|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zamašen nosek ponoči
3.5.2005 22:14:02   
Tajča & Jaka
Kaj ve naredite, kadar imajo vaši malčki zamešen nosek. Jaka ima zamašenega samo ponoči in se zbuja, ker težko diha :((. Uporabljam Aqua maris, samo ga ne mara najbolj, pa še kmalu smo spet na istem. A ima katera kakšno boljšo idejo, saj bi ponoči sicer spal celo noč.
Pozdravček,
Tajča
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zamašen nosek ponoči
3.5.2005 22:20:05   
Anonimen
Poskusi s fiziološko raztopino. Jaz sem jo uporabljala, ko sem bila noseča. Pa je pomagala.

(odgovor članu Tajča & Jaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   zamašen nosek ponoči
3.5.2005 22:31:49   
Anonimen
Mi imamo mazilo Nisita. Mu s palčko namažem po nosku vsak večer, preden gre spančkat, pa ni težav. Ne menjam za fiziološke raztopine, ker jih ni maral. To pa mu prav ugaja, ko ga malo po nosku požgečkaš. Poskusi, ne bo ti žal.

(odgovor članu Tajča & Jaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   zamašen nosek ponoči
3.5.2005 22:35:43   
usa
hojla
poskusi STERIMAR Microspray(v lekarni brez recepta).jaz sem ga sprobala na moji dvomesečni pupi in smo se nahoda rešili.:bravo:
lp

(odgovor članu Tajča & Jaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zamašen nosek ponoči
3.5.2005 22:58:05   
Pinja
Ko je bila Taja stara 2 meseca, se mi je ponoči skoraj zadušila, ker je imela vse zabasano. Od takrat naprej vsak večer uporabljam Sterimar microspray, potem pa še vatko namočim in jo zvijem v svaljkec in hopla na muce, ki so skrite v nosku. Sploh nimaš pojma, kaj se vse najde v tistih malih luknjicah. Seveda madam močno protestira, ampak jst vztrajam, ker imava bolj suh zrak in se muce v nosku posušijo in potem je cela štala.

Pa čim manj :((, želim

lp :sloncek:

(odgovor članu Tajča & Jaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zamašen nosek ponoči
4.5.2005 7:46:53   
darjatimci
Ali ponoči še ogrevate poskusi z vlaženjem prostora.

(odgovor članu Tajča & Jaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zamašen nosek ponoči
4.5.2005 7:51:01   
pika1
ojla, jst sem moji pikici kr nardila, približno pol dcl vode skuhaš daš eno vrečko kamilce pa eno noževo konico soli. Je fajn če maš kkšno pumpico jst sem uporabla od fiziološke k je bolš kokr šprica, morš full stisnt da se res vse spere,

lp

(odgovor članu Tajča & Jaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zamašen nosek ponoči
4.5.2005 8:09:41   
piščanc
jaz mu zvečer o kopanju z robčkom spravim mucke ven, res so globoko, če tega ne naredim, kar piska ponoči. robček na enem koncu zvijem v svljkec in ga zavrtim v nosku, preden se mali zave, je muca že zunaj, gre pa kar kkašne cm robčka v nosek

imam premajhen nosek, da bi s palčko za ušesa

(odgovor članu Tajča & Jaka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zamašen nosek ponoči
4.5.2005 8:51:57   
bini
lažje bo dihal, če mu boš dvignila vzglavje - pod jogi daj 2 brisači.. drugač pa vztrajaj s fiziološko, ker edino tako se spuca nosek in če imaš srečo ne pride do vnetja ušes (mi te sreče nimamo)...
ampak sej bo :rozica:
lp

(odgovor članu Tajča & Jaka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zamašen nosek ponoči
4.5.2005 13:14:14   
lin
Aqua ali Stella maris je enako kot fiziološka,isti "drek" drugi ovitek:)-,oprostite na izrazu.
Lin je tudi mela zamašen nosek in ni spala nič ponoči,pa sem ji ga fajn spucaja s pumpico in dala Aqua maris in ji malo dvignila vzglavje in je blo super.Spet lepo prespane noči:bravo::bravo:

(odgovor članu Tajča & Jaka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?