|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
3.4.2008 17:49:17   
cina
mojca345  žal mi je...user posted image user posted image user posted image

Pikica5 tudi jaz ne pričakujem tetke 14.4. Upajva, da je ne bo.user posted image

Mam pa eno vprašanje: koliko dni po O je že 'možno' imeti kakršnekoli znake? Ker men je že nekaj dni slabo in me 'šraufa' kot pred M....



(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
3.4.2008 17:50:20   
D.Mateja
Ojla. Ta psiha je pa res....user posted image . No, meni se je danes še herpes naredil. Prvič v življenju. Pa za nobenim nisem pila al pa da bi ga od koga drugega dobila.
Še 4 dni pa bomo vidl, kako pa kaj....

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
3.4.2008 21:43:29   
cina
No, to špikanje se samo stopnjuje. Men se zdi, da mi bo maternico razneslo. user posted image Počutim se kot pred najbolj hudo M, ampak je do takrat še 10 dni. Ponavadi čutim prihajajočo M samo kaka dva dni prej.
A to normalno?

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
3.4.2008 21:51:04   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: cina

No, to špikanje se samo stopnjuje. Men se zdi, da mi bo maternico razneslo. user posted image Počutim se kot pred najbolj hudo M, ampak je do takrat še 10 dni. Ponavadi čutim prihajajočo M samo kaka dva dni prej.
A to normalno?



zadnje case se tudi meni to dogaja...prej sem jo cutila le kak dan prec, vcasih le par ur preden se je vlila, zdaj jo pa cutim ze od nekje petka user posted image upam, da je ne bo, ce pa ze misli prit, pa naj se hitro vlije, da grem lahko v nove boje user posted image

(odgovor članu cina)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
4.4.2008 9:40:32   
becky
e blo prejšnji mesec podobno. psiha mi je nardila znake nosečnosti, user posted image oz. nek rdečkast tok je trajal 4 dni, potem pa je prišla rahla in zeeeelooooo boleča  user posted image . iz firbca sem nardila test, ki je bil seveda -.zdaj je ne čakam konec naslednjega tedna. pa tud če mi je slabo in bi celi dan samo spala, si ne upam niti pomislit na to, da bibila user posted image , ker me bo potem zopet psiha uničevala. pa itak se mi nekak zdi, da še nisem user posted image  bomo vidli. vsekakor želim vsem +

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
4.4.2008 9:45:18   
Anonimen
No, pa mam tud jst končno znake - mozolčke sem dobila. Pa spodi že imam tak občutek kot vedno dan, dva pred M. Pa test sem iz firbca naredila in je bil seveda negativen. Tako, da jo jutri ali ap pojutrišnjem pričakujem. Vam pa želim čimveč pluskov!

(odgovor članu becky)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
4.4.2008 9:49:02   
_sanja_*
Jaz pa ne pričakujem ju3! Bomo vidliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
4.4.2008 12:55:08   
aqua77
Pa še moj raport danes!

Skoz me lulat tišči, pa joške me bolijo fulll, drugač sem pa tud zelo lačna že zgodaj zjutraj, ponavadi pa šele par kav popijem in jem okoli dveh. Zdaj mi pa kar kruli in kruli.user posted image Aja pa herpes prvič v življenju počasi zginja, tako da sem že za med ljudi!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
4.4.2008 12:59:39   
Anonimen
joj, smo prijetne s temi znaki user posted image .

no, pri meni je danes dan 25. ponavadi jo dobim na 24-26 dni. na prigovarjanje možeka sem nardila test. sicer ne z jutranjim urinom. in test je bil valda negativen. tako, da zdej samo čakam, da se ulije. sicer še malo upam, a zelo potihem. imam pa danes že tretji dan take svetle madeže (pikice) na mini vložku. in non-stop se mi zdi, da se bo kmalu ulila. in je ni. mah user posted image . nej res pride, da gremo naprej v boje.

ostale pa poročajte. ste že lulale na palčko? držim pesti za vse, da ste rozike.

user posted image

(odgovor članu aqua77)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
4.4.2008 17:42:03   
cina
Zdej mam pa še povišano temperaturo...user posted image Ali je lahko to eden od znakov user posted image ? Je katera mela podobno izkušnjo? Smešno je namreč, ker imam zelo redkokdaj vročino, tudi ob kakšni bolezni redko. Pa nič se ne počutim bolno, samo zvija me v trebuhu.user posted image

Prosim, pomagajteuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
4.4.2008 22:33:58   
Anonimen
temperatura naj bi bila dober znak, kajne?

(odgovor članu cina)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
4.4.2008 22:46:21   
mojca345
ojla punce,

prosim za nasvet.....

menstra je prišla, ampak ne v taki pari kot ponavadi. daleč od tega. imela sem jo samo 2 dni. kar je za mene spet nova stvar, ker traja sigurn 6 dni ponavad. herpes se mi je spet naredil.

drugače pa sem pre3cej utrujena. ampak dejstvo je da tudi delam in sem tudi zarad teda utrujena. včeraj sem zaspala popoldne kuj po službu, kljub ful hrupu, ker pod mano delajo novo stanovanje. in vrtajo. in vedno me je še motel, zdej pa sem kar zaspala.

nisem delala še testa, ker je pač menstra prišla. ampak zdej sem jo imela samo to nedeljo in ponedeljek. torek, sreda konec. in včeraj malo rjavega izcedka.

kaj ve mislite ? se mi splača sploh delat test ? ker clear blue res kar nekaj stane.


(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
4.4.2008 23:00:41   
cina
Kolegica je imela slabšo M, pa se je drug mesec izkazalo, da je noseča. Tako da...upanje je. In če si firbčna, tako kot bi  zagotovo bila tudi jaz user posted image ....šč v lekarno. Sej pa so cenejši testi tudi ok, a ne? Poročaj.

Majch: upam, da ta temperatura res kaj pomeni. Si jo vsako jutro s takim veseljem grem merit...user posted image In prvič življenju si želim, da je nad 37 stopinj...



< Sporočilo je popravil cina -- 4.4.2008 23:01:05 >

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
4.4.2008 23:05:29   
Anonimen
navijam zate, cina!!!user posted image user posted image

(odgovor članu cina)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
4.4.2008 23:07:36   
Anonimen
Pa kako je res s temi kvazi menstruacijami? A to se puncam velik dogaja? Da pol šele naslednji mesec pogruntajo, da so noseče? Kr ena navadna tečka kljub nosečnosti?? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
4.4.2008 23:12:28   
mojca345
ene tako tako......   da sto let da pokaže.

ene pa še pred menstro pokaže

nič jasn........user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.4.2008 8:02:51   
Anonimen
jutro. kake znake pa imate danes? no, jaz imam en zelo očiten znak. prišla je user posted image . grrrrrrrrrrrrr. pa nič zato. gremo naprej, z glavo pokonci. ostalim pa želim, da ste tečko odgnale.

user posted image

(odgovor članu mojca345)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.4.2008 9:32:59   
aqua77
Dobro jutro.
Najprej vam pošiljam eno user posted image  za tiste, ki jo še niste spile. user posted image
Moji znaki danes isti kot včeraj, sam da me prsa manj bolijo, tako da kaže, da ta mesec spet ne bo nič.user posted image  Herpes se mi je posušil, tako da sem v polni formi in jo pričakujem.


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.4.2008 9:34:45   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

jutro. kake znake pa imate danes? no, jaz imam en zelo očiten znak. prišla je user posted image . grrrrrrrrrrrrr. pa nič zato. gremo naprej, z glavo pokonci. ostalim pa želim, da ste tečko odgnale.

user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    Bo pa v mesecu ljubezni bolj vesela novica. Ne obupaj!! user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.4.2008 16:06:35   
mojca345
jest sem se pa zdele odločla, da grem po testerja in da vidim pr čem sem. ker me tale pomanjkajoča mensta bega. in boljš, k da uganjujem, si bom dala preverituser posted image user posted image user posted image

sam ne vem al čem počakat do jutra in narest z jutranjim testerjem ali pa bo tole popoldne zdaj dovolj, da bi prikazal, če bi kaj bilo ??

jest res ne razumem, kak lahko enim dekletom še pred mensto pokaže, da so noseče. jest pomoje sigurn nisem ena izmed teh.

držte pestkeuser posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.4.2008 16:52:22   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

jest sem se pa zdele odločla, da grem po testerja in da vidim pr čem sem. ker me tale pomanjkajoča mensta bega. in boljš, k da uganjujem, si bom dala preverituser posted image user posted image user posted image

sam ne vem al čem počakat do jutra in narest z jutranjim testerjem ali pa bo tole popoldne zdaj dovolj, da bi prikazal, če bi kaj bilo ??

jest res ne razumem, kak lahko enim dekletom še pred mensto pokaže, da so noseče. jest pomoje sigurn nisem ena izmed teh.

držte pestkeuser posted image
srečnouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.4.2008 17:24:58   
D.Mateja
Ojla punce. Najprej naj povem, da se mi BT ni nič znižala, sem prej pred približno pol ure na hlačkah opazila čisto svetlo rdečo kri. Zelo malo. Sem bla sicer na eni poti in ko sem prišla domov sem to opazila. In sem seveda dala tampon in šla počivat in sedaj ni sledu o krvavitvi. Drugače pa tudi joške me še vedno bolijo. Aja, dobila naj bi jo v ponedeljek. Mogoče je prišla malo prej. Samo se čudno obnaša. Že prejšnji mesec sem jo mela samo en dan, pa še to čisto malo. No sedaj pa tole....user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.4.2008 21:49:44   
mojca345
mateja, pol imaš take čudne  situcacije kot jaz. jst sem delala test, pa je negativen. sam ne vem tak feeling mam, da se bo obrnil. sam mi je res čudn. danes sem imela spet rjav izcedek na hlačkah. sam ga ni bilo dovolj,da bi tudi ostal na papirju.user posted image

mislim, če to ni ena zajeb*****a.

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
6.4.2008 10:19:32   
liam
Ojla...
pri meni je pa takle:user posted image ne pričakujem nekje okoli 11.4. ampak mi je pa tole vse skupaj že malo čudno, kr mam miljon mozoljev (pa jih nisem mela zdaj že kake 4 leta skoraj nič, celo preduser posted image nisem mela nič mozoljev), pa kr dost bl pogosto obiskujem wc, pa bušeka mam kr ven izbočenega (in to ne samo malo, ampak tako zelo, da je moj vprašal, če sm zihr da nisem že v kakem 4 mesecu???user posted image user posted image ), špika me tudi v spodnjem predelu trebuha na levi strani, pa danes zjutraj sem prvič v življenju zlila kapučino v pomivalno korito... Drugače pa nobenih bolečih prsi in česa podobnega.

No tole so stvari, ki jih opažam pri sebi... Najbl bo da se pustimo presenetituser posted image .

Za vse, ki ste že srečkeuser posted image user posted image , za vse ki vas je obiskalauser posted image , pa user posted image user posted image .

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
6.4.2008 13:11:08   
D.Mateja
Jaz sem se odločila da bom rekla dr. naj me pošlje na ultrazvok. Ker mi to ni čist nč jasn. Krvavitve pa tud ni nič več. Me pa skoz tišči na malo potrebo.
Ali je mela že katero podobno situacijo in ji je vseeno pokazalo user posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
3 prijetni načini, ki vam bodo pomagali za...
Obstajajo trije zelo prijetni načini, ki povečujejo vaše možnosti za zanositev. Noben od teh treh ni nič kaj naporen, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?