cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE 39. DAN (Š)

  
clock-img

10.02.2006, 07:20

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro punce!

Danes bo pa spet na vrsto prišel moj ljubi krompirček. Za kosilo tenstan, za večerjo pa v solati skupaj z radičem.

Se mi je čez noč prebava končno umirila, tako da sem vsaj nekaj spala in sedaj vsa "tamasta" počasi šibam v službo.

clock-img

10.02.2006, 07:39

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Dobro jutro tudi od mene.

Sem končno uspela odpret oči. user posted image  Za zajtrk bom jabolko, za kosilo pa verjetno kar pomfri iz pečice., večerja pa isto kot K.

clock-img

10.02.2006, 08:07

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Hello
Jaz sem pa že pojedla mandarine, za kosilo pa bom pripravila joto.

clock-img

10.02.2006, 08:41

clock-img

paris

pencil-img

1304

Dobro jutro Odločne!
Včeraj brez grehov, upam, da danes tudi!user posted image Neki me je mikala vaga, ja določeni majhni premiki so- upam, da ni bla sam fatamorgana!
Danes bo krompir in zelenjava.


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

10.02.2006, 09:14

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Ja, pri meni so tudi določeni premiki, ampak NAVZGOR. Odkar sem začela s fitnesom imam več kil oz. jih nič ne izgubim.
A ima to kaj opravit z več vode, ki jo zadrži telo, da se lahko rehidrira? Ker ne verjamem, da sem v teh 2 tednih že dobila kaj mišične mase, da bi se lahko poznala... Včeraj nisem jedla niti večerje, raje 2 banani, danes pa 1 kilo več ko včeraj. Alora sem spet na total -1,5!!! Kam to zaboga paše????

clock-img

10.02.2006, 09:25

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Dobro jutro. Meni je pa škrobni dan najhujši. Mi nič več ne paše jest. Danes bo restan krompir in čebulna omaka, moja2 pa bosta zraven še zrezke. Zvečer grem keglat za 2,5 uri.. Pomoje bodo vsi umrli,ampak ne od utrujenosti - od smeha, ko bodo mene gledali. Še nikoli nisem keglala.


clock-img

10.02.2006, 09:28

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

MojcaH, mi zaupaš recept za čebulno omako, prosim.

clock-img

10.02.2006, 09:52

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaH




Dobro jutro. Meni je pa škrobni dan najhujši. Mi nič več ne paše jest.





Rabiš idejo?? *pasulj
                     *ričet
                     *jota
                     *gobova juha z krompirjem
                     *zelje /repa s krompirjem
                     *riž z zelenjavo, gobami...
                     *krompir na 100 in 1 način
                     * še pa jošuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

10.02.2006, 10:01

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





Jaz ponavadi delam goveje zrezke v tej omaki. Ne bom ti pisala količin, ker delam bolj na oko.

RECEPT: prepržiš čebulo in malo česna(jaz dam kar v prahu). Daš noter meso in malo popečeš na vsaki strani(nekje 2 minuti). Zraven daš rdečo papriko, lovorov list, poper,sol, par.mezgo, origano,timijan (to dvoje jaz ne dam). Malo zaliješ z vodo, ko se ti začne prijemat. Več daš čebule, več imaš omake.

Lahko delaš brez mesa, ampak jaz naredim kar skupaj, ker ima boljši okus.


clock-img

10.02.2006, 10:15

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

MojcaH, hvala. Samo ne vem če je z mesom narejena omaka primerna za to dieto.user posted image   Jo bom naredila kar brez, čeprav verjamem da je boljša z.

clock-img

10.02.2006, 10:20

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Dober dan, drage odločne.
Tako, danes na ta simpatični škrobni dan, vas moram zapustiti. Odrekam svojim sanjam o vitkosti to poletje, je pač mati narava hotela, da se letos še najprej zredim za par številk user posted image  user posted image .
Morda bomo skupaj kdaj na katerem drugem hujšajočem forumu. Vsem puncam vam iz srca želim, da bi vam uspelo, jaz vas bom še naprej spremljala in se kdaj pa kdaj javila. Mi je pa v veselje, da novo nosečnost štartam vseeno nekaj kil lažja.

Hvala vam vsem za vašo podporo, ki ste mi jo nudile ob kriznih dneh, ki  jih niti ni bilo tak malo. Lepo je bilo hujšati z vami. Bom še vseeno malo pazila, kaj vržem vase, ampak na prvem mestu je zdaj moj prihajajoči otročiček.
O bog, sploh se še ne zavedam........šele nekaj ur vem.......ojoj, šok, drage moje, šok.

< Sporočilo je popravil muki1 -- 10.2.2006 10:23:16 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

10.02.2006, 10:23

clock-img

Anonimen

Ej, Muki1, tebe sem čakala. Čestitkeeeeeeee!¨
Sem namreč prebrala tvoj odgovor, da test nosečnosti pokaže tudi popoldne.user posted image
Zdravo in lepo nosčnost ti želim, res iz srca! Super, bravo, čestitke še enkrat.user posted image

clock-img

10.02.2006, 10:31

clock-img

paris

pencil-img

1304

ČESTITAM Muki1!! lepo in zdravo nosečnost ti želim!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

10.02.2006, 10:32

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

user posted image user posted image user posted image Čestitke, Muki!user posted image user posted image user posted image

Uživaj v teh prelepih mesecih user posted image !

clock-img

10.02.2006, 10:35

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Čestitke Muki! user posted image user posted image
Saj se bomo nektere drugo leto zopet odločile hujšat, pa boš takrat.

clock-img

10.02.2006, 10:48

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

user posted image Muki1, za user posted image !!! Želim ti najlepših 9 mesecev, pa tudi vse mesece, ki bodo prišli Po teh devetih, naj bodo maximalno lepi.
Sicer ti moram povedat, da sem bila sko ziher, da si, ker se ti je dogajalo točno isto kot meni, ko sem zanosila. Pa sej to sm že ene par dni nazaj napisala, takrat, ko si imela tisto krizo... No pa še enkrat čestitke!!!


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

10.02.2006, 10:54

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

čestitam, muki1user posted image  Ampak vedno pa katera zanosi med hujšanjem tukaj. hudiča, kdaj bom pa jaz na vrsti????user posted image user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

10.02.2006, 11:04

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Uuuuuu, čestitke muki.user posted image user posted image user posted image


clock-img

10.02.2006, 11:25

clock-img

rikica

pencil-img

294

Oj!Jaz bom danes jedla pečen krompir v pečici in zeleno solato.Včeraj sem se po enem tednu spravila na orbitrek,tako da se bo upam,da spet začela teža zmanjševat.Pri meni je tako,da če imam ne vem kakšno dieto,če ne migam ne bom in ne bom shujšala.Tako,da moram kar fajn telovadit,če hočem dosežt kakšen rezultat.


Muki tebi pa čestitke in uživaj v user posted image ,ker tako ali tako prehitro mine.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.02.2006, 11:37

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Ja, Muki, iskrene čestitke! user posted image  Zdaj pa le uživaj. Očitno je imela tista tvoja kriza zadnjič globlji vzrok, he-he. No, čimlepšo nosečnost ti želim in ne pozabi nas priti še kaj pogledat na tale forum! Pa nas malo vzpodbuditi tu pa tam.

He, he, me zanima če se bo še kakšna user posted image  pojavila do konca diete. Imam tak občutek, ne vem zakaj user posted image  - pa ne jaz!!!

Jaz se bom pa danes napokala fižola (prebranac) za kosilo in večerjo. Ponoč se bomo pa streljali.user posted image

Lp, Taška

clock-img

10.02.2006, 11:42

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Taška, daj povej kako narediš prebranacuser posted image  Še nikoli ga nisem jedla pa bi ga fuul. Pa ne znam naredit.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

10.02.2006, 11:44

clock-img

tiktak

pencil-img

268

O, muki, ful lepa novička. Čestitam!user posted image user posted image user posted image Ma, sem prav vesela zate.

Drugače pa sem pojedla že 2 nashija, za kosilo pa bo rižota z veeelikooo zelenjave.


clock-img

10.02.2006, 11:46

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Hvala za lepe želje, res ste prijazne. Prav zaradi tega vas bom spremljala do konca in stiskala pesti za vas, ker ste res nekaj posebnega in ste mi prirasle k srcu v tem času. Sploh pa glejte, kako hitro minevajo dnevi,,, še slab teden in smo...ste na polovici. Bravo.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

10.02.2006, 11:58

clock-img

Anonimen

Wow Muki, to si nas pa presenetila! Čestitke! user posted image user posted image user posted image

No, jaz pa danes jem pasulj. Vago bom pa zabrisala skozi okno, kaže danes občutno več kot včeraj, pa ni blo nobenih grehov! user posted image

clock-img

10.02.2006, 12:06

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Hothien, očitno bo res najboljše da vago vržeš stran, ker očitno se boš samo tako nehala vagat vsak dan.user posted image  Pa ne more vsak dan minusa kazat. Nekam si jo spravi in se vagaj samo 1x tedensko ali pa po sadnem dnevu. Si boš prišparala veliko živcev in volje. Mene je žrlo ko v enem tednu ni bilo minusa in si raje ne predstavljam kakšne volje bi bila, da bi se vsak dan s tem matrala.

Cukrček, jaz se nisem matrala s pripravo prebranca. Sem kupila kar Etinega in je super. Si ga pa upam privoščit samo čez vikend, ker je rom pom pom. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem