cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: ODLOČNE 39. DAN (Š)

clock-img

10.02.2006, 12:11

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tejčica

Hothien, očitno bo res najboljše da vago vržeš stran, ker očitno se boš samo tako nehala vagat vsak dan.user posted image  Pa ne more vsak dan minusa kazat. Nekam si jo spravi in se vagaj samo 1x tedensko ali pa po sadnem dnevu. Si boš prišparala veliko živcev in volje. Mene je žrlo ko v enem tednu ni bilo minusa in si raje ne predstavljam kakšne volje bi bila, da bi se vsak dan s tem matrala.



Sej ni fora v tem, da ni minusa. To čist štekam. Sam, da mi pa skor dve kili več kaže kot včeraj!!!!!! To!!!

clock-img

10.02.2006, 12:11

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Tooo Muki!!!! Bravo!!! user posted image Se vidmo ob katerem drugem hujšanju...

pa je šla moja sominimalistka! Dej pridi me kdaj potroštat...

Želim ti super nosečnosi pa super bebo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image

clock-img

10.02.2006, 12:18

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Cukrček, jaz kupim kar Etinega, samo ga še malo 'izboljšam'. prepražim kaki 2 čebulci do rjavega (na olju), dodam malo timijana, lovorjev list, čili, potem pa stresem gor še tega etinega. Pa pražim.

Če ga bi pa sama naredila pa podobno: prepražiš veliiiko čebule do rjavega, začimbe (to kar sem naštela plus vegeta ali sol), pa streseš gor fižol iz piksne in pražiš, pražiš.
Jaz pražim kar v teflonki, kakšne pol ure vse skupaj, vmes malo mešaš, ko se prijemlje na podlago.

clock-img

10.02.2006, 12:25

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Naj se še jaz malo javim.Zdaj pa že dolgo nisem grešila oziroma sploh ne vem če sem več kot enkrat grešila.Ampak vaga pa tega ne kaže ampak imam občutek da nam po mesnem dnevu vedno pokaže malo več.Ah saj bo pa po sadnem bolje pokazalo.
Drugače pa sem danes za zajtrk pojedla malo rozin,za kosilo pomfri, za večerjo pa tudi pomfri.

Lep shujševalni dan pa lahko gremo malo potelovadit a ne?

Dober tek!

clock-img

10.02.2006, 13:12

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Pospravila sem svoje kosilo - pomfri iz pečice s solato iz rdečega zelja. Zvečer pa isto (če mi sploh še bo za jest).

Taška, ne kliči prehitro novih nosečnic, ker navadno je tako, ko se pogovarjamo in sem jaz zraven, sem potem noseča. user posted image
Privoščim Cukrčku.

clock-img

10.02.2006, 13:18

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





Evo,danes sem polna receptovuser posted image . Evo, še recept za prebranec:
 
potrebujemo:
50 dag fižole iz konzerve (bele)
50 dag čebule
1 žlica olja
1 žlica sladke rdeče paprike
sol, poper,lovorov list
3 dcl tople vode
 
Fižol iz konzerve splahneš s hladno vodo. Čebulo nasesekljaš in jo na rahlo popražiš na olju. V posodo položiš plast fižole, ga poravnaš, nato plast čebule.  Popopraš,soliš, dodaš mleto papriko in lovorjev list. Tako nadaljuješ, zadnja plast naj bo fižol. Preliješ s toplo vodo in pečeš pri 200˙ C 30 minut. Pustiš stat 10 minut,da vpije tekočino.

Da se ne bom delala pametno: recept je iz rinine knjige.


clock-img

10.02.2006, 13:23

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Bravu Mukiuser posted image user posted image user posted image ,  pa jaz močno upam, da se ti še kakšna pridruži....
Pri meni pa bo danes pasulj - ostali so ga jedli včeraj


lp

clock-img

10.02.2006, 16:59

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Živjo!

Tudi jaz v znamenju fižola-brezmesni čili (če bi temu lahko tako rekli), rada imam pekoče mehiške jedi.
Vagala se bom čele čez 6 dni, nima smisla prej, itak ne bodo več tako "letele" z mene.

Lep vikend, jaz grem jutri z mojo malčico na Blejsko jezero (jaz na drsalke, ona pa v vozičku). Komaj čakam,

Damjana

clock-img

10.02.2006, 18:56

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Sem se potepala (beri zapravljala) in bom kar prešpricala večerjo. Sem se navadila, da jo že prej jem, a, ker zdaj nisem lačna, je potem tudi ne bom. Bom samo še pila. user posted image
Jutri pa bodo testenine na jedilniku, pa pecivo spečem, ker gremo popoldne na obisk (4 družine se srečujemo nekje na 1-2 meseca), pa se obeta mehiška hrana, jaz bom pa samo sladko user posted image . Se lahko prešvercam z enim kozarčkom vina?

clock-img

10.02.2006, 19:53

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Muki, čestitam!
Pa vseeno se nam še kaj javi!

Tudi meni gre strašno počasi dol, ampak vztrajam. Saj je še 61 dni do konca in še več do poletja.


_____________________________

lp

clock-img

10.02.2006, 20:02

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Vidim, da vas je več takih pri katerih kg stojijo, sem tud sama na tem - je blo že nekej manj, pa sem spet na istem kot v torek, kaj bo šele po jutrišnjem OH dnevuuser posted image  No ja, ampak nismo zaman ODLOČNE - bomo pa ja zdržale še teh "nekaj" dni.


pozdravček

clock-img

10.02.2006, 20:16

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Odločne lep pozdravček. Sama se vam par dni nisem oglasila, ker sem zamenjača dieto. K nam se je namreč naselil rotavirus in smo hujšali kot za stavo. Sama sem v dveh dneh izgubila 1,8 kg. Je tako teklo od mene, da se je nekje moglo poznati. Danes sem še na prepečencu, jutri pa z vami naprej. Kg sporočim pa v torek, ker predvidevam, da bom sedaj izgubljeno pridobila nazaj.

user posted image user posted image   Muki, tebi pa čestitke in lepo ter brezkrbno nosečnost  user posted image user posted image


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

10.02.2006, 20:22

clock-img

Anonimen

Pia76, upam, da se danes ne beremo zadnjič. Ne, saj res, da se grozno sliši, ampak tudi v resnici je grozno iti drsat na jezero, na katerem je ponekod led res tanek. Pa da še voziček po ledu voziš ... ne vem, mene je groza. Ko sem zadnjič po TV gledala eno mamico, ko je po tistem ledu potiskala voziček, sem glasno rekla, da bi jo jaz dala v zapor. Sem namreč že bila priča, kako se je ljudem vdrlo v ledu in res ne bi tega rada še enkrat doživela.
NE ITI DRSAT NA JEZERO, PROSIM!!!!!

clock-img

10.02.2006, 22:22

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Splišni, me je kar ganila tvoja skrb, ampak, preverjeno, včeraj sem predrsala brez vozička kar nekaj blejske površine. Če mi bo jutri sumljivo, bom šla na sprehod okoli jezera in bo volk sit in koza cela.
Sem pa jaz tudi imela ene pomisleke, ko sem gledala zadnjič oni posnetek, ki ga omenjaš. Ampak sem se prepričala. Drsam 25 let, enrat sem čompnila v vodo, vem kako zgleda. Ne mislim ogrožat otroka, nočem pa biti zapečkar, kajti že takrat, ko se usedeš za volan in tvoj otrok gruli poleg tebe v avtu, je tudi možnost, da ne prideta srečno do cilja.

Se bereva, oprosti za "filozofske" misli, taka pač sem.

Pa lep vikend,

Damjana

clock-img

12.02.2006, 12:30

clock-img

Anonimen

Vedno je možnost, da se ti kaj zgodi, gotovo. Ampak če izzivaš usodo, je teorektično in praktično dokazano, da zna nevarnost biti večja. Me veseli, da nisi šla z vozičkom na led.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem