cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE 13.DAN

  
clock-img

15.01.2006, 07:11

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





Dobro jutro. Da danes jaz odprem temo. Včeraj je šlo vse tako kot mora it. Danes tehtnica kaže 1,1 kg manj. user posted image user posted image user posted image  

Danes bo za kosilo in večerjo hrenovka. Še 87 dni.


clock-img

15.01.2006, 07:49

clock-img

tadejaa

pencil-img

121

Dobro jutro!

Sem ful vesela, ker je za mano še en sadni dan. Saj
lahko zdržim, ampak verjetno se bom morala še navaditi
na toliko sadja.

Danes po neprespani noči ( moj user posted image  je imel spet celo noč
žur ) se bo prav prileglo eno dobro kosilo.
Danes bo za kosilo pleskavica in bučke na žaru.

MojcaH do konca imamo še 77 dni user posted image  (sem se že ustrašla,
ko sem videla tako visoko cifro user posted image  ).

clock-img

15.01.2006, 08:06

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Ups, pa res. Se vidi,da je še jutro, pa sem zmedena.user posted image


clock-img

15.01.2006, 08:33

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Dobro jutro.
Sadna groza je bila uspešno preživeta. user posted image  user posted image
samo ob sadju. Čeprav so bile količine gromozanske user posted image . Ma nima veze, glava je glavna pri tej dieti user posted image .
Danes pa ribe. Sem že včeraj opisala recept. Komaj že čakam, da ura odbije poldan.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

15.01.2006, 08:44

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Juhu, še mene!  user posted image  Jaz sem danes v teh 13 dneh res srečna. Saj mi je tehtnica pokazala...user posted image ...manj user posted image . (Sporočim v torek.) No, če to štejem od srede - ko odštevam kilograme po novi tehtnici.  Končno ima dieta tudi name učinek. user posted image user posted image user posted image .

Včerajšnji sadni dan je minil brez večje lakote - sem se za koslo prav prisilila, da sem pojedla banano. user posted image  
Danes pa bom spekla postrvi v pečici - na peki papirju z malo paradižnika in paprike. NJAM... Otrokom in tastu naredim še krompirjevo solato, zase pa si jo prihranim za v ponedeljek. Komaj pa čakam na OH dan, da bom jedla pizzo. (kot, da nikoli v življenju ne bi jedla pizze).user posted image
Včeraj sem se malo afnala po sobnem kolesu user posted image  (če je bil pa film zanimiv, pa sem pozabila gonit)user posted image , zato pa bom danes pridna, ker, ko moj pride iz službe, se gremo kopat in bom malce zaplavala (da gre še par dek dol)user posted image
Se še javim.

clock-img

15.01.2006, 10:04

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Ohhhh punce, hvala bogu, sadni dan je mimo. Se mi bo po tej dieti sadje še zagravžalo...user posted image  pa sem ga prej tako z užitkom papcala...

Danes imam pa pojedino prve klase. Pečen zajec v pečici, pa kuhana koleraba in korenje, čebulna omaka, pa kitajsko zelje na solato. Njjjjjam, njaaaaam!

Nekdo je napisal, samo še 77 dni! Res, pridne smo in dobro nam gre!

clock-img

15.01.2006, 10:28

clock-img

Anonimen

Mene je pa user posted image , ne da si zaslužim črno piko, črna pika me lahko celo prekrije. Ampak to, da mene nekje pustiš skupaj s sladkarijami po celem dnevu na snegu, je neumnost. So bile pa dobre, tehtnica pa danes zjutraj malo manj!!! user posted image
Se res ne splača grešit, cel teden je šel v nič!!!

Danes so za kosilo polnjeni kalamari (brez mozzarelle), brokoli na pari in solata, zvečer pa samo brokoli. Pa naslednjič za OH dan nič sladkarij! Ena vzgojna! user posted image  

clock-img

15.01.2006, 10:45

clock-img

hanita

pencil-img

257

Dobro jutro!

Včeraj nič grešila, sem pa pojedla kar nekaj oreškov in verjetno me je to držalo pokonci.

 Muki1( se ti javljam) tehtnica kaže danes dosti manj, a ne povem koliko, šparam za torek. Res sem vesela, mogoče se bo zdaj začelo premikat.

Orbitrek je že v dnevni in čaka, da ga kdo zalaufa??!!user posted image user posted image user posted image

Danes pa ribe v peči z zelenjavo, moj jih že pripravlja. To pa zna res prirpavit boljše kot jaz!

clock-img

15.01.2006, 11:34

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Hojla!
user posted image  zame, ker sem bila včeraj pridna in jedla le surovo sadje.Če sem se včeraj ob 14-ih še hvalila tule kako mi je lahko zdržat, mi zvečer ni bilo več tako lahko. V bistvu sem imela krizo po osmi zvečer, ko sem vedela, da ne smem več NIč. Čez dan se lažje zdrži, ker se ves čas tolažiš: saj čez 1 uro bom pa jabolko itd...

Torej , ne vem kaj bi jedla danes. Imela sem v mislih sirovo ploščo z veliko solate, pa sem ugotovila, da nimamo kaj dosti sira doma. Jogurte sem že zadnjič. Imamo tud neke zmrznjene osliče v zmrzovalniku, pa se mi ne luštajo kaj preveč. V bistvu se mi prav nič ne lušta od beljakovin.user posted image

No, lepo nedeljo želim vsem odločnim. Lp, Taška

clock-img

15.01.2006, 11:34

clock-img

ronja5

pencil-img

677

OJ!
Tud jaz še vztrajam, ampak brez pečene zelenjave in suhega sadja ne gre.
user posted image

clock-img

15.01.2006, 11:47

clock-img

Anonimen

Jutro! Tudi zame user posted image ! Včeraj je bilo samo sadje, nobenega greha. In danes zjutraj na tehtnici: WAW!!!!!! Sam ne povem, ker tud ve niste. Bom v torek.
Zajtrkovala še nisem, za kosilo bodo pa zrezki na žaru in zelenjava.

clock-img

15.01.2006, 11:49

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Joj,jaz sem pa že takooooo fejst lačna. Hvala bogu,da bo ravnokar ura 1. Tako še v teh 13. dneh nisem bila lačna.


clock-img

15.01.2006, 11:52

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Ups, 12 sem mislila, pa je tipkovnica zaštekala.


clock-img

15.01.2006, 12:00

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Sem obljubila da vas včasih mal pošpeglam...a še vse vstrajate??? 

clock-img

15.01.2006, 12:21

clock-img

Anonimen

Ja ja, CIPRESA, vse smo še tuki, vsaj upam da! Lepo, da nas malo pogledaš. user posted image  Smo pridne, a ne punce? user posted image

clock-img

15.01.2006, 12:22

clock-img

Anonimen

Cipresa, vztrajamo in to zelo!!!

Tudi meni je tehtnica pokazala manj in sem bila kar vesela. Rezultati pa v torek - tako kot ve.

Danes bo na sporedu grška solata - kumarce, paradižnik, olive, še koruzo bi dala zraven, pa ne vem če lahko - A MI LAHKO TO KATERA POVE, DA NE BOM PO NEVEDNOSTI GREŠILA???

clock-img

15.01.2006, 12:37

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Skutica, koruza spada pod škrob, torej danes odpade.

clock-img

15.01.2006, 12:45

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Mene pa prav nič ne mika stopit na vago v torek. Sem zadnje dni bolj zaprta in vsak dan jem zjutraj suhe slive, da me malo požene. Pa še mesečni obisk imam in se to tudi pozna na vagi, saj sem vsa napihnjena.

Čez kakšno urico bom imela kosilo - spekla si bom perutničko in nogico. Zraven si bom privoščila veliko skledo radiča.

clock-img

15.01.2006, 12:48

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Cipresa, seveda še vztrajamo. Ene brez grehov, ene pa z manjšimi. user posted image

clock-img

15.01.2006, 12:51

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Malo pa morte grešiti !!!!! Po moje je MAL dovoljeno bo treba vprašat "mati hujšaric" al bino!!!

clock-img

15.01.2006, 13:40

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Jaz se tudi javljam in si podeljujem user posted image .

Danes smo imeli za kosilo telečjo pečenko in zelenjavo, za večerjo ostanek mesa in motovilec. Danes prvič pri kosilu nisem pojedla kosa kruha.




_____________________________

lp

clock-img

15.01.2006, 13:43

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

No, da se še jaz javim.
Včeraj brez grehov:1 pomaranča, 1 hruška, 2 banani,
danes pa sem tudi že pospravila puranji zrezek z zelenjavo + papriko, pa se mi zdi, da bi tako dieto lahko mela kar v nedogled - no ja, edin pri sladkarijah se bi bilo za zamislit.

pozdravček vsem odločnim

clock-img

15.01.2006, 13:50

clock-img

Anonimen

Tale solata, ki sem jo jedla, je bla fuuuuuuuuuul dobra tudi brez koruze... Sir, pa kumarice, paradižnik, nekaj listov solate kristalke, paprika, olive, malo bučnega olja (ampak res malo) in kis, sol, poper, origano, bazilika in česen. Še zdaj imam lušte, ampak kar je ostalo, je za večerjo...

clock-img

15.01.2006, 14:48

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Sem ful sita od tiste puste postrvi. user posted image

clock-img

15.01.2006, 14:50

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Živjo, dekleta in žene! Tud jaz še vedno vztrajam (brez grehov, juhuuuuuuuuuu!!!), tolk da boste vedle, tud če mi ni ratalo se nič javit. Sem bla malo na off zdej par dni. Sneg in to. Včeraj pa smo bili v Trstu na lovu za razprodajami. Je tako pihala burja, da smo skoraj zmrznili. Jaz pa sadni dan user posted image Sem se pa tolažla, da telo rabi več kalorij, če se mora takole segrevat... Smo prepešačili ziher 10km po tržaških ulicah, sam je pol ratalo mal prehudo za moj želodček in sem zavila v prvo trgovino z jestvinami in si kupla malo lešnikov in malo suhega sadja. Želodec je kar predel od veselja!!! user posted image  user posted image  user posted image
Danes smo jedli tenstano repo in klobase, za večerjo bo prav tako meso (ampak ne klobase, ker so že zmanjkale) in zelenjava. Začuda teh par dni sploh nisem imela nobenih težav, še celo včeraj v Trstu (pa sploh veste, kolk trgovin je tam, ki prodajajo slaščice in ostale sladke stvari???). Sem se ustavla pred izložbo in gledala tiste dobrote in čakala, da me kaj prime. Me je moj odvleku stran, se je bal, da bom podlegla. user posted image Pa niti sline se mi niso cedile, no, pa rečte, da si zaslužim user posted image ! Pa kaj eno, tri!!! user posted image
Sem pa res šokirana nad tko malo posti, sicer je pa res, da je nedelja danes... Želim vam lep preostanek vikenda, pa upam, da se jutri kaj slišimo. Sicer pa v torek 100%, za naš dan "T".
Lp, Mel.


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem