cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini (23)-26.1.07-vitamini

  
clock-img

26.01.2007, 06:08

clock-img

Anonimen

Dobro jutro stare in nove Bikinke!

Danes je sadno vitaminski dan.Meni zelo pomaga,da si skuham zelenjavno juho,jo spasiram,da je kremasta in to pijem toplo.Ublaži mi lakoto in pogreje me,ker me med dieto velikokrat zebe,to je zaradi pomankanja kalorij.
Danes;Z;pomaranča
         M;kivi
         K;kislo zelje
         M:sadje
         V;zelenjavna juha

Za prebavo priporočam kislo zelje,ker res pomaga in to najbolje surovo.
    voda,voda,voda,

< Sporočilo je popravil petka -- 10.2.2007 10:04:38 >

clock-img

26.01.2007, 06:13

clock-img

Anonimen

Jas bom danes 
Z:jabolko
K:porova juha
M:jagode
V:ananasov kompot

clock-img

26.01.2007, 07:06

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Pozdravljene vitaminke.

Danes je na mojem jedilniku

Z: dve banani
M: mandarine

Popoldan pa bom preživela ob sveže stisnjenem sadno-zelenjavnem soku in neluščenih, neslanih arašidih.

Po naslednjem vitaminskem dnevu pa sledi vodni dan, upam, da nam bo vsem uspelo, sploh ne morem verjeti, da bo že en mesec naokoli.

clock-img

26.01.2007, 07:30

clock-img

njelci

pencil-img

283

dobro jutro...spet ne duha ne sluha o snegu,user posted image user posted image user posted image je pa fullll mraz...brrrr...zmerej več nas je, super user posted image user posted image user posted image  neki bi vprašala kako si vi pripravljate zelenjavne juhice? kaj daste razen zelenjave še notr?k jst nikoli ne vem kaj lahko in kaj ne smem dat notr in pol jih niti ne naredim, pa vem da bi pašalo mal toplega pojest tudi na sadni....user posted image  aja pa še nekaj kot sm že rekla smo se hujšanja lotili vsi v družini, no in problem je tu da sestri in mami nekako ne gredo kg dol (čeprav se mi zdi da se jim na postavi kar pozna) in izgubljajo voljo, sestra je npr. šla od 15 dol samo 1 kg jst pa 4...vem da je razočarana pa ji ne vem kako pomagat user posted image  jst sm ji rekla da je verjetno krivo tudi to da premalo pije? a ima še kakšna kakšne podobne probleme?
no se slišimo še pole, lepo se mejte

clock-img

26.01.2007, 07:45

clock-img

Anonimen

Za dietno zelenjavno juhico dam zelenjavo v vodo(vse razen krompirja),malo posolim,lahko daš malo začinke.Ko je zelenjava kuhana,jo s paličnim mešalnikom zmiksam,da jo lahko pijem.Ne dodam nobenih maščob.Najboljša je takšna z brokolijem ali cvetačo.
Veš nekaterim ljudem gre na začetku hitreje dol,pa se potem ustavi,drugim pa počasneje in nato kar naenkrat,zato svoje doma s tem potolaži.Tekočina je zelo pomembna,sploh voda in je priporočajo pri vsaki dieti.

clock-img

26.01.2007, 07:47

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hojla,

jaz imam danes:

Z: jabolko, 3 suhe fige
M: pomaranca
K: solata
V: zelenjavna juha

Glede zelenjavne juhe; jaz dam noter brokoli, cvetačo, čebulo in malo korenjčka. Potem to vse skuham, včasih, če je preblaga dodam še eno zel. kocko. Na koncu zmečkam z unim za pire krompir in njami, njami ful je dobra. Lahko pa dodaš noter čist vse kar ti paše. Aja včasih dam tudi paradižnik. (samo ga potem ne zmečkam (samo za okus).

clock-img

26.01.2007, 10:52

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

En lep dan.

Z: kava + hruška
K: kuhan brstični ohrovt + solata
M: sadje
V: solata ali pa kar sadje

Drugače pa tudi mene bolj zebe na sadni dan.

Kg pa tudi meni kar stojijo pri miru. Misli, da se že več kot teden nikamor ne premakne. ali je možno, da je zato kriva "teta s Krvavca"?


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

26.01.2007, 10:57

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Cmokec - kako narediš kuhan brstični ohrovt, jaz ga nisem še nikoli sama doma delala. Ali ga samo skuhaš v slani vodi, al kako? Kako dolgo ga pa kuhaš?user posted image

Ja ko imam jaz user posted image user posted image user posted image  se mi včasih tudi 2 kg pozna, tko da ni panike, bo šlo potem več dol.

< Sporočilo je popravil AAndreja -- 26.1.2007 11:11:12 >

clock-img

26.01.2007, 11:07

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Samo neki probam!user posted image

Ne gre!!user posted image

< Sporočilo je popravil AAndreja -- 26.1.2007 11:10:16 >

clock-img

26.01.2007, 11:08

clock-img

Anonimen

Jaz sem si že včeraj skuhala eno goro stročjega fižola, ki ga bom okisanega in s čebulo jedla danes čez cel dan. Pa še špinačno juho sem odmznila. Saj vem, da je pogreta špinača škodljiva, ampak pri taki masi telesa se valjda strupi porazgubijo.user posted image  Pa sadje, itak.

clock-img

26.01.2007, 11:16

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Brstični ohrovt dam v slan krop in kuham cca 10 minut. Praviloma bi ga mogla zabelit z prepraženimi drobtincami, ampak jem kar takega.




_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

26.01.2007, 11:18

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hvala Cmokec, bom probala.
Drugače ga ponavadi jem v kakšnih lokalih v solatnih barih, pa tam je ful dober, bom vidla kako bo meni ratal. A kupiš zmrznjenega ali svežega?

clock-img

26.01.2007, 12:42

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Kar zmrznjenega, ker je že očiščen. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

26.01.2007, 12:44

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

No punce, kje ste dons vse, se mi zdi da nas je vedno manj.user posted image

clock-img

26.01.2007, 13:32

clock-img

miška

pencil-img

36

Zdravo!

Danes je moj začetek - štartam s sadnim dnevom, saj sem se včeraj odločila, da se vam pridruži - sem vmes zbolela in pri bikinkah 2007 prekinila z dieto.

Zajtrk: jabolko
Kosilo: mandarine, čez kako uro in pol jabolko
Večerja: juice in mogoče kakšen korenček

Me pa neki zanima : Kaj pomeni v naslovu teme MINI BIKINI (23 )? a je to dan diete? Ker če izračunaš, je danes vaš 24 dan user posted image , ker si sledijo po vrsti 4 različni dnevi? Al se pša motim?

user posted image  vsem, ki bomo vzdržale sadni dan.


P.s. Pri men mora prit še v navado, da bom mal več pila - pozabim

_____________________________

miška

clock-img

26.01.2007, 13:35

clock-img

Anonimen

23 pomeni dan diete(začele smo 3.1.)

danes sem pojedla mandarino za zajtrk, za kosilo imam kuhano zelenjavno juho, popoldne dom pa verjetno kakšno pomarančo pojedla

clock-img

26.01.2007, 13:41

clock-img

miška

pencil-img

36

Če izračunam, pride na 23.dan OH. sadni dan je 24.dan diete, a ne?

clock-img

26.01.2007, 13:42

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: miška

Me pa neki zanima : Kaj pomeni v naslovu teme MINI BIKINI (23 )? a je to dan diete? Ker če izračunaš, je danes vaš 24 dan user posted image , ker si sledijo po vrsti 4 različni dnevi? Al se pša motim?



Imaš prav, pa je res 24. dan.

clock-img

26.01.2007, 13:43

clock-img

miška

pencil-img

36

user posted image  sem matematik...
Jutr torej za vas 25.dan, moj pa v bistvu 1 user posted image

_____________________________

miška

clock-img

26.01.2007, 13:45

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Mene pa nekaj zanima.user posted image

Ravnokar sem pojedla kosilo (solato iz menze), pa me zanima, ali lahko jem na sandni dan tudi čičiriko v solati (nekako se mi zdi, da paše to v škrobni dan)???

clock-img

26.01.2007, 13:45

clock-img

miška

pencil-img

36

Pri zaporedju napaka:
Za13.dnem ste mele 15., potem 14. in še enkrat 15.
user posted image  hujšale boste 91 dni, en dan več.

Lepo da sem se vam pridružila, ker tud moja dieta bo trajala 91 dni, saj sem začela s sadnim dnemuser posted image

_____________________________

miška

clock-img

26.01.2007, 13:49

clock-img

Anonimen

Potem sem pa jaz danes v dnevih naredila napako.Se opravičujem.
To je od viška vitaminov in primankovanja OH.user posted image

clock-img

26.01.2007, 13:49

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: AAndreja

Mene pa nekaj zanima.user posted image

Ravnokar sem pojedla kosilo (solato iz menze), pa me zanima, ali lahko jem na sandni dan tudi čičiriko v solati (nekako se mi zdi, da paše to v škrobni dan)???




Ja, Aandreja, čičerika je stročnica in se jo lahko je na škrobni dan.

clock-img

26.01.2007, 15:11

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Punce, se moram pohvaliti, da sem danes zopet dobila pohvalo ob hujšanjuuser posted image , baje se pa že zelo vidi, to pa je vzpodbuda a ne?

clock-img

26.01.2007, 16:32

clock-img

miška

pencil-img

36

Lakota me dajeuser posted image . Trenutno zobam korenček - tako kot zajček user posted image

_____________________________

miška

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem