|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stil oblačenja naše premierke
13.6.2013 16:29:11   
benika
Kakšen se vam zdi?
Meni se zdi totalno neprimeren in zgrešen. Sem jo gledala včeraj, ko je bila na obisku v IT-sinje moder jopič in tigrasto krilouser posted image WTF. No, vsaj danes pri papežu je bila končno oblečena primerno.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stil oblačenja naše premierke
13.6.2013 16:53:05   
LuLu
meni je oboje zanimivo. Tam tigrica, pri papežu črna vdova user posted image
Naj le kaj pametnega zrihta, pa je lahko v kopalkah zaradi mene.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stil oblačenja naše premierke
13.6.2013 17:10:50   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

meni je oboje zanimivo. Tam tigrica, pri papežu črna vdova user posted image
Naj le kaj pametnega zrihta, pa je lahko v kopalkah zaradi mene.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stil oblačenja naše premierke
13.6.2013 17:45:01   
Vijoličarka
Meni dol visi, kako je oblečena. V bistvu se strinjam z Lulu.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stil oblačenja naše premierke
13.6.2013 18:37:28   
aknela123
benika, pa ravno včeraj, ko sem jo gledala pri poročilih, me je zanimalo, če ni še nobena te teme odprla. ne vem no, nisem haklih, ampak njena krila, oblačenje in frizuro bi lahko kakšna benedettijeva v roke vzela. potem pa še kak slavist, da bi kaj povedala.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stil oblačenja naše premierke
13.6.2013 19:59:16   
mateyka
sam da ni enobarvne rjave barve vmes, a ne? user posted image user posted image

user posted image

user posted image

drugač pa - kr mal preveč rada noge kaže, eh? user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stil oblačenja naše premierke
13.6.2013 20:55:55   
kajalin*
Glede na to na kakšnem položaju je, je za mene čist mim s svojo garderobo. Dolgocajtna, neizvirna totalno, me prav moti, da ljudje k nastopajo v javnosti ne dajo nič na sebe...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stil oblačenja naše premierke
13.6.2013 22:15:20   
mateyka
mogoče pa kopira Palinovo.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

mislim, palinova si kr dost upa user posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stil oblačenja naše premierke
13.6.2013 23:00:02   
BellaB
NUJNO nuca stilista!!

Sicer je bila tista obleka pr papezu meni zelo lepa, ampak s tisto tancico je cist mimo vsekala, ker je izpadlo kot da bi sla na pogreb, ceprav je obleka temno modra.
Nevem kak protokol imajo tam, ampak mislim, da s kakim detajlom barvanim bi malo pozivila vse skupaj.

< Sporočilo je popravil BellaB -- 13.6.2013 23:04:13 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stil oblačenja naše premierke
14.6.2013 10:22:18   
monniq
Pravila oblačenja za obisk pri papežu

Slovensko premierko Bratuškovo bo jutri v Vatikanu sprejel tudi papež Frančišek. Za obisk vladnega predstavnika pri papežu veljajo posebna pravila.

Ženska je morala nositi črno obleko s pajčolanom. Danes zadošča le temna obleka, nikakor pa obleka svetlih barv. Največja napaka bi bila izbira v barvah svetega sedeža: bele, rdeče, rumene in zelene. Ženska mora na obisku pri papežu nositi dolge ali tri-četrtinske hlače oziroma krilo. Ramena morajo biti obvezno pokrita, rokavi pa dolgi ali srednje dolgi.

Za ženske obiskovalke se priporoča pajčolan ali klobuk. Ker se slednji po protokolu lahko nosi le do 18. ure, bi bila bolj praktična izbira pajčolan, če se bo protokolarna služba Bratuškove zanj sploh odločila. Praksa zadnjih let namreč kaže, da se vse več žensk za sprejem pri papežu ne odloča več za nobena pokrivala, saj ga tudi vatikanski protokol ne zahteva.

Za sprejem pri papežu je bil za moškega včasih obvezen črn frak, danes zadošča le temna obleka s kravato.

http://www.delo.si/novice/slovenija/alenka-bratusek-leopardji-vzorec-in-papez.html

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stil oblačenja naše premierke
14.6.2013 10:39:07   
ona
In kje je kakšna slika kako je bila oblečena pri papežu?

(odgovor članu monniq)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stil oblačenja naše premierke
14.6.2013 10:42:05   
mateyka
user posted image
user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Stil oblačenja naše premierke
14.6.2013 11:48:33   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Kakšen se vam zdi?
Meni se zdi totalno neprimeren in zgrešen. Sem jo gledala včeraj, ko je bila na obisku v IT-sinje moder jopič in tigrasto krilouser posted image WTF. No, vsaj danes pri papežu je bila končno oblečena primerno.


Ne zanima me njen stil, temvec njeno delo. Sicer so meni itak te moderne stvari vecinoma grde...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Stil oblačenja naše premierke
14.6.2013 14:50:18   
alda

user posted image

< Sporočilo je popravil alda -- 14.6.2013 14:52:47 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Stil oblačenja naše premierke
14.6.2013 14:51:55   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Ma kdo pa je tisti, ki določa kar je moderno?
Ali komu paše?
Modni kreatorji?
Sam da je nekaj in česar ti ni všeč, je pač uni drug staromoden ali pa nima pojma kaj je prav !
Roko na srce, če gledamo kake modne revije so tista oblačila v veliki meri bolj primerna za v cirkus ali na njivo vrane strašit, kot pa v službo al pa na ulico.
Ker pa seveda v glavah ljudeh si nekdo samo če imaš na majci ali pa obleki viden napis D&G;Armani, Kenzo,....si pa kljub temu, da si kao oblečen po zadnjih modnih smernicah lahko videt kot klovn.

Ma vsak naj se obleče tako kot je njemu všeč, kakor se sam najbolj počuti v tem, in pa da ne vsiljuje svoje "mode" drugemu.

V primeru naše Alenčice bi pa rekla le to:
Oblekla se je tako kot ji je veleval razum in koliko berem in razumem ni prekršila nobenega kodeksa, zato ne vidim nobenega problema!



_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Stil oblačenja naše premierke
14.6.2013 16:41:50   
ZARA
Papež ima absolutno boljši stil.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Stil oblačenja naše premierke
14.6.2013 17:05:31   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Papež ima absolutno boljši stil.


Ja, moški in dolgo krilo... to pa nobenega ne moti user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Stil oblačenja naše premierke
14.6.2013 21:01:49   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

NUJNO nuca stilista!!

Sicer je bila tista obleka pr papezu meni zelo lepa, ampak s tisto tancico je cist mimo vsekala, ker je izpadlo kot da bi sla na pogreb, ceprav je obleka temno modra.
Nevem kak protokol imajo tam, ampak mislim, da s kakim detajlom barvanim bi malo pozivila vse skupaj.


Na sprejemu pri papežu bi še verjetno angleška kraljica morala izgledati tako, kot da bi šla na pogreb....ni tam požitve v smislu kakih rdečih in rumenih modrih detajlov.......user posted image

Drugače pa mene pri njenem stilu moti zgolj to, da nosi prekratka krila......pač ne zdi se primerno za njen položaj, da ima ženska krilo nad kolenom......zelo elagantna bi lahko bila tudi v krilu do kolen......

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Stil oblačenja naše premierke
14.6.2013 21:57:44   
bubu_bibi

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Drugače pa mene pri njenem stilu moti zgolj to, da nosi prekratka krila......pač ne zdi se primerno za njen položaj, da ima ženska krilo nad kolenom......zelo elagantna bi lahko bila tudi v krilu do kolen......



Ali tik čez koleno. Pa kak cm manj pri čevljih sploh za k papežu, imho, ne bi naredil nobene škode. ;)

_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Stil oblačenja naše premierke
15.6.2013 0:13:00   
BellaB

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

NUJNO nuca stilista!!

Sicer je bila tista obleka pr papezu meni zelo lepa, ampak s tisto tancico je cist mimo vsekala, ker je izpadlo kot da bi sla na pogreb, ceprav je obleka temno modra.
Nevem kak protokol imajo tam, ampak mislim, da s kakim detajlom barvanim bi malo pozivila vse skupaj.


Na sprejemu pri papežu bi še verjetno angleška kraljica morala izgledati tako, kot da bi šla na pogreb....ni tam požitve v smislu kakih rdečih in rumenih modrih detajlov.......user posted image

Drugače pa mene pri njenem stilu moti zgolj to, da nosi prekratka krila......pač ne zdi se primerno za njen položaj, da ima ženska krilo nad kolenom......zelo elagantna bi lahko bila tudi v krilu do kolen......



vzamem nazaj svoje besede, ker nisem vedla kak protokol imajo glede oblacenja v Vatikanu. Mislim, sej meni je tista obleka lepa, sam mi je blo cudno, ker je bla resnicno kot za na pogreb.

Drugace mi je imela lep stil Katarina Kresal. vedno zelo elegantna, pa kar je dala nase.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Stil oblačenja naše premierke
15.6.2013 16:45:22   
malenaa
dejansko je Eliazabeta tudi tak zgledala, ker je morala bit oblečena v črnino. V belo so lahko oblečene samo katoliške vladarice oz. soproge katoliških vladarjev - t.i. Privilège du blanc

p

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Stil oblačenja naše premierke
15.6.2013 17:04:04   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: malenaa
V belo so lahko oblečene samo katoliške vladarice oz. soproge katoliških vladarjev - t.i. Privilège du blanc


no, pa neveste tudi, a ne? al se morajo mogoče v prisotnosti papeža poročit v črnini? user posted image

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Stil oblačenja naše premierke
15.6.2013 17:20:56   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
no, pa neveste tudi, a ne? al se morajo mogoče v prisotnosti papeža poročit v črnini? user posted image


papež tudi poroke opravlja? Koga so papeži poročili? Veš? To pa res ne vem, da dela...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Stil oblačenja naše premierke
15.6.2013 17:52:24   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
no, pa neveste tudi, a ne? al se morajo mogoče v prisotnosti papeža poročit v črnini? user posted image


papež tudi poroke opravlja? Koga so papeži poročili? Veš? To pa res ne vem, da dela...


valjda da so skozi zgodovino poročili en kup monarhov. pa tud če ne, kaj če so prisotni na poroki - a pol morajo bit vse ženske v črnini?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Stil oblačenja naše premierke
15.6.2013 18:36:24   
LuLu
ti zdaj malo mešaš češnje in marelice user posted image

Ali je on nekje prisoten ali kak drug državnik,... ni isto, kot pa sprejem pri tej osebi. So protokolarna pravila za vse to določena.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?