cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: ODLOČNE_16.DAN(sadje)

  
clock-img

18.01.2006, 11:57

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Ne, Nina_nana, namesto sadja se ne je nič, razen sadja. Sadje se je samostojno in na tešče (dopoldne). Topfen kremo bi eventuelno imela potem namesto kosila in večerje, ampak ne po tej dieti. Topfen krema je namreč ena mešanica jogurta (če sploh?), sladkorja in sadja. V bistvu kr neki.
Lahko pa bi si jo privoščila na OH dan kot sladico.

clock-img

18.01.2006, 12:01

clock-img

Anonimen

jaz sem dons pojedla že 2 kivija, pol bom banano, pol grem pa itak na pot, tko da najbrž ne bom tko lačna.. si bom vzela sabo surovo korenje, pa ga bom mal grizkala.. aja, sem pa tud dons spila belo kavo..

clock-img

18.01.2006, 12:03

clock-img

rikica

pencil-img

294

Nina-nana misliš,da namesto sadja za zajtrk,da bi jedla topfen creme?Ne,ne za zajtrk je obvezno sadje!Žal!Lahko pa ga ješ za kosilo na proteinski dan.

clock-img

18.01.2006, 12:10

clock-img

Anonimen

eno vprašanje: v soboto mamo eno fešto in ker je ravno OH dan, me zanima, kaj naj jem. kosilo bo standardno, zvečer bodo pa narezki in sladkarije.. -kao večerja.. a se moram odločat med narezkom in sladkarijam, ali lahko vsega po malo?!?

clock-img

18.01.2006, 12:15

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Jaz mislim, da je boljše če samo sladkarije, pa še to jaz nebi preveč mešala, ker se bo mimogrede nabralo preveč. Sicer je odvisno od tebe kaj si boš privoščila, ampak jaz bi si samo eno vrsto peciva oz. sladice.

lp

clock-img

18.01.2006, 12:22

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Meni pa kar ne uspeva brez prekrškov, ko sem začela z normalnimi zajtrki, ker še dojim, mi kar ne rata, da bi kosilo in večerjo po dieti jedla.
Cmokec, kakšen nasvet?

clock-img

18.01.2006, 12:45

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Aleksandrin  nimam nasveta. Jaz pojem poln krožnik za kosilo in nisem nič lačna. Jem pa veliko solate (zelena solata + kitajsko zelje + naribano korenje). Zraven pa meso ali ribo za B, krompir ali zelenjavno rižoto na Š in testenine ali pico na OH. Se mi pa zdi, da sedaj pojem za kosilo večjo porcijo, kot sem jo prej. Pa veliko pijem in nisem lačna.

Ti nisem povedala nič novega, ane. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

18.01.2006, 12:47

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Mi imamo fešto naslednjo soboto, ko je škrob. Odločila sem se, da bom jedla normalno kosilo, manjše količine, mogoče samo meso in zelenjavo, naslednji dan pa bom imela vodni. Vem, da ni po pravilih, ampak bo že. Upam, da se ne bo preveč poznalo pri izgubi teže.

_____________________________

lp

clock-img

18.01.2006, 12:59

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: rikica

Nina-nana misliš,da namesto sadja za zajtrk,da bi jedla topfen creme?Ne,ne za zajtrk je obvezno sadje!Žal!Lahko pa ga ješ za kosilo na proteinski dan.



Bognedaj! Topfen creme ipd. je sladko. Sladko se v dieti ne sme, razen za večerjo na OH dan.
Na B dan so dovoljeni samo navadni jogurti!!!

clock-img

18.01.2006, 13:12

clock-img

Anonimen

Ne, nina_nana, lahko pa namesto kosila.user posted image

clock-img

18.01.2006, 13:15

clock-img

rikica

pencil-img

294

Saj imaš prav ja  hothien!V topfen creme je tak al tak sam cuker!

clock-img

18.01.2006, 13:18

clock-img

Anonimen

a se moram odločat med narezkom in sladkarijam, ali lahko vsega po malo?!?



Pa kaj sploh sprašuješ, ko sama veš, da ne smeš mešat. Večerja na OH dan veš, kakšna je, torej sladica, ne pa kar neki.

clock-img

18.01.2006, 13:29

clock-img

Anonimen

Upa, da bo kdo požegnal to varianto. user posted image
Pa saj lahko, saj bo njena tehtnica stala ali pa šla za nekaj dni gor tako kot moja.
Sem tudi jaz rekla: "Saj tudi druge grešijo pa gredo vseeno dol." Zdaj pa imam! user posted image

clock-img

18.01.2006, 13:39

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Biba 12 - jaz bi se definitivno odločila na fešti samo za sladico. Mešat itak ne smeš, pa še 4 dni se bi ti luštalo samo sladko.

Aleksandrin, praviš, da ne moreš jest kosil po dieti - to je vse v psihi. Jaz sem tudi samo prvi teden (2x) grešila, potem pa sem sama sebe prepričala, da če resnično želim prit do željene postave, se moram držat pravil. Prej se dobesedno NISEM MOGLA ODREČT SLADKARIJAM, sedaj pa sploh ni problem, saj jih itak vsak 4. dan jem (pa mi zdaj spoh ne dišijo več tako).
Kar pa se tiče dojenja - tudi jaz dojim (dodam ji le oipoldne 1 obrok sadja in za kosilo - pol obroka juhice ali zelenjave, pol pa se še doji, ostalo pa tudi vse samo še dojim) user posted image  In zaenkrat se še ne pozna nič na mleku.
Finta je v tem, da ješ res vso hrano, le manj maščob. Ker pa ješ hrano ločeno, se tudi prebavlja hitreje. Če bi pa mešala, pa bi naslednji obrok jedla, ko se ti prejšnji še ni prebavil (morda bi bila še sita, a ješ, ker si tako pač navajena). Jaz sem prej redkokdaj jedla večerjo, zdaj pa si jo le privoščim. Se mi pa zdi, da so moji obroki večji. user posted image  

clock-img

18.01.2006, 14:14

clock-img

tanja75

pencil-img

162

Kaj jeste vse juho tudi na Šdan?

Kaj pa št. obrokov?
V navodilih piše, da morajo med obroki preteči na Bdan-4 ure, na Š in OH 2 na S pa 1-2 uri, če prav razumem bi lahko v tem razmaku tudi jedle, torej več obrokov kot tri dnevno.user posted image

clock-img

18.01.2006, 14:18

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

tanja75 - mislim, da je to samo najkrajši čas, ki naj bi pretekel od enega do drugega obroka.

Sicer pa jaz juhe v teh 16-tih dneh še nisem jedla, ker nisem njen ljubitelj, pa tudi solate ne zraven(razen izjemoma), ker si kar npr. v rižoto ali med špagete narežem zelo veliko zelenjave.

lp

clock-img

18.01.2006, 14:35

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Še včeraj sem jamrala, da mi KG stojijo kot da bi jih z žebljem gor pribila (jih bom kasneje, ko bom na željeni teži user posted image ), no danes zjutraj pa hop na vago in sem stopla gor ene 3x, ker kar nisem mogla verjet, da iz včeraj na danes skoraj -1kg user posted image (pa še po sladkarijah).. Ne bomo gledali podarjenemu konju v zobe, zato kar skačem od veselja in sem dobila kar zagon za današnji dan:
Z: 1 jabolka
K: solata
V: še ne vem... verjetno bo pa vmes še kakšna malica, ker drugače bom skupaj padla user posted image

Vse skupaj imam jaz zdaj -3,4kg user posted image user posted image user posted image Zdaj pa moram delat na tem, da ne bodo deke spet gor šle user posted image

nina_nana, na B dan lahko ješ jogurt, skuto, jajce, mlečne izdelke... ampak topfen pa ne vem user posted image je to isto kot skuta ali kot sladka smetana ali nekaj vmes??? poglej kaj je vse notri...

clock-img

18.01.2006, 14:43

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Tanja 75, jaz na sadni dan jem le sadje - surovo (no, pa suhe marelice in suhe slive). Zelenjave ne jem zraven, prav tako si ne kuham.  Obroke pa si ne razporejam na ure, ampak jem, ko sem lačna. Za en obrok pa pojem 1 kom. sadja, ampak se mi zdi, da do naslednjega obroka mineta vsaj 2 uri. Če bi pa bila prej lačna, bi pač jedla.

clock-img

18.01.2006, 14:56

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





pozdravljene punce. Jaz še danes nisem nič jedla, pa sploh nisem lačna. Zdaj bom počasi šla jest,še prej pa pomijem posodo. Smo cel dan okoli skakali, pa sem pozabila na uro in hrano. Držite se in se zvečer še kaj oglasim, če bo čas. 


clock-img

18.01.2006, 16:19

clock-img

paris

pencil-img

1304

No, da se še jest pofočkam! Men so sadni dnevi težki, ne morem pomagat! Saj nekako spackam, ampak ne morem samo sadja jest. Jem tudi kuhano zelenjavo in nemastne, neslane arašide.
Hijenca imej se skrajno lepo na Norveškem! Pot je dolga, ampak se boš imela pa potem toliko bolje gor! Itak, da bom gledala tekmo, sej veš, da gledam, če je kaj pametnega, pa sploh! Ja jest bi tudi rada vidla Hijenco na slikah, če boš poslala ključek bom vesela!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

18.01.2006, 17:06

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Še jaz na hitro. Danes spet samo na sadju. Mi že iz ušes gleda. Pa lačna sem. Sploh ko je treba za user posted image  in moža kuhat...... user posted image

Se pa že veselim jutrišnjega dne. Pri meni bo sir ali pa tuna. Pa veliiiikoo solate zraven.

Sem se pa prej merila v pasu. Tega nisem že celo večnost naredila....po moje od sredine nosečnosti. Bi me kmalu kap. Nisem si mislila, da imam taaaaak obseg. user posted image user posted image  Saj po kilah nimam več veliko za izgubit, samo jaz bi izgubila tudi te cm. Bo res treba pospešeno trebušnjake delat. Sem bila pa zjutraj pridna sem 15 minut telovadila: 150 trebušnjakov, 150 dvigov rite, pa še veliko vaj za boke in stegna, pa malo za prsa. Si zaslužim user posted image . Upam, da bo tako tudi pri današnji hrani.

Ajdi šibam, ker mi tamal sitnari.



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

18.01.2006, 17:38

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Še ena ki ji sadje že gleda skozi ušesa. Sicer nisem lačna in da bi imela kakšno krizo, ampak...samo sadje.user posted image  Bi jedla tudi zelenjavo, če moj ne bi pozabil it v trgovino. Spet!

clock-img

18.01.2006, 18:05

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

No, jaz sem danes pospravila 2 banani, 1 pomarančo in 1 hruška, priznam pa, da me zelo mika še ena pomaranča...no, bomo vidli.
Dan mineva brez težav, saj imam sadje res rada. Ko sem prvič hujšala (pred leti), se nisem ravnala po kaki dieti, ampak sem večinoma jedla sadje, tako da mi je en sadni dan v štirih dneh čist OK.

pozdravček

clock-img

18.01.2006, 19:34

clock-img

muki1

pencil-img

7193

user posted image
user posted image
user posted image
Jaz nisem zdržala samo na sadju in sem si privoščila ful veliko skledo solate. Radič, korenček, rukola, paprika in pečen jajčevec. Okisala sem z balzamičnim kisom in požrla do zadnje solatne rezinice. Ej, skoraj sem se zjokala, tak sem trpela. Jaz sem uvidela, da imam na izbiro ali se na sadni dan prekršim in se pokakam na trud prejšnjih dni, ali pa jem ob sadnih dnevih tudi solate in preživim kot normalen človek. Samo sem s količino vseeno pretiravala in me vse tišči v želodcu že od 17.00 ure naprej.

Kazen za grešnike user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

18.01.2006, 19:59

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Evo, punce, jaz in moj bodoči mož user posted image se vam z jutrišnjim dnem pridružujeva.Tako sva se odločila skupaj in upam, da bova zdržala, vsaj jaz. Naju sprejmete?


_____________________________

Letos pa bo!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem