cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: MINI BIKINI(23)-26.1.07-VITAMINI

clock-img

26.01.2007, 19:45

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Jaz sem danes prvič probala popoldne preživeti samo ob sadnih sokovih (sveže stisnjenih) in vam moram povedati, da sploh ne čutim nobene lakote. Počutje je na vrhuncu.
Vem pa, kako se počutiš Miška, lakota je user posted image

clock-img

26.01.2007, 19:58

clock-img

*marjetica*

pencil-img

173

Ja, še posebej ker je zame res prvi dan!

Vsak začetek je težak user posted image

Sem pa vzdržala user posted image

_____________________________

"Ne sanjaj življenja, temveč živi svoje sanje."

clock-img

26.01.2007, 20:14

clock-img

Mojra

pencil-img

51

lep pozdrav, jest sem v unihuser posted image tezavah pa se ta teden sploh vagala nisem ker mam v tistih dnevnih vedno napihnjene kg.. sem pa za kosilo naredila pecene bucke in papriko in solato, sedaj bom pa zmlatla anansov kompot... se cujemo naslednji teden v sredo ko se bom vagala...se pa vsekakor pocutim kot da mi je ena mišelinka zginla okol pasu...še preostalih 6 user posted image  lp

clock-img

26.01.2007, 22:51

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Čeeeeeeeeeeeeeeeeruser posted image

Še sem z vamiuser posted image user posted image user posted image user posted image  samo kilogrami tudi pri meni stojijo, ker pričakujem user posted image ...ampak se ne dam!user posted image  Za mano je škrobni dan...jutri pa OH...user posted image ..

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem