cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE 30 DAN (MESEK, MESEK,....)

  
clock-img

01.02.2006, 07:41

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

IN ŠE ENKRAT MESEK. Nekje na sredini sem vam se pridružila in imela enako včeraj vodni dan ki je seveda uspel.

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

clock-img

01.02.2006, 07:44

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

Začela sem hujšat enako kot ve, samo sem na začetku želela bolj po svoje. Zdrava prehrana,... pa je šlo prepočasi dol- tako da sem se vam pridružila 18 dan in nadaljevala z vami. Prvo bom zgubila odvečne kg potem pa zdrava prehranauser posted image user posted image  Res pa je da se vsak dan ne javljam, ker mi ne znese. SAMO TOLIKO DA VESTE DA SEM Z VAMIuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

clock-img

01.02.2006, 07:46

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Jutro!

Vodni dan je uspešno minil, danes pa je na vrsti mesek. Jaz bom za kosilo pripravila čevape in pa zelenjavo. Taki dnevi so mi všeč, ko ni treba razmišljati kaj skuhati za ostalo familijo.
 

clock-img

01.02.2006, 07:47

clock-img

Anonimen

Sem čakala, da bo ena novo temo odprla, ja. Torej včeraj, šlo je, vendar nom rekla, da na easy! Sej ne, da bi me mel, da bi jedla, ker je bla volja večja, sam tko... ni luštno.
Sem pa ful vesela in ponosna nase, ker nisem nikol prej rekla, da bo ziher šlo, me je blo precej strah, da ne.
No, danes jem zrezke in to kr pohane. Me prov klinc briga, če lahk jem pohan sir, bom pa še dunajca! Si ga zaslužim! user posted image  Je šla skor kila dol od včeraj!
Za zajtrk mam pa dve manjši banani s sabo, za malico pa jabolko, če ga bom lahko pojedla, ker me zob boli.

clock-img

01.02.2006, 07:51

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





Dobro jutro. Uspešno sem dala skozi vodni dan, čeprav je bilo izzvov še pa še.

Danes bodo pri nas čevapčiči in solata ali pa paradižnik. Že komaj čakam. Se mi zdi, da bi lahko pol kg mesa sama pojedla. No, oči so lačne, jaz še ne.


clock-img

01.02.2006, 08:01

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jaz že uživam ob beli kavi...mmmmm kako diši! Sadje bo še malo počakalo, nameravam pa pojesti 2 kivija. Za kosilo si bom pa pripravila jetrca in zeljnato solato. Uf, kje je še to.

Danes zjutraj sem se počutila res enkratno. Občutki ko prestaneš vodni dan so super. Poleg tega pa zjutraj sploh nisem bila lačna. Enkrat se spomnim, da sem bila zjutraj po vodnem dnevu čisto bleda in sem se kar tresla. Danes pa nobenega problema.

Uživajte danes ob mesku, siru, jajcih...smo si zaslužile!user posted image

clock-img

01.02.2006, 08:12

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Končno se vam lahko še javim (problemi z int.) -l ahko sem vas samo brala user posted image
Sadni in vodni dan sem preživela popolnoma brez greha.  user posted image  JUPI user posted image
Sem pa videla, da ste tudi druge (no ja, 3 jagode sodijo v sadni, ne v vodni dan). Vodne dni sem imela že večkrat, a tako lahko nisem še nobenega preživela. Se prav fino počutim. Upam, da danes moje mleko ne bo preveč vodeno. user posted image

Hanita - daj povej kile
Jaz sem se včeraj vagala (cel teden se nisem) in mi je vaga kazala 54,8, danes po vodnem dnevu pa 53,5. Sem ful vesela, da grejo tudi kile dol. user posted image

Sicer pa - že par kolegic mi je reklo, da sem fajn shujšala po porodu, moj user posted image  pa mi je tudi včeraj rekel, da se mi res pozna, da sem shujšala - na ritki in nogah (beri bedrah user posted image ). To pa največ velja. user posted image


clock-img

01.02.2006, 08:14

clock-img

hanita

pencil-img

257

Dobro jutro! Prestala z majhnim grehom, par vilc solate pri večerji, sem že prav omedlevala, ko sem jo kuhala, tko, da... Bravo vsem, ki niste prav nič grešile.user posted image user posted image user posted image

No danes pa gremo naprej, novim zmagam naproti, čeprav moja vaga trmasto vztraja. Kje ste moje punce, Leleval, Muki1 in Pupa25, kako so kili po vodnem dnevu.

clock-img

01.02.2006, 08:50

clock-img

rikica

pencil-img

294

Oj!Mogla sem se danes spet vagat.Šlo je dol 300 dag.Mislila sem,da bo več,ampak dobro no,vsaj to.Včeraj sem preživela brez ene same drobtiniceuser posted image user posted image
Danes pa bom jedla pečeno piščančje meso v pečici in kitajsko zelje.Tako se že dolgo nisem veselila kosila kot danes.
Kako je pa ostalim uspel vodni dan?Se je katera pregrešila?Ste se danes tudi vagale?Lp

clock-img

01.02.2006, 09:03

clock-img

iana

pencil-img

69

Evo,
jaz se vam pa danes pridružujem.

Sicer nimam vage doma ( bom šla eno kupit takoj ko najdem malce časa ), ampak na fitnesu pravi 62kg. Shujšala bi pa rada 4-5kg.

Nisem prav med vztrajnimi ( kar se dijet in hrane ziče ) ampak če sem prestala jutranjo kavo brez mleka potem bo že kako. Meso in zelenjavo imam pa rada...

Čestitam vsem za vodni dan in izgubljene kg.


_____________________________

Ne sam jamrat, naredi kaj!

clock-img

01.02.2006, 09:11

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Če sem prav preštela, nas vztraja še 25. Ni slabo, kaj?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

lp

clock-img

01.02.2006, 09:19

clock-img

hanita

pencil-img

257

Leleval, moja vaga kaže 54,8, torej je končno šlo pod 55, čeprav samo 200g. Res , da sem malo grešila včeraj,a vseeno sem mislila, da bo kaj več minusa. Zgleda, da je ta maščoba res tako dobro zasidrana. user posted image user posted image user posted image

So pa tudi meni že rekli, da sem shujšala in to tudi moj,ki ponavadi nikoli ni opzail, da sem kaj shujšala.

Res upam, da bosta naslednja dva meseca vsaj tako uspešna kot ta, 5 kil bo ja šlo. Sicer so nekaj govorile, da potem ne gre tako hitro, a kaj bo z nami,če že zdaj ni šlo hitro, kaj sploh ne bo več šlo???

clock-img

01.02.2006, 09:25

clock-img

tadejaa

pencil-img

121

Če ima katera rada kitajsko hrano v voku je tule en
recept za danes:

Piščančji file narežeš na trakove debele 1cm in jih na olivnem
olju popečeš, nato dodaš narezan por, na trakove narezano
svežo papriko, nariban korenček in kitajsko zelje. Spet malo
popečeš in nato zaliješ z juho( 1dcl ) in dodaš sojino omako (1dcl).
Vse skupaj naj vre še približno 5 minut.

To je to. Preprosto in ful dobro. Zraven paše sicer riž, ampak me,
ki smo tako pridne in hujšamo, riža pač ne bomo jedle user posted image .


Pozdravček!

clock-img

01.02.2006, 09:30

clock-img

tiktak

pencil-img

268

Tudi jaz sem uspešno prestala vodni dan, samo zjutraj sem se kar tresla. Zdajle imam pa občutek, da bom kar omedlela, čeprav sem pojedle prejle 2 manjši banani.user posted image user posted image user posted image Grem pojest par oreškov, greh gor ali dol.
Sem se pa zjutraj vagala in kar nisem mogla verjet: 1.2 kg manj kot včeraj. Zakon!user posted image

Danes še ne vem kaj bom: mogoče grem v srbsko, mogoče bom pohan sir ali pa dunajca....bom še videla. Komaj čakam...

clock-img

01.02.2006, 11:08

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Tiktak - meni včeraj ni bilo čisto nič hudo - še za zajtrk sem pojedla jabolko skorajda na silo, ker kave ne pijem na prazen želodec. Me pa danes glava boli, pa ful se mi vrti. Bomo videli, če še ena kava pomaga.

Hanita- tudi nama je šlo pod magično mejo user posted image user posted image

clock-img

01.02.2006, 11:26

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

PONOSNO javljam, da sem BREZ GREHA PREŽIVELA SADNI IN VODNI DAN! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem tako ponosna nase. To je bilo namreč zame prvič, da cel dan nisem čisto nič pojedla (pila samo vodo in dva vroča čaja ker me je zeblo). Pa sploh ni bilo tako težko kot sem si predstavljala. Sem trmasta kot user posted image . Mož je celo zvečer pred mano jedel dišečo pizzo, tako je dišalo za dol past, jaz sem pa zraven vodo pila. user posted image  ..in seveda ovohavala njegovo pizzo, da mu je šlo že na živce. user posted image  Pa je rekel da niti pod razno mi nič ne da. Če sem tako dolgo zdržala, da bom tudi ta vodni dan. user posted image  

Presenetljivo niti zvečer niti danes zjutraj nisem bila lačna. Je bila pa zato pomaranča prejle TAKO DOBRA, kot še nikoli. Za kosilo bom pa bučke in tuno, zapečeno v pečici, kos kruha, zraven pa ful solate. Vaga pa kaže še dobre pol kile manj kot včeraj. user posted image user posted image  
Sem se pa spet slikala (tako kot pred začetkom diete) in sploh ne morem verjet kakšna razlika je teh 6,5 kg. Noro. Sem res ponosna nase. user posted image user posted image  Pa moj lubi tudi ne more prehvalit moje odločnosti in novega looka. user posted image  Sicer sem pa že blizu cilja...še 1,5 kg. user posted image  Pa seveda malo telovadbe za plosk trebušček.


Bravo za vse, ki ste brez greha zdržale včerajšnji dan!  Le tako naprej! user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

01.02.2006, 11:34

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.02.2006, 11:45

clock-img

Anonimen

Radha, ti se kr heci z anmi, me se ne damo! user posted image  Smo res odločne!!! user posted image

clock-img

01.02.2006, 11:55

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.02.2006, 12:04

clock-img

bianka

pencil-img

203

živjouser posted image

včerajšnji dan minil brez grehov(5 litrov vode)
vaga pa kaže danes -1,2kguser posted image
danes pa sem jedla
z :navaden jogurt in 5 suhih sliv-kuhano(za prebavo menda je fajn.
k:zelenjavna enolončnica z govedino,pa malo sem jo zagostila z mokco.menda ni greh,saj kruha pa itak še nisem probala odkar sem na dijeti.
v:pol kosila(a lahko čeprav je v enolončnici moka)?

clock-img

01.02.2006, 12:14

clock-img

Anonimen

men tud tole ni jasno.. sem bla zihr, da bom zjutraj lačna kot volk.. pa ni nič..user posted image   čeprav, je pa ful pasalo grozdje zjutraj- še nikol ni bil tok dobr, pa čeprav je mal kisel..user posted image  po grozdju je sledila še bela kava, zdajle pa kuham kosilo.. zrezek na žaru in zelenjavo.. (čeprav tud mal nisem lačna.. bi kamot zdržala še danes brez hrane, sam se mi pa lušta neki jest, k vem da lahko)..

včeraj je šla še 1 kg dol, tko, da je vse skupaj že -6 kg.. še 4... čeprav bo itak tale kilca prišla nazaj, ne?? kaj mislite??

AJA, mam pa en problem: glede na to, da sem shujšala 6 kg, mam še vedno isto št. modrca.. kako je to možno?? sem hotla tud v zgornji del shujšat, pa zgleda da ne gre.. a obstajajo kakšne vaje, da si zmanjšaš obseg?!?! (najbolš d saško lendero vprašam, ne user posted image )..

clock-img

01.02.2006, 12:38

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

BIBA 12 - Jaz bi pa tako rada obdržala to št. modrca - daj meni, kar imaš preveč user posted image . Rade volje vzamem.

Radha, ti pa ne ponujaj več vode, ker itak že pijemo kot žolne. Raje vprašaj, če je katera včeraj vzela KALGON, ker naša voda je trda.
Jaz sem kar 3 zmazala, da se mi ne bo kamen nabral (je pretežak za vaganje).user posted image

clock-img

01.02.2006, 12:51

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Evo še mene.
Jaz se včeraj nisem šla vodnega, sicer sem kao probala, pa ni šlo, pa sem imela beljakovinskega, sicer ga pa zadnji teden tak serjem, da mi je slabo. Ampak, pomislite, kile mi pa grejo dol. To ni mogoče, ko se človek striktno drži diete kile stojijo, potem ga pa 4 dni biksaš, pa shujšaš. To ni res, no.......ma, grehom navkljub sem še vedno z vami. Moram se spet organizirat, ker imam voljo, pa ne bom tak zlahka odstopila. Se mi zdi, da me PMS ( pa saj vem, da to ni izgovor, stojim za svojimi dejanji) ker sem tečna ko ena driska.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

01.02.2006, 12:58

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.02.2006, 13:35

clock-img

Anonimen

Ja, z veseljem bi kozarec vode. user posted image

Včeraj je šlo brez problema, danes zjutraj sem komaj našla čas za dve jabolki in do zdaj sem še brez kosila, ker enostavno nisem imela časa, da si ga naredim. Zdaj pa se ribica peče v pečici pa solatka čaka. Lačna pa nisem čisto nič, bi komot imela še en vodni dan.

Meni je šlo včeraj dol več kot 2 kg, je pa prej malo stalo tako da je zdaj nekaj več kot 7 kg manj. Pa upam, da bo ta teden še kaj odpadlo. Meni se na hlačah ful pozna, modrc pa je še vedno enak - juhej!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem