|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Stil oblačenja naše premierke
15.6.2013 18:42:16   
uškinamama
Lulu, evo, še tretji podatek o cerkvenih zadevah user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 15.6.2013 18:45:00 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Stil oblačenja naše premierke
15.6.2013 18:48:11   
LuLu
to je kaj?
Zdaj že zmeda nastaja user posted image  jih je poročil? Prišel na poroko, je kak sorodnik? Prišla onadva do njega na nekem javnem prostoru, kjer je imel govor? Polno je tega...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Stil oblačenja naše premierke
15.6.2013 19:05:54   
uškinamama
Nič zmede. Vprašala si
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


papež tudi poroke opravlja? Koga so papeži poročili? Veš? To pa res ne vem, da dela...


Z mateyko ti odgovarjamo, da ja , tudi poročajo ( pa krstijo, obhajajo, birmajo tudi )


Če ti ni slika dovolj jasna pa recimo

http://archive.catholicherald.co.uk/article/24th-april-1959/1/the-pope-at-their-wedding

ta je z leta 1959, pa še omenja tisto iz leta 1930.







< Sporočilo je popravil uškinamama -- 15.6.2013 19:10:16 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Stil oblačenja naše premierke
15.6.2013 19:11:21   
LuLu
Ok, ni več zmede. Hvala.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Stil oblačenja naše premierke
15.6.2013 19:17:14   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ok, ni več zmede. Hvala.


Je pa enkrat papež poročil par čisto običajnih ljudi. On ga je vprašal in papež je privolil


http://news.google.com/newspapers?nid=1955&dat=19790225&id=VvUhAAAAIBAJ&sjid=a6IFAAAAIBAJ&pg=3609,2187817

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Stil oblačenja naše premierke
15.6.2013 20:05:20   
liliana
.... a tudi britanska kraljica Elizabeta II. je leta 2009 v Vatikanu nosila črn klobuk s črno tančico. V svetli obleki pa je bila, ko je Benedikt XVI. pred nekaj meseci obiskal London. Takšna so nepisana pravila za sprejem žensk v Vatikanu. Le ženi nekdanjega predsednika Sovjetske zveze Mihaila Gorbačova, Raisi Gorbačov, je uspelo leta 1989 »šokirati« vatikanski protokol, ko je prišla pred papeža Wojtylo v svetlo rdeči obleki.

http://www.mladina.si/52296/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Stil oblačenja naše premierke
15.6.2013 20:53:46   
mateyka
lol, in ne samo to - še tančice ni mela!! user posted image user posted image
user posted image

ok, ni to zdej nujno, da ne bo pomote:
But the Vatican does not mandate that women cover their heads. In fact, the pontifical household said there is no formal or specific dress protocol at all.

The household''s regent, Msgr. Paolo De Nicolo, told Catholic News Service that as long as a person''s outfit is "decent" and "in good taste," anything goes.

That''s why, when women from African or Asian nations wear very elaborate or colorful traditional formal wear to a papal audience, it''s not considered a rude or lewd fashion faux pas.

To wear white to a papal audience, however, "is not in good taste," Msgr. De Nicolo said. The only people allowed to do so, he said, are Catholic kings, queens and other reigning Catholic royalty.


http://www.catholicnews.com/data/stories/cns/0903275.htm

samo res, une s privilege du blanc zgledajo pa vse kot ne preveč mlade neveste - ne bi glih rekla temu privilegij user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 15.6.2013 20:55:36 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Stil oblačenja naše premierke
16.6.2013 20:25:14   
aknela123
pa zakaj zdaj nismo več pri bratuškovi ampak pri papežu?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Stil oblačenja naše premierke
16.6.2013 23:51:00   
nejcko
Mene res boli đoli, kako je nekdo oblečen, enako menim tudi za Alenko. Kakor ji paše. O. K. - tam, kjer se je treba držati protokola, naj se ga drži, drugače pa kakor ji paše. Meni načeloma živalski vzorci ne sedejo, če pa njej, pa tudi prav.

Je pa zaradi mene lahko človek tudi v delavski halji, samo da kaj pametnega naredi.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Stil oblačenja naše premierke
17.6.2013 9:31:16   
nyna84
Njena oblačila so res njena stvar, samo z živalskimi vzorci, dolgimi petami in šprekratkimi krili daje napačne signale.
In zato, namesto, da bi jo poslušali, kaj govori, gledamo, kako izgleda.

Grem stavit, da večina njenih kolegov nameni več pozornosti njeni spodnji polovici telesa kot pa njenim govorom in predlogom. Kako naj jo potem resno jemljejo?

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Stil oblačenja naše premierke
17.6.2013 9:42:44   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Njena oblačila so res njena stvar, samo z živalskimi vzorci, dolgimi petami in šprekratkimi krili daje napačne signale.
In zato, namesto, da bi jo poslušali, kaj govori, gledamo, kako izgleda.

Grem stavit, da večina njenih kolegov nameni več pozornosti njeni spodnji polovici telesa kot pa njenim govorom in predlogom. Kako naj jo potem resno jemljejo?


a misliš, da bi bilo kaj drugače, če bi bila oblečena"normalno" ,ali pa zavita v burko?

večina jih glede na posnetke iz parlamenta tam pase dolgčas. na teh obiskih pa tudi dvomim, da se kaj pametnega dogovorijo, oz.kako se bi sploh lahko, ko pa je več ali manj vedno okli vse polno fotografov,ki škljocajo, bliskajo,...novinarjev,..in še in še,.. tako da še vedno stojim za tem, da obleka ne naredi človeka!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Stil oblačenja naše premierke
17.6.2013 9:52:48   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Njena oblačila so res njena stvar, samo z živalskimi vzorci, dolgimi petami in šprekratkimi krili daje napačne signale.
In zato, namesto, da bi jo poslušali, kaj govori, gledamo, kako izgleda.

Grem stavit, da večina njenih kolegov nameni več pozornosti njeni spodnji polovici telesa kot pa njenim govorom in predlogom. Kako naj jo potem resno jemljejo?


a misliš, da bi bilo kaj drugače, če bi bila oblečena"normalno" ,ali pa zavita v burko?

večina jih glede na posnetke iz parlamenta tam pase dolgčas. na teh obiskih pa tudi dvomim, da se kaj pametnega dogovorijo, oz.kako se bi sploh lahko, ko pa je več ali manj vedno okli vse polno fotografov,ki škljocajo, bliskajo,...novinarjev,..in še in še,.. tako da še vedno stojim za tem, da obleka ne naredi človeka!

Glede na moje izkušnje pa je to zelo pomembno.

Delam v moškem kolektivu. Za na delo imam ponavadi hlače (največkrat temno modre kavbojke), na vrh bolj enostavno majico, balerinke .... Nič vpadljivega, pa gledam še na to, da je primerno tudi za v proizvodnjo, ker imam tam svoje projekte. Zadnjič sem se morala zaradi določenega dogodka bolj poslovno urediti (ampak ne ravno po protokolu) in sem zato oblekla fine črne hlače, reklc, imela sem pete ... Sem cel dan poslušala komentarje kako sem se zrihtala, da sem prav "štmana", da sem seksi ... Ni da ni. In sem se zato počutila zelo neprijetno, ker se mi je zdelo, da me samo zaradi obleke kolegi ne obravnavajo tako resno kot sicer.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Stil oblačenja naše premierke
17.6.2013 12:24:53   
mateyka
no ja, to ne potrjuje da obleka naredi človeka, ampak da maš dokaj primitivne moške sodelavce user posted image

btw, maš res čudne sodelavce, se spomnim une druge teme user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 17.6.2013 12:28:23 >

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Stil oblačenja naše premierke
17.6.2013 12:28:54   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

no ja, to ne potrjuje da obleka naredi človeka, ampak da maš dokaj primitivne moške sodelavce user posted image

No, najbrž tudi to drži user posted image
Problem je, ker je takih primitivnih ljudi povsod veliko. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Stil oblačenja naše premierke
17.6.2013 12:30:28   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

btw, maš res čudne sodelavce, se spomnim une druge teme user posted image

Uh ... user posted image Očitno sem tega že navajena in jaz tega niti ne opazim - dokler ne gre v skarjnosti. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?