cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE_28.dan(sadje)

  
clock-img

29.01.2006, 23:42

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Pozdravljene, jaz kar odpiram novo temo. Upam, da nam sadni in vodni dan mineta brez težav in brez večjih grešk.

Tehtanje pa imamo vseeno v torek po sadnem dnevu, da ostanemo pri enakem ritmu na katerega smo se že navadile.

lp

clock-img

29.01.2006, 23:54

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

pozdravljene.......tole pa je zgodnji štart t_t_y user posted image , ha jaz sem s sadjem končala današnji večer pa nadaljujmo še jutri....upam, da najdem kakšen dober recept za kuhano sadje...njam njam....user posted image user posted image

lp  andreja

clock-img

30.01.2006, 07:33

clock-img

muki1

pencil-img

7193

user posted image  sadni dan.

Tudi zadnjič sem ga začela optimistično in potem vmes skoraj umrla od lakote. Upam, da bo danes boljše. Za jutri pa me je kar groza. Mogoče bi raje dva sadna?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

30.01.2006, 09:09

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pa je spet dan za čiščenje. Za danes sem si pripravila suhe slive (jih tudi že pojedla), mandarine, jabolka, hruške, kivi in banane. Se ne mislim čisto nič "šparat", saj se bo jutri teba še preveč.

Muki, ne se že vnaprej odločit, da ti vodni dan ne bo šel. Tudi jaz sem lani mislila da je to meni nemogoče, pa sem dala skozi vse uspešno. Pri meni je bila večja kriza potem na B dan, saj bi najraje celega vola pojedla. Štartaj na vodnega in če res res res ne bo šlo, pojej kakšno sadje. Se pa splača zdržat na vodi že zaradi enkratnih občutkov naslednji dan, da ti je uspelo. No, najprej je pa treba še današnji sadni dan dati skozi.

clock-img

30.01.2006, 09:17

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

user posted image  sadni dan.

Tudi zadnjič sem ga začela optimistično in potem vmes skoraj umrla od lakote. Upam, da bo danes boljše. Za jutri pa me je kar groza. Mogoče bi raje dva sadna?



Muki1, če že v naprej stokaš, kako je hudo na sadni dan, je čist logično da ti bo res hudo. In če že v naprej veš, da vodnega ne boš zdržala, potem ga res ne boš.

Verjemi vase! Vse je v glavi! Vedi pač da ne smeš in ne skoz mislit na to, kako hudo ti je na svetu zarad tega. Pa boš videla, da ni panike. Spljohuser posted image



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

30.01.2006, 09:26

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Jest sm zadnjič uspešno pregurala sadni dan kljub fešti za en RD, kjer se je dobesedno cedilo od dobrot. Pa sem lepo papcala bananke in pomarančke.
Tako vem, da sem sposobna, in bom tudi današnjega lepo pregurala.
In jutrišnjega. Spila bom 86 hektolitrov H2o in pika. Vmes pa jamrala ko ne vem kaj, ampak sem trdno odločena.

Moja prijateljica, ki sem jo videla po 1 mesecu in je zdaj v nasprotju s prej ko trlica, mi je dala ful motivacije proti grešenju, haha!

clock-img

30.01.2006, 09:32

clock-img

tadejaa

pencil-img

121

Ja dva dni bo bolj težka user posted image .

Danes ne bo problemov, jutri pa... no bomo videli
kako sploh zgleda, če cel dan ješ in piješ samo vodo.
Jutri se greva z user posted image  potepat, tako da bom cel dan odsotna
od doma in od hladilnika user posted image . Zvečer pa na jogo, kjer se
lepo sprostim in odmislim hrano. No, to je moj plan za jutri.
Verjamem, da nam bo uspelo user posted image .

clock-img

30.01.2006, 09:33

clock-img

ronja5

pencil-img

677

user posted image user posted image user posted image  PUPA25! Ne vem, če se bom vodnega glih držala, sem pa itak začela 4 dni za vami, se bom jutri odločila.

clock-img

30.01.2006, 09:44

clock-img

drus013

pencil-img

53

Ronja, a ti misliš že jutri imet sadni da, nisma midve navrsti v soboto?

clock-img

30.01.2006, 10:09

clock-img

Anonimen

jaz tud mislim, da bo težko..  jaz že cel dan na sadju komaj zdržim.. tud zarad tega, ker ne maram sadja in zelenjave..

kako pa vaše kile?? men je šlo dons za 0,5 dol... kr gre..

clock-img

30.01.2006, 10:14

clock-img

Anonimen

glede na to, da včeraj ni nobena odgovorila:

jaz gledam na to dieto tkole: traja pač 3 mesece. glede na to, da je 1 mesec za nami (skoraj) in sem izgubila 4-5 kg, me zanima, ali bosta naslednja dva mesca podobna, ali bo šlo manj kg dol? torej, tiste ki ste že shujšale, odgovore prosim.. lahko pričakujem 2 in 3 mesece tud -4 kg ali ne??

clock-img

30.01.2006, 10:28

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Ja, zdaj bo 2 dni malo krize, ampak se vseeno veselim tega sadnega in vodnega dne.Sploh, če bo v sredo tehtnica pokazala lepo številko. Jutri pa javim, koliko minusa sem pridelala. Sem kar pridna in računam do srede na 10 kg minusa(zdaj je -9). Naslednji teden pa javim še v cm.


clock-img

30.01.2006, 10:37

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Tudi mene zanima to glede kilogramov. Kako so padali po mesecih?


clock-img

30.01.2006, 10:37

clock-img

hanita

pencil-img

257

Muki1, dejmo korajžno, moramo zdržat, da bo vaga končno prevesila v minus, meni namreč še vedno stoji in to me tako jezi, da bom zaradi trme zdržala, mora it pod 55. Danes si kupi študentsko hrano, nekaj bolj kaloričnega, ne se prav šparat in boš videla, da bo šlo.

Jaz se  jutri ne bom vagala, bom javila v sredo, v upanju, da bo kaj rezultatov.

Dejte nam kašne pametne napotke za jutri tiste,ki ste že držale vodni dan.

clock-img

30.01.2006, 11:01

clock-img

Anonimen

Jaz bom jutri kar na celodnevno sluzbeno pot pobegnila, v pisarni me vse prevec spominja na hrano, bom se roze pozrla user posted image

Sicer pa grem glavo stavit, da bo slo v naslednjih dveh mesecih manj kil dol. Ce jih je slo pri meni do zdaj 6, jih bo na koncu po mojem max. 10.

clock-img

30.01.2006, 11:04

clock-img

mammy26

pencil-img

634

tudi jaz imam danes jabolka, suhe slive, zvečer pa še ne vem. Morda kakšen ananas.

Jutri pa tehtanje. Malo se mi pozna od grehov prejšnjega tedna, tko da upam da bo vsaj 1/2 kg kazalo manj.

clock-img

30.01.2006, 11:07

clock-img

Anonimen

Manj gre dol druga dva meseca, ja, logično. Bolj si "suh", počasneje hujšaš. Meni je šlo prvi mesec se mi zdi, da 6 kil, potem pa do konca še 7, torej skupaj 13.

clock-img

30.01.2006, 11:11

clock-img

Anonimen

Meni pa prvi mesec nekje 7,8, do konca diete pa še ena. Meni se je potem ustavilo.

clock-img

30.01.2006, 11:17

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

MojcaH, tebi pa kilogrami kar letijo stran. Bravo!user posted image user posted image user posted image

Prvič ko sem se šla to dieto, je bil drugi mesec čisto drugačen od prvega. V celem drugem mesecu nisem izgubila niti 2 kg, zato pa je bilo čisto drugače s centimetri. Ti so kar kopneli. V tretjem mesecu pa so bili spet kilogrami tisti ki so izginjali.

Napotki za vodni danuser posted image ...voda, voda, voda! Spijte čim več vode ali čaja, s tem boste preganjale lakoto. Voda z različnimi okusi (limona, jabolko) ni primerna za ta dan, ker je dodano tudi nekaj sladkorja. Pa čim bolj se zamotite, ne doma čepet. Ne pa pretiravat s športanjem, da katera še skupi ne pade. Še dobro da sem zaključila z bolniško in bom jutri v službi, drugače bi se mi zmešalo doma.

Punce, pa ne take panike zganjat. Saj nekaj poti smo že opravile ker smo ODLOČNE!user posted image

clock-img

30.01.2006, 11:21

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Bom kar tukaj vprašala ker ste bolj vešče tega. Po tej metodi sedaj hujša skoraj pol naše familije in danes imam lasagno za vse pripravljeno in napol že vse pečeno pa me zanima na kateri dan lahko to ješ??? Je pa notri vsega po malo saj veste od makaronov do mesa pa gobic in sira. A sploh lahko ješ vse skupaj???? Lahko zamenjajo kak dan za drugega pa potem drugi dan nadomestijo z tem dnevomuser posted image



_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

clock-img

30.01.2006, 11:22

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Pozdravljene!
No pa je prišel spet en sadni dan in potem še vodni.
No jaz naj vam malo reportiram žal razočarana.V petek sem stopila na vago in juhuhu izgubila sem 5 kg vse skupaj.Ok potem grem pa na rojstni dan in seveda malo alkohola sem spila zjutraj pa šok- 2 kg več.In še sedaj je isto.Čist me je zamorilo ker res pazim.Ampak mogoče je pa tako bolje bom zdržala ta dva dni brez problemov.

Držim pesti za vse in upam da nas bo v sredo čim več zadovoljnih!

clock-img

30.01.2006, 11:31

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA
danes imam lasagno za vse pripravljeno in napol že vse pečeno pa me zanima na kateri dan lahko to ješ??? Je pa notri vsega po malo saj veste od makaronov do mesa pa gobic in sira. A sploh lahko ješ vse skupaj???? Lahko zamenjajo kak dan za drugega pa potem drugi dan nadomestijo z tem dnevomuser posted image



Lazanja so testenine, torej OH, meso in sir pa itak ne smeš skupaj, oboje je B, Oh in B se ne sme mešat. Torej, razen, če se bodo orenk pregrešili, tvoje lazanje ne smejo jesti. user posted image

No, jaz bom zdej počasi pojedla zajtrk, najbžr jabolko. Jutrišnji dan pa komaj čakam, in sicer iz dveh razlogov. Prvi je, da stestiram svojo vztrajnost, drugi pa, prej ko pride, prej bo mimo!user posted image
user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

30.01.2006, 11:50

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Prvi je, da stestiram svojo vztrajnost, drugi pa, prej ko pride, prej bo mimo!

IZVIRNO SPOROČILO: hothien


user posted image , JA PREDVSEM TO, DA MINE.
No, Tejčica in Cukerček, saj bom probala. V službo si ne bom vzela malice, potem pa najboljše, da jo mahnemo na bazen.
Saj sem že probala bit 24 ur brez hrane, ko sem se šla hujšanje z luno,pa sem celo zdržala dvakrat. Ampak je res, kar pravojo, da je najboljše nekam it. Jaz sem takrat hodila naokrog z vozičkom, sem kofetkala in čajčkala po gostilnah, pa je minilo.

Danes pa sem si prinesla študentsko hrano, pa ful več sadja kot zadnjič, ko me je kriza, pa zaenkrat sem še brez problemov.


Baje da razhaja neka črevesna viroza, če probamo še to fasat smo res na konju user posted image  user posted image  ( šalamala)

< Sporočilo je popravil muki1 -- 30.1.2006 11:52:20 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

30.01.2006, 11:51

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Mislim....valda bom prej 10kil shujšala, kot se naučila citirat user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

30.01.2006, 11:59

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Mislim....valda bom prej 10kil shujšala, kot se naučila citirat user posted image




No, vidiš! user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem