cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE_16.DAN(sadje)

  
clock-img

18.01.2006, 00:25

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

No, pa naj enkrat jaz odprem novo temo, še preden grem spat (oz. preden se naš osemmesečnik zbudi).

Danes je torej na vrsti....trikrat lahko ugibate......SADJEuser posted image

Jaz se današnjega dneva prav veselim, ker sem res nora na sadje, držim pa pesti za tiste, ki vam je ta dan obupno težak.
Ampak saj smo odločne, kajne?

No, pod temo seznam sem dodala zadnjo verzijo vseh, ki so se danes javile, naslednji torek ga pa spet pripravim. Naša Grizoldica (no ne vem za katero ime smo se potem zmenile), pa je že kar fletno okrogla. Se moramo potrudit, da bo prava mala (pravzaprav velika)user posted image .

pozdravček vsem odločnim

clock-img

18.01.2006, 01:57

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

hahaha....t_t_y si me prehitela!!

No ja  hotela sem samo dodati, kako funkcionira naša presnova (pri vsaki pa malo drugače).po kakšnih 14 tih dneh dojame naše telo, da ga hočemo sestradatiuser posted image in presnovo upočasni....no nekatere ste to že opazile,ko je tehnica pokazala celo +!! hotela sem vas samo spodbuditi za naprej, da je treba vztajat pa kaj potelovadit -  to se šteje 30 min telesne vadbe user posted image toliko, da smo preznojene....jaz grem kar iz službe ali v službo pešuser posted image skoraj tečem!!samo ne vsak danuser posted image .....pol pa tehtnica šteka.

danes je sadni dan user posted image user posted image čisto sem žalostna ampak bomo zmogle ...a ne'??user posted image user posted image

clock-img

18.01.2006, 02:02

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

aja pa sem pozabila napisati tudi to kar sem velikokrat sprobala v vseh letih za 1kg špeha je potrebno izgubiti kar 8000 kalorij ..........!!

clock-img

18.01.2006, 07:04

clock-img

mammy26

pencil-img

634

pišuka, ko že mislim odpreti temo me prehitite. Prave babuške ste, ni kaj.

Tudi jaz obožujem sadje tako ali drugače, samo v obliki kompotov ne.

Zjutraj dve pomaranči za kosilo dve jabolkji in za večerjo hm... to pa še ne vem, morda kar stisnjen limonin sok razredčen z vodo.

Se beremo jutri!

Čao

clock-img

18.01.2006, 07:45

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Joj mammy, kak ti malo poješ....
Jaz bom danes tone sadja. Za zajtrik sem že pojedla 8 suhih sliv, ki sem jih včeraj namočila v vodo. Seveda sem tudi vodo popila. Zdaj imam s sabo v službo eno veliko plastično posodico sade solate ( jabolko, pomaranča, banana, granatno jabolko, kivi in sok limone). To bom tak počasi jedla do 15.00
Res ne maram sadnih dni, imam pa zelo rada tehtanje po sadnih dnevih, zatorej preživimo današnji dan čim hitreje, ter jutri na tehtnico. Zdaj se mi pa že pozna, sem od včerajšnjega tehtanja za 30 dag lažja, torej skupno 3 kile. Pa se na hlačah že fajn pozna pri zapenjanju. Pa nosečniški trebuh je že malo splahnel user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

18.01.2006, 08:03

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem komaj čakala današnji dan- včeraj zvečer sem pojedla 2 kremšniti in mi je bilo kar slabo. Sem ugotovila, da mi sladkarije le ne pašejo več tako, kot včasih

clock-img

18.01.2006, 08:25

clock-img

Anonimen

Jutro še od mene! Jaz se vam ta teden javljam zadnjič, ker jutri imamo že ob 10ih zjutraj odhod in ne bom mela nič časa na RR pokukat! Zatorej mislite kej name, ne pozabite mene, jaz hujšam naprej tud na Norveškem! user posted image  
Sem pa danes prav vesela, ker sem od včeraj zgubila še pol kg, tak, da mi mirno napišete - 5,1 kg!!! user posted image  Res sem vesela, no tehtam se samo še jutri, potem pa do ponedeljka nič in res upam, da bo takrat še kaj minusa! Držte pesti!!!!!

clock-img

18.01.2006, 08:33

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Včeraj za večerjo sem zmazala eno slastno karamelno tortico. Danes pa ananas, pomaranče in jabolka. Za kosilo bom skuhala zelenjavo: cvetača, por in bučke. Mi paše, če pojem nekaj toplega.

Hothien, uživaj na potovanju! Kakšne so pa temperature tam, kamor odhajaš?


_____________________________

lp

clock-img

18.01.2006, 09:07

clock-img

rikica

pencil-img

294

Jaz se današnjega sadnega dneva kar veselim.(Saj skoraj ne verjamem,da jaz tako mislimuser posted image )Zato,ker se drugi dan počutim kar nekak lažje.Doma imam kivi,pomaranče,klementine,jabolke in banane,nekaj od tega bom že pojedla.Pa še kakšen čajček si bom skuhala,da nekaj toplega dobi želodček.Upam,da ne bom imela kakšne krize.Zadnji sadni dan sem preživela brez problema.

Hothien uživaj na potovanju in čim manj prekrškov!!

clock-img

18.01.2006, 09:15

clock-img

Anonimen

Hvala za lepe želje!!!
Hja, temperature so kr nizke, približno kot pri nas, sam je pa ful snega. Sva včeri z mojim gledala na netu kamero v živo iz Larvika in je fuuuuuuuul snega! Se bo treba kr toplo oblečt!
Aja, glejte tekmo v soboto, rokomet pa me boste mogoče kej vidle!!!!
Paris, boš gledala????? user posted image

clock-img

18.01.2006, 09:17

clock-img

ronja5

pencil-img

677

Dobro jutro!

Men je blo pa včeraj kr fajn slabo po tortici, dans pa komaj čakam kosilo! Pečene bučke in paprika, njammmi!
Sadje mi pa že pr ušesih vn gleda, čeprav ga imam sicer rada user posted image

Hothien lepo se mej, pa navijaj še za nas!

< Sporočilo je popravil ronja5 -- 18.1.2006 9:21:03 >

clock-img

18.01.2006, 09:37

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Joj Hothien, ti kar zavidam....jaz bi tudi malo na lepše.....
Bom gledala v soboto tekmo, če bo kje kakšna shirana bledolična navijačica user posted image , potem bom vedela, da je to naša hijenca. Lahko pa daš gor svojo sliko, da bom vedela kak zgledaš.
Res se fajn imej, pa zažurajte ga fejst,pa brez zmage sploh ne hodite domov user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

18.01.2006, 09:47

clock-img

Anonimen

Mukiuser posted image  glih shirana še nisem, pravzaprav me še kar neki loči od tega, bleda pa včasih, ja! Pa kako bom oblečena ti tud ne morem povedat, da bi me po tem prepoznala, ker bomo baje mel drese in bomo vsi enako oblečeni.
Lahk si me pa pogledaš v mojem albumu, naslov je Neki slikic kar tako, se mi zdi, da boš vedla kera sem. user posted image

< Sporočilo je popravil hothien -- 18.1.2006 9:49:05 >

clock-img

18.01.2006, 09:49

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Hothien, uživaj na dopustu maksimalno. Poskusi ločevati, ne se pa preveč obremenjavati z dieto. Predvsem uživaj.

Punce, kako vam kaj sadje tekne?user posted image

clock-img

18.01.2006, 10:12

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Ojla!
Meni se pa zdi, da bo danes en tak težek dan.user posted image  Nekako se mi ne je sadje. Pa še fuuul zgodaj sem se vstala (ob 7.30), ker je mala že rogovilila, tako, da bo dan še daljši. Danes sem se odločila, da se pri sadju ne bom šparala, pa čeprav je po predpisih le zajtrk, kosilo, večerja. Jedla bom na 2 uri, ne bom mešala sadja in ne bom se tolažila z oreščki. Bom pa verjetno malo tečna!

Hijenca, tudi jaz ti želim lepo potovanje in uživaj še namesto nas, ki bomo ostale doma. Sem pa šele prejle opazila, da si iz Zasavja. No, jaz tudi, čeprav že veliko let živim v Lj. Mi pošlješ geslo na ZS za album, da vidim, če si mi kaj znana? Samo verjetno si par generacij mlajša kot jaz, tako da dvomim...

No, čimveč odločnosti vam želim, punce. Taška

clock-img

18.01.2006, 10:20

clock-img

*barbapapa*

pencil-img

163

Jaz sem še tudi odločna;.... sicer s svojimi prekrški,... pa kaj.

Jaz se ne ravnam čisto po dieti user posted image .
Ampak,.... do tretje ure pojem ogromno sadja; potem imam kosilo (kot je po dnevih),... zvečer pa tudi sadje.
V primeru, da imam željo po sladkem si privoščim popoldne kakšen piškot ali košček čokolade user posted image .....

Sem se pa v teh dneh navadila pojesti veliko sadjauser posted image ,.... in si ponavadi lakoto potešim s sadjem user posted image .... In zdi se mi, da bom s svojim načinom prehranjevanja tudi dosegla željen uspeh....

Mojemu telesu tak način prehranjevanja kot ga zdaj prakticiram ustreza. Počutim se super.


Danes pa sadje,..... jaz sem pojedla za zajtrk banano,..... zdaj pa en jogurt (ker nekaj mlečnega pa moram dati vase,..... si ne želim osteoporoze,.....),.....
Za kosilo bo kuhana zelenjava, popoldne pa spet sadje 8in mogoče kak piškotuser posted image )...


Lep dan





_____________________________


clock-img

18.01.2006, 10:21

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Ohhh ja.... sadni dan. V skledi imam 2 banani, 2 hruški, 2 jabolki in 2 pomarnči. Za zajtrk pa malo študentske hrane.
Hektoliter vode.
Kile stagnirajo. Čeprav včeraj nisem pojedla niti sladice zvečer. Mi ni pasala. Samo tisto rebro 70% čokolade.
Slabe volje sem. Ful. Saj sebi pripisujem. Ampak sem res. Zakaj ste ene že 5 kil v minusu, jaz pa 1,5??? Pa nisem toliko grešila, da bi lahko bilo 3 kile in pol razlike. Res mi ne potegne. Edino morda je res, da jaz pred to dieto nisem bistveno več jedla v enem dnevu, kot zdaj. Se to pozna?
preveč pričakujem v teh 16 dneh? Bo šlo bolj počasi? Ohhhh...

clock-img

18.01.2006, 10:38

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Pupa, ne bit slabe volje. Saj bo! Mogoče je finta v tem, da si bila ti res pridna že par dni pred dieto, če se prav spomnim. In nam gre pač zdajle dol hitreje, ker gre dol voda in vsa 'svinjarija', ki smo jo pojedle tisti teden pred začetkom diete.
In ne, prosim, izpuščati obrokov. Ne navaditi organizem na premalo kalorij na dan, ker se bo hitro prilagodil tako, da se boš redila pri 1000 kalorijah, kar je še vedno dosti manj kot tvoje telo potrebuje.
Saj večina je dala dol 2-3 kile, a ne? Torej nisi tako malo šla dol. Saj bo, boš videla.

clock-img

18.01.2006, 10:52

clock-img

tiktak

pencil-img

268

Pupa25, ne bit slabe volje. Ko bodo nam kile stagnirale, bodo pa tebi dol letele. Pa ti bomo vse fouš.user posted image . Zato kar pogumno čez današnji dan, se bo na tehtnici sigurno poznalo.

Hijenca, lepo se mej. Jaz bi šla tud kam, magari na Norveško, magari z avtobusom.user posted image .

Meni pa bo tale sadni dan kar pasal, ker sem se včeraj nažrla ( ne najedla) čokoladne torte, ki jo je bila sama fila. Zelo podobna tistemu sladoledu, ki ga ješ ti taška30 in je res ful dober. Mogoče bo naslednjič tudi pri meni na jedilniku.

Sem pa spila že juice iz 3 pomaranč in pojedla eno jabolko. Jaz se za sadni dan nič ne šparam. Mi pa zelo odgovarja zaporedje dni pri tej dieti. Po sadnem dnevu, ko mi že paše kaj konkretnega pojest so na vrsti beljakovine oz meso ipd., kar ravno ne obožujem, ampak paše. Potem Š in OH dan, ko jem čisto po mojem okusu. Za finale na OH dan še sladica, ko se počutim prav zamaščeno in sploh ne na dieti in prav paše telo malo očistit s sadnim dnem. In potem spet jovo na novo...

No, pridne bodte pa dober tek!

clock-img

18.01.2006, 10:57

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Berem vas vsakdan in sem prav ponosna, koliko vas/nas je še vztrajnih.  user posted image user posted image user posted image   Jaz sem sicer izgubila le -2 kg, a se počutim mnogo bolje. Manj sem "nažokana" in se ne počutim tako nabasane. Tudi okus hrane se mi zdi izrazitejši. Grešim sicer z zajtrki, za kosilo in večerjo pa tako ni problema. Sem pa opazila, da imam 5 dni kar precej več mleka za dojit, ker Pia vedno ne izprazni cele dojke. Tega sem še najbolj vesela. user posted image

Shujšala bom tako že, samo kaj naj pa s kožo naredim na trebuhu. Špehec gre in ko stojim pokonci imam samo še malo trebuha. Ko se pa vsedem, sem pa kot maskota za avtomobilske gume. user posted image   Šlavfek pri šlavfu. A je že katera preizkusila kremo za čvrstejšo in bolj elastično kožo?

Drugače bom tudi jaz danes probala samo sadje. Zjutraj sem hotela jest hruške, pa bolj zanič hrušk še nisem jedla. Zato jih sedaj kuham za kompot.


P.S. Včeraj sva z mojim pozabila na čokolado. Tega si pa res nisem nadejala, da se mi lahko zgodi. Cel dan sem čakala večer, potem pa... user posted image


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

18.01.2006, 11:17

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Samo en namig...ko ste ravno pri sadnem dnevu a kakšnih skutk z sadjem pa nebi smele??? Mene recimo TOPFEN kar dosti nasiti pa še dober jeuser posted image

clock-img

18.01.2006, 11:31

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Cipresa, ne draži nas....... 
user posted image  
user posted image

< Sporočilo je popravil muki1 -- 18.1.2006 11:32:21 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

18.01.2006, 11:37

clock-img

Anonimen

Cipresa, skutke in sirčki in jogurtki so beljakovine... user posted image

clock-img

18.01.2006, 11:41

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

o.k. samo vprašam!!!

clock-img

18.01.2006, 11:42

clock-img

Anonimen

kaj ko so torej beljakovine lahko naprimer jem kako topfen kremouser posted image namesto sadja

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem