cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: ODLOČNE_28.dan(sadje)

clock-img

30.01.2006, 12:24

clock-img

Anonimen

Cipresa, lasanja ne sodi v to dieto.

clock-img

30.01.2006, 12:49

clock-img

Lory

pencil-img

168

Punce, ker pogumno. Jaz sem danes ravno začela s to dieto. je pa ziher učinkovita.
Namreč, pred zanositvijo sem jih na ta način sklatla kar 27 v pol leta. sem bla prava suhica.
Res pa je da pri nas debelost ni v genih. Ampak v sladkarijah!!!!
Meni je šlo skos kar enakomerno dol. Razen prvi teden je šlo takoj 4 kg. Voda pa to.
No med nosečnostjo sem jih fasala čez 20.
Zdaj pa akcija, ker takale pa ne bom nikol več.
[img]

http://www.yatoula.com/gif/femme/personnage_82.gif[/img]

clock-img

30.01.2006, 13:27

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Si nisem prebrala kaj vse ne sodi v dieto. Hvala za odgovore....so mi zdejle malo nazaj sami povedali in zbirajo ven vse kot majhni otroci..... user posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

clock-img

30.01.2006, 16:22

clock-img

Anonimen

jaz pa tud dons nisem bla čist pridna.. zjutraj 2 kivija, za malico polovičko polnozrnate žemlje, za kosilo malenkost (ampak res malenkost) kuhane zelenjave, zdajle pa mal suhih marelic, sliv in študentske hrane.. pa zvečer še mogoče grozdje..

če drug mesec ne bo šlo nič dol, predlagam naslednje: končamo z dieto za en mesec, pol pa spet hujšamo en mesece.. tako bo vsak mesec šlo dol po 4-5 kg..user posted image

clock-img

30.01.2006, 16:54

clock-img

tiktak

pencil-img

268

Takole drage moje...jaz sem nazaj s smučanja, kjer sem grešila. V soboto sem spila kuhan vinček in pojedla malo čipsa (ampak res malo). To pa še ni vse: v nedeljo sem ob gledanju Eme pojedla še ene par merkatorjevih krhkih ploščic. Sem bila lačna kot volk. user posted image

Tako, spovedala sem se, napad slabe vesti je pa tudi že minil. Dobra stvar tega je, da sem prav vesela, da je danes sadni dan in tudi trdno sem odločena ( in ODLOČNA kajpada) preživeti vodnega. Slaba stran je, da imam danes 0.5 kg več kot v petek.user posted image .

Tudi jaz se bom jutri zamotila. Šla bom v Lj v šoping. No, zdajle pa grem brat kaj ste kej lepega napisale čez vikend.user posted image

clock-img

30.01.2006, 17:16

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Malo me piga. Bi jedla kaj konkretnega. Ne bom povedala, o čem sanjam, ker boste še ve lušte dobile. Krizo grem rešit v knjižnico knjige odnest in nove najt in k šiptarju po študentfuter. Da se zamotim in to. Še malo pa bo konc dneva. Pol pa samo še jutri. Pol dela je že narejenga. PAVR TU JU SISTER, si govorim....

clock-img

30.01.2006, 17:33

clock-img

rikica

pencil-img

294

Jaz sem do sedaj pojela pomarančo in dva paradižnika.Imam še pa v planu eno banano.Sploh mi ni neke krize.Joj,da bi tudi jutri bilo tako.Danes sem šla malo v shoping in sem si kupila ene malo premale kavbojke,za motivacijo.Do 1.aprila morajo biti na moji riti.Pa še rima seuser posted image user posted image Se pa mi na hlačah že kar pozna,so dosti bolj komot in tudi drugi opazijo.Prav fajn filing je.Kaj bo pa vaga pokazala,bomo pa jutri videli.Pa tudi v sredo ne bom mogla mimo vage.Me res zanima,če gre kaj dol po vodnem dnevuuser posted image Lp

clock-img

30.01.2006, 17:39

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Tudi jaz danes nimam (zaenkrat) nobene krize. Se pozna da sem začela delat in mi čas hiteje mine.

Sem pa pojedla danes že 6 namočenih suhih sliv, 4 mandarine, 2 banane in 2 jabolka. Sedaj bom zmazala še 2 kivija in kasneje mogoče še 2 hruški. Danes se pa res ne šparam.user posted image

Sem že pozabila in prosim za pomoč...ali se kava brez vsega na vodni dan lahko pije?

clock-img

30.01.2006, 18:35

clock-img

fusia

pencil-img

612

Jaz sem si pa danes naredila polnjena pečena jabolka po receptu iz knjige.
Super je bilo! Pojedla sem samo tri pa sem bila ful sita. Enega pa še bom zvečer.

clock-img

30.01.2006, 19:44

clock-img

rikica

pencil-img

294

Pomoje se lahko kava jutri pije.Seveda brez kakšnih dodatkov.Tudi čaj.

clock-img

30.01.2006, 20:53

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

No, jaz sem pa všeraj grešila. user posted image  Zjutraj sem jedla pomaranče, za kosilo nisem mislila nič, ker smo šli na eno praznovanje RD, potem je pa moj jedel čufte in pire krompir...in sem kar sline puščala in mu skor v krožnik padla. Se me je usmilil in mi odstopil malo paradižnikove omakce, da sem kruh vanjo pomakala. Njammm. Do tu še nič greha, a ne? Na praznovanju sem si pa privoščila malo kruha, oliv, francoske in testeninske solate in dimljenega sirčka. user posted image  Je bilo res dobro. Tortici sem se odpovedala, sem pa zato zvečer pojedla kremšnito in rebro jedilne čokolade. Pa niti nimam slabe vesti, ker bo jutri itak vodni dan. Kile pa tudi meni stojijo. Za znoret.

Danes sem pa pridna, pojedla jabolko, pomarančo, banano in pest suhih marelic....in s tem tudi zaključila za danes...in jutri ...s hrano. user posted image  Danes mi sploh ni bilo nobenega problema, se mi ni nič vrtelo. Mogoče zato, ker tudi nisem nič telovadila. user posted image  Jutrišnji dan bom pa poskušala preživet ob vodi in mogoče kakšnem čajčku. Mislim, da bi lahko šlo. Vsekakor bom poskusila, če bo pa počutje slabo, bom pa kakšno sadje pojedla.

Glede upadanja teže, pa tudi jaz mislim, da bo naslednja dva meseca počasnejše. Pri meni že zdaj kile stojijo, oz. hodijo malo dol in nazaj gor. user posted image  Po sadnem dnevu gre ena dol, naslednje tri dni pa nazaj gor. user posted image  

Držte se jutri, pa se beremo in vzpodbujamo.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

30.01.2006, 21:28

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Živjo!
Preživela današnji sadni dan, recimo brez greha, sem pa za večerjo jedla malo solate iz kitajskega zelja. Pa dobro, saj bo jutri pokora.
Smo bili pa popoldne v Interšparu in sem mislila, da se mi bo kar utrgalo. Tam pri kruhu sem se skoraj onesvestila od vonjav. Jooooj, groza! Nakupili zaloge sadja in zelenjave za naslednje par dni. Pa eno ful drago temno čokolado s pomarančo za OH dan.

Za jutri sem trdno odločena, da preživim! Na vodi in nesladkanih čajih. Upam, da bo šlo, čeprav me je kar malo strah, da padem dol.user posted image

Pozdravček, Taška

clock-img

30.01.2006, 21:50

clock-img

paris

pencil-img

1304

Čer!
Sadje
sadja
sadju
sadje
pri sadju
s sadjem
Men se že fuca od sadja!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

30.01.2006, 21:56

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jaz sem danes pojedla tooooliko sadja, da sploh ni čudno da nisem nič lačna. Suhe slive, mandarine, banane, jabolka, kivi in hruške. Bilo pa je vse po pravilih. Po dva sadeža na 2 uri, lakote pa res nobene.

Jutrišnji dan pa sem si zapolnila maksimalno, torej ne bi smla imeti velikih problemov. Spat bom šla pa kar z malo ob osmih.user posted image

clock-img

30.01.2006, 21:57

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Paris, saj jutri bo pa bolje. Ti niti pogledat ne bo treba sadja.user posted image

clock-img

30.01.2006, 22:10

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem