|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
6.9.2012 12:04:48   
Julija08
Sem prav razkurjena kako delodajalci izkoriščajo delavce.

Primer:
Moja kolegica je delala cca. slabo leto v neki OŠ kot čistilka. 31.08. ji je pogodba potekla in pred enim mesecem so jim (bile so 3 zaposlene za določen čas) so jim rekli, da lahko dajo ponovno prošnjo, ker bo nov razpis.
Na tem razpisu nobena ni bila izbrana, čeprav so bili z njimi "kao" zadovoljni. Ona je ravnateljico vprašala zakaj jim niso podaljšali in ji je dejala, da so se odločili, da bodo pač malo zamenjali.

Mislim halllo!!!! čistilka bodo malo zamenjali....a so ljudje al ne....

Za redno imajo zaposleno samo eno že starejšo in ona je rekla, da jih vsako leto menjajo, včasih še vmes....pa kaj folku ni jasno!!!!


Jezi me pa to, da je ta kolegica istočasno ko je dobila tukaj službo, čez kak teden dobila še v drugi šoli (je dala tudi prošnjo) in tam bi bila sigurno tudi sprejeta za nedoločen čas (ker je šla ena v penzijo)....pa je takrat vprašala tukaj in so rekli, da je možnost redne zaposlitve in zato je tam rekla, da je že dobila službo.

Pa ne da bi jim povedali 1 mesec pred iztekom pogodbe, da jih ne bodo vzeli.....povedali so jim 31.08.!!!!!


TOTALNA SVINJARIJA...NE MOREM VERJETI KAJ SE TO DOGAJA!!!! Z LJUDMI DELAJO KOT Z ZADNJO SMETJO!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
6.9.2012 12:23:02   
misa4
Isto sranje pri nas....pride sodelavc delat, pa ga nahruljo kaj dela kle, sej mu niso podaljsal...pa take in drugacne...jaz imam tudi na pogodbo in ne vem kaj bo, 2 leti sem tu in 1 leto gledam sranje okol mene..v katerega tonem... Mam pa zraven, res mi je dobro tuki delat, nas sef je ok(zal visji niso), samo mi je res hudo, ko se odlocijo da gre tok in tok ljudi ven, ni vazno, a si priden a zabusavas...pridni se prej letijo...

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
6.9.2012 16:15:11   
Colt
Precej žalostno je tudi dejstvo da bo precej ljudi ki zares delajo v JU/JS zelo kmalu odletelo. Namesto da bi izstrelili pijavke z mastnimi plačami in brez kakršnegakoli efekta, bodo odpustili ljudi na podnu prehranjevalne verige. Še par mesecev pa bo veselja konec..potem pa horuk v nove čase...

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
6.9.2012 17:07:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu misa4)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
6.9.2012 17:20:10   
poli*

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Še par mesecev pa bo veselja konec..potem pa horuk v nove čase...

Dej, razlož tole malo, ker me zanima tvoje mnenje okrog tega.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
6.9.2012 17:24:20   
misa4

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: misa4

Isto sranje pri nas....pride sodelavc delat, pa ga nahruljo kaj dela kle, sej mu niso podaljsal...pa take in drugacne...jaz imam tudi na pogodbo in ne vem kaj bo, 2 leti sem tu in 1 leto gledam sranje okol mene..v katerega tonem... Mam pa zraven, res mi je dobro tuki delat, nas sef je ok(zal visji niso), samo mi je res hudo, ko se odlocijo da gre tok in tok ljudi ven, ni vazno, a si priden a zabusavas...pridni se prej letijo...



Neumen delodajalec, če ne zna prepoznat dobrih kadrov. Potem bomo pa spet poslušali o premalo fleksibilni delovni zakonodaji...



Ta glaven nas se vidu ni

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
6.9.2012 17:57:52   
Colt

IZVIRNO SPOROČILO: poli*
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Še par mesecev pa bo veselja konec..potem pa horuk v nove čase...

Dej, razlož tole malo, ker me zanima tvoje mnenje okrog tega.

Moje mnenje je jasno. Že dolgo znano na RRu ;) Prav..še enkrat...parazite, kateri se gojijo na žuljih sužnjev brez plač (saj veš, davki pa to, neizplačane plače pa to....) je tRReba skinit iz njihovih parazitskih položajev in postaviti na trg dela, kjer bodo zares lahko pokazali svojo sposobnost/ustvarjalnost/kreativnost/izobraženost/multiopravilnost in doslednost pri vestnem opravljanju svojih nalog. To bo zares horuk v nove čase! Veliko delavnih ljudi je treba dodatno nagraditi, gasilce, reševalce, medicinske sestre/brate, nekatere učitelje/učiteljice, veliko pridnih policistov, policistk...še več pijavk malo višje pa bo treba odžagat od seska, kateri se je posušil! To je moje zelo diplomatsko povedano mnenje! Hkrati moram omenit pogoltne direktorje/lastnike podjetij...kateri goljufajo državo in delavce. So v istem zosu!

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
6.9.2012 18:49:21   
polho3006
Joj Colt, pijavk je preveč da bi uspela tvoja ideja. Res upam da pridemo kdaj do tega, ker takole...kolikrat se sprašujem zakaj sem študirala, zakaj...če ne merem in ne smem delati po stroki, ampak...moramo delati tako kot reče šef oz. pomagati dosegati njegove lastne interese oz. interese pijavk ki so mu blizu. Bljak!!!Delam pa v lokalni samoupravi.
Kako si želim da bi lahko delala tako kot je prav, ker...drugače ne znam oz. se temu upiram in sem zato vedno tista bela vrana, tista ta problematična, tista ki dobi najnižjo delovno oceno...ampak zato ker hočem delati tako kot naj bi bilo prav.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
6.9.2012 20:30:15   
petea
ena za Colta:
http://e-uprava.gov.si/ispo/javneplace/placeOrgan.ispo?organ=220161

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
6.9.2012 21:57:55   
TomTaylor
Se pripelje direktor z novim, bleščečim avtom višjega cenovnega razreda v službo. Njegov podrejeni: "iiijoooj, gospod direktor, kako čudovit avto imate!"
Direktor: "Lojze, bodi priden. Bodi delaven, produktiven. Naredi čimveč nadur. ... in naslednje leto se bom pripeljal s še boljšim avtom!

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
6.9.2012 22:13:25   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: petea

ena za Colta:
http://e-uprava.gov.si/ispo/javneplace/placeOrgan.ispo?organ=220161


1900 ? netto



http://www.racunovodja.com/izracuni/place2012/


< Sporočilo je popravil uškinamama -- 6.9.2012 22:14:46 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
7.9.2012 10:37:56   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: misa4

Isto sranje pri nas....pride sodelavc delat, pa ga nahruljo kaj dela kle, sej mu niso podaljsal...pa take in drugacne...jaz imam tudi na pogodbo in ne vem kaj bo, 2 leti sem tu in 1 leto gledam sranje okol mene..v katerega tonem... Mam pa zraven, res mi je dobro tuki delat, nas sef je ok(zal visji niso), samo mi je res hudo, ko se odlocijo da gre tok in tok ljudi ven, ni vazno, a si priden a zabusavas...pridni se prej letijo...

Če se je ta sodelavec štempljal, logiral na računalnik, šel za trak karkoli takega ima lepo pogodbo za nedoločen čas. Upam, da se tega zaveda.

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
7.9.2012 13:01:21   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: misa4

Isto sranje pri nas....pride sodelavc delat, pa ga nahruljo kaj dela kle, sej mu niso podaljsal...pa take in drugacne...jaz imam tudi na pogodbo in ne vem kaj bo, 2 leti sem tu in 1 leto gledam sranje okol mene..v katerega tonem... Mam pa zraven, res mi je dobro tuki delat, nas sef je ok(zal visji niso), samo mi je res hudo, ko se odlocijo da gre tok in tok ljudi ven, ni vazno, a si priden a zabusavas...pridni se prej letijo...

Če se je ta sodelavec štempljal, logiral na računalnik, šel za trak karkoli takega ima lepo pogodbo za nedoločen čas. Upam, da se tega zaveda.

Kalbo, to bi držalo edino v primeru, da je imel narejen razpored ur naprej po preteku pogodbe. Če ni bil na razporedu, ne more priti delat. Bi pa bilo pošteno in človeško, da mu njegov nadrejeni pove, da mu ne bodo podaljšali.


< Sporočilo je popravil Paštetka -- 7.9.2012 13:04:03 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
7.9.2012 13:22:51   
kalbo
Ne ni res. Samo štemplja prihod, prižge računalnik, odpre mail, zakurbla tovornjak in izpolni tahograf, karkoli, se pretekla pogodba šteje za pogodbo za nedoločen čas. Če je pa na firmi razpored in takšnega delavca ni gor, potem se mogoče to lahko smatra za obvestilo o nepodaljšanju pogodbe, tega ne vem.
Te varovalke se žal mnogo delodajalcev ne zaveda, je pa zelo jasna in neizpodbitna. Je pa to izključno odgovornost delodajalca, ker itak naj bi bila pogodba za določen čas prej izjema kot pravilo.
Na žalost se pa tudi mnogo ljudi ne zaveda svojih pravic, če bi blo takšnih ljudi več, bi blo manj izkoriščevalcev. Hlapci smo in hlapci bomo ostali.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 7.9.2012 13:26:51 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
7.9.2012 13:53:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu misa4)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
7.9.2012 14:11:43   
botticelli
Zelo žalostna situacija je v tej naši SLoveniji.
Jaz sem optimistična in še vedno upam da se bo obrnilo na bolje, ker smo zelo priden in delaven narod.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
7.9.2012 14:17:01   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ne ni res. Samo štemplja prihod, prižge računalnik, odpre mail, zakurbla tovornjak in izpolni tahograf, karkoli, se pretekla pogodba šteje za pogodbo za nedoločen čas. Če je pa na firmi razpored in takšnega delavca ni gor, potem se mogoče to lahko smatra za obvestilo o nepodaljšanju pogodbe, tega ne vem.
Te varovalke se žal mnogo delodajalcev ne zaveda, je pa zelo jasna in neizpodbitna. Je pa to izključno odgovornost delodajalca, ker itak naj bi bila pogodba za določen čas prej izjema kot pravilo.
Na žalost se pa tudi mnogo ljudi ne zaveda svojih pravic, če bi blo takšnih ljudi več, bi blo manj izkoriščevalcev. Hlapci smo in hlapci bomo ostali.


No o tem bi lahko debatirala. Vsak delavec mora imeti razpored dela. Pustimo zdaj zakaj. Če na razporedu ni naprej napisanega tvojega razporeda, kako moraš priti delat, ali si prosti... Pomeni, da te delodajalec več ne rabi. (seveda, če se ti izteče pogodba, tudi ta dan).
Po tvoji razlagi, bi torej, npr. Šef rekel delavcu ustno: pogodbe ti ne bomo podaljšali, ga ne piše na razpored dela, delavec pa se štemplja in se mu avtomatsko pogodba naredi na nedoločen čas. A se ti ne zdi, da bi potem to vsak izkoriščal?

Ko se ti pogodba izteče se pač izteče in delodajalec nima nobene obveznosti več do delavca. Na razporedu ga ni, on papride delat. user posted image zdaj bi pa imel še za nedoločen čas. Joj, joj. Pogodba za določen čas mupreide v nedoločen čas edino v primeru, da se muizteče pogodba, in je po razporedu še vedno pisan naprej za delo, ali da pride na delo in ga delodajalec ne prekine z delom! Da bi nemoteno delal naprej, torej mu delodajalec tega ne bi preprečil. Pa spet se lahko debatira naprej. NPR. da šefa takrat ni v službi niti direktorja...ki bi preprečila delo....tudi v tem primeru se ne spremeni v nedoločen čas, če ga ni na razporedu. ....pa se lahko 100 štemplja ali stoji za trakom.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
7.9.2012 14:26:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
7.9.2012 14:26:46   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

IZVIRNO SPOROČILO: misa4


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: misa4

Isto sranje pri nas....pride sodelavc delat, pa ga nahruljo kaj dela kle, sej mu niso podaljsal...pa take in drugacne...jaz imam tudi na pogodbo in ne vem kaj bo, 2 leti sem tu in 1 leto gledam sranje okol mene..v katerega tonem... Mam pa zraven, res mi je dobro tuki delat, nas sef je ok(zal visji niso), samo mi je res hudo, ko se odlocijo da gre tok in tok ljudi ven, ni vazno, a si priden a zabusavas...pridni se prej letijo...



Neumen delodajalec, če ne zna prepoznat dobrih kadrov. Potem bomo pa spet poslušali o premalo fleksibilni delovni zakonodaji...



Ta glaven nas se vidu ni



Torej delodajalec kadrov ne jemlje kot pomemben del svojega poslovanja. Delavce ima samo kot sredstvo za zaslužek in nič več.
Dober delodajalec ima dobro premišljen sistem zaposlovanja in nagrajevanja zaposlenih, ve, kakšne kadre rabi in kakšne lastnosti od zaposlenih pričakuje, se dobrih kadrov drži, saj ve, da na dolgi rok neprestano menjavanje in večno novo uvajanje prinaša več škode kot koristi. Samo večina delodajalcev gre po liniji najmanjšega odpora. Kot pri vseh drugih stvareh v tej naši državici.


Definiraj kaj je to "ta glaven", ter povej kako veliko je podjetje in za katero delovno mesto gre in kako dolgo si tam.
Šele, ko bomo vedeli vse te podatke, lahko debatiramo konstruktivno naprej.
Predstavljaj si, da si lastnik podjetja (ta glaven) v družbi s 700 ali več zaposlenimi. Verjami, da ne boš našla časa, da bi vsakega delavca preverila ali je dober ali ne. To ni delo ta glavnega, ampak delo tvojega šefa. Če si dober, in je dober tvoj šef, potem bo ta glaven že izvedel za tebe in te prišel pogledat ali te poklical k sebi. Ne vem zakaj skoraj vsi mislite, da bi Ta glaven moral vsakega poznati. Za to je v podjetju določena hierarhija oz. za to ima ta glaven svoje mini ta glavne, ti šefe itd. , ki posredujeo informacije naprej.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
7.9.2012 14:30:52   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Pri mojem dragem v bivši službi je bilo tako:
ene petim zaposlenim se je iztekla pogodba za določen čas, rekel ni nobeden nič, nobenih obvestil s strani delodajalca in so vsi prišli v ponedeljek v službo ter delali svoje normalno naprej. Čez kak teden se šef le spomni na pogodbe in jim prinese v podpis nove pogodbe za določen čas. Moj je zavrnil podpis na podlagi zakona o delovnih razmerjih in zahteval pogodbo za nedoločen čas. Šef mu je težil, grozil, imel ene pripombe o sankcijah ipd, sam moj pač ni hlapec in se ni dal. Pa še daleč najboljši prodajalec je bil, tako da so na koncu le prinesli tisto pogodbo za nedoločen čas. Ostali so se ustrašili in podpisali pogodbo za določen čas.


Ankica, saj to je to, o čemur pišem. Če mu delodajalec ne prepreči dela, pogodba za določen čas preide v nedoločen čas. Če bi mu prvi danp reprečil, pa se lahko 100 štempla, je pogodba pač potekla, delodajalec nima več nobenih obveznosti do delavca.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
7.9.2012 14:44:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
7.9.2012 15:40:07   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: petea

ena za Colta:
http://e-uprava.gov.si/ispo/javneplace/placeOrgan.ispo?organ=220161


1900 ? netto



http://www.racunovodja.com/izracuni/place2012/




In to je samo en zavod, kje pa so še ostali ...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
7.9.2012 18:22:11   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Pri mojem dragem v bivši službi je bilo tako:
ene petim zaposlenim se je iztekla pogodba za določen čas, rekel ni nobeden nič, nobenih obvestil s strani delodajalca in so vsi prišli v ponedeljek v službo ter delali svoje normalno naprej. Čez kak teden se šef le spomni na pogodbe in jim prinese v podpis nove pogodbe za določen čas. Moj je zavrnil podpis na podlagi zakona o delovnih razmerjih in zahteval pogodbo za nedoločen čas. Šef mu je težil, grozil, imel ene pripombe o sankcijah ipd, sam moj pač ni hlapec in se ni dal. Pa še daleč najboljši prodajalec je bil, tako da so na koncu le prinesli tisto pogodbo za nedoločen čas. Ostali so se ustrašili in podpisali pogodbo za določen čas.


Ankica, saj to je to, o čemur pišem. Če mu delodajalec ne prepreči dela, pogodba za določen čas preide v nedoločen čas. Če bi mu prvi danp reprečil, pa se lahko 100 štempla, je pogodba pač potekla, delodajalec nima več nobenih obveznosti do delavca.


Ne, to je to o čemur jaz pišem ti bluziš po svoje. Delodajalec mora preprečiti delo. Če tega ne stori, če dopusti, da se delavec štemplja in začne delati na svojem delovnem mestu je gotovo. To je pogodba za nedoločen čas. Malo si preberi zakon o delovnih razmerjih. Če je pa poleg vsega tega še kako navodilo oziroma delovna naloga nadrejenega je pa to sploh to. Ja, ne smeš biti hlapec. Po pametovanju sodeč si delodajalec. Delodajalec ima enake obveznosti do delavca, kot jih ima delavec do njega. Je zgolj delodajalec, ne sužnjelastnik.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
7.9.2012 19:10:19   
Paštetka
Nisem delodajalec, ZDR pa poznam zelo dobro. Tudi takšne in drugačne finte,luknje user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Izkoriščanje in zavajanje zaposlenih
7.9.2012 22:35:23   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka



Ko se ti pogodba izteče se pač izteče in delodajalec nima nobene obveznosti več do delavca. Na razporedu ga ni, on papride delat. user posted image zdaj bi pa imel še za nedoločen čas. Joj, joj.



Delodajalec mora delavcu en teden pred iztekom pogodbe za DČ vročiti odločbo o prenehanju del. razmerja zaradi pogodbe za DČ. Če tega ne stori, se smatra, da je delavec še naprej zaposlen ... verejtno za nedoločen čas al kaj jaz vem, definitivno pa je še zaposlen.  Ker to odločbo o prenehanju mora vsak prinesti potem tudi na zavod. Šele to je resničen dokaz, da je človek res postal z določenim dnem breszposelen.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ali podpirate stavko JU
MC09

Podpirate stavko javni uslužbencev 18.4.?

da, delam v gospodarstvu (24%)

ne, delam v gospodarstvu (38%)

da, sem JU (28%)

ne, sem JU (10%)


Število vseh glasov: 235

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!