, na primer zadnjič, ko sem čakala malega na parkirišču pred glasbeno šolo, da sem za 15 minut v avtu zaspala. user posted image Še dobro, da me ni nihče videl, ker bi še mislil, da mi je slabo. user posted image Sem skoraj prespala uro, ko sem morala not po njega. user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: a ste pogosto utrujene?
1.10.2008 9:17:34   
BarbaraE
No, sem ravno včeraj možu jamrala, da bi najbrž potrebovala kakšen dan, da se fajn spočijem, ker sem tako zelo utrujenaaaa user posted image .

Mislim, da sem se jaz nazadnje fajn naspala pred 8. leti, ko sem imela operacijo in mi je narkoza prav fajn pasala. user posted image  


(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: a ste pogosto utrujene?
1.10.2008 10:42:20   
HuAnita
Moje drugo ime je večno utrujena!!!!!!!
To je to, ker samo noriš iz ene zadeve v drugo - štala privat, štala v službi, pa spet neko norenje.... Groza. In da potem še doma koliko roliko vzdržujem čistočo, jaz sem vsak večer ubita, potem pa ponoči več budnic, zjutraj pa itak - moooooolim, da bi bil vikend - dan, ko se 'žrtvuje' ati, jaz pa še posšim...
Vse je ena prevelika norišnica, spočije si pačlčovek tudi ne...
Eh, mene imajo Celjanke že pol K..., ker vedno nekaj jamram...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: a ste pogosto utrujene?
1.10.2008 10:47:38   
Volga
Jaz pa nisem utrujena. Spat hodim od 20-21-tih, vstajam ob 5.30. Ne jemljem nobenih prehranskih dopolnil, seks je zdaj v tretji fazi oz. stopnji, tako da kar gre.  Je pa res, da imam že "velikega" otroka, pri katerem lahko kakšno popoldne tudi mrknem za par minut user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: a ste pogosto utrujene?
1.10.2008 11:36:24   
Freycha
čeprav sem s tamalo doma na bolniški sem ta teden prekleto utrujena. Ne samo, da se zvečer in ponoči borimo, da bi mala spala, pa inhalacije je treba delat itd.... mi trenutno ogromno stvari visi na glavo, ker enostavno ne vem, kako naj se odločim.

Hočem reči, da je od mene odvisno tudi moje psihično počutje. Ali pa mogoče predvsem to. Sem pa nekaj let nazaj vstala uro in pol prej, šla na vse zgodaj tečt, naredila eno serijo tebušnjakov, se stuširala in šla v službo, pa sem bila definitivno bolj spočita, kot pa sem sedaj.

Sem ravno včeraj ugotovila, da nikamor ne grem. Nič ne naredim zase. Samo še služba in dom. Ta ritem me ubija in če ne bom hitro kaj naredila, se mi bo utrgalo.......

ja, sem utrujena ja.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: a ste pogosto utrujene?
1.10.2008 12:14:35   
mojamura
včasih sem tečna ... utrujena tudi včasih, a ne smem biti, ker se mi zdaj fax začne in kako bo pol to zgledalo če bom na predavanjih spala...

spim od 5 do največ 8 ur (redko), vstanem ob 6-ih ali prej porihtam sebe in tamalega, si naredim zajtrk, vmes spijam kavo pa kadim....vržem starejšega iz postelje...odpeljem malega v vrtec, starejši gre z avtobusom, se peljem v službo kjer delam od 8 - 16, nato grem domov prekladat cote. no ko se mi pa predavanja začnejo pa bom prišla domov okrog 20.00 - - ne ne, ne morem si privoščiti user posted image utrujenosti

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: a ste pogosto utrujene?
1.10.2008 13:28:53   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha



Sem ravno včeraj ugotovila, da nikamor ne grem. Nič ne naredim zase. Samo še služba in dom. Ta ritem me ubija in če ne bom hitro kaj naredila, se mi bo utrgalo.......

ja, sem utrujena ja.


Temu jaz rečem ****ing reality.user posted image In se mi zdi izraz čisto primeren.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: a ste pogosto utrujene?
1.10.2008 13:29:30   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha



Sem ravno včeraj ugotovila, da nikamor ne grem. Nič ne naredim zase. Samo še služba in dom. Ta ritem me ubija in če ne bom hitro kaj naredila, se mi bo utrgalo.......

ja, sem utrujena ja.


Temu jaz rečem ****ing reality.user posted image In se mi zdi izraz čisto primeren.



Aja, še recept za tebe.Te pa pojdi ti na porodniško, če Gina noče!user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: a ste pogosto utrujene?
1.10.2008 14:06:05   
Freycha
da bi se kaj dogajalo v življenju, sem bila taka kokoš, da nisem izkoristila priložnosti podaljšanja porodniške in sem šla v službo po enem letu user posted image  Saj res, da je samo 3m, samo danes vem, da bi tiste 3m res uživala......

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: a ste pogosto utrujene?
1.10.2008 14:06:29   
BarbaraE
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

IZVIRNO SPOROČILO: frutka

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha



Sem ravno včeraj ugotovila, da nikamor ne grem. Nič ne naredim zase. Samo še služba in dom. Ta ritem me ubija in če ne bom hitro kaj naredila, se mi bo utrgalo.......

ja, sem utrujena ja.


Temu jaz rečem ****ing reality.user posted image In se mi zdi izraz čisto primeren.



Aja, še recept za tebe.Te pa pojdi ti na porodniško, če Gina noče!user posted image



Ti, Frutka, a je tebe kdo plačal, da delaš reklamo za porodniško? user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: a ste pogosto utrujene?
1.10.2008 14:18:33   
koala
Ker že osem in pol mesecev ne vem kaj je to prespana noč, sem utrujena. Je pa res, da sem raje tako utrujena, kot da bi bila brez svojega sončka.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: a ste pogosto utrujene?
1.10.2008 15:21:11   
SOULatka
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Povejte mi, a ste pogosto utrujene, al se samo meni to dogaja? Zdi se mi, da se sploh ornk odpočit ne morem. Ko je zadnjič ena moja znanka pojamrala, da je tako izčrpana, da komaj funkcionira, so ji takoj ko je pete odnesla ostali za hrbtom vrgli naprej vse sorte - najprej pa tri otroke, zakaj neki jih je pa imela. V resnici se mi zdi, da ne gre za to. Po moje je lajf malo drugačen, kot je bil v času naših staršev, ni več tolk na izi, velika pričakovanja imamo do sebe, tako veliko se dogaja reči, katerih ne moreš izključit, pa se umaknit in reči, da bodo počakale, ker enostavno ne morejo.

Kako pa ve čutite? Ste pogosto utrujene ali večinoma ful fajn in polne energije? Najbolj me zanima za tiste, ki imate otroke.


jaz sem skoz utrujena se mi zdi..tam okrog petih popoldan pridem malo k sebi....to mi gre zeloooooooooooooooo na živce in ne vem več kaj naj nardim

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: a ste pogosto utrujene?
1.10.2008 15:34:52   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz pa nisem utrujena. Spat hodim od 20-21-tih,user posted image


Evo, to je po moje to. Spat je treba it!!!! Ne pa da samo otroke tako učimo.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: a ste pogosto utrujene?
1.10.2008 15:38:56   
SOULatka
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz pa nisem utrujena. Spat hodim od 20-21-tih,user posted image


Evo, to je po moje to. Spat je treba it!!!! Ne pa da samo otroke tako učimo.user posted image


po moje tudi....če bi šla ob 9 spat...

samo ne morem!!!!

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: a ste pogosto utrujene?
1.10.2008 19:17:29   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: SOULatka

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz pa nisem utrujena. Spat hodim od 20-21-tih,user posted image


Evo, to je po moje to. Spat je treba it!!!! Ne pa da samo otroke tako učimo.user posted image


po moje tudi....če bi šla ob 9 spat...

samo ne morem!!!!


Alo, bejbe, ura je 7.15. Zdaj pa lulat, umit, pa spat....ker če se zdajle ne spravite to naredit, ne boste ob osmih v postelji in jutri spočite.  user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu SOULatka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: a ste pogosto utrujene?
1.10.2008 19:47:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: SOULatka

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz pa nisem utrujena. Spat hodim od 20-21-tih,user posted image


Evo, to je po moje to. Spat je treba it!!!! Ne pa da samo otroke tako učimo.user posted image


po moje tudi....če bi šla ob 9 spat...

samo ne morem!!!!


Alo, bejbe, ura je 7.15. Zdaj pa lulat, umit, pa spat....ker če se zdajle ne spravite to naredit, ne boste ob osmih v postelji in jutri spočite.  user posted image user posted image  user posted image


Jaz sem še tle par minut, pol pa grem. HB, da sva z malim istih misli, kar se spanja tiče. user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: a ste pogosto utrujene?
1.10.2008 19:47:50   
pikecpokec
Ve se kr zafrkavajte, ampak jst grem RES zdajle spat. Sem crknjena ko user posted image , očitno se še nisem na službeni ritem navadilauser posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: a ste pogosto utrujene?
2.10.2008 9:12:35   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Ve se kr zafrkavajte, ampak jst grem RES zdajle spat. Sem crknjena ko user posted image , očitno se še nisem na službeni ritem navadilauser posted image


Ne, saj jaz se sploh ne zafrkavam. Po moje je res največji vzrok našim utrujenostim premalo spanja. Jaz sem nekaj časa, kakšna dva meseca, hodila spat bolj zgodaj in takrat res nisem bila utrujena.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: a ste pogosto utrujene?
2.10.2008 9:56:16   
Volga
Saj ne vem, kako je že tisto, da ena ura spanja pred polnočjo zaleže za dve po polnoči ali nekaj takega.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: a ste pogosto utrujene?
2.10.2008 12:56:47   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Saj ne vem, kako je že tisto, da ena ura spanja pred polnočjo zaleže za dve po polnoči ali nekaj takega.


A res? Tega pa še nisem slišala. Zanimivo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: a ste pogosto utrujene?
2.10.2008 15:39:58   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Saj ne vem, kako je že tisto, da ena ura spanja pred polnočjo zaleže za dve po polnoči ali nekaj takega.


A res? Tega pa še nisem slišala. Zanimivo.


Ja, res. In zdaj sem se tudi spomnila, kdo to govori. Moja tašča.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: a ste pogosto utrujene?
2.10.2008 17:02:18   
Maxica
Jaz samo še jutri delam, potem pa 14 dni dopusta. In ga res prav komaj čakam, ker sem bila poleti frej samo en teden. Pa nekak ne, da bi bila brez energije, samo izčrpana, utrujena, posledično delam napake, sem pozabljiva in zmedena, kar se pri meni ne zgodi rado. Sicer mi otroka ne jemljeta energije, prej služba, sem pa pogruntala tudi pri sebi, da moram nujno iti v posteljo okrog 22h, da imam dovolj spanca, sicer se mi vleče neprespanost in utrujenost iz dneva v dan. Nisem pa zaspanec, tudi čez vikend vstajam med pol osmo in osmo in ti jutranji trenutki so pa res samo moji. Šport mi ful pomaga pri dobrem počutju, tako da se tega sto na uro oklepam. Pridejo pa taki in onakvi dnevi.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: a ste pogosto utrujene?
2.10.2008 17:53:00   
pikecpokec
Evo, men je ful pomagalo da sem šla spat tko zgodi. Zjutri sem bila ob pol šestih ko rožica user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




število otrok
sarar

koliko otrok imate/nameravate imeti?

1 (15%)

2 (43%)

3 (35%)

4 ali več (8%)


Število vseh glasov: 493

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!