cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini (15) vitaminski dan-18.1.07

  
clock-img

18.01.2007, 06:20

clock-img

Anonimen

Spet za nekatere najljubši dan user posted image
Z;kivi
M:jabolko
K:brokolijeva juha
M;sadje
V;paradižnikova solata
voda,voda,voda

Lep vitaminski dan!

< Sporočilo je popravil petka -- 11.2.2007 19:56:29 >

clock-img

18.01.2007, 06:24

clock-img

Anonimen

Z:jabolko
M:kivi
K:pečeno papriko
V:pečeno papriko

clock-img

18.01.2007, 07:30

clock-img

njelci

pencil-img

283

dobro jutro...kako ste kaj hujšarice mini bikini?user posted image  že od začetka vas mal spremljam, vidm da ste uspešne, čestitam za vse izgubljene kg user posted image user posted image user posted image  pridne ste...no zdej pa eno vprašanje user posted image  a se vam lahko pridružim...sicer sm jst že stara hujšarica, če ste že kaj prej spremljale ta forum sm hujšala že z bombami pa potem še z mačkami, no kokrkoli v ponedeljek sm se ponovno lotila hujšanja in bi se rada pridružila vaši skupini če lahko?
lp

clock-img

18.01.2007, 07:31

clock-img

Anonimen

n

clock-img

18.01.2007, 07:34

clock-img

Anonimen

Ne vem katera je pri nas šeficauser posted image ,ampak mislim,da si dobrodošla.
Oprosti za zgornje sporočilo,zgleda da je krivo pomankanje hrane.user posted image
Če boš začela danes,kar korajžno!

clock-img

18.01.2007, 07:37

clock-img

Anonimen

Njelci dobrodošla, vsaj jas sem zelo vesela, če se nam še katera pridruži, da nas bo čim več in da ena drugo vspodbujamo, tako da nam bo uspelo.user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.01.2007, 07:53

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Jutro borke!

Vse nove članice so seveda dobrodošle. Danes pa vitamini, jaz bom celi dan preživela kar na jabolkah si ne bom nič pripravljala (verjetno), pa vode bom veliko spila. Včerja sem pa v vsej gužvi pozabila zvečer pojesti rebro čokoladeuser posted image , pa tako rada jo imam.

clock-img

18.01.2007, 08:55

clock-img

Anonimen

Dobrodošli vsi, kdorkoli se nam pridruži.

Danes si bom za kosilo naredila pražene šampinjone  z veliko čebule in zraven skledo radiča. Sicer pa sadje, kaj čem. Od zadnjič imam še ananas v kompotu, pa nektarine sem kupila, tule v službi pa itak jabolka natepavam do nezavesti.

clock-img

18.01.2007, 09:11

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Evo še mene,

Z: jabolko
M: jabolko
K: solata (še ne vem kakšna, v službi iz solatnega bara)
V: juice (iz sokovnika)

Mi je prav fajn ker me hlače ne tiščijo več toliko. Še 10 kg pa bo uredu, no če bo 15 bo idealno! Bomo videli.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Gremo mini bikini!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ko pa shujšam, pa avgusta začnemo delati na user posted image . Juhu, komaj čakam

clock-img

18.01.2007, 09:13

clock-img

Anonimen

Pozdravljene,

jaz sem za zajtrk pojedla banano, za kosilo si bom skuhala mal zelenjavne juhce, za večerjo pa kako pomarančo.

clock-img

18.01.2007, 10:52

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Jaz danes že drugič jem. Za Z sem 2 mala jabolka in kavo. Sedaj sem napadla eno veliko hruško. Za kosilo bo solata, potem pa sadje in sadje, za poobedek pa sadje. user posted image


Sem pa že čisto v jutrišnjem dnevu, ker se tako veselim ene velike postrvi.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

18.01.2007, 12:15

clock-img

Urška//

pencil-img

615

Ojla

Jaz sem danes pojedla pol jabolke in pol kompota ananasovega, za kosilo pa bom naredila mešano salato, pol pa spet sadje jasnouser posted image

No da vam še to povem, ker pač tudi veliko pijem, sem si vceraj kupla v lekarni čaj za hujšanje, sem misla sej tak vseeno kaj pijem, mogoče pa bo kaj pomagalo in kaj se zgodi, sem spila eno šalčko (v navodilih piše tri) in sem celo večer hodla na stranišče kakat sevedauser posted image , tak me je pognalo da je blo joj, si zamislite, da bi spila tri x, adijouser posted image

no rezultat je bil 1.5 kg manj od vceraj zjutrajuser posted image user posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

clock-img

18.01.2007, 12:46

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Da se vam še jaz malo oglasim.
Celi dan sadje, kaj pa čemo drugo. Nisem vedela da kompot tudi lahko. Kg mi zaenkrat stojijo. Jutri pa spet meso user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.01.2007, 12:52

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

No ko je Tia2005 omenila jutrišnji dan, bi nekja vprašala. A povojeno meso se lahko je na B dan, kuhano seveda.

clock-img

18.01.2007, 12:55

clock-img

Anonimen

user posted image  Povojeno meso,ne razumem,kakšno meso je to.

clock-img

18.01.2007, 13:05

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Helou še od mene!

Njelci, dobrodošla med nami. Povej, si prejšnji dve rundi zdržala do konca? koliko si pa shujšala?

Saša, verjetno lahko ješ prekajeno meso, čeprav v nobenem primeru ni preveč zdravo.

Ja, danes pa sadje. Zdaj pa že meni mal preseda.user posted image
Včeri sem morda zvečer mal pretiravala, sem sama spekla pecivo, pa sem ga preveč pojedla. user posted image

Joj, pa še ta vikend bo naporen. Mož ima RD in bomo imeli obiske, jaz bom seveda pripravljala pojedino, ob tem pa bom lahko samo gledala.user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

18.01.2007, 13:18

clock-img

tosja

pencil-img

3706

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Joj, pa še ta vikend bo naporen. Mož ima RD in bomo imeli obiske, jaz bom seveda pripravljala pojedino, ob tem pa bom lahko samo gledala.user posted image

 
Kepa, če boš imela en dan obiske se prekrši in jejjjjjjjjjjjjjj
MI2 že komaj čakava, da bo prijatelj praznoval rojstni dan -jedla bova vse, brez občutka krivde user posted image , nalednji dan pa se tako ne bova počutila vredu user posted image  
Bo že minilo user posted image , občutek mislim user posted image  user posted image
Ti kar nič ne glej user posted image  ampak z možekom jejjjjjjjjjuser posted image
 
Jaz sem danes že pomarančo, za kosilo pa bom skuhala jabolčni kompot user posted image  - jabolka na malce drugačen način user posted image
Potem pa še malo ananasa user posted image
 
Vse nove članice:
 
               Duser posted image Ouser posted image Buser posted image Ruser posted image Ouser posted image Duser posted image Ouser posted image Šuser posted image Luser posted image E



< Sporočilo je popravil tosja -- 18.1.2007 13:19:59 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

clock-img

18.01.2007, 14:20

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Povojeno user posted image , prekajeno meso, kepa* hvala, ker si me popravila, jaz kar po domače

clock-img

18.01.2007, 17:02

clock-img

tosja

pencil-img

3706

IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

Povojeno
user posted image

user posted image  user posted image  user posted image  saj te zastopimo user posted image  user posted image  user posted image
In ti o takih dobrotah na sadni dan user posted image  user posted image
 
Kako ste kaj bikinke? S čim se zamotite?user posted image
Jaz sem že vsaj tri jedilnike za jutri naštudirala user posted image
Samo da je mesek user posted image  

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

clock-img

18.01.2007, 18:06

clock-img

njelci

pencil-img

283

najprej hvala da ste me sprejele medse...meni ful pomeni to da si tu kaj povemo, mal pojamramo...kot sm že omenila sm že 2x hujšala s skupinami tu iz foruma in če sm mela kakšno krizico sm skočila mal na forum po vzpodbudo user posted image  to rundo smo se jo sicer lotili vsi v družini (tata, mama in obe sestri) tako da je še lažje, ker ni skušnjav user posted image


jst sm začela v ponedeljek tako da smo se v dnevih že ujele user posted image  danes sm si privoščila:
Z: 2 madarina
K: 3  mandarini
M: banana
V: verjetno še kakšno sadje ne vem še, k sploh  nism lačna tako da....ful mi pomaga tudi to da spijem kar precej tekočine, do treh (v službi) spijem 2 l čaja popoldan pa vsaj še liter tekočine

jutri pa je moj najljubši dan, sicer ne vem še kaj bom jedla, ma na ta dan nism mela nikoli problemov za izbirat user posted image

kepa* - ja obe rundi sm zdržala do konca in pri obeh je bil rezultat približno enak in sicer sm v prvi rundi pri bombah (marec-maj 2006) shujšala 8 kg, potem sm mela 3 mesece pavze in se potem s 1. septembrom nazaj lotila z mačkami in shujšala še 7 kg, tako da je končni rezultat -15 kguser posted image  in te kg tudi obdržala...jst sm si hujšanje zastavila kot bolj dolgoročni cilj, saj imam kar nekaj kg preveč in zato tudi ne mislim pretiravat v izgubi kg, raje počasneje in bolj gvišno user posted image  zaenkrat sm z rezultati fulll zadovoljna... če te pa zanima sprememba v videzu imam na RR album, kjer so slike pred in po hujšanju user posted image  če hočeš ti lahko pošljem geslo po zasebnem sporočilu za dostop, mislm da je nekaj razlike le videti user posted image  

zadost sm nakladala, moram nehat da se me ne naveličate user posted image
pozdravček

clock-img

18.01.2007, 18:38

clock-img

Anonimen

A še katero danes tako matra lakota? Zgleda,da je kriva luna ali krajc, ki prihaja. Noben dan me ni tako močno zvilo kot danes.Prav sanjam o pohanem piščancu ali dobri pečenki.user posted image user posted image
Kako je pa z vami Bikinke?

clock-img

18.01.2007, 18:45

clock-img

Anonimen

Pri meni danes še kar gre, zaenkrat. Res pa, da sem jedla tenstane gobe s čebulo in radič. Ful dobro. Zdaj sem pa še malo indijskih oreškov.
Jutri bom naredila pa piščanca s papriko in mandeljni. Nisem še nikoli. Bom kar malo improvizirala, me prav zanima, kako bo.

clock-img

18.01.2007, 19:22

clock-img

tosja

pencil-img

3706

[IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jutri bom naredila pa piščanca s papriko in mandeljni.

   user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  njamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 
Splišni, dala si mi novo idejo za jutrišnji dan! user posted image
Kaj bo že konec tega sadnega dne??? user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

clock-img

18.01.2007, 19:27

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Njelci, ful dobro, da si si zastavila dolgoročno. Jaz imm tudi veliko preveč kg in bom tudi dlje časa hujšala. Ja, bi bila vesela gesla za tvoj album. Če si tako prijazna, mi lahko pošlješ geslo na ZS. Drugače pa sem jaz tudi že večkrat začela s to dieto, a nisem zdržala do konca. No, tokrat je moj namen, da vztrajam. Vem, da bo še kriza, a verjamem, da bom zmogla in mi je ful fajn, da tko na forumu hujšamo skupaj, da človek dobi malo spodbude.

Tosja,  če bo lešlo, se bom čez vikend držala, ker pri meni je tako, da če se enkrat prekršim, mi vsa motivacija dol pade. Tako da moram zdržat!

Drugače pa tud mene včeraj in danes malo bolj matra, a ni še prehude krize. danes sem pojedla:

Z: dve pomaranči
K: jabolko in 2 mandarini
M: banana
V: liči

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

18.01.2007, 19:38

clock-img

triša

pencil-img

550

Jaz sem bla danes samo na sadju,vodi in malo študentn futra sem si prvošla. Zdaj me pa svinsko glava boli in to se mi dogaja na vsak sadni dan.

Splišni a gobe samo na čebuli potenstaš ali daš še kaj drugega zraven npr. malček smetane?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem